9 מרכזי השתלות השיער הטובים ביותר בג’איפור

הבעיה בנסיגת קו השיער ונשירת שיער מוקדמת נפוצה בכל הערים הגדולות במדינה. אורח החיים המלחיץ והתזונה הלא בריאה החמירו את המצב. גם אנשים בג’איפור נחשפים לתנאים דומים ומחפשים כל הזמן דרכים להתמודד עם קרחת מתקדמת. לנוחיותכם, להלן רשימת כמה מרכזי השתלת שיער בעלי שם הממוקמים בג’איפור ‘העיר הוורודה’.

מרכזי השתלות השיער הטובים ביותר בג'איפור

השתלת שיער בג’איפור:

להלן רשימת 0 מרפאות הטובות ביותר להשתלת שיער בג’איפור עם כתובות שתוכל לבחור.

1. מרכז השתלות שיער של מדיספה:

מרכז השתלות שיער של מדיספה הינו שם חשוב בתחום הניתוחים הקוסמטיים. המרפאה פועלת בפיקוחו של ד”ר סוניט סוני וצוות המנתחים המוסמכים שלו. ב- Medispa משתמשים בטכניקת השילוב של מיצוי יחידת פוליקולר ושיטת רצועה כדי להבטיח תוצאות טובות.

כתובת: D145, Opp. Inox, Behind Power House, Amrapali Marg, Vaishali Nagar, Jaipur – 302021

2. השתלת שיער מושלמת:

זוהי הבחירה המובילה עבור תושבי ג’איפור. ב- Perfect Hair Transplant הם משתמשים בטכניקות הטובות ביותר להשתלת שיער כלומר FUE ו- FUT. כל הניתוחים מבוצעים על ידי ד”ר אמיטאב סריווסטבה וצוות הרופאים שלו. ד”ר אמיטאבה הוא בעל תואר השתלת שיער וניתוחים פלסטיים וידוע בכישוריו המושלמים. השתלת שיער מושלמת שווה את זמנכם וכספכם.

3. נקודת אריגה לשיער שביעות רצון:

בדיוק כמו שמו, נקודת האריגה לשיער שביעות רצון נועדה להעניק שירותי שיקום שיער מספקים ללקוחותיה. הם משתמשים בציוד חדיש ובטכניקות עדכניות כדי לתת תוצאות טבעיות. כל ההליכים שלהם מונחים על ידי צוות מקצועי והם בטוחים ויעילים בהחלט.

כתובת: 137, Space Cinema City Plaza, קומה 1, פארק בני, ג’איפור – 302016

4. מרפאת ניתוחים קוסמטיים:

תחת פיקוחו המומחה של ד”ר מנוג ‘ח’אנה הוותיק, מרפאת הכירורגיה הקוסמטית גילפה לעצמה שם בתוך שנים ספורות בלבד מאז הקמתה. יש להם בסיס לקוחות של למעלה מ -4000 לקוחות בהודו ומחוצה לה. הם גם פנו ללקוחות מפורסמים ושואפים להציע את ניתוחי ההשתלה הטובים ביותר בעלויות סבירות.

אתר אינטרנט: cosmeticsurgery-india.com

השתלת שיער הטובה ביותר בג'איפור

5. של ד”ר בטרה:

ד”ר בטרה תמיד היה שם מחשבון על ידי אימוץ הטכנולוגיה העדכנית ביותר וגישה חדשנית כדי למקסם את היתרונות של הלקוח שלהם. יש להם צוות של מנתחים מתקדמים וטכנולוגיים המתמחים להבטיח תוצאות חיוביות של 100%. דר ‘בטרה הוא הפתרון החד-פעמי שלך לכל בעיות הקשורות לשיער.

אתר אינטרנט: www.drbatras.com

6. מרכז הטריקולוגיה של ריצ’פל:

מרכז הטריקולוגיה של ריצ’פל מציע שירותי יופי, שיער וטיפוח אישי מזה עשרות שנים. הם גדלים במהירות ויש להם 30 חנויות בכל רחבי הודו. ב- Richfeel תוכלו למצוא מגוון פתרונות שיער כירורגיים ולא כירורגיים המותאמים אישית גם לדרישת הלקוח שלו. קבל את הפגישה שלך עכשיו.

כתובת: S-1, מגדלי לוסאטיה, קומת קרקע, אשוק מארג, Janpath, C Scheme, ג’איפור-302001

7. מרפאת שראדה:

Shradha Clinic היא התשובה שלך לכל סוגי הבעיות הקשורות לשיער. המרפאה משתמשת בטכניקות לשיקום שיער מהשורה הראשונה בכדי לתת תוצאות ללא תחרות. כל הטיפולים שלהם יעילים ובטוחים בהחלט וניתן להשתמש בהם במחירים נוחים במיוחד.

כתובת: Dadi Ka Phatak, Jhotwara, Jaipur – 302010

8. מרפאת השיער והקוסמטיקה של מיטאל סקין:

החיפוש שלך אחר שירות השתלת שיער איכותי מסתיים ב- Mittal Skin Hair and Cosmetic Clinic. המרפאה נוסדה על ידי ד”ר סוניל קומאר מיטאל בשנת 2008 ומאז העניקה שירותים יוצאי דופן בתחום ניתוחי קוסמטיקה ויופי. הטכניקות שלהם הן הטובות ביותר ומבטיחות תוצאות בטוחות.

כתובת: G-2, מגדל האנומנט, מאחורי הלום הלאומי, עמוד השדרה המרכזי, Vidhyadhar Nagar, ג’איפור-302039

9. מרכז לאריגת שיער אימפרטיבי:

המרכז האימפרטיבי לשזירת שיער בג’איפור מספק מספר שנים השתלות ושיקום איכותיות של שיער. הם משתמשים בטכניקות וטיפולים עדיפים בהרבה על מנת להתמודד עם נשירת שיער ולספק שיער בצפיפות מקסימלית. הניתוחים מבוצעים בסביבה בטוחה ואין שום תופעות לוואי.

כתובת: 104, אחוזת פארג, Sansar Chandra Road, ג’איפור – 302001

המרכזים הנחשבים הללו להשתלות שיער יעניקו לכם ללא ספק שירות איכותי ויספקו סוף לכל הנושאים הקשורים לשיער.