9 תיקי הקלווין קליין הטובים ביותר במידות ודגמים שונים

קלווין קליין היא חברה אמריקאית שבסיסה בניו יורק וקרויה על שם מייסד ומעצב החברה, קלווין קליין. החברה החלה לאסוף מעילים ושמלות צעירים והחלה להוסיף לאוסף שלה בגדי ספורט, הלבשה תחתונה, בלייזרים וסוגים שונים של תיקים. המוצרים של קלווין קליין זמינים בכל החנויות המובילות בעולם, בעוד שיש לה גם את השקעים שלה בערים הגדולות. היא מעצבת תיקים ומוצרים אחרים לגברים ולנשים כאחד.

תיקים של קלווין קליין בגדלים ודגמים שונים

סוגים שונים של תיקי קלווין קליין בהודו:

בואו נסתכל על 9 העיצובים המובילים של תיקי קלווין קליין לנשים ולגברים.

1. תיקי עור מסוג Calvin Klein Duffle:

תיקי עור מסוג Calvin Klein Duffle

תיק זה בסגנון הכפפה של קלווין קליין עשוי מעור כחול טהור עם קווי מתאר שחורים. התיק הוא תיק נסיעות מושלם ויש לו מקום טוב לאחסון ורצועה שחורה ארוכה וידיות רחבות לנשיאת התיק. המוצרים המיוצרים הולכים לאיבוד, ואפילו השימוש היומיומי אינו מבצע שינויים בתיק.

2. תיקי פולקה נקודה בשחור -לבן של קלווין קליין:

תיקי פולקס נקודה בשחור -לבן של קלווין קליין

השילוב של שחור ולבן תמיד נראה אטרקטיבי ומתוחכם כאשר הוא נשא. הנקודות השחורות המשובצות על התיק משפרות את המראה בקפלים רבים. לתיק יש שטח פנימי מספיק כך שניתן לשמור על הצרכים בקלות. הידית השחורה והמהודרת מקלה על נשיאת התיק לקניות או גם למקום העבודה שלך.

3. תיקי כותנה של קלווין קליין:

תיקי כותנה של קלווין קליין

שקי הכריכה תמיד מוערכות על ידי נשים מכיוון שיש לה שטח מקורה גדול לאחסון. התיקים מתאימים מאוד ומושלמים לשמירה על לילה, בעבודות ואפילו תיק אידיאלי בזמן הקניות. זהו תיק רב פונקציונלי, והפריסה של התיק פשוטה; ובכך, הטיפול הופך להיות קל יותר.

4. תיק הובו קלאסי של קלווין קליין:

תיק הובו קלאסי של קלווין קליין

לתיק ההובו הזה של קלווין קליין יש קסם ויזואלי גדול ביותר, וגימור חלוק התיק נראה שמימי ומדהים. הכיס הקדמי המסוגנן עם רצועות עור עליו מעניק מראה אופנתי לתיק. סוג זה של תיקים זמין בגדלים שונים ובדוגמאות אופנתיות, ותוכל לבחור לפי הצרכים שלך.

5. גודל תיקי לבן של קלווין קליין:

גודל תיקי קלווין קליין לבנים

תיק הקלווין קליין המסוגנן והרוגש ביותר בצבע לבן. התיק נראה מאוד קלאסי ומלכותי כשהוא נשא. התיק המופלא והמפואר הזה הוא נשיאה מושלמת למסיבות ערב וגם לאירוע המיוחד.

6. תיק כתף של קלווין קליין:

תיק כתף של קלווין קליין

כאן מגיע תיק כתף מסוגנן לנשים. לתיק רצועות ארוכות ורכות, כך שתוכל לשאת את התיק על כתפיך. תיקי נסיעות אלה זמינים בעיצובים ודוגמאות מדהימים רבים, ותוכל לבחור את אחד לפי השימוש שלך.

7. תיק נסיעות של קלווין קליין:

תיק נסיעות של קלווין קליין

תיקי הטיול המסוגננים האלה של קלווין קליין מושלמים בעת נסיעה. לתיק יש כיסים קדמיים ותא גדול לאחסון. תיקים אלה נמצאים בטווחים וצבעים רבים, ותוכל לבחור את התיק בהתאם לתוכניות הטיול שלך.

8. תיק קרוס גוף של קלווין קליין:

תיק קרוס גוף של קלווין קליין

תיקי הקרוסבין של קלווין קליין הם התיקים הטובים ביותר רק כשאתה בדרכים. לשקיות יש רצועות גמישות שיכולות להתאים לפי הנוחות שלך. התיקים נראים חכמים מאוד ועשויים ממוצרים יוצאי דופן שיתאימו לסגנון ולמראה שלך ועוזרים לך לשמור על הידיים פנויות בכל פעם.

9. תיקי קלווין קליין לגברים:

תיקי קלווין קליין לגברים

תיקי מעצבים אלה לגברים מושלמים לנשיאה לשימושם הרשמי. אפילו לתיק יש מספיק מקום למחשב נייד ומספיק כיסים קטנים בחזית לפריטים חיוניים אחרים. ה- “Ck” מודפס על כל התיק, ובכך נותן מראה ממותג כאשר הוא נשא.

תיק נקרא כידיד של נשים מלבד החזקת דברים אישיים והוספת סגנון ומראה של אדם. אם התיק מעוצב כמו קלווין קליין, הוא מוסיף תחכום יותר למראה ולפרסונה שלך. התיקים שעיצב קלווין קליין הם האידיאליים ביותר מבחינת האיכות, המראה ומושכים תשומת לב בנוגע לעיצוב. לפיכך שקיות אלו הינן היעילות ביותר.