9 הרשימה הטובה ביותר של חבילות פנים לפטנג’אלי וכיצד להשתמש

כולנו מכירים את שמו של גורו היוגה “רמדב”. הוא ידוע בזכות היוגה והריפוי הרוחני שלו. בעזרת היוגה הוא הפיץ את המסר שליוג יש את הכוח לחסל מחלות. זה גם מאוד מועיל לשמור על עור בריא ויפה. הוא המציא את שם המותג של פטנג’אלי שיוצר הרבה מוצרים ביתיים. פטנג’לי גם עלה כמתחרה טוב בעולם היופי והרבה אנשים מטפלים במהירות במוצרי צמחים אלה. כאן המחקר נעשה על אזור חבילת הפנים. Patanjali הכין הרבה אריזת פנים צמחים והם גם נותנים את התוצאות הטובות ביותר בכל שטיפה.

רשימת חבילות הפנים הטובות ביותר של באבא רמדב פטנג’לי, סקירה וכיצד להשתמש:

להלן סקירת רשימת חבילת הפנים הפטנג’לית המובילה 9 וכיצד להשתמש בעור מקסים ויפה,

1. פטנג’אלי גוף אובטן – מסכת פנים טבעית:

פטנג'אלי גוף אובטן - מסכת פנים טבעית

קנה אותו כאן

אובטן ידוע כחבילת עור הפנים הטובה ביותר מגיל צעיר. מארז הפנים של Patanjali body ubtan הוא שילוב של שקדים, עדשים, גרם שחור, זרעי חרדל, סויה, אורז, כורכום וקמפור. לאובטן הצהוב בהיר יש ניחוח קשוח של קמפור. מוצר 100 % צמחי מרפא זה מנקה את העור עמוק ומסיר את התאים המתים. חבילת הפנים הפטנג’לית להגינות מרוכזת מאוד בהגינות ובהירות העור.

להשתמש: קח 3-4 כפות חבילת פנים. מערבבים אותו עם מים נקיים. למרוח על עור הפנים והצוואר ולהשאיר אותו למשך 10 דקות. לאחר מכן יש לשטוף במים נקיים.

מחיר: 60 INR ל -100 גרם.

2. חבילת פנים Patanjali Multani mitti:

חבילת פנים של פטנג'אלי מולטינימיטי

חבילת הפנים multani mitti patanjali היא תערובת בלעדית של חומרי גלם ואדמה לעור זוהר צעיר. Gairika מרגיע את העור ומגביר את זרימת הדם. אלוורה מרכך ומרפא את הצלקות. משאבי טבע כמו תחמוצת אבץ, אלומיניום ומגנזיום מחיים ומחדשים את העור. בואו נראה כיצד להשתמש בחבילת פנים מולטי פטאני פטאני מג’אני.

להשתמש: הרטיבו את הפנים והצוואר. שפכו 30 גרם של חבילת פנים פטנג’לי מולטי מיטני על העור והניחו לו להתייבש במשך 10 דקות. לשטוף במים נקיים.

מחיר: 60 INR ל -60 גרם.

3. חבילת פנים נים פטנג’לי:

חבילת פנים של פטנג'לי נים

קנה אותו כאן

אם אתה מגיע לסקירת חבילת הפנים של פטנג’לי נים, המוצר מועשר בתכונות של אלוורה-נים עם מלפפון המנקה את העור שלך מהשכבה הפנימית והופך אותו ללא רבב ומבריק תמיד. תמצית חבילת הפנים אלוורה נים פטנג’לי מטהרת את הזיהומים ותמצית האלוורה משפרת את ההגינות. זהו מארז פנים פטנג’אלי לעור זוהר ופצעוני.

להשתמש: הרטיבו את הפנים והצוואר לגמרי. סוחטים 20 גרם של אלוורה נים פטנג’לי עם חבילת פנים מלפפון על כף היד ומורחים בעדינות על הפנים והצוואר. השאירו אותו להתייבש במשך 10-15 דקות. לשטוף עם מים נקיים.

מחיר: 60 INR ל -60 גרם.

4. חבילת פנים אלוורה של פטנג’אלי:

חבילת פנים לאלוורה של פטנג'אלי

קנה אותו כאן

ג’ל חבילת הפנים של פטנג’אלי צ’אנדאן עמוס באיכויות אלוורה וקיסר שהן מאוד ידידותיות לעור ומסייעות לשפר את ההוגנות בעורך המוצר הוא 100% צמחי וטבעי. זה מאוד עוזר להפחית את כוויות השמש, השיזוף והעיגולים הכהים. המוצר מגן על העור שלך מפני קרני שמש מזיקות והופך אותו לנצנץ בהיר.

להשתמש: הרטיבו את הפנים והצוואר לגמרי. סוחטים 20 גרם מחבילת הפנים על כף היד ומרחים בעדינות על הפנים והצוואר. השאירו אותו להתייבש במשך 10-15 דקות. לשטוף עם מים נקיים.

מחיר: 50 INR עבור 60 מ”ל.

5. קרצוף פנים של משמש פטנג’אלי:

חבילת פנים של משמש פטנג'לי

קנה אותו כאן

מוצר קרצוף וחבילת פנים של פטנג’אלי הוא 100% טבעי וצמחי מרפא. הוא מועשר בתכונות של משמש אשר עוזר מאוד להסיר תאים מתים ולהגביר את זרימת הדם של העור שלך. הוא מסיר את התאים המתים של העור והופך אותו קורן וחלק.

להשתמש:הרטיבו את הפנים והצוואר. שפוך 30 גרם אריזת פנים על העור והניחה לו להתייבש במשך 10 דקות. לשטוף במים נקיים.

מחיר: 60 INR ל -60 גרם.

6. ג’ל אלוורה של פטנג’אלי סאונדריה:

פטנג'לי סונדריה ג'ל אלוורה

קנה אותו כאן

לאלו יש את התכונות לריפוי בעיות עור רבות. אז שטיפת הפנים של ג’ל אלוורה פטנג’אלי מיוצרת בתמצית של אלוורה להפחתה ושליטה בבעיות העור. זה עוזר מאוד לשמור על עור בריא וצעיר. אלוורה מנקה את העור עמוק והופך אותו לרך וחלק.

להשתמש: מרחו כמה טיפות של שטיפת הפנים על הפנים והצוואר הרטובות. לשטוף במים נקיים ולייבש במגבת רכה.

מחיר: 90 רופי הודי ל -150 מ”ל.

7. שטיפת פנים של ורד פטנג’לי:

שטיפת פנים של רוז פטנג'לי

שטיפת פנים של פטנג’לי רוז היא יצירה נפלאה מפטנג’לי המוגמרת בתמציות טבעיות של ורד, נים ואלוורה. זה עוזר מאוד לחסל את הפצעונים וזיהומי הפנים. המוצר מועשר בתמצית של מי ורדים המנקים עמוק את פניך והופכים אותם לחלקים ורדרדים.

להשתמש: שופכים חמש עד שש טיפות על כף היד. הפוך קצף על הפנים והצוואר הרטובים שלך. עשו עיסוי ושטפו במים נקיים.

מחיר: INR 45 עבור 60 גרם.

8. קצף פנים פחם פעיל פטנג’אלי:

קצף פנים פחם פעיל פטנג'אלי

קנה אותו כאן

אבק הלכלוך הגובר והלכלוך מזיקים מאוד לכל סוג עור, בין אם הוא יבש, רגיל או שמנוני. פטנג’לי מציג את שטיפת הפנים המועשרת בפחמן הפעיל אשר עוזר מאוד להגן על העור מפני זיהום והופך את העור בהיר וצלול תמיד. הפחם הפעיל עוזר לניקוי עמוק של התאים המתים ומחדש את העור בשטיפה יומית. זהו חבילת פנים פטנג’לי לעור יבש.

להשתמש: שופכים חמש עד שש טיפות על כף היד. הפוך קצף על הפנים והצוואר הרטובים שלך. עשו עיסוי ושטפו במים נקיים.

מחיר: 60 INR ל -60 גרם.

9. שטיפת פנים של דבש תפוז פטנג’אלי:

שטיפת פנים של דבש תפוז פטנג'אלי

קנה אותו כאן

מוצר מסכות הפנים פטנג’אלי הוא 100% ללא סבון וללא כימיקלים מזיקים. הוא מועשר בתמציות תפוז ודבש המטהרות את העור והופכות אותו ליפה תמיד. זהו חבילת פנים פטנג’לי לעור שמן.

  • להשתמש: שופכים חמש עד שש טיפות על כף היד. הפוך קצף על הפנים והצוואר הרטובים שלך. עשו עיסוי ושטפו במים נקיים.
  • מחיר: INR 45 עבור 60 גרם.

כל המוצרים הנ”ל והטובים ביותר לעור שלך. הם 100% ללא סבון וצמחי מרפא. הם מנוסחים במחקר מעמיק על תרופות איורוודה לטיפול בעור. אז נסה.