13 דרכים קלות להגדיל את הגובה במהירות בבית (לבנות ובנים)

תקועים להבין את הדרך הטובה ביותר וכיצד להגדיל את הגובה? אנו יודעים שלהיות גבוה יכול לשפר את הרגשת האדם לגבי עצמו. אנשים בגובה קצר, במיוחד גברים, עשויים להיות מודעים לעצמם לגבי זה ומרגישים פחות בטוחים לגבי זה. הגנטיקה, במידה רבה, קובעת את גובהו של אדם, אך היא אינה בהכרח הקובעת היחידה. בגוף יש הורמון המסדיר גובה המכונה הורמון גדילה אנושי (HGH). בלוטת יותרת המוח מייצרת HGH, והיא משמעותית להתפתחות עצמות ארוכות וסחוס.

דרכים קלות להגדיל את הגובה במהירות

מספר משתנים, כגון עישון במהלך ההריון, טיפול לקוי לאחר הלידה, משקל לידה נמוך ובריאות שלילית במהלך גיל ההתבגרות, ממלאים תפקיד עיקרי בקביעת הגובה. לעתים קרובות אנשים מאמינים שכאשר הם נכנסים לבגרות, הם מפסיקים לגדול. אבל גם אחרי שמלאו לו 18, אדם עשוי להיות גבוה בכמה סנטימטרים. על ידי שילוב הרגלים בריאים מסוימים באורח החיים שלך, ניתן להשיג זאת. אז יש לנו בשבילכם כמה טיפים ודרכים להגדלת הגובה בדרך הטבעית.

גובה טוב הוא תמיד נקודה חזקה בכל הנוגע לאישיות של האדם. אנו בעידן שבו מראה טוב חיוני בתחומי חיים שונים. אפשר לשפר את היופי; בזכות כל כך הרבה חידושים קוסמטיים חדשים; עם זאת, הגובה הוא תורשתי, ועד כה לא הומצא דבר רב כדי להגדיל את הגובה.

דרכים להגדיל את הגובה בבית

הגובה הוא, עם זאת, חלק מכריע מאוד באישיותך. עם זאת, אף אחד לא יכול לבצע שינויים דרסטיים מבחינת הגובה. ישנם פתרונות ספציפיים שניתן ליישם כדי להשיג קצת יותר גובה. לא, אנחנו לא מדברים על הליך קוסמטי שהומצא. אנו מדברים על תרגילים שונים שיכולים לעזור לך להשיג את הגובה הרצוי ללא כל לחץ. במאמר זה הסברנו את ההליך כיצד להגדיל את הגובה במהירות.

כיצד להגדיל את הגובה בבית

קודם כל, עליך לדעת מהם הגורמים המשפיעים במיוחד על עליית הגובה של גברים ונשים. לפני כל דבר אחר, הבה נבין את הגורמים המשפיעים על גובהו של אדם. כן, מספר גורמים משפיעים על גובה האדם, במיוחד גנים.

גורמים להגדלת הגובה:

גנים:

אומרים שהגנים אחראים בעיקר לרוב התכונות הפיזיות של אדם כמו המשקל, גוון העור, מבנה הגוף, צבע השיער וכמובן הגובה. ספר לנו אילו גורמים אחרים אחראים לעליית הגובה.

איך לגדל גובה בגיל 18? גורמים גנטיים קובעים כ -60 עד 80 אחוזים מההבדל בגובה בין אנשים, ואילו את ההשפעות הסביבתיות, בעיקר התזונה, ניתן לייחס ל- 20 עד 40 אחוזים..

הורמונים:

השיקול הבא הוא הורמונים- הורמונים אכן ממלאים תפקיד משמעותי בצמיחת הגוף. ההורמונים דואגים לפעילותם של מספר איברי הגוף. הם קובעים את כמות הפעילות של איברים מסוימים בגוף. בלוטות אנדוקריניות מייצרות הורמונים, והן נשלחות למחזור הדם. בדרך זו, להורמונים תפקיד חיוני מאוד בצמיחתו של אדם.

בלוטת יותרת המוח היא מבנה בתוך המוח שלנו המייצר סוגי הורמונים מיוחדים שונים, כולל הורמון גדילה (המכונה גם הורמון גדילה אנושי או HGH). תפקידי הורמון הגדילה כוללים השפעה על הגובה שלנו ועזרה בבניית השרירים והעצמות שלנו.

תְזוּנָה:

תזונה חיונית לצמיחתו של אדם. כבר מהילדות המוקדמת, יש להאכיל ילד כראוי במזון מתאים התורם לעלייה בגובה.

בעוד שהתזונה הלא נכונה עשויה להוסיף סנטימטרים לקו המותניים של ילד, התזונה הנכונה עשויה להוסיף סנטימטרים לגובה הילד.

גזע:

הגזע של האדם אכן תורם רבות לגובה. גורמים גזעיים אכן מביאים את ההבדל מבחינת המראה הפיזי בבני אדם שונים. מבנה הגוף, העיניים, צבע השיער וגובה הגובה תלויים כולם בגזע שאליו משתייך הפרט.

זיהום:

מחקרים הוכיחו שזיהום גורם להרבה בעיות לבני אדם, ובעיקר זה בגלל הנזק שהוא גורם לצמיחת האדם. זיהום משפיע לרעה על הצמיחה האנושית בכל מובן.

אז הבנו את הגורמים המשפיעים על צמיחת הגובה של אדם כעת יידעו אותנו את הדרכים להגדיל את גובהו של האדם בצורה הטבעית ביותר וכיצד לגדול לגובה של 2 סנטימטרים לפחות.

דרכים מובילות להגדלת הגובה באופן טבעי:

להלן הטיפים והדרכים הטובות ביותר המועילים מאוד להגדלת הגובה.

 1. תזונה בריאה להגדלת הגובה.
 2. מוצרי מזון להגדלת הגובה.
 3. צמחי מרפא להגדלת הגובה.
 4. יציבה טובה לעלייה בגובה.
 5. יוגה להשגת גובה טוב באופן טבעי.
 6. תרגילים פשוטים להגדלת הגובה.
 7. שינה טובה לגדול.
 8. קבל את המינון שלך של ויטמין D..
 9. שמור על הגוף שלך לחות.
 10. איך להתלבש כדי להיראות טיפים גבוהים יותר & טריקים.
 11. שפר את המערכת החיסונית שלך.
 12. בנה את הביטחון העצמי שלך.
 13. דברים שכדאי להימנע מהם לגובה טוב יותר.
 14. שאלות ותשובות נפוצות.

1. תזונה בריאה:

תזונה בריאה להגדלת הגובה

למרות שגובה הגוף נקבע גנטית, זוהי גם עובדה ידועה שצמיחה תלויה בכמה משתנים חיצוניים, ואחד מהם הוא תזונה. גובה ירוד עשוי להיות תוצאה של צמיחה איטית עקב תזונה לא מספקת. לפיכך, כדי לקבל גוף בנוי היטב, הקפדה על תזונה מאוזנת היא חיונית בהחלט לשיפור תנאי הגדילה, במיוחד במהלך שנות ההתבגרות. תזונה נכונה ופעילות גופנית נחוצים בכדי להשיג גובה ומשקל גוף אופטימליים. כדי להגיע לגובה ולמשקל הגוף האופטימלי, יש צורך בתזונה ופעילות גופנית מתאימה. כדי לבנות שרירים, רצועות וגידים חזקים, וודא שגופך מקבל סוגים שונים של חומרים מזינים.

לאכול נכון זה מה שאנו מתכוונים כי אוכל זה משהו שכל אחד היה עושה בלי הרבה מהומה. אבל מה שאתה אוכל זה מה שחשוב. לא חשוב כמות האוכל אלא האיכות. מההתחלה, וודא שהתזונה שלך כוללת את כל הדברים הנכונים וכמובן וודא שאתה שומר על זמן קבוע לאכול מזון מדי יום. כלול הרבה ירקות עלים ירוקים כמו גם מוצרי חלב. תזונה בריאה כוללת את כל הירקות וכמה מוצרי חלב שעשויים להוביל כיצד לגדל גובה גם לילדים.

הם מספקים כמות מספקת של סידן לגוף, החיוני לגוף. וודא שהתזונה שלך כוללת חלבונים, ויטמינים, סידן, מגנזיום, אבץ וזרחן מכיוון שאלו הדרישות העיקריות להגדלת גובה האדם. כלול בתזונה גם דגים, עוף, ביצים, פולי סויה, שיבולת שועל, תפוחי אדמה, שעועית, גזר וכו ‘. מלבד זאת, אגוזים טובים מאוד גם להגדלת הגובה.

אתה חייב להגיד לא לכל מיני משקאות מוגזים, סוכר מוגזם ושומנים רוויים. מומלץ לעקוב אחר שש הארוחות ליום כדי להבטיח שהגוף יקבל את המזון הדרוש בזמן הנכון וגם בשל העובדה שזה משפר את חילוף החומרים. צריכת פחות מזון באופן קבוע תבטיח כי פחות שומן מאוחסן בגוף. כתוצאה מכך גובה האדם יגדל באופן טבעי.

2. מוצרי מזון להגדלת הגובה שלך:

מומחי בריאות מרגישים שעל ידי הוספת סוגים מסוימים של מזון לתזונה היומית ניתן לשפר את הגובה בכמה סנטימטרים. רק איך לאכול מזונות מסוימים בצורה מסוימת יכול לעזור לך לרדת במשקל; כמו כן, כמה מאכלים מגדילים את הגובה שלך. כאן ניסינו לפענח מוצרי מזון כאלה וכיצד לאכול אותם. זה גם דורש שגרה קפדנית של פעילויות גופניות כדי לתמוך בפריטים מסוג זה כדי לשפר את הגובה.

להלן כמה מזונות ומוצרי מזון שיעזרו לנו כיצד לגדול בגיל 16 או בכל גיל יחד עם כל הכללים והתרגילים האחרים כאן.

א) חלב ומוצרי חלב:

מוצרי חלב לצמיחת גובה

הדרך הטובה ביותר, במיוחד כיצד לגדול לגובה של בנות או בנים, היא לצרוך שתי כוסות חלב מדי יום וגם מוצרי חלב אחרים כגון גבינה, חמאה, קורד, פנייר ועוד דברים אחרים. חלב ומוצריו אמורים להכיל כל מיני חומרים מזינים נחוצים הנותנים כוח לגוף וגם מסייעים בהתפתחות העצמות והשרירים. החומרים המזינים העיקריים שיש בחלב וכל שאר מוצרי החלב הם חלבונים, סידן וויטמין A, B, D ו- E. לא רק ילדים אלא אלה טובים גם לבני נוער וגם לאנשים אחרים..

ב) לאכול ביצים:

ביצים לגדול

אף רשימה אחת שאומרת לנו את הדרך הטובה ביותר לצבור גובה לא יכולה להיות שלמה בלי להזכיר את טובת הביצים בהן. ביצים הן מקור החלבונים הזול ביותר שקיים בשוק. ביצים מכילות חומרים מזינים יקרים כמו חלבון, סידן, ויטמין D וויטמין D2, הידוע גם בשם ריבופלבין. אלה מועילים מאוד מכיוון שהם מספקים כוח וגם עוזרים בפיתוח צפיפות העצם. ישנן דרכים בהן תוכלו לאכול את הביצה, והטוב ביותר הוא להרתיח אותה חזק. עכשיו אם אתה מודע לשומן ואינך רוצה לצרוך אותו הדבר, תוכל להשאיר את החלמונים ולצרוך את החלק הלבן או החלק האלבומין של הביצה באופן קבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר..

ג) עוף:

עוף לגדול מהר לגובה

רוצה פתרון כיצד לגדל גובה אחרי 25? עוף הוא טיפ קסום לעליה בגובה, גם אם אתה מעל גיל. מוגזם כמו אם אתה מעל 24 או 25 שנים אז העוף הוא הדרך הטובה ביותר להמשיך. יש לו כמה תכנים טבעיים קסומים של חלבונים שהם מקורות מהירים מאוד להאיץ את בניית השרירים והרקמות בגוף. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אסור לבשל את העוף הזה עם הרבה שמן ותבלינים מכיוון שכך תעלה במשקל והערך התזונתי יפחת בשל התבלינים והשמן. אתה צריך לצרוך לפחות 65 גרם עוף בכל יום.

ד) מוצרי סויה וסויה:

מוצרי סויה להגדלת הגובה

אלה החדשות הטובות ביותר עבור הצמחונים בחוץ שאינם רוצים לצרוך עוף וביצים אך עדיין רוצים להגדיל כמה סנטימטרים או רוצים ללמוד כיצד לגדל 5 סנטימטר. סויה היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגדיל את הגובה, וכדאי לכלול לפחות 55 גרם מזה בתזונה שלך מדי יום. סויה מכילה חומרים מזינים חיוניים והיא מוצר מזין שלם. החומרים המזינים בסויה ומוצריה כוללים חלבונים, עלים, סיבים, ויטמינים ופחמימות. אתה יכול להשרות את השעועית למשך הלילה ואז להרתיח כדי לצרוך אותן או להפוך אותן לחלק מהסלטים והמרקים היומיומיים שלך. גם חלב סויה וטופו טובים לא פחות.

ה) היתרונות של בננות:

בננות לגדול

זהו פרי אחד שאנו יודעים שהוא גרוע מכיוון שאנו עולים במשקל עקב צריכת זה. אבל היתרונות של בננה בכל פעם גוברים על החיסרון הזה. הפרי עשיר מאוד באשלגן, מנגן וסידן. בבננות יש גם הרבה חיידקים פרוביוטיים המגנים על סידן בעצמות ובשרירים מפני ירידה וגם מונעים את ההשפעה השלילית של נתרן בעצמות. מלבד הגדלת הגובה, הבננות ידועות גם כמרככי שיער טבעיים וגם טובות לבעיות במערכת העיכול שלך.

ו) שיבולת שועל מדהימה:

שיבולת שועל להגדלת הגובה בבית

האם אתה רוצה לדעת כיצד להגדיל את הגובה באופן טבעי עם שיבולת שועל? זהו מרכיב צמחוני נוסף שעוזר להגדיל את הגובה וגם מסייע בבניית יכולת העצם. שיבולת שועל הם מקורות עשירים של סיבים וחלבון, מה שמגדיל את צפיפות העצם והמסה וגם מתקן את השרירים והרקמות בגוף. חומצות האמינו הנמצאות בשפע בשיבולת שועל מסייעות גם ביצירת רקמות חדשות. מתכונים עם שיבולת שועל הם גם לא פשוטים להכנה וגם טעימים מאוד לפעמים. אם אתה מנסה להגדיל את הגובה שלך בקרוב, אל תשכח לכלול לפחות 50 גרם מזה בארוחות הרגילות שלך.

ז) סיפורי אגוזים:

אגוזים וזרעים לגדול גובה

אגוזים וזרעים צריכים להיות חלק קבוע מתוכנית הארוחה היומיומית שלך, במיוחד אם אתה מנסה למצוא כמה דרכים להגדיל את הגובה. ישנם מינרלים חיוניים באגוזים וזרעים כגון קשיו, שקדים, משמשים, פיסטוקים, גרעיני דלעת ופשתן ואחרים. אלה עוזרים להגדיל את הורמוני הגדילה, ובכך מזרזים את תהליך ההפיכה לגבוה יותר. מינרלים אלה מסייעים גם בבניית רקמות חדשות יותר בתוך הגוף. נסה להוסיף גם את האגוזים והזרעים לסלטים, למרקים ולשייקים שלך. אתה יכול גם להכין משחה ולהוסיף אותם לחלב בשביל טעם נחמד או נשנוש מהם.

ח) לאכול ירקות:

הירוקים לגדול

תוהים איך לגדול אחרי 21 עם ירקות ירוקים? ירקות עלים ירוקים הם אחת הדרכים הטובות ביותר להגדיל את הגובה מכיוון שהם מכילים מגוון חומרים מזינים, מינרלים, ויטמינים וחלבונים אשר מועילים מאוד לתיקון השרירים והרקמות וגם להתפתחות הצמיחה אצל אנשים בכל הגילאים. חוץ מזה, ירקות עלים ירוקים טובים כדי לשמור גם על כושרנו ובריא. כמה ירקות ספציפיים שיגרמו לנו לגדול קצת יותר הם תרד, ירקות קולארד, אפונה, סלט קולוס ועוד..

ט) צלחת דגי:

פלטת דגים להגדלת הגובה

כולנו אוהבים לקבל דגים, ואיננו יכולים להגיד לא, במיוחד אם מדובר בדגי ים. החדשות הטובות הן שדגים כמו טונה, סרדינים וסלמונים הם גם דרכים מצוינות להגדיל את הגובה עם כל מיני מינרלים בתוכם. דגים מכילים הרבה מינרלים וחלבונים שעוזרים לספוג חומרים מזינים ממזונות אחרים ומסייעים בתהליך הפעלת ההורמונים, אשר בתורם אחראים לצמיחה והתפתחות הגובה. החומרים המזינים והמינרלים הכלולים בדגים מסייעים גם בתיקון עצמות ושרירים שאחרת נשחקים בגלל הזמן והגיל.

3. תרופה לאשווגנדה:

תרופה לאשווגנדה להגדלת הגובה

אולי שמעת את הפתרון הזה כיצד לגדל גובה אחרי 20? אז מה זה?

זהו אחד מתרופות הבית הצמחיות היעילות ביותר להגדלת הגובה בקרב מתבגרים, וניתן לרכוש מרכיב זה בכל חנות תרופות או תרופות..

ידוע מבחינה מדעית בשם Withania Somnifera, זה ידוע גם בשם ג’ינסנג הודי ומהווה דרך מושלמת להגדיל את הגובה. זהו אינו מרכיב מזון אלא עשב אשר יש להשתמש בו בצורה יבשה ואבקה. ישנם מינרלים רבים זה, שעוזרים להגדיל את הגובה וגם להגן על העצמות והרקמות. עליך לוודא כי אינך צורכת מזון שמן ומתובל בתקופה זו.

 • מערבבים אבקת אשווגנדה בכוס חלב פרה, ותוכלו להוסיף לזה מעט סוכר.
 • קח את המשקה הזה לפני שאתה הולך לישון כל יום במשך 45 יום וראה את ההבדל.

עצות מיוחדות בעת השימוש באשווגנדה:

 • הימנע משימוש מוגזם בקפה ותה.
 • הימנע מעישון ואלכוהול.
 • תפסיקו את ההתמכרות לסמים.

4. יציבה טובה:

יציבה טובה להגדלת מספר סנטימטרים

אופן הגדלת הגובה תלוי גם ביציבת העמידה הנכונה. מעקב אחר יציבה טובה יכול לעשות הבדל רב באישיותו של אדם. יציבה גרועה תיתן השלכות שליליות למדי על גופך. וודא תמיד שהראש שלך, כמו גם הצוואר, מיושרים לחלוטין ללא כל התכווצות או כיפוף. יציבה גרועה תגרום למעשה להשפעה על חוט השדרה ותוריד את הגובה הסטנדרטי אצל האדם. שמירה על יציבה נכונה עם תנוחה ישרה תעזור לך להשיג את הצמיחה והגובה הנכון של גופך.

גב חזק יאפשר לך לעמוד עד 2 סנטימטרים, הליכה עם כתפיים עגולות וגב כפוף לא תגרום לך להיראות גבוה כמוך, ועם הזמן זה עלול אפילו לגרום לאובדן גובה קבוע..

כדי להוסיף 2-3 אינץ ‘, זכור את הנקודות הבאות:

 • שמור על גב ישר בזמן הליכה, ראש למעלה וכתפיים למטה ורחב (הקל על העומס אם אתה נושא תיק).
 • כשיושבים, בלי להתרפק, לשמור על גב ישר, מאמץ מתמשך יקבל את ההרגל הזה באופן שגרתי.
 • מורחים את הרגליים בעמידה, ועומדים ישר כשאתם מחזיקות את הידיים צמודות לגוף (החזקת הידיים בכיס תגרום לרפיון הכתפיים).
 • קבל מזרן שאינו רך מספיק כדי לשקוע את הגב וקשה מספיק כדי לגרום לחלוקה לא אחידה של שומן בגוף.

5. יוגה להשגת גובה טוב באופן טבעי:

יוגה להשגת גובה טוב באופן טבעי

איך לגדול לגברים /בנות עם אסאנות יוגה? לא בטוח?

אולי אחת הדרכים היעילות ביותר להגביר את הגובה שלך ללא טכניקות מלאכותיות, כימיות או כירורגיות היא תרגול יוגה באופן קבוע. זה לא רק עוזר לך להגדיל את הגובה שלך, זה גם מאפשר לך להשיג את משקל הגוף האופטימלי, וזה גם גורם לך להרגיש שלווה וממוקדת. ביסודו של דבר, יוגה יכולה להוביל לשיפור הבריאות הפיזית והנפשית.

כמה אסאנות מתרכזות במיוחד בשרירי עמוד השדרה והגב. במקומות כאלה הם משחררים את המתח ומאפשרים לעצמות שלך להתחזק ולעזור להאריך את גופך כדי לקדם צמיחה. אסאנה אחת כזו היא ה- Surya Namaskar, שמותחת את הגוף עד לגבולותיו המרביים מבלי להלחיץ ​​אותו. תרגילים כאלה, אם אתה מתרגל אותם לעתים קרובות, יכול לסייע לך להגדיל את הגובה תוך זמן קצר.

כדי להגדיל את הגובה שלך, זה די חיוני שתבחר באימון טוב ותעשה אותו כראוי. אימון יכול להיות בכל צורה שהיא, תרגיל או יוגה. בחר מה שנוח לך והקפד לתרגל אותו באופן קבוע. תרגול יוגה במיוחד הוכח כיעיל יותר מכיוון שהוא תוכנן במיוחד כדי לשפר את היכולת הנפשית והפיזית של האדם.

תנוחות היוגה כמו תנוחת קוברה (Bhujangasana), תנוחת עץ (Vrikshasana), תנוחת הרים (Tadasana), תנוחת משולש (Trikonasana), תנוחה נעימה (Sukhasana), נועדו במיוחד להגדלת גובהו של אדם. אסאנה מועילה נוספת היא ה- Surya Namaskara, הדואגת לרווחת הגוף הכוללת. יוגה שימושית ונותנת תרגיל מהיר לתוצאה כיצד להגדיל את הגובה.

 • סוריה נמאסקר:

אסאנה זו כוללת 12 תנוחות שונות המתבצעות באופן כרונולוגי.

 • טדאסנה:

Tadasana היא אסאנה יוגה בסיסית לחיזוק הידיים, עמוד השדרה כמו גם הרגליים.

 • Trikonasana:

אסאנה יוגה זו מסייעת בשיפור האיזון שלך. האסאנה ידועה כתנוחת המשולש, והיא נותנת לך יציבה טובה.

 • סוחסאנה:

סוחסאנה אמור להיות העמדה המרכזית, ומכאן נובעות התנוחות האחרות. באמצעות יציבה זו, תוכל לשלוט בנשימה שלך וכן לחזק את הירכיים ואת הגב התחתון.

 • Adho Mukha Svanasana:

אסאנה מסוימת זו ידועה גם בשם הכלב הפונה כלפי מטה. אסאנה מסוימת זו עוזרת להגביר את זרימת הדם לעבר הצוואר והפנים.

 • מיקום Bidalasana או חתול:

חוט השדרה שלך יורחב לכיוונים קדימה ואחורה בעקבות האסאנה הזו. הוא מאריך כל דיסק סחוס אחד בעמוד השדרה שבסופו של דבר מגדיל את הגובה.

 • מיקום צ’אקראסנה או גלגל:

גם לאחר גיל 21, זה יכול לסייע לך בהשגת גובה. עליך להתכופף קדימה ואחורה כדי להמשיך בפועל זה. האימון מאפשר לגוף להחליק את חוט השדרה ולהגדיל כמה סנטימטרים נוספים.

 • סרוונגסנה ועמידת ראש:

לשניהם קוראים שירשאסנה, ותנוחות אלה כוללות היפוך כוח הכבידה. זה מפעיל ישירות לחץ על בלוטת יותרת המוח.

6. תרגילים פשוטים להגדלת הגובה:

תרגילים פשוטים להגדלת הגובה

יש לנו כל כך הרבה דרכים להגדיל את הגובה. בתרגילים אלה ישנם תרגילים רבים שיעזרו לך להגדיל את הגובה שלך. כמה מהם מפורטים להלן:

תרגילים פשוטים כגון דילוג, תלייה על מוט תקורה ומתיחת גופך על בהונותיך צריכים להיות חלק משגרת האימונים הקבועה שלך. יתר על כן, פעילויות ספורט כגון כדורסל, כדורגל ושחייה מועילות גם לעלייה בגובה.

ט) תלוי על מוט:

תרגיל תלוי כדי להשיג גובה

אם אתה רוצה לדעת את התשובה כיצד לגדל גברים או לנשים, בצע את התרגילים שלהלן. רוב הזמן ביום שלך מבלה במיקום אנכי. כדי לגדול, כוח הכבידה הוא מכשול גדול מכיוון שהוא דוחס את המפרקים, עמוד השדרה, מכווץ את הסחוסים וכתוצאה מכך אתה מתקצר.

לכן אתה יכול לשפר את הסיכויים שלך להיות גבוה יותר על ידי תרגיל פשוט של תליה על מוט. תרגיל זה אם נעשה באופן קבוע יעזור לך להשיג את 2 סנטימטרים נוספים שאחרת לא תוכל. על ידי ביצוע תרגיל זה, אתה כמעט ומתח את עמוד השדרה שלך במשקל פלג גוף תחתון שלך.

כיוון:

קח מוט אופקי, הנח אותו בגובה מספיק לתלייה עליו על ידי החזקת אותו בחוזקה, ואפשר לגוף שלך להתארך לגמרי. כופף את הברכיים לאט עד שתתלות את עצמך הפוך בחופשיות. תלו במיקום זה לפחות 20 דקות וחזרו על זה פעמים רבות.

ii) שינוי האגן:

משמרת האגן לגדול

תרגיל זה נפוץ מאוד ואחד התרגילים האהובים על מדריכי חדר הכושר. זהו תרגיל פשוט אשר ידרוש מתיחות רבות של הירכיים כמו גם עמוד השדרה.

כיוון:

שכב על הגב, הניח את כתפיך ואת זרועותיך על הקרקע בחוזקה. כופפו את הברכיים לאט ותקרבו את הרגליים כמה שיותר קרוב לישבן. הקשת אותך בחזרה בצורה כזו שהאגן שלך נדחף כלפי מעלה. שמור על מיקום זה למשך 20 שניות לפחות בתחילה ולאחר מכן הגדל את המספר.

iii) שחייה של יבשה:

תרגיל בעיטת הרגל החלופית או תרגיל היבשה מתמקד בגב התחתון.

כיוון:

שכב על הבטן כשהגוף שלך מורחב לגמרי. הניחו את זרועותיכם ישר מלפנים ותנו לכפות הידיים לפנות לרצפה. הרם את זרוע שמאל גבוהה בהרבה בהשוואה לזרוע ימין הרם את רגל ימין מהרצפה ככל האפשר. שמור את הרגל השנייה ישר על הקרקע. שמור על המיקום למשך 4 עד 5 שניות טובות. לאחר מכן הרם את הרגל השנייה וחזור על התרגיל.

iv) שחייה:

שחייה לגדול גובה Fasr

שחייה היא תרגיל מומלץ מאוד אם אתה רוצה להגדיל את הגובה שלך.

למרות שיש מספר תרגילים שנועדו במפורש להעלות את גובה האדם, אין כמו שחייה. אם מתחילים אותו בגיל צעיר, הוא יכול לתרום רבות לצמיחת גובה טובה.

אבל אם אתה מבוגר, עדיין לא מאוחר להתחיל. שחייה היא דרך נפלאה לוודא שהגוף שלך מקבל את האימון הכללי שצומח לגובה. שחייה היא אימון גוף שלם שמטרתו חיזוק ובניית השרירים. עליך לתרגל חזה אם אתה רוצה להגדיל את הגובה באופן טבעי. מומלץ לשחות שעתיים ביום במשך 4-5 ימים בשבוע לפחות אם אתה רוצה להפיק תועלת.

v) קפיצת חבלים:

קפיצת חבלים להגדלת הגובה

קפיצה בחבלים, הידועה גם בשם דילוג היא לא רק משחק מהנה אלא גם הדרך הטובה ביותר לצבור גובה. כאשר אתה קופץ תמיד וודא כי הגוף שלך ישר והעמוד השדרה והגב שלך נמתחים. תרגיל קפיצות חבלים מסייע בבניית מסת העצם ברגליים התחתונות, וזה בסופו של דבר תורם לעלייה בגובה. זוהי פעילות במהירות גבוהה.

בזמן דילוג כל השרירים והרצועות בגופך נמתחים ומתכווצים. זה גורם להם להיות גמישים, ובסופו של דבר, הם נמתחים. כאשר אתה מדלג הגוף שלך מותח גם את שרירי עמוד השדרה והגב זקוף לגמרי. כיפוף הברך המתמשך תוך דילוג יוצר את ההתרחבות האנכית של שרירי השוקיים. דילוג גם מגביר את מסת העצם בכך שהוא מאריך אותו. לכן דילוג יכול לעזור לך להרוויח כמה סנטימטרים. אפקט נוסף של דילוג הוא הפיכת כל הגוף שלנו לדק יותר. אתה נראה גבוה יותר כשיש לך גוף רזה יותר.

7. שינה טובה לגדול:

שינה טובה לגדול

חייבים לשמור על חיים בריאים לרווחת הגוף. אז האם לשינה יש קשר לאופן הגבהה? כדי לחיות חיים נהדרים, שינה היא חיונית. כדי לישון בצורה מושלמת, עליך לוודא שיש לך מזון בריא ולנהל אורח חיים בריא. לילה של שינה לא מספקת או חצי שינה מטרידה יכולים להשפיע לרעה על בריאותו של אדם.

איכות השינה חיונית מאוד להגדלת הגובה! למה? ובכן, כיוון שבמהלך המנוחה מתחדשת הרקמה. חוץ מזה, הורמוני הגדילה בגוף מיוצרים במהלך שינה של אדם. אם אינכם מצליחים לישון טוב בלילה, השתמשו בטיפים הבאים למנוחה ולשינה בשקט בלילה:

 • שתו כוס תה קמומיל ממש לפני הפרישה למיטה. זה ירגיע את דעתך ויגרום לישון.
 • קח אמבטיה חמה רגע לפני השינה, ותוכל להבחין בהבדל. על פי מחקרים שונים, ירידה פתאומית בטמפרטורת הגוף מסייעת לעורר שינה.

8. קבל את המינון של ויטמין D:

הגדל את הגובה בעזרת ויטמין D.

ויטמין D הוא חומר מכריע מאוד להתפתחות עצמות האדם. ויטמין D חיוני גם למבנה השלד. הוא נספג בעצמות ועובד עם חומרים מזינים אחרים כגון סידן כדי לייצר מבנה חזק יותר להורמוני הגדילה להשפיע, ולפיתוח פיזי יותר. מטבע הדברים, המקור הטוב ביותר לוויטמין D הוא השמש. השרייה באור שמש היא הדרך הטובה והקלה ביותר לקבל את המינון היומי של ויטמין D.

אור השמש המוקדם בבוקר הוא המקור הטוב ביותר לוויטמין D. כדי שהגוף שלך יוכל לספוג את הכמות הנכונה של ויטמין D, מומלץ לבלות לפחות שעה אחת באור שמש ישיר בכל יום. עליך גם לוודא שאתה יוצא בחוץ לאור שמש ישיר מוקדם ככל האפשר בבוקר, כך שלא תיחשף לקרני UV של השמש וקרניים מזיקות אחרות..

הגוף יכול גם לספוג ויטמין D באמצעות מדיומים אחרים. מוצרי מזון עתירי ויטמין D כוללים חלב, ביצים, דגים, גבינות וכן הלאה. תוספי ויטמין D יעילים ניתן למצוא גם בצורת כמוסה בחנויות תרופות. חלק מהירקות עשירים מאוד בוויטמין D, וזה מאוד שימושי כיצד להגדיל את הגובה שלי.

9. שמור על גופך:

שמור על הגוף שלך לחות לצמוח מהר

מים הם דבר קריטי נוסף בעל ערך כיצד להגדיל את הגובה.

מים הם אחת התרופות הביתיות המתנשאות לגובה הגובה ביותר. עם זאת, הוא יעיל לא פחות מתוספי הצמיחה המתיימרים להגביר את הגובה שלך.

מים חשובים מאוד לגוף. הגוף מכיל הרבה רעלים הדורשים לשטוף החוצה, ומים עוזרים בתהליך זה.

ברגע שהגוף שלך יכול לעבוד כראוי, אתה יכול לראות הבדל מיידי בבריאות שלך ובכך בקצב הצמיחה שלך.

רצוי לשתות 2 ליטר מים מדי יום. זה יבטיח שהגוף יהיה לחות היטב ויבדוק גם את חילוף החומרים. הגוף צריך להיות בעל חילוף חומרים תקין כדי להגיע לגובה טוב. חילוף חומרים לא תקין מפריע להתפתחות הגובה.

מים חיוניים גם למערכת עיכול בריאה; המדיום שבו חומרים מזינים לצמיחה נספגים בגוף. עדיף לשתות 2 ליטר מים מדי יום כדי לראות השפעה ניכרת. אתה יכול גם לאכול מזון עשיר במים כגון סלרי, מלפפון, אבטיח וכו ‘.

10. איך להתלבש כדי להיראות טיפים גבוהים יותר & טריקים:

אם אתה כבר נמוך ורוצה להיראות גבוה יותר, אתה יכול לעשות זאת באמצעות הלבשה בעיצובים אנכיים. זה ייתן רושם של מראה גבוה יותר.

מלבד זאת, יש לנו מידע נוסף על עצות הלבשה לגברים ונשים להיראות גבוהות יותר:

6 עצות האופנה הטובות ביותר לנשים כיצד להיראות גבוהות יותר:

 1. לובש חצאיות מיני או שמלות תמיד יגרום למראה שלך להיות גבוה יותר.
 2. שילוב צבע של הנעלה עם המכנסיים/ג’ינס שלך.
 3. לבשי בגד אחד.
 4. בסתיו ובחורף, לבשו מעיל ארוך ומוצק.
 5. לבשי בגד בצבע אחד.
 6. נעל נעליים ללא רצועות קרסול שגורמות לך להיראות גבוה יותר.

6 דרכים שבהן גברים יכולים להתלבש כדי להיראות גבוהים יותר:

 1. לבשו בגדים מתאימים.
 2. הוסף אביזרים ממוקמים לגוף.
 3. תעלה את החגורות, המעילים (האפודים) והשיער הארוך.
 4. שמור על כפתור המותניים (תנוחת כפתור) מעל הטבור על המעיל שלך.
 5. לבשו ז’קטים קצרים יותר, ואין הפסקה ברגלי המכנסיים.
 6. לבשו בגדים מונוכרומטיים.

11. חיזוק המערכת החיסונית שלך:

שפר את המערכת החיסונית שלך

מחקרים שונים גילו כי מחלה ספציפית במהלך הילדות יכולה גם היא לגרום לצמיחה חסומה. כמו כן, מוצאכם ובכל מקום בו תגדלו, תזונה וטיפול רפואי (בסביבות 20 אחוזים) יקבעו את הגובה שלכם. מכאן שחיוני להבטיח את תפקודה התקין של המערכת החיסונית. ניתן להשיג זאת בקלות על ידי חיסון שגרתי וצריכת תזונה מאוזנת ומאוזנת. יש לזכור כי תזונה בריאה היא הכרחית למערכת חיסונית חזקה יותר.

לכן הוסיפו הרבה פירות, ירקות, דגנים מלאים וקטניות לתזונה היומית שלכם. כדי לשמור על פעילות חלקה של המערכת החיסונית, חשוב לקבל מנה בריאה של ויטמין C, חומצות שומן אומגה 3 ונוגדי חמצון מהתזונה. תזונה לקויה, מתח, שינה לא מספקת יכולים להשפיע על חסינותך, אז קבל חסינות חזקה יותר על ידי שמירה על אורח חיים בריא.

12. בנה את הביטחון העצמי שלך:

בנה את הביטחון העצמי שלך לצמוח

אם אתה נמוך, יתכן ויש לך תחושות של פרנויה, נחיתות וחוסר אמון מוגזם.

עם זאת, אם אתה רוצה גובה טוב, עליך לשמור על רמת הביטחון הגבוהה שלך.

כמו כן, במקרה של אדם גבוה יותר חסר ביטחון אינו עומד בשום מקום בעולם הזה. מכאן שחשוב ללמד ביטחון עצמי מההתחלה. זה יעזור לך להשתתף יותר בפעילויות גופניות בבית הספר ובמועדון וגם משחק תפקיד מכריע בבחירת התחביבים שלך או בעיסוק האינטרסים שלך. על ידי בניית הביטחון שלך תוכל לסמן לעצמך חותם, ללא קשר לגובה שלך. האם זו לא התשובה הפשוטה ביותר לאיך לגדל גובה תוך חודש?

13. טיפים נוספים/ כמה דברים שכדאי להימנע מהם כדי להגדיל את הגובה טוב יותר:

יש כמה דברים שאתה צריך להימנע מהם כדי להגדיל את צמיחת הגובה שלך, הם:

א) הימנע מעישון ושתייה:

הימנע מעישון ושתייה כדי להשיג גובה

עישון יעכב את ההתפתחות שלך. זוהי אזהרה שעברה מהורים לילדים במשך דורות. אך האם הטענה נתמכת על ידי המדע? חוקרים גילו שעשן סיגריות יכול להשפיע על הצמיחה לאורך חייו של אדם, לפעמים בדרכים שעלולות להפתיע אתכם. אך אין זה מפתיע שעשן סיגריות מהווה את האיום הגדול ביותר על התפתחות ילדים ותינוקות שטרם נולדו.

עישון ושתייה, כפי שכולם יודעים, מסוכנים לבריאות. הבעיה היא שהאדם המעשן מתמכר לעישון עד שהוא נוטה לשכוח או להתעלם מההשלכות של הרגל זה. ההשפעות עליהן אנו מדברים הן כמובן הנזק שהוא גורם לאיברים החיוניים של גופנו. שתייה, כמו גם התמכרות לעישון, יכולים להפריע לצמיחתו של אדם מבחינת הגובה. אם אתה שואף להגיע לגובה רב, אז בהחלט עליך להיפרד מהרגלי העישון שלך. איך לגדל גובה אחרי 20 תלוי בפעולות השגרתיות של בני אדם כמו שתייה ועישון.

ב) אמור לא למעכבי צמיחה:

אמור לא למעכבי צמיחה לעלייה בגובה

ישנם מספר מעכבי גדילה או כדורים הטוענים כיצד להגדיל את הגובה שלנו כמו קסם. הבינו את העובדה שלא ניתן להגדיל את הגובה כך תוך שבועיים. זהו תהליך טבעי, ורק דברים טבעיים יכולים לעזור לנו להשיג זאת. נטילת כדורים לא טבעיים אלה יכולה רק לגרום נזק לגוף שלך ולגרום לתופעות לוואי רבות. צריכת הורמוני גדילה מסוכנת מאוד גם לבריאות; זה יכול לגרום לצמיחה או פיגור חסר.

מבוגרים אינם יכולים לגדול מהר יותר באמצעות הורמון הגדילה הסינתטי. במקום להאריך אותם, מינונים גבוהים יסמיכו את עצמות האדם.

ג) הימנע מקפאין:

הימנע מקפאין לגדול

צריכת קפאין, כפי שכולם יודעים, מזיקה מאוד לגוף. יותר מדי קפאין יכול להפריע לתהליך הגדילה לגובה ולהשפיע לרעה על הגוף בכמה אופנים. קפאין גם מפריע לדפוס השינה של האדם.

אז איך זה קורה? אם צריכת קפאין מאוחרת יותר במהלך היום, היא עלולה לגרום לבעיות בהירדמות, להפחתת זמן השינה הכולל, לירידה בשינה של גל איטי, שחרור מוגבל של הורמון הגדילה וצמיחה פגומה..

ד) הימנעו מסטרואידים:

הימנע מסטרואידים כדי להגדיל את הגובה

סטרואידים בהחלט משנים את צמיחת העצם, במיוחד אצל ילדים צעירים, כמו גם בני נוער.

אצל מתבגרים שעדיין צריכים לגדול, השימוש בסטרואידים יכול לעכב את הצמיחה ולמנוע התפתחות מלאה של עצמות, מפרקים ושרירים..

ה) הימנע מעודף סוכר:

הימנע מעודף סוכר להגדלת הגובה

סוכר גם מזיק לבריאות. שימוש מופרז בסוכר עלול לגרום גם לגובה חסר. צריכת סוכר מוגזמת על ידי אדם תפריע לתהליכים הפיזיולוגיים של הפרט. הוא אינו מאפשר תפקוד תקין של אחסון ושימוש בסידן.

במיוחד לילדים: אכילת הרבה סוכר לא תפגע בצמיחת ילדכם בכוחות עצמו, אך אם ילדכם אוכל הרבה מזון ממותק או משקאות כגון משקאות עמוסי סוכר על חשבון מזונות אחרים העשירים בתזונה שהוא /היא חייבת, הרגל הסוכר עשוי להשפיע על גובה הילד. אם הבטן של ילדכם מלאה בסוכר, יתכן שאין מקום לשילוב מאוזן של דגנים מלאים, חלבון רזה, פירות, ירקות ומוצרי חלב שהוא דורש לצמיחה תקינה. לתינוקות ולתינוקות יש בטן קטנה, ולכן מילוי במאכלים עשירים בחומרים מזינים הוא חיוני.

אלו הן האפשרויות הרבות הקיימות כיצד להגדיל את הגובה. אתה יכול ליישם את אלה בחייך ולהגיע לשיאים גדולים, פשוטו כמשמעו! גנים הם דבר שאי אפשר לשנות אותו, לכן עליך לחשוב מעשית לפני הכל, ולכן ריכזנו עבורך את הדברים המעשיים ביותר האפשריים לשיפור הגובה שלך. אם לסכם הכל, כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר אורח חיים בריא ונקי מאוד. לאכול מזון בריא ומזין, לישון כמו שצריך, לבצע את התרגילים באופן קבוע, ולומר לא לכל הדברים המלאכותיים. התמדה וסבלנות יכולים בסופו של דבר להוביל אותך להצלחה.

היכן שמצד אחד אכן הגובה שלנו לא ממש בידיים שלנו, וזה יותר מאתגר להגדיל את הגובה תוך כמה חודשים. עם זאת, תוכל לנסות את הדרכים הבדוקות והמוכחות הללו שיעזרו לך.

עכשיו שיש לך פתרון כיצד להגדיל את הגובה במהירות, אל תדאג עשה צעד! צור לוח זמנים מתאים, הכולל תזונה טובה, פעילות גופנית או ספורט, אסאנות יוגה וכמות השינה הנדרשת. זה יעזור לך להשיג את הסנטימטרים החיוניים שאליהם חתרת. ספר לנו כיצד קיבלת הטבות מהפוסט הזה. האם אתה מכיר עוד דרך טובה להגדיל את הגובה? אל תהסס לשתף אותנו בהערותיך למטה.

שאלות ותשובות נפוצות:

Q1. האם אפשר להפסיק לגדול בגיל 15?

תשובות: אפשר בכל גיל להפסיק לגדול. הגיל שבו אתה מפסיק לגדול נקבע בעיקר על ידי הגנטיקה … אם אתה פורח מוקדם (מתחיל גיל ההתבגרות לפני גיל 12 ומתקדם בהתפתחות לפני גיל 12), סביר להניח שתפסיק לגדול בגיל 14-16.

ש 2: האם ניתן להגדיל את הגובה לאחר 26?

תשובות: לא ניתן לגדול או להתארך אחרי גיל 26. אולם מבחינה מדעית זה מאוד קשה בשל הייצור המצומצם של הורמוני גדילה לאחר גיל מסוים (מתחת לגיל 24), אך ניתן להמשיך ולנסות לעשות טבעים לאפשר לגובה לעלות..

ש 3. האם אימון מתיחות בבוקר גורם לך להיות גבוה יותר?

Ans: בצע כמה מתיחות בכל בוקר מיד כשאתה יוצא מהמיטה כדי להתגבר על ידי מתיחות. על ידי ביצוע תרגילים המותחים את גופך, כגון שחייה ופילאטיס, אתה יכול גם להיות גבוה יותר. לאכול תזונה בריאה כמו גם לבצע מתיחות כל יום ולוודא שאתה ישן 7-9 שעות שינה כדי לסייע לגוף שלך לצמוח.

ש 4. האם אור השמש מגביר את הגובה שלך?

תשובות: על פי מחקר חדש, חוסר מספיק ויטמין D יכול לעכב התפתחות ולקדם עלייה במשקל במהלך ההתבגרות. אפילו בקליפורניה שטופת השמש, מחסור בוויטמין D בנשים בשיא צמיחתן, התגלה שפרץ גורם למסת גוף גדולה יותר וקומה נמוכה יותר. כן, לא רק שאנו מקבלים ויטמין D מהשמש שהעצם שלנו רוצה להתחזק ולהתארך, מה שמוביל לגדילה גבוהה יותר, אלא שאנחנו צריכים אור שמש כדי לשרוד יותר מכל דבר אחר..

ש 5. אילו תרגילים יכולים למנוע עלייה בגובה?

תשובות: הרמת משקולות תקורה עשויה לעצור את צמיחת הגובה. הרמת משקולות כבדות מעל הכתפיים והתקורה עשויה לעצור את צמיחת הגובה. לאחר גיל 20, הזמן להתחיל בהרמת משקולות הוא נכון. יוגה ומתיחות הם התרגילים הטובים ביותר להגדלת הגובה אם ברצונך להתחיל להתאמן בגיל צעיר. ריצה, דילוג, שחייה, רכיבה על אופניים וכו ‘הם, וחוץ מזה, כל סוג של ספורט פעיל כמו בדמינטון, טניס, כדורגל הוא מצוין לעלייה בגובה.

ש 6. יכול לבנות גוף בחדר הכושר עבור בחור להשפיע על צמיחת הגובה שלו?

תשובות: פיתוח גוף לא ימנע עלייה בגובה או ישפיע עליו לרעה. אימון משקולות לא תקין יכול לעצור את ההתפתחות שלך אם תשים מספיק לחץ על צלחות הגדילה בטרם עת כדי לגרום לה להיסגר מוקדם. זה יכול לנבוע גם ממצב ירוד, משקל כבד מדי וחוסר פיקוח במהלך האימון. הזכר האנושי יכול להתפתח עד גיל 22, כך שתוכל לנסות כל אחת מהשיטות שלעיל לגדול גבוה יותר באופן טבעי.

ש 7. האם שכיבות סמיכה עוצרות את צמיחת הגובה?

תשובות: לא, כפיפות בטן ושכיבות סמיכה אינן מעכבות את התפתחות הגובה. רק השרירים הממוקדים מושפעים. הדבר היחיד שעליך להימנע ממנו אם אתה רוצה להיות גבוה הוא לא לנסות ולהתמכר לאימוני משקולות; לא בטוח לפני 18 מכיוון שפגיעות בצלחת גדילה בעצמות בוגרות עלולות לעכב את הצמיחה.