צא לרומנטיקה ב -9 מקומות ירח הדבש האלה בצ’אטיסגאר

האם אתם מתכננים את הטיול הראשון ביחד לאחר הנישואין? מדינת צ’אטיסגאר היא מקום ייחודי לירח דבש אך כזה שישאיר אותך בהשראה ויותר מאוהב. זוהי מדינה גדולה משמעותית במרכז הודו ואוכלוסייתה מונה יותר מ -20 מיליון תושבים. למעשה, על פי מפקד אוכלוסין שנערך לאחרונה, היא המדינה ה -16 המאוכלסת ביותר במדינה. הוא מתהדר ביופי נופי שאין שני לו לצד נקודות מורשת תרבותיות עשירות. מדינה רומנטית ועם זאת לא מעט לחקור, מדינה זו תעניק לכם טיול ירח דבש בלתי נשכח לחלוטין ולא שגרתי. האם אתה ובן זוגך מעריצים את השממה והם חובבי טבע אמיתיים? פנו אל Mainpat ו- Kanker למפלים יפים ולנופים מרהיבים להפליא כדי להגדיר את מצב הרוח בדיוק. קניות הופכות כל טיול למהנה יותר ובעיקר כאשר זו הפעם הראשונה שלכם כזוג – צאו לבילאי לשווקים מקומיים וחזירו מזכרות לזיכרונות ומתנות לחברים ולמשפחה. פראייר לכל דבר שצורח תרבות, מוזיקה, אמנות ומלאכה? Kawardha היא שאתה חייב ללכת עם שפע של מקומות מורשת לחקור.

מקומות לירח דבש בצ'אטיסגאר

אוקטובר עד מרץ הוא הזמן המושלם לביקור במדינה עם טמפרטורות שנעו בין 19-30 מעלות צלזיוס. המדינה ידועה גם בזכות הצד הרוחני שלה עם אטרקציות קדושות רבות לזוגות שזה עתה נישאו. האם ידעת שיש גם מיקום חמישי של קומבה מלה? כן, הידוע פחות, רג’ים קומבה מלה במדינה הוא זמן נהדר של חגיגות וחגיגות שמושכות אליו מיליוני חסידים ותיירים כאחד.

להלן הרשימה שאצרנו את המקומות המדהימים ביותר לזוגות במדינה. 9 יעדי ירח הדבש הרומנטיים בצ’אטיסגארה עם תמונות עיר יפות הם כדלקמן:

9 מקומות ירח דבש יפים בצ’אטיסגארה עם תמונות:

1. בילספור:

מקומות לירח דבש בצ'אטיסגארה

בילספור היא מקום נהדר לבקר בו ב Chhattisgarh. הוא נחשב לאחד מיעדי ירח הדבש הטובים ביותר בצ’אטיסגאר. אי אפשר פשוט להעריץ את המקום הזה מספיק. המקום מלא במקדשים ובמספר מקומות קניות יפים שהופכים את המקום הזה לאחד מיעדי החלומות הטובים ביותר לזוגות נשואים טריים.

2. מקום Durg -ירח הדבש בצ’אטיסגארה:

מקומות לירח דבש בצ'אטיסגאר

אם אתם מתכננים טיול ירח דבש לצ’אטיסגארה, אולי זה המקום הטוב ביותר לשרת את הצרכים שלכם. המקום מלא בנוף עוצר נשימה ויש גם סוגים רבים של מאובני ציפורים שנכחדו. בקיצור, אפשר לומר שדורג הוא אחד מיעדי ירח הדבש הטובים ביותר בצ’אטיסגאר.

3. בהילאי:

בהילאי

הרבה אנשים מחפשים יעדים לקניות, כשהם הולכים לבקר במקומות חדשים. בהילאי הוא אחד מאותם מקומות, שיציעו לך מאות פלטפורמות קניות יחד עם מלונות טובים ומתקן שירות חדרים מעולה. בהילאי די מדהים, מכיוון שלמקום הזה יש מספר דברים להציע לתיירים. אפשר בקלות להתאהב במקום הזה בגלל המבנה המאורגן שלו. זהו אחד מאתרי ירח הדבש הטובים ביותר בצ’אטיסגאר.

4. Mainpat:

Mainpat

Mainpat הוא מבחר נפלא נוסף בין מקומות ירח הדבש הרבים בצ’אטיסגאר. המקום מציע למבקרים מתקני כרייה ומפלים. ישנם מנזרים בודהיסטיים רבים יחד עם מקדשים הינדים. המקום יהיה יעד לירח דבש חלומי בצ’אטיסגאר.

5. קנקר:

קאנקר

אם אתה רוצה ליהנות מימי ירח הדבש שלך ב Chhattisgarh, אז Kanker הוא אחד המקומות הטובים ביותר לבקר ב Chhattisgarh. המקום יציע לכם מספר דברים המושכים את העין וידהים אתכם מדי פעם. לא תשתעמם ברגע שתבקר במקום הזה. ישנם יותר מיעדי מפל אחד במקום זה שמושך תיירים גם מחוץ להודי.

6. קווארדה:

קווארדה

היית פעם בקווארדה, ביהאר? אתה צריך, אם אתה רוצה ליהנות בזמן נפלא במהלך ירח הדבש שלך. למקום יש אווירה מוזיקלית המצורפת אליו. ישנם הרבה אתרי אמנות, תרבות והיסטוריה בקווארדה ולכן הוא נטען כאחד ממקומות ירח הדבש הטובים ביותר בצ’אטיסגארה..

7. יאנג’יר – מקום ירח דבש היסטורי בצ’אטיסגארה:

יאנג'יר

רוצה ללכת למקום היסטורי בצ’אטיסגאר לבלות את ירח הדבש שלך? Janhjgr עשוי להיות המקום הנכון עבורך מכיוון שמקום זה עשיר מבחינה היסטורית ויש מספר מקדשים יפים. תמצא את המקום הזה מאוד מעניין.

8. הפארק הלאומי קאנגר גאטי:

הפארק הלאומי קאנגר גאטי

ליד פארק זה, ישנם מספר מלונות ומקומות מגורים זמניים. זהו אחד מאתרי ירח הדבש הטובים ביותר בצ’אטיסגאר. אחד ירצה לבקר במקום הזה שוב ושוב. במקום יש מפלים, מערות מסתוריות במקום הזה. יחד עם זאת, ישנם מספר עמקים מיוערים יפים, שהופכים את המקום הזה לכל כך אטרקטיבי.

9. בלוד:

בלוד

רוצה לבקר ב Chhattisgarh? Balod הוא מקום רומנטי נהדר בצ’אטיסגאר לירח דבש שיכול להתברר כאחד ממקומות ירח הדבש הטובים ביותר בצ’אטיסגאר בשבילכם.

למעלה היו כמה מהמקומות הטובים ביותר בצ’אטיסגאר כי זה יעסיק אותך ושעשוע. ברור שצ’אטיסגאר הוא אחד המקומות הטובים ביותר לבלות בהם את ירח הדבש שלך, בהתבסס על המקומות המדהימים באזור זה. זה מקום ממש מדהים ויאפשר לכם ליהנות מהזמנים הטובים ביותר שאי פעם יהיו לכם עם אשתכם. הסביבה של המקום הזה נעימה מאוד וניתן לומר זאת כאחד המקומות הטובים ביותר לאנשים המעוניינים לבלות את ירח הדבש שלהם. עם זאת, ייתכן שיהיו עוד הרבה מקומות נפלאים בצ’אטיסגארה, אך אלה הם הטובים ביותר.