23 עיצובים הקעקועים הטובים ביותר למנעול ומפתחות לגברים ולנשים

אמנות קעקועים היא צורה פרימיטיבית של אמנות גוף שלמרות שהקבע עורר את התשוקה בשנים האחרונות. קעקועים היו הייפ משתולל מאז שהאדם המציא מחטים כדי לקשט את גופם ברצון לקבל את עצמם כקנבס חופשי. כעת בעולם החדשני, הייחודיות היא המטרה החדשה וכדי להשיג זאת, בוחנים את רעיונות הקעקועים הישנים שנותנים מקום למושגים חדשים יותר. אחת כזו היא אמנות הקעקוע של מנעול ומפתח. כללנו כמה תמונות של קעקועי מנעול ומפתח שתקבל השראה!

אנשים מחפשים מספר דרכים להביע את אהבתם. טרנד אחד חדש כזה הוא ביטוי באמצעות צורת אמנות, בדיוק סגנון הקעקוע של מנעול ומפתח. המשמעות לקעקוע הנעילה והמפתח נעוצה באופן שבו אחד מבני הזוג מחזיק את המפתח לליבו או לחייו של האחר. הוא אינו מוגבל רק לשותפים בלבד. גם אם-בת, אחים וכו ‘עשו את דרכם, מה שמסמל כיצד אחד משלים אחר. המשמעות היא בעצם סמלית.

עיצובי הקעקועים הטובים ביותר למנעול ומפתחות לגברים ולנשים

ובכן, אנו מבינים את הבלבול שלך! לאלו מכם המתלבטים היכן לקבל דיו, הנה הרעיון שלנו לכל הגברים.

להבין את הגוף שלך: הבנת האנטומיה של הגוף היא חיונית. הגוף אינו בד שטוח. אם אתם מחפשים תוצאה אטרקטיבית כלשהי, הקפידו לא לבחור את החלקים השטוחים של גופכם. Biceps היא הבחירה המועדפת לעתים קרובות. מרכז אותו על הדלתא והוא יזרום יפה למטה בין הדלתא לתלת ראשי. הוא מדגיש את צורת הגוף.

גב עליון: הבחירה הבאה היא הגב העליון, או פשוט החלק האחורי של הגוף. אם יש לך עיצוב גדול בראש, הגב העליון הוא המקום הנכון. פנה לאיש מקצוע לדיו כאן ואנו נשבעים, שלא תצטער!

אמות: אם סביבת העבודה שלך לא מאפשרת לך לעשות קעקוע, הפשיל שרוולים. זרוע מאפשרת לך עיצובים קטנים ומופשטים. פשוט הפשיל את השרוול למקרה שתרצה להתהדר בו.

חזה: בחירה פופולרית נוספת אם חלל העבודה או החברה שלך לא מאפשרים קעקוע. החזה רחבה ומכאן שקל לך להשיג עיצובים ממש נחמדים.

עבור הנשים, יש לנו את הבחירות הטובות ביותר שלנו היכן אתה צריך לקבל דיו.

עורף: ממש מתחת לראש שלך, בחלק האחורי של הצוואר שלך, הוא מקום טוב להדביק. רעיון הקעקוע שלך עם מנעול ומפתח ייראה טוב, במיוחד כאשר אתה לובש משהו שאינו מכסה את הצוואר. משוך לחמנייה כדי להפוך את הקעקוע לבולט!

מפרק כף היד: מחפשים קעקועים קטנים? אז פרק היד שלך תהיה בחירה טובה. השטח קטן והעיצוב יתאים בנוחות. אתה גם מצליח להבהב ולהתנפץ באופן לא רצוני!

קרסוליים: הרעיון הטוב הבא הוא הקרסוליים. נסה רעיונות מופשטים על הקרסוליים וללבוש עקבים גבוהים כדי שהקעקוע ייראה בהיר יותר.

עיצובי הקעקועים הטובים ביותר של מנעול ומפתח:

להלן רעיונות הקעקוע הטובים ביותר למנעול ומפתח שיעניקו לכם קצת השראה לנסות.

1. קעקוע מנעול יופי מקושט:

מנעול יופי מקושט וקעקוע

אומנות הקעקוע כאן מציגה מנעול, מעוטר בעיצוב, הבנוי להפליא באמצעות פירוט מורכב הכולל בין היתר פרחים ובראשם מפתח מדהים לא פחות עם שפת יצירות פרחוניות נפלאות בחלקו העליון. החרוזים מסביב למנעול שהמפתח חופף להראות חיבור שבו המפתח הוא כלום בלי המנעול שמאחוריו.

2. מנעול האהבה והחלודה וקעקועי מפתח לזוגות:

נעילת אהבה חלודה וקעקועים מרכזיים לזוגות

מגולף בצורת לב אהבה פועם, המנעול והמפתח למרות שלא ביחד הוא רעיון טוב לאוהבים. הצללה הכהה משתלבת בתוך המנעול והמפתח מדבר על זוג חלוד ותיק שעדיין תלוי אחד בשני מתוך אהבה בלתי נתפסת. זה הבסיס לעיצוב הקעקועים המושלם של מנעול ומפתח לזוגות.

3. מנעול מגע נשי וקעקוע מפתח:

מנעול מגע נשי וקעקוע מפתח

שוב אנו רואים מנעול יפה וקעקוע מפתח שבו המנעול מוביל את המפתח ובין העיצובים הרכים המגדירים ומחברים אותם, ניתן לראות קשת סאטן ורודה עטופה סביב המנעול שיכולה להיות משמעות אפשרית של חדש יצרה אהבה עם המילים כבוד ‘חרות’ בשפל הנמוך. זהו אחד מעיצובי הקעקועים הטובים ביותר של מנעול ומפתח לנשים.

4. כדי לשמור על קעקוע פשוט ומנעול:

קעקוע פשוט ומנעול

אם הפזרנות היא לא כוס התה שלך ואתה רוצה לבחור משהו נמוך יותר אך משמעותי יותר כדי לתאר את אהבתך זה לזה, זוהי אומנות הקעקועים המושלמת עבורך המציגה מנעול ומפתח מודגש היטב עם עיצובים רכים המפיצים תחושה מסתורית מאוד למראה. נסה את קעקוע המנעול היוקרתי הזה.

5. מנעול הפרעות ורוד קעקוע:

קעקוע מנעול הפרעות ורדים

לקעקועים אין דרך ברורה לפרש אותם למשמעות ספציפית אבל אנחנו יכולים רק לנסות לנחש את השכבות העמוקות יותר לקעקוע. כאן אנו רואים מנעול ומפתח מזוגג זהב עם פרטים רכים אך מורכבים עליו מלווה ורד אדום חסון, סימן אפשרי לאהבה ואמון..

6. קעקוע נעול ומפתח:

כלוב קעקוע מנעול ומפתח

זהו רעיון קעקוע של מנעול ומפתח המגובה במשמעות פנימית עמוקה שבה השרשראות המחברות את המנעול והמפתח יחדיו חזקות ויציבות, לעתים קרובות סימן גדול המציג הגנה על סודיות. לעתים קרובות ניתן לפרש זאת ללב נעול על ידי אהבתו של ישות יחידה שיש לה רק את המפתח לגשת למנעול. אתה יכול גם לנסות כמה שמות על הקעקוע הזה.

7. נעילת אהבה וקעקועי מפתח לנשים:

קעקועים של נעילה ומפתח לנשים

זה מיועד למתוקבים בתיכון המעוניינים להעלות את מערכת היחסים שלהם לשלב הבא, קעקוע של מנעול ומפתח המגדיר את אהבתם זה לזה. לקעקוע מנעול אדום קטן עם מפתח זהוב בוהק עם המילים ‘לב אחד אהבה’ כתוב משני הצדדים, בחירה מתאימה לשני המתוקים. אתה יכול גם להחליף אותם בשמות שלך.

8. נעילת סיפורי העם וקעקועים מרכזיים לגברים:

נעילת סיפור ועם קעקועים מרכזיים לגברים

אין דבר שיגבר על חדשנות מאשר מנעול ומפתח שאליו כוחות אמנות שבטית חרוטים בשחור מטורף עם עיצוב מפורט ומורכב. הקעקוע כאן הוא רעיון טוב לתיאור המסתורין באמצעות אהבה, אמון או ידידות שבהם אם כי לא נפוץ יכול להעביר מסר חילוני מאוד. זהו אחד מעיצובי הקעקועים הטובים ביותר של מנעול ומפתח לגברים.

9. נעילת ציפורי האהבה וקעקועים מרכזיים לבנות:

נעילת ציפורי אהבה וקעקועים מרכזיים לבנות

רעיון נהדר נוסף, ציפורי האהבה ממש מציגות כאן שתי ציפורים המותנות כלפי מטה כשהן נושאות אחת עם השנייה כשכל אחת נושאת חתיכה שבלעדיה השניה תהיה בלתי ניתנת להפרדה. זהו אחד מעיצובי הקעקוע הפופולרי של מנעול ומפתח לילדות ונראה מהמם.

10. לאחות הנשמה:

עבור אחיות הנשמה

רעיונות קעקועים של Lock n Key מיועדים לא רק לציפורי האהבה ולזוגות. לאותן אחיות נשמה, הנה רעיון קעקוע המחזק את הקשר שלך ומחזק אותך כתמיד. בין אם מפרק כף היד או הקרסול, זה לא יצליח להרשים.

11. אהבת הבת:

אהבה בת

להלן עוד רעיון קעקוע יפה שיחזק את הקשר בין אם לבת. הקעקוע היפה יראה עד כמה כל אחד מכם שלם אחד עם השני. הוא מייצג תחושה של הבנה ומחייבת שהיא מעבר לפעולה האכפתית הפשוטה.

12. קעקוע מפתח שלד ומנעול:

קעקוע מפתח ושלד

לחברים הטובים והטובים האלה, הנה בחירה טובה. הוא מגדיר את כמות הרעיונות המטורפים ששניכם חולקים ומחזק את הקשר. הוא מייצג את עומק מערכת היחסים שלכם וכמה שניכם מכירים אחד את השני.

13. רעיון הקעקועים שלו ושלו:

רעיון הקעקועים שלו ושלה

לפניכם מנעול לב רומנטי וקעקוע מפתח שיושב יפה על הידיים. נראה כי הדרכים להראות את אהבתך גדלו מיום ליום ורעיון הקעקועים הזה הוא דרך מוצקה למלט את מערכת היחסים ולספר אחד לשני כמה אתה אומר אחד לשני..

14. קעקוע מנעול ומפתח וינטאג ‘:

קעקוע וינטאג 'מנעול ומפתח

להלן עיצוב קעקוע מנעול ומפתח יצירתי. העיצוב מפחיד וקלאסי עם צבעים עזים מקרינים. קעקוע תואם מנעול ומפתח זה בהשראה לשמור על הפשטות. נסה את זה על הידיים שלך.

15. מנעול פרפר ואצבע קעקוע:

מנעול פרפר ואצבע קעקוע

זהו עוד קעקוע יצירתי של מנעול ומפתח שמיועד לבני נוער ולדור הצעיר. הקעקוע צבעוני ונעים לעיניים. זה גם מעיד על השחרור, המסומן בכנפי הפרפר.

16. מנעול וקעקוע מפתח:

מנעול וקעקוע מפתחות

זהו רעיון קעקוע פשוט וקלאסי שפשוט ניתן להבנה. אחד מקבל את עיצוב המנעול ולשני יש את המפתח. היא מסמלת את מערכת היחסים ביניהם ומציבה אותה ברמה מלבד אחרים. ללא סיבוכים, זהו עיצוב מועדף בכל הזמנים בו בחרו רבים.

17. נעילת גולגולת וקעקוע מפתח:

מנעול גולגולת וקעקוע מפתח

זהו עוד קעקוע מנעול ומפתח מפחיד שהוא יצירתי ועם זאת מעורר תחושת פחד. הוא אינו מעביר שום משמעות מיוחדת אלא נועד להוציא את הצד היצירתי של איש המקצוע. נסה את הקעקוע הזה אם אתה מהסוג שנראה קצת מוזר.

18. קעקוע מנעול ומפתח עם שמות:

קעקוע מנעול ומפתח עם שמות

דרך מותאמת אישית נוספת לשלוח את האהבה שלך היא לנסות את זה עם קעקוע מנעול ומפתח עם שמות. הטביעו את שני שמותיכם, בין אם זאת אהבתכם, אימא, בת או אפילו החבר הכי טוב שלכם. נסה את הדרך החדשה הזו לגרום לאחרים להרגיש מיוחדים.

עיצובים אחרונים של קעקוע מנעול ומפתח:

למקרה שמשעמם לכם מהעיצובים הישנים, הנה רשימה של עיצובים אחרונים של מנעול ומפתח משנת 2018 שהם מעניינים ומרשימים.

עיצובי הקעקועים הטובים ביותר של מנעול ומפתח -19

I. קלאסי עם טוויסט: זהו עיצוב הקעקוע הקלאסי של מנעול ומפתח. יש לו טוויסט במובן שהוא מוצל כהה ומאפשר לך להדפיס עליו מילים. נסה זאת על הידיים וסיים במראה מאט.

עיצובים קעקועים הטובים ביותר למנעול ומפתח -20

II. הטרנדי: עיצוב המנעול והמפתח האופנתי הוא קעקוע בעל מנעול ומפתח עם אותו אדם. הרעיון נותן תחושת בדידות ומראה כיצד האדם מרותק. עם זאת, העיצוב חשוך כהה עם הצללות עבות.

עיצובים קעקועים הטובים ביותר של מנעול ומפתח -21

III. התוססת: לפניכם קעקוע תוסס שהוא בעיקר אדום. הצבעים אטרקטיביים מה שהופך את העיצוב למרשים. הנעילה ביד והמפתח באחרת מעידים על סוג הקשר שקיים. נסה את הדבר המושך הזה!

עיצובי הקעקועים הטובים ביותר של מנעול ומפתח -22

IV. עבודת אומנות: כמו יצירת אמנות על הידיים שלך? לפניכם מפתח נעילה n המעוצב בצורה של אמנות. המנעול והמפתח נמצאים על אותן ידיים ונועדו להציג את הכישרון של איש המקצוע. לעיצוב אין צבעים אלא רק מתאר יפה.

עיצובים קעקועים הטובים ביותר של מנעול ומפתח -23

V. המחובר: זה ייחודי. גם המנעול וגם המפתח מצוירים באופן שנותן תחושה של מהות מחוברת. השרשראות נשארות תלויות רופפות ומלאות מצד שני. זהו יצירתי באמת שאולי תרצה לנסות.

בין אם יש לכם את המנעול או המפתח, הרעיון של העיצוב מועבר ביעילות. בסופו של יום, זה מסתכם בעצם מעשה האופן שבו זה בזה מחוברים זה לזה בחייו ועד כמה הם אמורים להיות טובים. הביעו יותר את אהבתכם עם הרבה רעיונות כאלה. קבל דיו עוד היום!