פארקים ומקדשים באנדמן ובניקובר

איים אלה מהווים נכס לתת היבשת ביותר ממובנים אחד. בתקופה האחרונה הצביעו על החופים הטובים ביותר באסיה. יש בה הרבה פארקים הממוקמים סביב שטחי הבתולה שלה מלבד בירת התיירות של איי האבלוק.

פארקים פופולריים ויפים באנדמן ובניקובר עם תמונות:

להלן הפארקים הטובים ביותר באנדמן ובניקובר.

הפארק הלאומי קמפבל ביי:

פארקים באנדמן ובניקובר

הוא ממוקם על האי ניקובר הגדול באיי אנדמן וניקובר, שהוא האי הגדול ביותר במזרח האוקיינוס ​​ההודי. המהווה חלק בלתי נפרד משמורת הביוספרה הגדולה של ניקובר, הפארק הזה קיבל את המעמד הלאומי בשנת 1992. הוא נמצא ממש ליד הפארק הלאומי הקטן בגלאטהאה, המופרד על ידי אזור מיוער.

התושבים העיקריים באזור זה הם ביתם של מגוון רחב של צמחייה ובעלי חיים, והם מינים של:

  • עופות ניקובאר
  • סוויפטלט מקן אכיל
  • מקובר ארוך זנב של ניקובר
  • תנין מלוח
  • צב ים ענק
  • צב קופסאות מלאיה
  • עץ ניקר
  • פייתון מרושת ו
  • סרטן שודד ענק.

הפארק הלאומי גלאתאה:

פארקים-באנדמן-וניקובאר_גלתא-פארק לאומי

ממוקם גם על האי ניקובר הגדול באיי ניקובר, והוא צמוד לפארק הלאומי מפרץ קמפבל הממוקם באוקיינוס ​​ההודי המזרחי ויוצר את שמורת הביוספרה הגדולה של ניקובר. הודות לבידוד והצמחייה באזור הוא מכיל כמה צמחים ובעלי חיים נדירים שלא מצויים במקומות אחרים. שוכנים בעלים הטרופיים, מינים כגון סרטן שוד ענק ו יונת ניקובר הייחודית.

הפארק הלאומי הימי מהטמה גנדי:

פארקים-באנדמן-וניקובאר_מהאטמה-גנדי-פארק-לאומי-ימי

הפארק ממוקם בוונדור באיי אנדמן, 29 ק”מ מפורט בלייר, והוא מקבץ של 15 איים קטנים. הוא מושך תיירים במהלך העונה מאוקטובר עד אפריל על האיים Jolly Buoy ו- Red Skin. ההרפתקנים מסתובבים כדי לצאת לשייט קיאקים בסירות תחתית זכוכית, שנורקלינג או צלילה כדי להתענג על שוניות האלמוגים וחיים ימיים צבעוניים..

החיים הימיים כאן יקרים ומכאן שהם קיבלו מעמד של אזור מוגן כדי לטפח ולהציל את צבי הים ושוניות האלמוגים. יחד עם זה הוא מבטיח חיים טובים יותר לאלה המתגוררים באיים שמקורם ברובם ממוצא שבטי.

Tarmugli הוא האי הגדול ביותר באשכול ומכוסה בצמחיית מנגרובים עבה המהווה בסיס לאיזון האקולוגי של אזור זה..

הפארקים הלאומיים של כפתור איילנד:

פארקים-ב-אנדמן-ו-ניקובר_כפתור-אי-פארקים לאומיים

ישנן שלוש חטיבות של איי הכפתורים על סמך המיקום שלהן הן נקראות בנפרד. לכל אחד יש שכיחות של כמה בעלי חיים ייחודיים עם צמחייה כמעט דומה.

האי הכפתור האמצעי:

פארק זה ממוקם בסמוך לבירת פורט בלייר והוא מפורסם בזכות גידול והגנה על הצבאים המנומרים.

האי הכפתור הצפוני:

ממוקם ברובע אנדמאן, ליד לונג איילנד, הוא ביתם של הדוגונג והדולפינים השולטים באזור זה. הזמן הטוב ביותר לצפות בהם הוא בין דצמבר למרץ בכל שנה.

האי הכפתור הדרומי:

פארק זה ממוקם בדרום מערב האי האבלוק, והאטרקציות העיקריות הן שוניות האלמוגים הרדודות הנראות לעין ולכן פופולריות בקרב צוללנים ברחבי העולם.

הפארק הלאומי הר הארייט איילנד:

פארקים-ב-אנדמן-ו-ניקובר_הר-הארי-אי-פארק לאומי

הוא ממוקם באזור Ferrargunj וכולל את הפסגה השלישית בגובהה בארץ שנקראת הר הארייט. על שם אשתו של חייל בריטי וחוקר טבע, הרייט טייטלר, הפארק הוא ביתם של חזירים בר אנדמן נדירים, פילים, צבים, סרטני שודד ותניני מי הים המסתכלים..

הפארק הלאומי סאדלק פיק:

הפארק הלאומי הזה מכיל את הפסגה הגבוהה ביותר והר הגעש הרדום באזור שנקרא פסגת האוכף. החום ואדמת הלבה הקשה הופכים אותו למקלט לזוחלים כמו לטאות צג המים ותניני מי ים, יחד עם מינה גבעת אנדמן, יונה אימפריאלית אנדמן, חזירים בר ובעלי החיים הימיים כגון דולפינים ולווייתנים. כמה צמחייה ייחודית נמצאת גם כאן כמו קליסטנטוס robustus ירוק עד ועד Scolopia pusilla.

אם אלה לא מרתקים, פנה לאיי האבלוק ליצירות מופת עוצרות נשימה של הטבע. אין ספק שזה יעשיר את חווית הטיול שלכם.