מבטים בלתי נראים של איישוואריה ראי בסארי עם תמונות

הייתה תקופה שאיישוואריה ראי הפכה לאייקון של יופי ותרבות הודית! היא מייצגת סגנון ואלגנטיות כמו שאף אחד לא עשה מעולם! Aishwarya Rai היא קבועה באירועים בינלאומיים רבים כמו קאן, שם היא נצפית לעתים קרובות בסארי. אש בטוח יודעת להעלות את היופי של הסרי ההודי הצנוע בחן ובאלגנטיות שלה. היא לגמרי אוהבת את הסאריות שלה, מה שבא לידי ביטוי באופן שהיא מעבירה אותן ללא מאמץ! אין פלא מדוע היא העונג של כל מעצב! במאמר זה נחקור כמה מתמונות אוסף הסאריה הטובות ביותר מאיישוואריה ראי!

תמונות סארי מדהימות של איישוואריה ראי שלא תוכלו להרשות לעצמכם לפספס!

אם אתה מעריץ מושבע של Aishwarya Rai, מאמר זה הוא חובה לקרוא! התאהב ביופי הזה יותר מתמיד על ידי הסתכלות על כמה מהתמונות הטובות ביותר בסארי.

1. איישוואריה בגולדן נט סארי:

איישוואריה בגולדן נט סארי

איישוואריה בהחלט נראית כמו נערת זהב בלבוש המעצבים המדהים הזה. היא נצפתה כשהיא לובשת סארי רשת מוזהב שיש בה ברק עדין. לחולצה צווארון צווארון שאותו היא נשאה מעליו רק עם זוג עגילים. היא הניחה לחמניה מסודרת על החלק העיקרי שלה לרומן נמוך!

2. איישוואריה ראי קאן סארי:

איישוואריה ראי קאן סארי

הנה עוד מבט ששווה לגנוב! איישוואריה ראי גרם לראשים להפוך שוב לקאן. היא לחצה עם סארי שיפון בצבע צהוב וחולצה בסיסית וקצרה. לסארי יש רקמה רחבה יותר שנראתה סנסציונית. היא בחרה בשיער חלק עם מחיצה מרכזית ועיניים מעושנות!

3. איישוואריה ראי בסארי משי:

Aishwarya Rai ב משי משי

במהלך ארוחת צהריים עם נשיא צרפת, איישוואריה בחרה במראה היפהפה ועוצר הנשימה הזה! היא הקפידה את המכובדים בתחושת הסגנון והחסד שלה. אש בוחרת בסארי המשי הזה של ורוד פוקסיה בבהמפורי לאירוע, שנראה לה מהמם. היא בחרה בפולקיס ובתסרוקת מסודרת!

4. איישוואריה ראי בסארי הוורוד:

Aishwarya Rai בסארי ורוד

איישוואריה נראית מתנפצת בסארי הוורוד הבהיר הזה. השחקנית השתתפה באירוע בסארי העדין הזה שעיטר את גופה כמו קסם! היא נראתה כמו מיליון דולר בלבוש הזה והסגנון שלה היה מינימלי ואלגנטי. הסרי הלבנה והורודה הותאמה לחולצת צוואר נמוכה ומנומנמת, שהצליחה לשמור עליה בכבוד!

5. סארי הכחולה Aishwarya Rai:

Aishwarya Rai Blue Saree

אתה לא יכול להוריד ממך את העיניים? אנחנו איתך! לתאר את יופיה במילים קשה למדי. אש נראתה מקסימה בסארית רשת שקופה כחולה ושחורה, שהייתה מושלמת לנקודה! היא לבשה חולצת שרוול ספגטי, שכיסתה בצורה מסודרת. התסרוקת המושלמת שלה והאיפור שלה שווים מיליון מבטים.

6. איישוואריה בסארי חתונה:

איישוואריה בסארי חתונה

איישוואריה ראי נראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי בתמונה הזו! באחד מטקסי החתונה שלה, עיסקה ריי סארי משי מסורתית זו, שעוצבה בעבודת יד לשלמות. לסארי כולו יש פירוט ללא דופי, מה שהופך את הדיווה הזו ליפה יותר. היא נראית כמו נסיכה מלכותית, מחכה לנסיך המקסים שלה!

7. המלכה הוורוד אפרסק:

המלכה הוורוד אפרסק

איישוואריה תמיד הייתה די דבורה המלכה וכדי להעלות את זה, באחד מאירועי הסטודיו שלה היא הסתנוורת פשוט הציגה את האני המלכותי שלה בצורה מדויקת יותר, עטופה באריזה מסורתית למדי. הסארי באפרסק ובשמנת נראית יפה עם מגע רך של סנוורים נוצצים פה ושם בעוד הגבול פשוט פנטסטי ברקמת כסף.

8. השיפון באדום:

השיפון באדום

עבור נסיכה יפה כמוה, צבעים אינם מטריפים את האווירה שלה ולכן בעוד שרבים היו דבקים בלבושם השחור הקטן, איישוואריה יצאה באומץ בתוך סארי רשת שיפון נפלא. על הופעתה בפרסי מסך הכוכבים, היא הציצה במעלה הסארה עם קישוטים קטנים ויפים לאורך הקצה של הסארי המכסה את הגבולות. קווי המתאר של הסארי הם כחול פשוט.

9. צ’אנדרי גולד:

צ'אנדרי גולד

זהב צ’נדררי הוא חומר בד מהמומחיות של דרום הודו, כאשר בד זה של חומר משי נמצא בשימוש נרחב בייצור סארי. Aishwarya כאן בהכרזה על הפרס הצרפתי החליטה להפיק את המיטב ממראה המראה שלה על ידי התעטפות בסארי צהוב זהוב ויפה. אולם הגבול של הסארי רחב, עם גוון צהוב בהיר סאטן.

10. קישוטים:

קישוטים

זוהי סארי פנטסטית של המעצב המפורסם סאביאסאצ’י וכאן איישוואריה פשוט נראית נהדר בסארי המעוטר בכבדות. פריט הלבוש בצבע אפור מלוכלך עדין משופר עוד יותר על ידי החינניות הקטנות והיפות ואילו המתאר הקיצוני של הסארי בצ’אקרות וקישוטים נראה פשוט אקסטטי.

11. הפלא הלבן:

הפלא הלבן

בהתחשב בטון ובמראה גוון שלה, ניתן לסמוך על שחקנית תוססת כמוה כדי להסיר כל מבט שהיא חפצה ומכאן שבאותה הערה שנלקחה סארי יפה ופזרנית הובאה לאן תבנית רשת השיפון הפשוטה יוצרת את הבסיס אל סארי. הסארי גוון בלבן ללא דופי עם גבול רחב יותר בפייטים ורקמה..

12. הפקרות נטו:

הפקרות נטו

כאן בסארי הזה, איישוואריה נראית יפה להפליא. העיצובים העיקריים של המראה יחד עם הדוגמאות המצוירות בעיטורים שייכים לחולצה. הגבול הנפלא רק מגביר את החולצה השחורה הקטנה שנראית פנטסטי על הסט סארי מול מראה יהלום יפהפה ומסנוור.

13. המלאך בלבן:

המלאך בלבן

שוב תפסנו את איישוואריה נראית מלכותית ומלאכית באותה סארי מעוטר רשת לבנה. כל הסארי צבוע בלבן חלבי ללא דופי שיש לו גבול קלוש של סנוור רקום זארי. הגוף אל הסארי נשאר רגיל ככל האפשר עם עגול רך ודוגמאות של קישוטים גם בלבן שקוף..

14. היופי המופלא:

היופי המופלא

איישוואריה עצמה היא מלאך והסארי כאן שהיא מעטרת פשוט משגע. הסארי כמו כל אחד מקושט בכבדות אך הפעם בתוך עצמו. כל הסארי במזהי זהב ומנצנץ בעוד שתחת השכבות סאטן כסוף בלבן.

15. השחור והזהב הרכים:

השחור והזהב הרך

אפילו לדיווה הזו יש את ימי המשחק שלה בבטחה כשהיא עוטפת את עצמה בסארי שחור יפהפה. גבול הזהב משפר את המראה של הסארי השחור הפשוט בתוך כל השחור המלא בדוגמאות פרחוניות.

טיפי סטיילינג של Aishwarya Rai Saree:

עקוב אחר עצות הסגנון האלה כדי לקחת כמה רמזים מהדיווה הזו:

  • Aishwarya מאמין בניסויים. אז, נועז ותשחק את הפוטנציאל שלך!
  • נסה מגוון חולצות עם הסריות שלך. אלה יכולים להעלות באופן מיידי את כמות הגלאם שלך
  • שמור על האביזרים שלך מינימליים, אלא אם כן את הכלה
  • סגנון העטיפה שלך חשוב מאוד. לכן, הקפד להתאמן היטב
  • איפור ותסרוקת מצוטטים בעיקר למראה שלך. אל תתפשרו עליהם

אלה הם כמה מהמראות הטובים ביותר של איישוואריה ראי בסארי! תמונות אלו הן אחת מהחיפושים ביותר באינטרנט, מה שמעיד על הפופולריות שלהן. איישוואריה ידועה בחוש הלבוש שלה ובקבלתה לשנות. לכן, אם אתם שואפים להיראות כמוה, התחילו לאמץ סגנונות שונים, במקום להיצמד לדגמים רגילים. כמו כן, אם יש לך עוד מראות אהובים שאתה רוצה לחלוק איתנו, הודע לנו על כך!