9 מקומות ירח הדבש הטובים ביותר בביהאר עם תמונות

ביהאר הוא אחד ממקומות ירח הדבש הטובים ביותר כאן. אפשר ליהנות כאן מאוד. הוא יספק לכם המון אפשרויות פעילות יחד עם אתרי ביקור ממש מגניבים.

הכל קשור. נאמר שאם ירח הדבש שלכם יתנהל כשורה, אז יש סיכוי גבוה ששאר חיי הזוגיות שלכם יהיו כמו טיול בפארק. אז אל תבלבלו את זה בפעם הראשונה ואם אתם חושבים על ירח הדבש הטוב ביותר, אז Bihar, הודו עשויה להיות המקום המושלם בשבילכם. בואו נשמור את השמועה בצד ונתמקד בסטטיסטיקה הרלוונטית.

למרות ש- Bihar נחשב לאחד המקומות המושחתים ביותר בהודו בגלל שיעור הפשיעה הגבוה והפוליטיקאים הגרועים, הוא גם אחד המקומות העשירים והיוקרתיים ביותר בהיסטוריה בהודו ויכול להתברר כמקום מצוין להוצאה. ירח הדבש שלך. 9 מקומות ירח הדבש היפים והרומנטיים הטובים ביותר בביהאר עם תמונות של מקומות מפורטים להלן.

9 יעדי ירח הדבש הטובים ביותר בביהאר עם תמונות:

1. פטנה:

פאטנה

פטנה הוא אחד המקומות היפים והמתוירים ביותר בביהאר. המקום ידוע בזכותו יופי נופי וגופי המים והמקדשים. אי אפשר פשוט להתעלם מהמקום הזה כשהם מבקרים בביהאר. המקום מכיל גם כמה מהמתקנים הטובים ביותר לדיור חיות בר בהודו. פאטנה היא גם עיר הבירה של מדינת ביהאר.

2. בודה גאיה – מקום ירח הדבש הטוב ביותר בביהאר:

בודה גאיה

רוצה לבקר במקום בו מטיפים לבודהיזם? אז בודה גאיה הוא אחד מיעדי ירח הדבש הטובים ביותר עבורך. בודה גאיה יש כמה מהמנזרים הטובים ביותר והוא אחד המקומות היפים ביותר בהודו. ישנם מספר פארקים ומקומות לבקר בהם בודה גאיה כגון מקדשים, גדות נהרות וכו ‘.

3. רג’יר:

ראג'יר

רוצה לבקר בביהאר? אל תשכח את ראג’יר. זהו אחד המקומות המגניבים ביותר בביהאר וידוע בזכות המעיינות החמים שלו ותצוגת חיות הבר המצוינת. יש הרבה מערות יפות קטנות וגדולות ברג’יר שאליה מגיעים תיירים לעתים קרובות.

4. מונגר:

הוא נחשב לאחד המקומות החזקים ביותר בביהאר בשל פלטפורמות הבריאות ואורח החיים השונות במקום זה. מונגר נחשב לאחד מאתרי ירח הדבש הטובים ביותר בביהאר ויש בו גם מחנות מקלט לחיות בר, מה שבעצם מושך אליו תיירים רבים מדי שנה.

5. בוקסר:

בוקסאר

ניתן לומר כי בוקסאר הוא אחד המקומות הנודעים ביותר במדינת ביהאר, הודו, והוא המטה של ​​רובע בוקסר. בוקסאר הוא אחד המקומות המאוכלסים ביותר בהודים והדרישה המהירה של העיור של אנשים הובילה להתפתחות מהירה במיוחד של העיר הזו. ישנם מרכזי פעילות ופלטפורמות קניות ואכילה בבוקסר. אתה תאהב את זה מכיוון שהוא מדורג כאחד מיעדי ירח הדבש האידיאליים בביהר.

6. אגם מוטצ’לינדה:

אגם מוכאלינדה

לביהאר יש מספר מקווי מים יפים כגון אגמים, נהרות, גדות נהרות וכו ‘. אגם מוטצ’לינדה הוא יצירה יפה של אדמת האם והוא פופולרי מאוד ברחבי ביהאר ובכל רחבי הודו. אנשים מכל רחבי הארץ מגיעים לחוות את היופי הנוף של האגם הזה.

7. פורניה:

פרניה

אם אתה אוהב את הרעיון של קונצרטים והופעות חיות, כלול את פורניה ברשימת המקומות הטובים ביותר לירח הדבש בביהאר. המקום מלא במקדשים, ביעדי קניות ובאולמות קונצרטים רבים.

8. ביהאר שריף – מקום ירח הדבש הטוב ביותר:

ביהאר שריף

זוהי עוד נקודת ירח דבש יפה בביהאר. המקום מלא במנזרים בודהיסטים ואפשר לתאר את המשמעות ההיסטורית העשירה של מדינה זו בעזרת המוזיאונים הרבים הממוקמים במקום זה.

9. עץ בודהי:

עץ בודהי

אחרון חביב, עץ הבודהי הוא אחד מיעדי ירח הדבש הטובים ביותר בביהאר. אפשר להתאהב במקום הזה רק על ידי הדמיה של יופיו של העץ המאסיבי הזה שיש לו חשיבות היסטורית עצומה.

ביהאר הוא אחד המקומות הטובים ביותר בהודו ויש לו מספר אתרי ירח דבש משמעותיים. על פי אנשים שביקרו במקומות אלה, מדובר בכמה מאתרי ירח הדבש המתוחזקים והיפים ביותר בביהאר ואחד לא ירצה לעזוב אף אחד מאתרי ירח הדבש שנדונו במאמר זה לאחר שהם מבקרים בהם.