60 שמות התינוקות האחרונים של אשוויני נקשאטרה לבנים ולבנות

הנשקאטרות הינן חלק ממערכות הכוכב הירח ואסווינינאקטרה היא הראשונה במסדר באסטרולוגיה הוודית. זהו הכוכב הראשון בכל המחזור. אם תינוקך נולד תחת סימן כוכב זה, זה נחשב מבורך לבחור שם מסוים מתוך הברות ייעודיות. עם המדריך שלנו על שמות תינוקות אשוויני נקשתרה, נעשה את עבודתך בקלות!

אבל לפני שנכנס לרשימת שמות הנשקאטרה האשוויני שלנו, מה הם בדיוק המאפיינים של אדם שנולד מתחת לכוכב הזה? באילו הברות כדאי לבחור שם מלכתחילה? אנו נענה על כל השאלות שלך בבת אחת!

שמות לתינוקות אשוויני נאקשטרה

מאפיינים של אסוויני נקשאטרה:

אבל לפני שנכנס לזה, הבה נבין גם על מה הנכשטרה הזו? בהתחשב בראשון במחזור, נאמר כי אשוויני נקשאתרה מחזיקה ומחזיקה באנרגיה מרפאת ובכוח ליצור וליזום רעיונות והתחלות חדשים. אומרים כי ילידי סימן הכוכב הזה הם בעלי ספונטניות. אלה שנולדו תחת הנקטרה הזו לעולם לא יכולים להיות משעממים או לא פעילים. הם גם מרובי כישרונות ורכים באופיים. אדון הכוכב הזה הוא קטו, והסמל הוא פרש. ארבעת הפאדות בנאקטרות אלה נשלטות על ידי מאדים, ונוס, מרקורי וירח, בהתאמה. גלגל המזלות הוודי של כוכב זה הוא מזל טלה (Mesha). האלוהות השלטת של קטו היא גאנשה.

שם הברות של תינוקות אסווינינאקטרה:

אם התינוק שלך נולד בנשקשתא האשוויני המשובחת הזו, הוא האמין כי שם ההתחלה של שם התינוק צריך להיות עם צ’ו, צ’ה, צ’ו, צ’ו, לה, לאה. עם זאת, שים לב כי זה עשוי לפעמים להשתנות בהתאם ל- panchangam.

שמות התינוקות של אשוויני נצ’את’ירם:

ריכזנו רשימה של שמות תינוקות לבנים, בנות וחד מיניות למי שנולדים בנקשטראם זה. תסתכל!

שמות כוכבים של אסוויני לבנים:

1. צ’טן:

מקור השם צ’טן מסנסקריט ופירושו מלא רוח או מלא תודעה. זה אומר גם אדם אינטליגנטי או אדם נמרץ. זהו בין השם הפופולרי ביותר בהודו כרגע

2. לוויט:

לביא פירושו מקסים וקטנה. אך על פי המיתולוגיה ההינדית, חלקם רואים גם את השם לביא כמסמל ומתכוון ללורד שיווה. עכשיו זו משמעות מרובה עם שני קסם מעמיק, לא

3. לאקש:

Laksh פירושו היעד, היעד והיעד. השם נגזר הן מהינדי והן מסנסקריט והוא בין השם הפופולרי ביותר. וריאציה נוספת לשם זה כוללת את לקשמן.

4. שרית:

כרית פירושה אהוב או יקר. כעת, זהו שם די נדיר בהודו ובחירה ייחודית. מקור השם בתקופות הינדי וסנסקריט. זהו שמות מודרניים אידיאליים לאשוויני נקשאטרה.

5. צ’טאס:

לצ’אטות יש משמעויות מרובות, כגון נפש, תפיסה, חוכמה, זוהר, נשמה, לב ואינטליגנציה. עכשיו, אלה גם דברים יפים ומשמעותיים ביותר ששמענו אי פעם בשם התינוק שלנו. מה אתה חושב?

6. ללית:

כמו כן ניתן לאיית כללית; זה אומר יפה, עדין, חינני ורצוי. קשה להוציא את המשמעות והתיאור המדויקים לשם זה, בהתחשב בקסם החיובי שלו. מקורו בסנסקריט והוא שם פופולרי בדרום הודו.

7. לקשמן:

זהו השם העממי שמקורו במיתולוגיה ההינדית. לקשמן הוא אחיו של לורד ראם ופירושו גם משגשג ומי שנולד לתת. וריאציה נוספת בכתיב שלה כוללת את לאקסמן.

8. לטש:

Lathesh פירושו מישהו שנולד לתת ולספק אושר לאחרים. באזורים ובקהילות מסוימות, Lathesh פירושו גם אדון מטפסים. אנו אוהבים את המשמעויות העזות של שמות התינוקות האלה לאשוויני נקשתרה.

9. לאשית:

לאשית בהינדית ובשפה ההודית פירושו רצוי ואיחול. בעוד שמקורותיה המדויקים של השפה לא ידועה ומבוססת במיוחד, לאשית עצמה שומעת ייחודיות ונדירות. וריאציות איות אחרות של השם כוללות את לאשית.

10. לאכית:

כמו כן ניתן לאיית כ- Lakit או Lakhith; פירוש השם הוא לורד וישנו. זוהי בחירת שמות ייחודיים ועכשוויים בימינו המודרניים אשר עדיין בעלי משמעות מסורתית וקונבנציונלית עם יופי.

11. צ’רביק:

Chervik פירושו אימות. השם הגברי הזה של אשוויני נקשאטרה הוא שוב שם מודרני וחדש לבנים בשם בדור זה.

12. צ’טאק:

צ’טאק הוא למעשה שמו של הסוס של רנא פראטפ. עם זאת, מאוחר יותר הוא זכה לפופולריות, לאור היופי בשמו והייחודיות בצליל. הוא נגזר מהשפה הסנסקרית.

13. צ’ולאן:

צ’ולה הוא למעשה שמה של השושלת הדרום הודו, והשם נגזר ממילה. מי שמעדיף שם קונבנציונאלי ועם זאת בעל משמעות צפופה יכול להעדיף לקרוא לילדו צ’ולאן.

14. לקשית:

פירושו גם כ- Lakhshith, פירושו מובחן. המשמעות האחרת כוללת גם מישהו. המשמעות ייחודית והשם מקורו בהינדית.

15. ללית עדיטיה:

פירוש השם ללית כפי שראינו למעלה, יפה, עדין וחכם. Aditya פירושו שמש, קרני בוקר. השילוב של שני השמות יוצר זוג יפהפה, בעל משמעות כה מדהימה.

16. האחרונה:

כמו כן ניתן לאיית כ- Lathesh; זה אומר לוחם, חייל ומי שנלחם. השם גם מסמל חיוביות, אמיץ ומישהו שמעולם לא מוותר. מקור השם הוא מהינדית.

17. לייאק:

לייאק פירושו מישהו בעל מיומנות ובעל ידע. למרות שהמקורות המדויקים אינם ידועים, שמות התינוקות של אשוויני נקשתרא משא רש”י לילד הם בחירה ייחודית ומודרנית עבור הורים רבים בחלק המערבי של החגורה ההודית..

18. לאוקיק:

לאוקיק שואב השראה משתי משמעויות. ראשית, המילה לוקיק מסמלת מישהו שיש לו ידע עולמי. אחרת, לאוקיק פירושו גם תהילה ומישהו מפורסם. וואו, אנחנו די אוהבים את שתי המשמעויות. זוהי בחירת שם פופולרית לאזורים דוברי הינדית.

19. לקשמי נאראיאנה:

השם Lakshmi Narayana הוא בחירה פופולרית מאוד לשמות מסורתיים. זה אומר לורד וישנו והאלה לקשמי יחד. מי שמעדיף שמות מסורתיים ושמות מיתולוגיים יכול להעדיף את זה

20. צ’לאן:

צ’לאן פירושו תודעה. זהו שם ייחודי בעידן המודרני שנדיר למצוא אותו. ובכל זאת הוא קצר ומתוק. מקור השם הוא משפות הינדו וטמיליות.

21. לליטש:

לאליטש פירושו אל היופי. זהו שם נער הינדי שמקורו בשפה ההינדית וחרוזים ליד שמותיו של לאלית.

22. מפואר:

מפואר פירושו חמוד ואהוב. הוא מסמל מישהו שנראה עשיר ומתוק. מקורו בשפת הסנסקריט.

23. לאבין:

לאבין פירושו ניחוח. מקורו שוב בשפת הסנסקריט ופירושו ריח טוב או ריח נעים.

24. לויטרה:

Lavitra פירושו לורד שיווה. זהו אימוץ ייחודי ומודרני של שמו של לורד שיווה.

25. לגאן:

לאגן בהינדית מתרגם למסירות, זמן וזמן מתאים. הוא מסמל מישהו שתמיד מסור למשהו בחיים.

שמות הילדות של אשוויני נקשאטרה:

26. צ’ריקה:

Cherika פירושו ירח. הוא גם מסמל זוהר, ברק ואהבה. הוא בא ממוצא הסנסקריט והוא שם ייחודי לנערות שנולדו בדור זה.

27. צ’טנה:

צ’טנה פירושו אינטליגנציה או כוח מעולה של אמנות ואינטלקט. למרות שהשם די פופולרי בשמות הודו הדרומית, הוא פופולרי גם בחגורת צפון הודו. הוא נגזר ממוצא סנסקריט. כתיבי וריאציה נוספים כוללים את צ’תנה וצ’טנה.

28. לקשמי:

עכשיו, לקשמי הוא כבר שם די פופולרי. מקורו במוצא המיתולוגי ההינדי ומהאלה לקשמי עצמה, השם הוא אופציה נצחית ומסורתית להורים שיעדיפו אותו.

29. לאסיה:

לאסיה, או גם מאוית בשם לאסיה, נגזר משמה של צורת ריקוד המבוצעת על ידי האלה פרבת’י. ההגייה והמשמעות עצמה די נפלאים ואלגנטיים. זה אומר גם חיוך, זוהר וחיוך.

30. לאטיקה:

שמעת על השם Latika? פירוש השם Latika הוא גפן או זחל קטן. שמות הנקבות Ashwini nakshatra נגזרים מהשפה ההינדית והוא שם די פופולרי בסך הכל בהודו.

31. לאסיאווי:

לאסיאווי הוא שם ייחודי למדי ומודרני. זה אומר חיוך של האלה. עם משמעותו העזה והיפה, השם בוודאי בלט כאופציה עכשווית.

32. להרי:

להרי פירושו גל. מקורו בסנסקריט והוא שם פופולרי אך נצחי וחינני. לעתים קרובות אנו שומעים את השם הזה ממי שאוהב אמנות וספרות.

33. לאטה:

לאטה שוב בשפות הודיות רבות, פירושו גפן או גפן נופלת. רבים מסמלים גם את שמה של לאטה לדק ויפה.

34. Lalitha:

שוב, Lalitha הוא שם די פופולרי לדרום הודו כבר מזמן. Lalitha פירושו רצוי, יפה וחינני. השם מסמל נשים של יופי, חסד ואלגנטיות. הוא נגזר מסנסקריט.

35. לאלאסה:

זהו שם די נדיר ומכובד שרבים לא שומעים. לאלסה פירושו אהבה. שמות זה של רש”י אשוויני נקשתרא תינוקות פירושם גם ידידות ורבים מאמינים שמקורו בפרסי..

36. לבניה:

לבניה הוא שוב שם פופולרי ונצחי שאנו שומעים עליו כבר בחלקים רבים. זה גם כתוב בשם Laavanya, פירושו חסד ויופי. מקורו בשפת הסנסקריט.

37. לרניה:

Laranya פירושו חינני או אדם מלא בחן ובקסם. הוא נגזר מהשפה ההינדית ומהווה בחירה מודרנית ייחודית בדור חדש.

38. צ’טאקי:

צ’טאקי פירושו מישהו שתמיד ערני ומודע. השם שוב נגזר מסנסקריט. עם זאת, זה עדיין לא נקבע. זהו כבר שם פופולרי בדרום הודו, במיוחד בחגורות קנאדה וטמיל נאדו.

39. לאלנה:

לאלנה פירושו מישהו שהוא יפה וצעיר. השם גם מסמל ומסיק לגברת צעירה למדי, נשים יפות. אנחנו די מאוהבים במשמעות הזו!

40. לסריטה:

Lasritha פירושו מישהו שתמיד מחייך או צוחק. מקור השם בהינדו, והמשמעות עצמה היא יפה בגוון שמח.

41. לאיה:

אנו נדהמים מהשם הפשוט, הקצר אך החמוד הזה. לאיה היא שם של קצב מוזיקלי והיא בחירה מאוד יפה ונצחית לקרוא לילדה הקטנה והיפה!

42. ליינה:

Laina הוא שם מודרני חדש, ומקורותיו אינם ידועים לגמרי. עם זאת, פירוש השם הוא קרני שמש או ברק בוקר. הוא גם מסמל ברק וזוהר.

43. לקשנה:

לקשנה היא ממוצא סנסקריט. זה אומר מישהו שיש לו התנהגות טובה. יש הסבורים גם שזה אומר אלגנטי. עם זאת, אנו אוהבים את שתי המשמעויות!

44. לארה:

לארה היא לא באמת שם הודי; עם זאת, הוא בהשראת יוונית ופרסית. בהתחשב ביופי השם, אנו מזהים כעת כמה הודים המחזיקים את השם היפה. לארה פירושה חינני ומישהו בהיר.

45. לבנטיקה:

Lavanthika הוא שם נדיר וייחודי מאוד שוב. זהו אחד משמותיה של הראגה והוא מאומץ על ידי מי שאוהב מוזיקה ואמנות.

46. ​​צ’סטה:

Cheshta בסנסקריט פירושו מישהו שיש לו את הרצון הבלתי נגמר או שהוא תמיד מוטיבציה לנסות דברים. עכשיו זה משהו מעודד, לא!

47. לארינה:

השם לארינה הוא מהשפה הלטינית. עם זאת, הוא אומץ לאחרונה לרשימת השמות ההודית, בהתחשב בצליל הייחודי שלו. לארינה מתכוונת למי שמגן.

48. לאקסמי פרייה:

Lakshmi Priya פירושה האלה Lakshmi או Tulsi. זהו שילוב של שני שמות, לקשמי ופרייה, ושניהם מאומצים מהמיתולוגיה ההינדית.

49. לאלן:

לאלן הוא מהשפה ההינדית ופירושו מישהו מטפח או אכפתי מאוד.

50. לגחימה:

Laghima הוא שם אחר של האלה Parvathi. הוא נגזר מאזורי הסינדהי ועכשיו הוא כבר בחירת שם פופולרי.

שמות תינוקות יוניסקס של אשוויני נקשאטרה:

51. צ’הט:

צ’הט הוא שם יוניסקס ונמצא אצל בנים ובנות כאחד. מקורו בשפה ההינדית ופירושו תשוקה או רצון.

52. להר:

להר פירושו גל. זהו שוב שם חד מיני. עם זאת, קיימת גם גרסה נשית של אותו דבר, להרי. הוא נגזר ממוצא סנסקריט

53. צ’איטניה:

צ’איטניה הוא שם די פופולרי בהודו על פני גילאים וזמנים ובכל זאת עומד כאופציה קלאסית פעמים רבות. הוא ממוצא סנסקריט ופירושו תודעה אמיתית. אבל אנחנו די אוהבים את המשמעות!

54. לקשיה:

Laksya פירושו מטרה או מטרה. מקורו שוב בסנסקריט ויש מאחוריו משמעות כל כך חיובית ומניעה.

55. לקסמין:

השם לקסמין הוא שם ייחודי למדי ונמצא לעתים רחוקות. לקסמין הוא שילוב של שמות של האלה לקשמי ולורד וישנו יחד. הוא נגזר מהמיתולוגיה ההינדית.

שמות התינוק והילדה התאומים של אשוויני נקשאטרה:

56. צ’לאן – צ’לייאן:

השמות צ’לאן וצ’ליאן שניהם שמות של ילדים תאומים. פירושו של צ’לאן הוא “תודעה” וכן “גלים עמוקים ומים”. עם זאת, Cheliyan פירושו ‘עשיר’ ו’משגשג ‘. שני השמות מתחילים בגזע ומסתיימים ב-‘ n ‘.

57. לאסק – לאקיני:

השמות לאסאק ולאקיני הם שמות של תינוק ותינוקת בהתאמה. לאסק פירושו רקדן וגם מסמל טווס יפהפה. לאקיני לעומת זאת פירושו אלוהי ואלה אשר יכולה לתת ולקחת. שני השמות מתחילים בלהגדיר אותם מושלמים לשם ילד וילדה תאומים.

58. לבוני – לבוניה:

לבוני פירושו מישהו שהוא חינני ומלא בחן. Labonya שוב פירושו יפה ומישהו מהפנט. שני השמות מיועדים לתינוקות התאומים ומתאימים זה לזה.

59. לקשאי – לקשניה:

Lakshay עבור תינוק פירושו יעד ולכוון. לקשניה פירושה מישהי שמצליחה ומשיגה את מטרותיה ויעדיה. שני השמות שילבו לא רק חרוזים היטב, אלא גם יושבים בצורה מושלמת בנוגע למשמעותם.

60. ללית צ’נדרה – לליטה מוהאנה:

Lalit Chandra הוא שם שניתן לילד, ומשמעותו ירח יפה. לליטה מוהאנה לעומת זאת מושלמת לתינוקת תאומה ופירושה מישהו מושך ומקסים. שני השמות מתחילים ב- ‘Lalit’ ומסתיימים ב- ‘a’, ויוצרים שם ילד וילדה תאומים מושלמים יחד.

אנו מקווים שנהניתם להציץ בשמות התינוקות המקסימים של אשוויני נקשתרה. הנער והנערה האלה, כולל שמות חד מיניים, הם במגמה והם די מקסימים, מתאימים הן למשמעויות קלאסיות והן לשמות קצרים ואלגנטיים של ימינו..

כתב ויתור:

השמות שהוזכרו לעיל יכולים להיות בעלי מגוון רחב ורחב של משמעויות וסמליות, בהתאם לשפה, לתרבות, לקהילה ולאזור. אנא בצע את המחקר שלך לפני שתסיים את שם התינוק.