15 עיצובים הקעקועים הטובים ביותר לחתולים עם משמעויות

חתולים ידועים גם כשומרי עולם התחתון או עולם אחר. דתות שונות מטיפות בצורה שונה לגבי חתולים. אך מין זה תמיד השאיר את בני האדם ביראת הכבוד של הטבע המסתורי. להלן מספר קעקועים של חתול שתוכל לבצע על גופך.

לא משנה באיזו תצורה אתה בוחר, זה אמור לשקף משהו שאתה מעריך ולתאר את אותו המסר. עם זאת, זה כיף מדי פעם כשאתה מקבל קעקוע לא בטוח כמו עיצובים של קעקועים לחתולים שישאירו אנשים משערים. אז נסה ולחקור עם הטעם שלך, ולחשוב על משהו אחר מהצפוי שעומד להתגלות באמת. זה הדבר שאומנות האמנות מעורבת בעיצובים של קעקועים לחתולים.

עיצובים של קעקועים לחתולים

קעקועי חתול חמודים לגברים ולנשים עם תמונות:

להלן עיצובי קעקוע החתולים המבוקשים והמפורסמים ביותר בעולם עם תמונות ומשמעויות לנשים ולגברים כאחד.

1. עיצובים קעקוע של חתול וויקה:

לחתולים היה מערכת יחסים ארוכה עם כישוף ופגאניזם באירופה, הודות במידה מסוימת לייבוא ​​מחשבות מהמצרים והרומאים הזקנים. דיאנה, אלת הירח, הפכה לדמות של אגנוסטיקאים ומכשפות בימי הביניים. בכל מקרה, בתקופה בה האקלים היה מוצף בהסתרה דתית, מחשבה חופשית, ביטוי דמיוני והיותו אגנוסטי מתאמן נחשבו כלא חוקיים וגנאי מכל הדברים המורשים על פי חוק..

עיצובים לקעקוע של חתול וויקה

מחשבות אלקטיביות נחשבו כעבודה של כוחות מרושעים, וכל הדימויים הקשורים למחשבות האמורות נתפשו כרעים. לרוע המזל, החתול (במיוחד החתול האפל) נודע כאנשי משלוח של השטן ומספר לא מבוטל של האמונות הטפלות שבלי קשר לכך שאנו מחזיקים ליד נשמתנו כיום, מקורן בקיפאון הדתי של ימי הביניים. כך או כך, מספיק להתבונן בפנים המקסימות של החתול שלך עם פסים כהים כדי להודיע ​​לך שאין שום דבר מגעיל לגביו. אז עיצובים של קעקועים לחתולים שחורים יהיו הבחירה המושלמת עבורך אם אתה חובב קסם נלהב או עוסק בכל סוג של פעילות בויקה..

2. קעקוע עיצוב כפות חתולים:

קעקוע בעיצוב כף החתול

חתולי Pawprints מדברים על הרפתקה נלהבת או מנטאלית בתקופה מטרידה. הם מסמלים התקדמות, ואת הצורך להתקדם בחיים. שאלת פעם מדוע במקומות עסק יפניים וסיניים רבים יש פסלונים קטנים של חתולים עם כפה קדמית מוגבהת? בחברות אסיאתיות, זהו דימוי ישן של מזל משגשג וטוב שחוזר מאות שנים אחורה לאגדת מאנקי נקו. למרות העובדה שיש כמה צורות של המיתוס, כל הסיפורים מתמקדים בנושא של אדם נזקק ולפתע מגלה עושר בעקבות היותו אדיב לחתול שהרים לו את כפתו הקדמית. קעקועים של כפות החתולים מדברים על שגשוג, מזל טוב והתקדמות.

3. טום & ג’רי קעקוע עיצובים:

טום & amp; ג'רי קעקוע עיצובים

זה בהחלט הבולט מבין כל הגלריה לעיצוב קעקועים של חתולים מצוירים מכיוון שילדותנו תישאר לא שלמה אם לא היינו צופים במריבות החמודות של טום וג’רי. אחד מהקעקועים החתוליים המוכרים ביותר הוא אחד מגרפילד, דמות הטום שגם היא פיקחת ושנונה ואדישה, אך עם זאת מעריצה רבים. יש דמויות טון אחרות שעושות קעקועים כמו טון מאת טום וג’רי או סילבסטר החתול. זה מצטרף להערצתו של גבר לחתולים ובנוסף לחיבתם לטונים. זהו דפוס עדכני יותר הקבוע בקרב צעירים ומבוגרים ומראה את הצד התוסס שלהם.

4. קעקועי פנים של חתול חמוד:

מערכת היחסים האנושית עם החתולים החמודים האלה עושה מהפך לתחילת ההתפתחות שלנו. מסעות ארכיאולוגיים שונים חשפו קברים מתקופת האבן עם חתולים מחובקים ליד בעליהם שפג תוקפם. עד היום, בעלי חתולים רבים אינם מסוגלים להיפרד מחתול פסים כהה יקירם, ללא קשר למצב..

קעקועים חמודים לחתול פנים

עיצוב קעקוע החתול החמוד לעיל מתמקד בפנים החמודות של החתול, בדרך כלל, בעלי החתולים בוחרים בעיצוב קעקוע של חתול אחד כדי לעשות קעקוע של החתול שלהם, זה יכול להיות חתול שזה עתה נפטר והם רוצים לזכור שהוא או הם פשוט צריכים להיות עם הפנים של חיית המחמד שלהם על הגוף שלהם. התייחסות לפרטים בעת משיכת קעקוע זה כדי להבטיח שהקעקוע נראה כל פיסה כמו החתול שהוא צריך לתחום.

5. יריות קעקועים של חתול:

יריות קעקועים של חתול

הקעקוע הזה משקיע את כל המשיכה שלו ברעממה. הרעמה יכולה להיות מלאה בצבע או בדוגמאות או פשוט בשחור כדי לשפר את התוקפנות. הבעת האריה נלכדה היטב ואתה צריך קעקוע בגודל סטנדרטי בכדי להביא את הביטוי הזה לידי ביטוי. הניח אותו על האמה שלך, וזה יהיה עיצוב קעקוע מבריק של חתול על גופך.

6. עיצוב קעקוע חתול ספיראלי:

עיצוב קעקוע חתול ספיראלי

הרבה פחות אגרסיבי ועבודה של יופי מורחב מגדירה את הקעקוע הזה. השתמש בשני צבעים כדי למלא ולהדגיש את התבניות הקעקוע הזה. אבל אל תגרמו לזה להיות קרוב מדי על גופכם, יופיו טמון בעיצובו הקומפקטי והמלא. מתיחתו פשוט תקלקל את מראה הקעקוע הזה. שימוש בדפוסים אצטקים למילוי הפרטים הוא גם רעיון מבריק. זהו אחד העיצובים הטובים ביותר לקעקוע חתולים לנשים.

7. עיצובים של קעקועים לחתולים קטנים:

עיצובים של קעקועים לחתולים קטנים

זהו קעקוע אחר ומופשט המחזיק בו פוטנציאל מבריק של יצירתיות ויופי. זהו עיצוב קעקוע חתולים פשוט במיוחד ועם זאת כל כך יפה. אתה בהחלט צריך לנסות את זה. שימוש בשחור כרקע יסמן את מה שאתה מצייר בתוכו. אז אל תעזוב את זה. כמו כן, תוכל להוסיף עיצובים ודפוסים פיניים אם אתה חושב שזה נראה קצת ריק.

8. קעקועים של חתול יושב רגוע:

קעקועי חתול יושבים רגועים

זוהי הדוגמה הטובה ביותר להראות מהו עיצוב מילוי בדוגמאות! קעקוע מבריק זה הוא בחירה חובה אם אתה רוצה קעקועים בהירים ויפים. אתה יכול להשתמש בצבעים שונים אם אתה רוצה אבל השתמש בשחור כרקע כדי שהתבנית והעיצוב הכללי יבלטו. זהו אחד מעיצובי הקעקוע החתולים החמודים ביותר לנערות.

9. קעקוע חתול זנב:

קעקוע חתול זנב

קעקוע זה מתוק ופאנקי. הדגם המלוטש של החתול נראה יפה במיוחד על גופים זעירים. שוב אתה חופשי להשתמש בצבעים, אבל שחור חייב להיות שם לעומק אפילו קעקוע פשוט כזה. וודא שהגודל הטבוע בעור שלך הוא קומפקטי אחרת יש סיכוי טוב שהוא ייראה כמו תולעת!

10. עיצוב קעקוע עיניים לחתול מכשף:

עיצוב קעקוע עיניים לחתול מכשף

האמן האמריקאי הידוע, חירם פאוורס, אמר פעם “העין היא חלון הרוח. החכמה, הרצון, נמצאים בעין. “כשמדובר בחתולים, מעולם לא נאמרה הכרזה אמיתית יותר לאורך ההיסטוריה. עין של חתול נתפסת לעתים קרובות כדימוי של אינטלקט, חוכמה ומנצח את האלוהי. הוא מקובל להיות מושא למיסטיקה ותככים המקרב את הפרטים שיש להם דימוי זה למרכיבי העולם הבא. קעקועים עיניים של חתול חתולים מדברים על היכולת שלך לראות דברים יותר ממה שהם. אתה יכול לחקור נסיבות ולראות כל פעילות כהרחבה של משהו בולט יותר.

11. קעקוע חתול אלוהי עם כתר:

קעקוע חתולים אלוהי עם כתר

במצרים העתיקה ובתרבויות רבות מיושנות אחרות, החתולים נתפשו בנוסף כעמוקים. הביצוע המיושן מציג את החתול כיצור סגול. כמו כן, הם נחשבו מביאים מזלות ומדי פעם חוסר מזל. השם חתול באמת מקורו במצרים, שם התקבל החתול כהרחבתה של אלת הירח. במצרים סגדו לחתולים באותה כמות שהם העריצו. לכן השתלת עיצוב קעקוע חתול בגופך יכולה להיות הפגנת כבוד כלפי החיה הדתית.

12. קעקוע ראש חתול:

קעקוע ראש חתול

לפניכם קעקוע חתול עז (כמובן שאנחנו יודעים איזה חתול)! קווי המתאר הנועזים מציגים את הדפוסים החוזרים והגמישים על גוף נמר, שנלכד היטב בקעקוע זה. אתה יכול לדחוס או להרחיב בהתאם למקום שבו אתה רוצה למקם אותו. שינוי הגודל לא יזיק. זה יראה בכל מקום שתמקם אותו.

13. עיצוב קעקוע של חתול שחור:

עיצוב קעקוע של חתול שחור

אם אתה רוצה משהו מגניב ולא רציני, זה משהו שכיף לעבוד איתו! אתה יכול להשתמש בכל צבע כהה יותר לבחירתך ולנצל אותו לאותו רעיון. אם תרצה תוכל להוסיף גם דוגמאות פשוטות. זה ייראה טוב בכל מקום שתרצה להתאים לו. למעשה, אם אתה רוצה להתנסות, תוכל להציב אותו גם הפוך.

14. קעקוע חתול קיבה:

קעקוע חתול קיבה

היצירה היפה והקומפקטית הזו תתאים לכל מקום שתרצו למקם אותו. אתה יכול להשתמש בצבעים שונים עם השחור כדי להדגיש את הפנים המופשטות וזה לא יוריד ממך את המראה שאתה רוצה. גם הדגשה או גבול עם צבע בהיר יותר היא אופציה טובה.

15. קעקועים של חתול עם אהבה:

קעקועים של חתול באהבה

מיזם יצירתי זה חייב למשוך תשומת לב והוא ייחודי. הזיפים הם כל מה שאתה צריך כדי שהקעקוע שלך ימשוך את תשומת הלב של כולם. רצוי גם להשתמש בנימה לאחת. השתמש בצבע אחר כדי להדגיש מקומות שאתה רוצה, במיוחד העיניים. אתה יכול להפוך אותם לאטרקטיביים ככל שתרצה.

כמה מהתכונות המדהימות בין הגלריות של עיצובים של קעקועים לחתולים מה שבוודאי יגרום לך להשתולל. קעקוע שמח.