עובדות שכדאי לדעת לפני שבוחרים בטיפול בהחלקת שיער קראטין

מערכות להחלקת שיער קראטין כמו Blowout Brazilian או Coppola Keratin System היו האחרונות שיצאו לשוק ומאמר זה יודיע לך על פרטי המערכת הזו, והאם עליך לבחור בה..

מהו טיפול לשיער קראטין?

קראטין הוא חלבון המצוי באופן טבעי בשיער שיכול למלא את נקבוביות השיער שלך. היעדר קראטין עלול להוביל לשיער סבוך ומתולתל. בטיפולים בקראטין משתמשים בחומר כימי הנקרא פורמלדהיד, אשר ננעץ בקראטין לתוך השיער וחושף שיער חלק ומבריק..

טיפולי שיער קראטין אינם משמשים לטיפול בשיער מקורזל. הם אינם יכולים לאלף פריז ויכולים להיות רק להחלקת מבנה השיער.

מחליק שיער קראטין

האם טיפול בקרטין בטוח לשיער?

כמו כל טיפול מבוסס כימי, גם לטיפולי קראטין יש צד מכוער של המטבע. הם מכילים כמויות גבוהות מאוד של כימיקלים שעשויים לגרום לשיער שלך להיראות יפה לזמן מה אך עלולים לפגוע בהם קשות מהשורש. רוב האנשים חוו שיער שביר, דילול שיער ואפילו נשירת שיער לאחר הטיפולים.

האם טיפול בקרטין גורם לשיער חלק?

טיפולי קראטין עוזרים להרגעת שיער מתולתל ולהפוך אותם לחלקים. הם שוברים את קשרי השיער שלך לצמיתות, מה שמוביל לשיער חלק. ההשפעות נמשכות מספר חודשים או עד שצמיחת שיער חדשה.

טיפול להחלקת שיער קראטין:

תקופת הטיפול:

הצרכנים אומרים לעתים קרובות כי מערכת זו של החלקת שיער צפויה להימשך 12 שבועות או יותר עם שיער חלק וחלק. אבל האמת היא שתקופת הזמן הזו תלויה באדם שמסיים את זה ובמצב השיער שלה. מרקם השיער, יחד עם נקבוביותו וצפיפותו ממלאים תפקיד מרכזי בקביעת משך הטיפול בשיער. יש לקחת בחשבון גם את איכות השיער, ואת התדירות שבה הם שמפו.

מה הוא מכיל:

חלק מטיפולי השיער הללו הם ללא פורמלדהיד, אך הם מכילים נגזרת שלו המכונה ונילין או אלדהיד וכו ‘. ריכוז הכימיקלים הללו בטיפולים קובע אם המערכת מזיקה לשיערך או לא. לרוב כל הטיפולים העיקריים מכילים כ 1.8% עד 2% פורמלדהיד, אפילו בבשמים ובמזון שימורים. רוב הטיפולים הפופולריים בשוק מבוססים על קרטין.

איך זה עובד:

קראטין הוא חלבון מיוחד המצוי בשיער. זה עוזר למלא את הפערים שנמצאים בציפורני השיער שעשויים להיות יבשים, סדוקים או פגומים עקב חיי היומיום. קרם להחלקת שיער קראטין מעורבב עם כמויות שונות של פורמלדהיד, לאחר מכן הוא מוחל על השיער וננעל בחום מברזל שטוח. האדים המשתחררים במהלך טיפול זה רעילים ויש לשחררם. הפורמלדהיד המשמש עוזר לקשור את חלקיקי הקרטין ומיישר את המראה החיצוני של שיערך ומעניק לו מראה חלק ומבריק..

טיפולי קראטין אלה נמשכים בדרך כלל חודשיים. טיפולים אלה נמשכים 90 דקות או יותר להשלמתם, תלוי באורך השיער. מחיר הטיפול משתנה בהתאם.

טיפול בשיער:

נקודות שיא או צבעי שיער מותרות על שיער שעבר טיפולים המבוססים על קראטין כדי להחליק אותו. כמה מומחים ממליצים לבצע את צביעת השיער לאחר טיפול הקרטין מכיוון שזה ננעל היטב את הצבע.

טיפול זמני חדש

גם טיפולי השמפו עד השמפו שנשארים לזמן קצר בלבד ועולים פחות הם יעילים. עלותם תלויה בכהונת השיער המחליק ובאיכות השיער.

טיפול בהחלקת שיער קראטין

5 מוצרי החלקה לשיער קרטין

1. טיפול בקרטין מחקר ברזילאי לשיער קרטין

טיפול זה נועד להפוך את שיערך לחלק ויפה. הוא טוען לחזק את השיער ולהשאיר אותו נפח. זה גם משפר את גמישות השיער שלך. עם זאת, כמו כל טיפול בקרטין הוא משאיר אדים רבי עוצמה ומסוכנים, כך שיש להקפיד בעת היישום.

2. טיפול קורטין מקצועי זהב

אם יש לך שיער מתולתל, סמיך וגס, טיפול זה הוא הטוב ביותר עבורך. זו הקלה עצומה לאנשים המעוניינים לשמור על שיער חלק וניהול, מבלי שיצטרכו להשקיע זמן רב בעיצוב. הוא טוען לחסל פריזול ולשמור תלתלים ממך. אולם מוצר זה מכיל רמות גבוהות במיוחד של פורמלדהיד ויכול לפגוע בשיערך.

3. טיפול בשמן ריפוי Lanza Keratin

שמן זה הוא הטיפול הפשוט ביותר אך היעיל ביותר בשמן קרטין. אתה לא צריך הרבה אנשים שעובדים על השיער שלך. כל מה שאתה צריך זה למרוח את השמן על שיער לח ולראות את הקסם. עם זאת, שמן זה יכול להיות סמיך למדי ולהפוך את שיערך לשומני. כמו כן, זה לא עובד טוב במיוחד לשיער עבה ומתולתל.

4. קראטין מרוקאי היעיל ביותר קראטין ברזילאי

טיפול זה של קראטין מותיר אפקט החלקה קבוע על שיערך, שיכול להימשך 3 עד 6 חודשים, בהתאם לסוג השיער ולתחזוקה. ההליך לטיפול זה מסורבל למדי, אך התוצאות שוות את זה.

5. סט טיפול לקראטין – אורגני – ללא פורמלדהיד

טיפול זה בטוח יחסית לשיערך, בהתחשב בכך שהוא נטול פורמלדהיד. אין לו ריח חזק ויכול לספק תוצאות טובות. עם זאת, ייתכן שההשפעות לא יימשכו יותר משבוע וייתכן שתצטרך למהר שוב למספרה.

6. קרם להחלקת שיער של Keune Keratin

זהו אחד הקרמים להחלקת קראטין הטובים והיעילים לשיער. אם יש לך שיער מתולתל ולא מאולף ומעוניין לקבל מראה מלוטש, זהו קרם הגישה שלך. קל ליישם ולהשתמש לשיער חלק. הוא טוען ליצור אפקט מתמשך למשך כ -5 חודשים. החלק הטוב ביותר בקרם זה הוא שהוא ללא 100% פורמלדהיד!

תופעות לוואי של טיפול בקרטין

  • לנשים בהריון או מיניקות מומלץ לא לבצע טיפול זה או לבוא איתו במגע כיוון שהוא רעיל לילד.
  • לאנשים הסובלים מאסטמה נודע כי יש להם תגובות קשות לטיפול זה.
  • ידוע שחלק מהנוסחאות החדשות הופכות את הפורמלדהיד לוונילין או לאלדהיד בעת חימום עם הברזל וזה רעיל מאוד..
  • ה- FDA הזהיר את חברות השיער בשנת 2011 כי תכולת הפורמלדהיד היא “גבוהה באופן מסוכן”, ואף עולה עד 10%.
  • ה- FDA ביקש בכך מהחברות להפחית סכום זה, או שהם ימשכו את כל המוצרים מהשוק.

טיפולי קראטין אלה מפחיתים את הזמן שאתה מבלה בייבוש שיערך, ב -40% עד 60% וגם נפטרים מכל השיזוף הזה. האקלים נוטה למלוך את שיערך פחות לאחר טיפול זה, ושיערך אינו מושפע מגשם או לחות. כמו כן יש לציין כי טיפול זה אינו מסיר שיער, הוא רק מחליק אותו כדי להימנע מהטרחה, וגורם לו להיראות חלק. מיישרים תרמיים הם אופציה בטוחה יותר לטיפול זה מבוסס קראטין.