9 העיצובים והמשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב

עקרב הוא סימן גלגל המזלות של כל אותם אנשים שנולדו בין ה -24 באוקטובר ל -22 בנובמבר. סימן השמש הזה מיוצג על ידי עקרב. אנשים רבים עם סימן גלגל המזלות הזה מקבלים את עקרביהם כקעקועים שלהם. עקרבים הם נאמנים, שומרי מצוות ויכולים להיות מאוד רכושניים או קנאים.

עיצובים ומשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב

עקרבים כבעלי חיים הם קטלניים ולכן מפחידים ביותר. לפיכך, כאשר מעוצבים כהלכה קעקועי עקרב נראים מדהים ומצליחים להטמיע פחד כמעט תמיד. לפעמים אנשים עושים קעקועים של עקרב למרות שזה לא המזלות שלהם. הם פשוט אוהבים את הרעיון של עקרב על העור שלהם וכל מה שהוא מייצג.

קעקועים של סמל מזל עקרב “M”

להלן 9 עיצובים הקעקועים הטובים ביותר של עקרב לבנים ולבנות הם כדלקמן.

1. סמל העקרב עם עקרב:

סמל עקרב עם עקרב

עקרב עם סמל עקרב נראה מצוין. הסמל מבהיר כי העקרב עומד כמייצג את גלגל המזלות והעקרב מעניק לסמל הישן והפשוט מבט מרתיע ומעורר יראת כבוד. אתה יכול להפוך את העקרב למציאותי או לבחור עיצוב שבטי במקום. אתה יכול אפילו להוסיף את המילה עקרב כדי להבהיר את המשמעות עוד יותר.

2. עיצוב קעקוע עקרב קנג’י על הגב התחתון:

עקרב-קנג'י-קעקוע-עיצוב-על-גב תחתון

קאנג’י היא צורת האותיות היפנית. דמויות קאנג’י נראות יפות למרות שניתן לקרוא אותן רק על ידי כמה. עקרב עם אותיות קאנג’י לידו נראה די חידתי ומסתורי. האותיות יכולות לקרוא את עקרב ובכך להפוך את משמעות הקעקוע ליותר בולטת! אתה יכול להוסיף אלמנטים אחרים כמו צללית של ילדה ארוגה לתוך עקרב, ובכך להוסיף למראה החידתי של העיצוב.

3. עקרב עם קעקוע המילה עקרב לנשים:

עקרב עם המילה עקרב

עקרב למראה מציאותי עם המילה עקרב לידו נראה ממש טוב. המילה מבהירה כי העקרב מתייחס לסימן גלגל המזלות. אתה יכול להפוך אותו למעניין יותר על ידי הוספת צבע או קישוטים אחרים או שאתה יכול אפילו לבחור להשאיר אותו רק עקרב ישן ומפחיד עם המילה הכתובה לצד.

4. קעקוע סמל עקרב קטן לבנות:

קעקוע סמל עקרב קטן לבנות

עיצוב הקעקועים הפשוט מכולם הוא קבלת סמל עקרב. אתה יכול להפוך את זה מסובך ומפורט על ידי הוספת פרטים אחרים או דוגמאות פרחוניות וצבע. כך או כך, הוא משרת היטב את מטרתו. בעוד שהראשון נראה מתוחכם ואלגנטי יותר לשני יש מראה יפה יותר.

5. קעקוע למראה קוי של סמל מזל עקרב:

קוי מחפש קעקוע של סמל מזל עקרב

ישנם מספר שינויים שניתן לבצע בסמל העקרב הטיפוסי. רעיון חדשני הוא להתכרבל בקצהו כמו זנב השטן, להוסיף קשת ולהפוך את הקצה ללב. שמור את הסמל כולו שחור למעט החרטום שהוא אדום. בסך הכל זה נראה חמוד ונעים ולא יפה ובוגר.

6. עיצוב קעקוע עקרב מוכה כוכבים:

עיצוב קעקועים של מזל עקרב

עיצוב זה מראה את העקרב המוטמע בתוך מקבץ של כוכבים היוצאים מאינסוף. זה נראה יפה ולאו דווקא בצורה נשית. העיצוב נבחר על ידי גברים ונשים כאחד.

7. קעקוע סמל עקרב בצורת לב:

קעקוע סמל עקרב בצורת לב

ניתן לגרום לסמל העקרב הטיפוסי להיראות אמנותי יותר על ידי קימורו ליצירת לב מופשט. עיצוב זה טוב למראה ומראה את אהבתך לאותו סימן גלגל המזלות.

8. סמל עקרב עם קעקוע פרחים על הצוואר:

סמל עקרב עם קעקוע פרחים על הצוואר

כאשר נערות עם מזל עקרב כמזל המזלות שלה בוחרות לקעקע את הסמל שלו הן בדרך כלל מוסיפות קישוטים כמו כוכבים ופרחים לסמל הרגיל. זה גורם לעיצוב הקעקוע להיראות יפה יותר ונערה.

9. קעקוע הכוכבים של עקרב לילדות:

קעקוע קבוצת הכוכבים של עקרב לילדות

קעקוע הכוכבים של עקרב נראה יפה ביותר. זהו עיצוב שנבחר יותר נשים מאשר גברים. אתה יכול להוסיף לו צבע ולהפוך אותו לנער יותר או לשמור אותו שחור ולהפוך אותו לאלגנטי יותר. כדי להפוך את המשמעות לברורה יותר ניתן להוסיף את סמל העקרב הטיפוסי.

עוד עיצובים קעקועים:

עיצובים ומשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב 1

עיצובים ומשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב 2

עיצובים ומשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב 3

עיצובים ומשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב 4

עיצובים ומשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב 5

עיצובים ומשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב 6

עיצובים ומשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב 7

עיצובים ומשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב 8

עיצובים ומשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב 9

עיצובים ומשמעויות הטובות ביותר לקעקוע עקרב 10