9 שמלות Quinceanera היפות לנשים באופנה

שמלות Quinceanera הן בעיקר סטרפלס ואורכן. החלק העליון של השמלה ניתנת להתאמה לגוף והתחתון הוא בשמלת כדור. באופן מסורתי, הוא מתאר את המעבר מילדה קטנה לגברת. שמלות Quinceanera מאוד יפות ומושכות. זה נהנה מיידי לראש של כולם. זה אכן דורש טיפול רב. תפירת שמלת קווינסאנרה היא משימה לא פשוטה. דרושה תשומת לב רבה.

שמלת Quinceanera האחרונה והאטרקטיבית לנשים בשנת 2018:

שמלות מיוחדות מגיעות עם תשומת לב מיוחדת, נסה את קולקציית 9 השמלות המובילות של קווינסינרה,

1. שמלת כלות Quinceanera:

שמלת כלות Quinceanera

זוהי שמלת קווינסאנרה פופולרית בשנת 2018. לשמלה אין בד על הכתף. עד המותניים השמלה מעוטרת במלואה עם גבול תחרה וממותן עד לקרסול יש לה עבודת סלסול בצורת כדור. כלות בחרו בעיקר שמלה כזו ביום חתונתן.

2. שמלת קינצ’נרה נפוחה:

שמלת קינצ'נרה נפוחה

לשמלת הקינצ’נרה הוורודה הזו יש דפוס נפוח. החלק העליון מעוטר בחרוזים לבנים ורשת על הצוואר. הבד השקוף הוורוד העליון עובר משני הצדדים ומשאיר מחיצה בין לבין. זהו צורת צווארון ללא שרוולים ועגולים.

3. שמלת קווינסאנרה רקומה:

שמלת קווינסאנרה רקומה

זוהי שמלת קווינסאנרה אדומה המכילה עבודת רקמה. חומר רשת אדום נוסף בצורת חצי ירח מחובר על אזור הצוואר ומעניק מראה מעולה. יש לו עיצוב שמלת כדור עם לוחות שנופלים מהמותן לרצפה. טלאים רקומים מודבקים על השמלה.

4. שמלת ג’ולייט קווינסאנרה:

שמלת ג'ולייט קווינסאנרה

בשמלת הקינצ’נרה הלבנה הזו הגברת נראית כמו ג’ולייט. השמלה ללא סטרפלס בעיצוב צוואר בצורת לב ועבודת תחרה לבנה יפה מחוברת בחלק העליון. האזור למטה מרופף בבד לבן והיא גם לבשה גרביים לבנות על הידיים.

5. שמלת Quinceanera כתף:

שמלת Quinceanera מחוץ לכתף

זוהי שמלת זהב quinceanera וזה מחוץ לדפוס הכתף. השמלה מכילה עבודת רקמה בהירה בעיצוב פרחוני אדום. זה שרוול עלים קצר ושמלת כדור נתפרת בשלוש שכבות. נזר מפתה מתאים היטב על הראש.

6. שמלת הנסיכה Quinceanera:

שמלת הנסיכה Quinceanera

שמלת הקינצ’נרה הכחולה הזו נראית מדהים. יש לו סגנון צוואר מחסום עם מעט רשתות למעלה. מראה שמשי ניתן לשמלה מהמותניים. אם תלבש את השמלה הזו, גברת תקבל תחושה שהיא נסיכה ותגרום לה להרגיש נפלא.

7. שמלת קווינסנרה מחורזת:

שמלת Quinceanera עם חרוזים

זוהי פשוט שמלת קינסאנרה יפהפייה המכילה עבודת חרוזי קריסטל כסופים. השמלה מחורזת להפליא על החזה ומצד אחד. פרח גדול מאוד המורכב מחרוזים מחובר בצד אחד שנראה כל כך מדהים.

8. שמלת קווינסינרה מרובת צבעים:

שמלת קווינסאנרה מרובת צבעים

זוהי שמלת קווינסאנרה ייחודית המכילה נושא רב צבעוני. לשמלת הצינור יש בד סגול בחלקו העליון ובצד אחד. הצד השני מעוטר בבד הלבן בעל עיצוב נקודות שחורות. תבנית הנקודות על שמלת הקינצ’נרה מוסיפה טעם וינטג ‘.

9. שמלת קווינסאנרה מרובדת:

שמלת קווינסנרה מרובדת

זוהי שמלת קינצ’נרה מבד סגול וזברה. החלק העליון נתפר במלואו עם חומר עיצוב זברה וצורת הכדור מתחת לאזור היא בעלת שכבות של בד סגול פשוט ועיצוב זברה. שילוב זה שונה מהשאר.

כשהיא לובשת, שמלת הקינצ’נרה אכן מושכת את תשומת הלב של כולם. אף אחד לא יכול להגיד לא לשמלה כל כך יפה. שמלת Quinceanera הופכת את הרקע המשפחתי העשיר שלך והאיכויות המקסימות שלה מעוררות השראה. השמלה הזו נותנת מראה מכובד ומהמם על הבמה. זה נראה כבד אבל זה יכול לתת את הטאץ ‘המיוחד שלך ותשומת לב מיוחדת באמצע ההמון במסיבה או בזמן מיוחד.

מקור תמונה: 5, 8, 9.