9 עיצובים מהנדי המקסימים של בישה מיסטיק עם תמונות

Bisha Mistry היא אמנית מהנדי מוכרת ומוסמכת ובעלת להט לאמנות שלה ובכך מובילה ליצירתיות. בין אם רוצים עיצוב מסורתי או עכשווי, היא טובה בהצעת העיצובים המבוססים על האירועים. עיצובים של Bisha Mistry Mehndi שונים בעיצוב המסורתי הרגיל. העיצובים מעוררי ההשראה של בישה מדברים על הכישרון היצירתי שלה.

עיצבי המהנדי של בישה מיסטי

Bisha mistry משתמשת בעיצובים שלה גם באבני חן, אבני חן ותכשיטים כדי להעניק מראה מהודר לכלות..

Bisha Mistry עיצובים מהנדי עם תמונות:

9 עיצובים מדהימים של Bisha Mistry Mehandi לכל סוגי האירועים.

1. עיצובים חינה לבנים ויפים:

עיצובים חינה לבנים ויפים

אומנות המהנדי הלבנה הזו תגרום לכם להפנט. נצנצים שימשו לשיפור המראה, אולם זוהי חינה מתכתית. המהנדי הזה נמצא בחלק האחורי של היד ויתאים לילדות מתבגרות. זה יכול לשמש אפילו לחתונה לכלה שרוצה להיות ייחודית.

2. עיצוב פרח מהנדי לידיים:

עיצוב פרח מהנדי לידיים

עיצוב mehendi הפרחוני הזה הוא חסר תקדים. זהו עיצוב פרחוני הניתן בגווני כסף והאצבעות נותרות ריקות להדגשת עיצוב כף היד ופרק כף היד. עיצוב זה יכול לשמש למסיבות אדירות. מורכבות העיצוב מוכיחה עד כמה היא נלהבת ומסורה ביצירתה.

3. עיצוב טווס מהנדי בידיים מלאות:

עיצוב טווס מהנדי לידיים מלאות

התיאור של טווס גורם לו להתהדר כל כך עם הצוואר הארוך שניתן בעיצוב מנגו בצד ומלא קווי צלב ונקודות. פרק כף היד מעוצב בעיצוב מנגו ועלים ומודגש בגוונים. זהו עיצוב מסורתי ויישום על ידי כולם. הנחישות שלה מדהימה.

4. עיצובים מהנדי מעגליים לשתי הידיים:

עיצובים מהנדי מעגליים לשתי הידיים

עיצוב מהנדי פשוט ומעגלי זה מושלם הן לכף היד והן לגב הידיים. האצבעות ניתנות במשיכות ספיראליות והטיפים מלאים מהנדי כדי לתת מראה עשיר. בין כף היד לאצבע שלוש הנקודות ניתנות כפרח להדגשת העיצוב. זהו עיצוב פשוט ויהיה טוב לילדים.

5. עיצובים מהנדי ונצנצים:

עיצובים מהנדי ונצנצים

עיצוב מהנדי הצבעוני הזה נראה אלגנטי יותר על הידיים. זהו אחד העיצוב הייחודי של Bisha Mistry Mehndi. הוא מעוצב עם שילוב נדיר מאוד של זהב, ורוד וכחול. אבנים כחולות הן מקומות על הפערים וניצוץ ורוד מתמלא בקצוות. נוצץ זהב משמש להדגשת העיצוב השלם.

6. עיצוב Mehendi בצבע שחור ולבן:

עיצוב מהנדי בצבע שחור ולבן

העיצוב הערבי המהמם הזה ניתן בשילוב של שחור ולבן, שמתחיל מקצה האצבע ונמתח עד הזרוע. משיכות הפרחים בעיצוב קו ספיראלי נראות פשוטות אך אלגנטיות. הפערים מודגשים עם נצנצים לבנים בין העיצוב. זהו אחד המהנדי המפואר של בישה מיסטי.

7. עיצוב מהנדי יפה:

עיצוב מהנדי יפה

זהו עיצוב מהנדי פרחוני להפליא לכל כלה עכשווית. עיצוב הבסיס מורכב מכמה מוטיבים פרחוניים, דוגמאות פייזלי ודוגמאות עלים קטנים ומנגו. צל זכה בתוך הפרחים למראה שובה לב לסוג זה של עיצובים מהנדי פשוטים.

8. עיצובים מהנדי מודרניים:

עיצובים מהנדי מודרניים

זהו עיצוב עדכני ומגמתי שהוא מעבר לדמיון. עיצוב מהנדי הזה פשוט מאוד, נועז ואלגנטי. הוא מעוצב רק עם ספירלות והקצות והקצוות מודגשים בכדי לתת מראה מהמם. אותו עיצוב דפוס משמש מההתחלה עד קצה האצבע האמצעית והאצבעות האחרות נותרו ריקות כדי שהעיצוב ייראה פשוט ומדהים יותר.

9. עיצוב מהנדי לכלה לחתונה:

עיצוב מהנדי לכלה לחתונה

עיצוב זה שונה למדי מעיצובים מהנדי אחרים של כלות. כף היד ניתנת בכמה צורות מנגו ומתאר מודגש פרק כף היד מעוצבת בעיצוב עכביש ספיראלי ועכבי עם השארת פער בין העיצוב למתן מראה אלגנטי מוחלט. האצבעות ניתנות בעלים קטנים ובעיצוב עגול.

בין אם מדובר בעיצובים עכשוויים, מסורתיים או בסגנון אחר לגמרי, Bisha Mistry יכול לספק את הרעיונות והעיצובים הטובים ביותר המבוססים על הזדמנות. אמנית החינה הזו מוסיפה יתרון ליצירתיות שלה על ידי הוספת אבני חן ותכשיטים. ניתן להשתמש בכל העיצובים בהתאם לאירועים ולבחירה. זה יגרום לכולם להיראות מהממים יותר עם התלבושות המסורתיות שלהם.