9 מקומות ירח הדבש הטובים ביותר בג’ארקהאנד לזוגות שזה עתה נישאו

הודו היא אחד המקומות הטובים ביותר לצאת לירח דבש. הוא עשיר בתרבות ומורשת ויש בו כמה אנדרטאות יפות והיסטוריות לביקור. יתר על כן, יש לה כמה יעדים שלווים ושלווים להירגע בהם. ג’ארקהאנד, המכונה “ארץ היערות”, היא אחת ממדינות הודו המכילה את כל הפלאים, ומתרכזת באחרונה. להלן 9 המקומות הטובים ביותר לבקר בג’ארקהאנד לירח דבש.

המקומות הטובים ביותר לבקר בירח דבש בג’רהאנד עם תמונות:

1. ראנצ’י:

ראנצ'י

ראנצ’י, הידועה בשם “עיר המפלים”, היא אחת הערים העשירות במינרלים בהודו כולה. יש בו מספר יעדים תיירותיים כמו מפלי האנדרו, מפלי פאנץ ‘גאג’ לאוהבי טבע, גן רוק, פארק צבאים ופארק זואולוגי בירסה לאוהבי חיות בר ומקומות דתיים חשובים כמו מקדש Jagannath, Nakshatra Van, Sun Temple ו- Pahari Mandir. סביבה שלווה ומזג אוויר נעים שהופכים אותו לאחד ממקומות ירח הדבש הטובים ביותר בג’ארקהאנד.

2. ג’משדפור:

ג'משדפור

העיר הקרויה על שם ג’משדג’י טטה, וכוללת טחנת פלדה וברזל משלה. עם חיים עירוניים איטיים ושלווים, זהו אחד ממקומות ירח הדבש הטובים ביותר בג’ארקהאנד. יש בו מספר מקומות מעניינים לביקור כגון פארק היובל, אגם היובל ואגם האדוקו לטיולים רומנטיים ופיקניקים. Jayanti Sarovar, פארק הזואולוגי Tata Steel ומרכז התרבות השבטית הם עוד כמה מקומות מעניינים כאן.

3. Hazaribagh:

Hazaribagh

עיר זו היא מקלט לאוהבי חיות בר וטבע. יש בו מספר גנים ציוריים ופארקי חיות בר הכוללים מספר עצום של צמחים ובעלי חיים. מקלט חיות הבר Hazaribagh, הפארק הלאומי Hazaribagh והגבעה הקנרית הם כמה מהם. זהו יעד ירח דבש מצוין בג’ארקהאנד.

4. Deoghar:

Deoghar

מקום קדוש עם כמה מקדשים קטנים כגדולים הפזורים על פני מרחביו, Deoghar הוא מקום מעניין לנסוע בו לירח דבש. באבא באדיאנאת הוא המפורסם ביותר מבין כל המקדשים כאן. מבין מקומות הטבע המפורסמים כאן, בסוקינת ‘, גבעות טריקוטה, פארק הילדים ג’לסאר ונאנדאן פאריה הם המפורסמים ביותר.

5. גירידיה:

גירידיה

גירידיה הוכרזה לאחרונה כעיר נפרדת. זהו מקום פופולרי בקרב עולי הרגל של ג’יין מכיוון שיש בו את מספר המקדשים הגדול ביותר של ג’יין בכל מקום בהודו. מלבד בנייני ג’יין, מקדשים ומקומות דתיים אחרים בעיר יש מקומות מעניינים אחרים לירח דבש, כגון גבעות פרסנאת, Usri Fall, פארק חנדולי ודאם ומדובאן ג’רקהנדי דאם.

6. Sahibganj:

Sahibganj

עיר קטנה ושקטה, זוהי נקודת ירח דבש מקסימה בג’ארקהאנד. הוא מושלם לנסיגה רומנטית שקטה עם מזג אוויר נעים, נוף יפה ותושבים מועילים. המקומות הדתיים כאן כוללים את מקדש בינדבסיני, מקדש שוקראווסיני, מקדש רקשטאן, מקדש שיבגדי וכנסיית מרי. אנדרטאות היסטוריות אחרות הן מבצר Teliagarhi, Rajmahal ומנגלהאט. מפל מוטי ובאגווה קואן הם גם מקומות מעניינים שאפשר לבקר בהם.

7. דנאבד:

דהאנבאד

עיר נוספת עשירה במינרלים, דהאנבאד מפורסמת בהודו בשל כל הפחם שנמצא כאן. למרות שאנשים רבים לא מוצאים שזה מקום תיירותי אידיאלי, יש לו הרבה מה להציע. סכרים וגנים ואגמים נמצאים כאן בכמויות מפתיעות.

8. נטרת:

נטרת

זהו אחד מיעדי ירח הדבש המושלמים ביותר בג’ארקהאנד. יש בו מזג אוויר מושלם, סביבה שלווה ומספר מקומות ליהנות מהם, כגון גבעות נטרהאט, מפלי סאדני, נקודת מבט קואל, מפלי גאגרי עלי, נקודת שקיעה של מגנוליה וכן הלאה..

9. פאלאמו:

פאלאמו

עיר קטנה זו היא אחד מיעדי ירח הדבש הטובים ביותר בג’ארקהאנד. יש בו שבילי טרקים מצוינים ומספר מקומות עם מגוון רחב של חיות בר כמו מקלט חיות הבר פאלאמו והפארק הלאומי בטלה. מקומות יפים נוספים בהם ניתן לצאת לטיול רומנטי הם, מבצר פאלאמו ההיסטורי, מפלי הגהרי העליונים היפים, נהר קואל ומפלי המים התחתונים של ג’אגרי..

Jharkhand הוא אפוא מקום שליו המושלם לבילוי רומנטי. יש בו מספר אטרקציות תיירותיות מעניינות המאפשרות לזוגות טריים ליהנות זה מזה בחברת זה בשלום. אם אתם חדשים במקום הזה, מספר חבילות טיולים מציעות שהות מצוינת בבית ואירוח בטוח לזוגות. כן, אם אתם מתכננים יעד לירח דבש, הזמינו את הכרטיסים שלכם לג’הארקאנד, שכן המדינה מברכת אתכם בהפתעות רבות. מלבד הרשימה שהוזכרה למעלה, אם יש מקומות נוספים שברצונך לשתף, אנא הגיב למטה.