10 הפעמונים הטובים ביותר לדלת פוג’ה עם תמונות בשנת 2021

האם זה לא יהיה נהדר, אם תוכל לשמוע את הצליל הנעים של פעמונים בעת הכניסה לחדר הפוג’ה שלך? צליל כל כך מרגיע ונעים שייווצר על ידי עיצובי דלת הפעמון בחדר pooja, לא? השימוש בפעמונים תלויים לחדר פוג’ה הוא אמנם מסורת עתיקה אך הוא הפך למגמה לא מעטה בתקופה האחרונה.

הפעמונים הטובים ביותר לדלת פוג'ה בהודו

מכיוון שחדר הפוג’ה הוא מקום קדוש, גם הכניסה שלו צריכה להיות ייחודית למדי. אין דרך טובה יותר מאשר להקים פעמונים לדלת הפוג’ה ליצירת צליל נעים ומרגיע עבור החסידים בכל פעם שהם נכנסים לחדר הפוג’ה לתפילותיהם..

פעמונים אחרונים לדלת פוג’ה בהודו:

כדי למשוך את המשתמשים ולהוסיף פנייה מקסימה לחדר הפוג’ה, פעמונים אלה זמינים בסגנונות, צבעים ודוגמאות שונים. להלן כמה פעמוני עיצובי דלתות חדר pooja בהם תוכל להשתמש בדרך שלך ליצירת רושם מתמשך:

1. פעמונים עם דלת זכוכית:

עיצובי דלתות חדר pooja עם פעמונים

אחד הסגנונות הטובים ביותר של שימוש בדלתות חדר pooja עם פעמונים הוא לקבל את השילוב של דלת זכוכית עם פעמונים. השילוב ייחודי וגם נראה יפה להפליא. אתה יכול לשלב פעמונים מוגבלים על הדלת או להוסיף כמה פעמונים כרצונך.

סוג זה של פעמון לדלת הוא גם עיצוב מומלץ של פעמון דלת החדר Vastu ובכך מבטיח להביא את האושר והחום המרבי בבית. אתה יכול גם לבחור את הצבע והעיצוב של הפעמונים בהתאם לחלק הפנימי של חדר הפוג’ה שלך.

2. השתוקקות פעמונים על דלת עץ:

דלתות חדר pooja עם פעמונים

זה תמיד רעיון טוב לשלב מסורות עם סגנון וזה גם משהו שאתה יכול לעשות עם רעיון דלת הפוג’ה שלך. אחד הרעיונות הפשוטים אך אטרקטיביים לשימוש בעיצובים של דלתות חדר פוג’ה עם פעמונים הוא להשתוקק לעיצוב הפעמון על דלת העץ.

כדי להפוך את העיצוב הזה למציאותי יותר, אתה יכול גם להכניס כמה פעמונים אמיתיים לתשוקה ולקבל את הצליל הנעים של הפעמונים בעת הצורך. אתה יכול ליצור את אותו עיצוב על הדלת המלאה או לחלק את הדלת לחצי בעזרת עיצוב זה ולהשתמש בעיצוב אחר על מחצית הדלת הנותרת..

3. מעצב תלוי תלויה על דלת פוג’ה:

פעמוני חדר פוג'ה

שימוש בפעמון מעצב על דלת הפוג’ה שלך הוא רעיון עדין אחד ליצירת רושם מתמשך וייחודי וגם כדי להימנע משימוש יתר בפעמונים לדלת פוג’ה. אתה יכול פשוט להשתמש בפעולת תלייה אחת או 2 מעוצבות על דלת הפוג’ה שלך וסיימת עם הקישוטים הדרושים.

יש הרבה מספר פעמונים תלויים מעוצבים בשוק שהמשתמשים יכולים להשקיע אותו. אתה יכול לבחור את הפעמון התלוי בהתאם לסגנון שלך ואישיותך. החלק הטוב ביותר בשימוש בפעמוני חדר פוג’ה תלויים מעצבים זה שהם אינם דורשים מאמצים מיוחדים להנחתם על דלתות הפוג’ה..

4. פעמון דלת פליז עם פסל גנשה לדלת פוג’ה:

פעמונים תלויים לחדר פוג'ה

אם אתה רוצה משהו ייחודי ומסוגנן בעיצוב פעמון הדלת של פואה, אז זה משהו שתאהב לגמרי. זהו אינו עיצוב פעמון מסורתי לחדר הפוג’ה אלא זהו עיצוב פעמון דלת ייחודי ושונה לחדר פוג’ה. הוא מגיע מחומר פליז וניתן ללוות אותו עם פסל הלורד גאנשה או אפילו עם כל פסל של אלוהים אחר.

זה גם לא פעמון תלוי אבל אתה יכול פשוט להשתמש בעיצובי דלת הפעמון של חדר פוג’ה על ידי הנחת פעמון הדלת על דלת חדר הפוג’ה. ההתקנה של פעמון דלת זה היא קלה למדי ואינה דורשת מאמצים.

5. פעמונים תלויים בצד לדלת חדר Pooja:

עיצוב פעמון דלת פוג'ה

לא משנה אם יש לך מקדש גדול או קטן, ניתן להשתמש בשעמוני התליה הצדדיים לשניהם. על פי הטרנדים האחרונים, פעמונים תלויים בצד מועדפים על מנדיר קטן מכיוון שהם לא רק נראים טוב אלא גם חוסכים מקום מרבי..

דלת פעמון תלויה בצד זה לחדר פוג’ה מגיעה בגדלים ועיצובים משתנים ולכן ניתן לבחור אותה בקלות על פי המראה הכללי של חדר הפוג’ה. אתה יכול גם להשתמש בחלק מהפריטים הדקורטיביים האחרים יחד עם פעמונים תלויים בחדר pooja ליצירת אטרקציה מדהימה למשתמשים..

6. פעמון דלתות מסורתי ייחודי לחדר פוג’ה בפליז:

פעמונים עבור פוייה מאנדיר

אם אינך רוצה להשתמש בפעמון דלת תלוי לחדר הפוג’ה שלך, תוכל לנסות גם את הפעמון המסורתי. ישנן לא מעט אפשרויות בקטגוריית פעמון הדלת המסורתי הייחודי מחומר פליז. החלק הטוב ביותר ברעיון הזה של דלתות חדר פוג’ה עם פעמונים הוא שניתן להציב פעמונים אלה במיקום מסוים, במיוחד על גבי דלת הפוג’ה וכתוצאה מכך, הם אינם מפריעים לדרכו של המשתמש..

פעמונים קצרים וקבועים אלה נראים גם מסוגננים ואלגנטיים על דלתות החדר של פואה. גם אלה זולים למדי וניתן להשתמש בהם על בסיס יחיד או במספר מספרים.

7. פעמונים תלויים Shubh Labh לדלת חדר Pooja:

דלת פעמון לחדר פוג'ה

יש הרבה אנשים שאוהבים לשמור הכל לפי המסורות בחדר הפוג’ה שלהם. לכן, במקום ללכת עם פעמוני הדלת המסוגננים, הם מעדיפים להשתמש בפעמונים המסורתיים. אם אתה גם אחד מהם, אז הפעמון התלוי הזה של Shubh Labh ירגש אותך לגמרי.

פעמון הדלת הזה של Shubh Labh לחדר פוג’ה הוא גם פעמון דלת חדר פוג’ה מומלץ Vastu שיכול למשוך את כל החיוביות והחום רק בדלתות חדר הפוג’ה שלך. אתה יכול למקם את אחד מתלי הפעמון האלה במרכז הדלת או להשתמש בצמד תלויים אלה לשתי הדלתות..

8. פעמון בעיצוב Diya לדלת חדר Pooja:

עיצוב דלת פעמון לחדר pooja

פעמונים ודיאס הם שני דברים חיוניים לכל מנדיר. שני הדברים ממלאים תפקיד משמעותי בחדר הפוג’ה ליצירת האותנטיות של חדר הפוג’ה יחד עם יצירת סביבה נעימה בחדר הפוג’ה..

עכשיו תארו לעצמכם כמה מדהים זה יקבל אם שני המרכיבים החשובים הללו של חדר הפוג’ה יחוברו יחד. אתה יכול להשתמש בפעמון זה בעיצוב Diya בדלת חדר הפוג’ה שלך ותוכל ליהנות מהיתרונות של דלת פעמון לחדר פוג’ה. אתה יכול לקבל אפשרויות רבות בעיצוב הפעמונים האלה וגם זה באפשרויות צבע משתנות.

9. עיצוב אום בל לדלת חדר Pooja:

פעמונים בדלת חדר pooja

עוד עיצוב פעמון דלת פוג’ה פופולרי שהפך למועדף על אנשים רבים הוא עיצוב של פעמוני אום. הוא משלב את העיצוב של סמל אום ופעמונים יחד וכך יוצר עיצוב מדהים בעיצוב פעמונים תלויים בחדר הפוג’ה.

אתה יכול למצוא מגוון טוב של עיצובים מסוג זה של פעמוני אום וגם זה בטווח מחירים נוח. השימוש בפעמון אומ יחיד על דלת חדר הפוג’ה ייצור מראה מדהים לאנשים. כדי ליצור איזון בין פעמוני הפוג’ה מנדיר, אתה יכול להשתמש בשני מפעולות הדלת המעוצבות של פעמיים אלה בשתי דלתות חדר הפוג’ה..

10. עיצוב פעמון דלתות פוג’ה מסורתי:

פוג'ה לדלת חדר עיצובים פעמונים

זהו אחד העיצובים המסורתיים בסוג פעמוני החדר של פואה. אתה יכול לנסות לעצב את הפעמון על דלת הזכוכית או אפילו על דלת עץ. אין ספק, עיצוב הפעמון ייראה טוב על כל סוגי עיצובי הדלתות.

למרות השימוש בפעמונים אמיתיים בדלת חדר הפוג’ה, אתה יכול ליצור עיצוב של פעמונים בדלת חדר הפוג’ה. רעיון עיצוב זה לא רק ישמור על המקום לקישוטים אחרים, אלא גם ייראה טוב ומודרני בדרכו שלו.

אלה הם כמה מעיצובי דלתות חדר הפוג’ה הנפוצים והפופולריים ביותר עם פעמונים אשר יגרמו לחדר הפוג’ה שלך להיראות אטרקטיבי ומיוחד. השוק מוצף בסוגים רבים של עיצובים של פעמון הדלת לחדר פוג’ה. אתה בוודאי תמצא את המתאים ביותר בהתאם לטעמך ולהעדפותיך. כמו כן, ההתקנה של פעמונים תלויים אלה לחדר פוג’ה די קלה ונוחה למשתמשים.

אם אתה זקוק לעזרה נוספת בבחירת פעמוני דלת החדר של פוג’ה, אנא הערה להלן. אנו נחזור אליכם עם המידע הטוב ביותר האפשרי על עיצוב הפעמון עבור חדר הפוג’ה שלכם.