9 הרעיונות האחרונים והטובים ביותר לקעקועים מקאבריים עם תמונות

מקאבר פירושו משהו שמעסיק את המוות ומכאן שמדאיג. לאחרונה המונח מקאברי הוא שם נרדף לנורא, מפחיד, מושך, אימתני וכו ‘. הנושא אולי לא נשמע מעניין במיוחד אבל אמני קעקועים מצאו בתוכו אלמנטים רבים של יצירתיות. המילה מקאברית היא כללית מאוד; משהו שעלול להפחיד מישהו אולי לא כל כך מפחיד עבור אחרים. מכאן שב 9 הקעקועים המקאבריים המובילים הבאים מתוארים שיכולים לתת כמעט לכולם עוגות מצמררות בעמוד השדרה.

קעקועים מקאבריים עם תמונות

עיצובים מובילים וחדשים של רעיונות קעקועים מקאברים לגברים ולנשים במגמה:

תן לנו להסתכל על 9 עיצובים קעקוע מקאברי.

1. קעקועים מקאבר תפורים:

תפור קעקועים מקאבר

רק תחשוב פעם שאתה רוצה להשמיע את דעותיך אך אינך יכול. התחושה עצמה נוראית. כשהסיבה לכך שאתה לא עושה זאת היא שהשפתיים שלך נתפרות יחד, היא הופכת לאיומה. הקעקוע המקאברי התפור של הפנים מתאר פנים רזות כהות ששפתיה נתפרות יחד. הפנים נראות חסרות רגשות ומוזהרות מה שהופך את הקעקוע לאלמנט של אימה.

2. קעקועים מקאבריים של Gory Face:

קעקועים מקאבריים של Gory Face

הקעקוע המדמם הזה נראה כמו פרצוף של ילדה שהוכה קשות. כל הפנים נראים מעוותים עם חבורות מכל עבר. הדמעות המדממות הנוטפות מהעיניים הכחולות הופכות את הקעקוע לאומנות איומה אך מופשטת.

3. קעקועים זומבים מקאבריים:

קעקועי זומבים מקאבריים

זומבים וערפדים מעוררים רבים מאיתנו סיוטים. תארו לעצמכם אם עשו לכם קעקוע, עד כמה זה יכול להיות מקאבי להחריד. הקעקוע הגרפי מראה זומבי שאוכל בשר אדם. הפנים המקומטות ללא רגשות מפורטות היטב והתבררו די מפחידות.

4. קעקועים מכשפה מקאבריים:

קעקועים מכשפה מקאבריים

מכשפות ומלאכת מכשפות עשויות להיות אגדה אורבנית אך עצם הרעיון שלה מעורר רבים מאיתנו סיוטים. קעקוע המכשפות הזה כלל בו את כל מרכיבי האימה. דם נוטף מעיניהם של המתים, ניתן לראות מכשפה אוכלת לב אנושי. הפה מנוקב במחטים צולבות בזמן שהמכשפה ממשיכה לבצע את הקסם השחור שלה.

5. קעקועי מפלצת מקאבריים:

קעקועי מפלצת מקאבריים

זה נכון שככל שגדלנו, דאגנו פחות למפלצות מתחת למיטות שלנו. אולם בתת המודע שלנו, הגועל נשאר וכולנו נגלה את הרעיון לקעקע דמויות מפלצות מחרידות קצת לחצות את הקווים. קעקועי מפלצת רבים נעשו בשלמות, אך עדיין הושתו עם קעקוע מפלצת שלד גרפי במיוחד הדורש הרבה אומץ. השימוש הנכון בגוונים ובצבע הפך את זה לקעקוע נושא מקאברי ליצירת אומנות מושלמת.

6. קעקועים של בעלי חיים מקאבריים:

קעקועים של בעלי חיים מקאבריים

כולנו מפחדים מחיה כזו או אחרת. קעקוע מקאברי בנושא בעלי חיים כבר היה מפורסם מאוד. קעקוע מקאברי זה של בעלי חיים לקח את הנושא לרמה חדשה לגמרי של מפחידות עם שילוב של יותר מישות אחת כזו. קוברה, נשר, חרב לכולם עם טוויסט אימה משלהם גרם לקעקוע הזה להחריד.

7. קעקועים מקאבריים בעיניים עצובות:

עיניים עצובות קעקועים מקאבריים

אומרים שאנחנו יכולים להציץ לתוך הנשמה של האדם דרך העיניים שלהם. העיניים משקפות אושר, עצב וגם פחד. הקעקוע המופשט והמסמן להפליא מראה עין הנמסת מפחד ניכר. פירוט הקעקועים מדהים. תסתכל מקרוב ותוכל לראות גולגולת כמו אובייקט בעיניים שמשקף. קעקוע זה הופך את ז’אנר הקעקוע המקאברי למושך יותר.

8. קעקועים מצוירים מקאבריים:

קעקועים מצוירים מקאבריים

כולנו חוששים מהצד האפל של כל דמות חיובית בעיקר מכיוון שהיא מכה ישירות במצפון שלנו. ליצן הרשע במשך זמן רב היה נושא אימה בספרים; סרטים וקעקועים כאחד. לדמויות מצוירות מרושעות יש גורמי פחד משלהן. קעקוע לבן זה שלג למראה מרושע עם שפתיים תפורות יכול להיות הסיבה ללילות נטולי שינה עבור רבים.

9. קעקועים מקאבר של אמנויות שחורות:

קעקועים מקאבר של אמנויות שחורות

קסם שחור, בובות וודו, מתפללי שטן; הכל יכול להיות רק מיתוס, עדיין מפחיד לעזאזל. ז’אנר מקאברי זה הוא עצום ביותר וניתן לעצב מגוון קעקועים מגוון תוך לקיחת רעיונות ממנו. הקעקוע השחור והמצמרר מציג את הנושא כראוי ויש בו את כמות הפחד המדויקת. ניתן לצפות בשתי דמויות רפאים, ולמטה טופר עם עכבר. פירוט הקעקועים די מדהים ומדהים למראה. היא גם מממשת את מטרתה: טירוף מקאבי טהור.

כפי שנדון בהתחלה, הנושא כל כך מהיר שאתה יכול בקלות להדביק את מה שהכי מפחיד אותך רק כדי לכבוש את הפחד הזה. בעוד שחלקם חוששים מטביעה, חלק מפחדים מגבהים, לעיצובים של קעקועים בנושא מקאבים יש פוטנציאל אינסופי ביחס לעיצובים.