9 אוסף הדגמים החולפים ביותר של פוליאסטר

פוליאסטר היה די פופולרי בשל היתרונות השונים שהוא מספק. בעיצובים נפלאים, החומר נתן תלבושות שונות שזכו ללב הצעירים. בין הלבשות שונות, חולצות הפוליאסטר היו במגמה להתאמה והנוחות שהיא מעניקה ללובש. בין אם אתם מחפשים קולקציית גברים או קולקציית נשים, לפוליאסטר מגוון עיצובים של חולצות טריקו בשבילכם.

חולצות טי פוליאסטר נוחות ומסוגננות לגברים באופנה:

בואו לבדוק כמה מהסגנונות הפופולריים ש -100% פוליאסטר כותנה מספקים.

1. חולצת פוליאסטר אמנותית:

חולצת טריקו פוליאסטר אמנותית

חולצות פוליאסטר רגילות לגברים כאשר ניתנות לעיצוב אמנותי מרכזי בחזית הופכות את המראה הפשוט לאטרקטיבי יותר. חולצת הטריקו הכחולה הפשוטה כאן ניתנת בעיצוב שנראה כמו האלפבית H וגם סרטן. נסה את החולצה הזו על ג’ינס שחור או ג’ינס כחול בהיר.

2. חולצת פוליאסטר צווארון:

חולצת טריקו מפוליאסטר צווארון

העיצוב הפופולרי למדי בקולקציית הגברים של חולצות טי פוליאסטר הוא זה שמגיע עם צווארון צווארון. חולצת הטריקו בצבע אפור ניתנת כחול בהיר הגובל בקצוות הצווארון ובשרוולים.

3. חולצת פוליאסטר סמלית:

חולצת טריקו פוליאסטר סמלית

חולצת טריקו פשוטה כאשר ניתנת לה סמלים זעירים בולטת את המראה של הלובש. פוליאסטר חולצת טריקו מקבל עיצוב דומה עם רקע ירוק בהיר. חולצת הטריקו נושאת בחזית סמלים מדעיים ואחרים בכחול. סוג זה של חולצות נכנס לאוסף של תלבושות צמודות לעור.

4. חולצת פוליאסטר מחרוזת צוואר:

חולצת טריקו פוליאסטר מחרוזת צוואר

עיצוב די פופולרי בחולצות ה פוליאסטר עם צווארון v הוא זה שניתן לו עיצוב צוואר עם חוטים. הצוואר זוכה לדפוס כפול עם שכבה פנימית עם צוואר עגול וחיצוני ב- V עם שרוולים ארוכים.

5. חולצת פוליאסטר צוואר נטו:

חולצת טריקו פוליאסטר עם צוואר נטו

מחפשים יצירה ייחודית לחדרי כושר! חולצות פוליאסטר לחדר כושר זוכות למראה חדש עם מראה מכוסה רשת בחלק העליון של הצוואר ורצועות הכתפיים. הצבע הכחול אקווה עם דוגמאות כפולות מוסיף למראה המהמם.

6. חולצת פוליאסטר ספורט:

חולצת טריקו פוליאסטר ספורט

חולצות הפוליאסטר הפשוטות לספורט זוכות למראה חדש עם רצועות צבע שונות בצד. חולצת הטריקו ניתנת בעיצוב ללא שרוולים מכסה כתף שהופך אותה למושלמת לספורט. עם התאמה מושלמת, זה נותן נוחות מירבית לשחקן.

7. חולצת פוליאסטר בהדפס צפרדע:

חולצת טריקו פוליאסטר בהדפס צפרדע

חולצות פוליאסטר כותנה עם הדפסים היו די פופולריות בקרב הגברים, במיוחד בקיץ. חולצת טריקו כאן ניתנת בעיצוב מימי תוך תערובת של צבעים כחולים ולבנים עם הדפס צפרדע ועליה צבע מים.

8. חולצת פוליאסטר גסה:

חולצת פוליאסטר מחוספסת

עיצובים גסים בחולצות פולי כותנה הם די פופולריים לאפקט ההדפסה שהם נותנים לך. חולצת הטריקו כאן ניתנת במראה רגיל בצבע חום חום מחוספס ועליה גווני קווים מנוקדים על מנת להעניק לה דפוס חדש.

9. חולצת טריקו מפוליאסטר עם כפתור מכופף:

חולצת טריקו מפוליאסטר עם כפתור

עיצוב נוסף שאומץ די פופולרי בקרב הגברים המודעים לאופנה הוא עיצוב חולצת החולצות עם כפתור הטיה. חולצת הטריקו מכילה צבעים כפולים, כלומר חום ושחור המעוצבים בעיצוב כפתור צלב עם התאמה דקה.

חולצות פוליאסטר הן הטובות ביותר לנשיאה בקיץ או לפיקניקים, טרקים וכו ‘מכיוון שהן מתמודדות בקלות עם ההזעה וגם מתייבשות בקרוב. זו הסיבה העיקרית שהוא נלקח לקמפינג. עיצובים חדשים בקטגוריה זו מגיעים עם אורך ארוך והתאמה הדוקה למתן מראה סווג. אם אתה חובב כושר אז קבל חולצות טריקו או אפודים מסוג זה כדי להרגיש נחמה לאימון.