25+ עיצובים מהנדי היפים ביותר לילדים (נסיכות קטנות) !!

מהנדי לא רק אהוב על מבוגרים, אלא גם על ילדים במקרים רבים בגלל כמות היצירתיות שהוא מציע. ילדים אוהבים איך אפשר ליצור מספר עיצובים עם חרוט חינה, והם נשארים למשך זמן רב הרבה יותר מאשר עט או טוש. מהנדי נחשב מבשר ואורגני; הורים רבים בוחרים ליישם עיצובים מהנדי קלים לחתונות ולפונקציות משפחתיות אחרות.

מהנדי לילדים

אחת הסיבות העיקריות מדוע מבוגרים בוחרים במהנדי לילדים היא בגלל אופיו הלא מזיק. ילדים יכולים לאבד תכשיט, להיפגע ממנה או בסופו של דבר לשבור אותו אך מהנדי, הוא כל כך עמיד שברגע שהוא מתייבש, הוא לא יגרום נזק ובכך לא יגרום למניעת פעילות כלשהי. אולי זו אחת הסיבות העיקריות לכך שילדים לרוב אוהבים מהנדי, אז בואו לגלות עיצובים מהנדי יותר יצירתיים ויפים לילדים עם תמונות.

עיצובים מהנדי יפהפיים לילדים (ילדים):

תן לנו להלן למעלה מ- 25+ עיצובים מהנדיים פשוטים אך יצירתיים לילדים עם תמונות לילד שלך.

1. עיצוב מהנדי חמוד בצורת לב לילדים:

עיצובים מהנדי חמודים לילדים

עיצוב פשוט אך חמוד זה מורכב מלבבות בתוך לבבות במרכז כף היד. הלב מתמלא בתבנית המשובצת ומצויר בעיצוב תחרה. הלבבות הזעירים בקצות האצבעות נראים חמודים עם דפוסים מנוקדים קטנים צמודים אליהם. עיצוב זה קל מאוד ליצור והילד שלך בהחלט יאהב אותו.

 • מתאים לאיזו פונקציה: מושלם לפונקציות מזדמנות כמו מסיבות יום הולדת או אירוסים.
 • התאמה עם: תלבושות מערביות או הודו ארוכות.

2. עיצובים פשוטים לילדים מהנדי:

עיצובים מהנדי פשוטים לילדים

עיצוב זה מושלם לילדות קטנות שאוהבות פרחים. במרכז נוצר פרח והעיצוב מורחב כלפי חוץ. דפוסים שונים שנעשו בקצות האצבעות ימשכו את הילד וימשכו את תשומת ליבו. 4 הקווים המסתובבים כלפי חוץ מהפרח במרכז נעשים על ידי נקודות מחוברות ומוסיפים נגיעה מיוחדת בעיצוב המהנדי הפרחוני..

 • מתאים לאיזו פונקציה: טוב לפסטיבלים כמו סנקראנטי והולי.
 • התאמה עם: חצאית סלוואר או חצאית ארוכה עם תליון פרחים ועגילים.

3. עיצוב מהנדי זוחל פרחים לילדים:

עיצובים מהנדי קלים לילדים

עיצוב זה מתאים לילדים גדולים יותר, מכיוון שהוא דורש קצת יותר זמן ליצור. אם אתה רוצה לקשט את ידו של ילדך בפרחים ובצמחים, אך לא להפוך אותה לכבדה מדי, העיצוב הזה הוא בשבילך. העיצוב נעשה בצורה אלכסונית, עם פרחים מחוברים וארכה של הזוחל נעשית יחד עם האצבע האמצעית. המוטיבים הפרחוניים בקצות האצבעות מוסיפים נופך אסתטי לעיצוב.

 • מתאים לאיזו פונקציה: מכיוון שהעיצוב מעט בצד הכבד יותר, הוא מתאים לטקסים ולחתונות משפחתיות.
 • התאמה עם: להנגה או חצאית ארוכה.

4. תחרה כמו דפוס מהנדי לילדים:

עיצוב מהנדי לתינוקת

לילדים שרוצים עיצובים מהנדי מינימליסטיים על הידיים, העיצוב הזה מושלם. הוא כולל מוטיב פרחוני קטן בצד, בצמוד אליו מצויר דפוס תחרה עם נקודות מחוברות. תבנית תחרה נוספת נעשית על האצבע האמצעית, עם משיכות מודגשות. נקודות מצוירות כדי למלא את הפערים שביניהם. עיצוב זה פשוט אך יצירתי ומושך את העין בזכות האלגנטיות שלו.

 • מתאים לאילו פונקציות: מתאים לאירועים משפחתיים ופסטיבלים כמו דיוואלי.
 • התאמה עם: כל בגד מתאים כמו שמלה, ג’ינס או חצאית ארוכה.

5. עיצובים מהנדיים קלים של מהנדי לילדים:

מנדלה עיצובים מהנדי קלים לילדים

זהו עיצוב מהנדי עגול פשוט לילדים. יש לה מנדלה במרכז. והוא מצויר על ידי ציור עלי כותרת של פרחים והרחבת התבנית כלפי חוץ. דפוס התחרה בקצות האצבעות מוסיף נופך ייחודי לעיצוב. המשיכות הנועזות והנקודות המחברות בהחלט מושכות את תשומת ליבם של ילדיכם.

 • מתאים לאילו פונקציות: מכיוון שהוא מעט בצד הכבד, לבשו אותו לחתונות ולפונקציות משפחתיות,
 • זוג עם להנגה או חצאית ארוכה.

6. עיצוב מהנדי פשוט לילדים:

עיצובים מהנדי יפהפיים לילדים

עיצוב מהנדי זה פשוט להפליא ומתאים לילדים צעירים יותר. זה מתחיל בדוגמת תחרה ליד פרק כף היד עם מוטיב פרחוני צמוד אליו. הזוחלים בעלי משיכות עזות כעלים הם המאפיין הבולט של עיצוב מהנדי הזה. עיצוב זה קל במיוחד לביצוע ועם זאת מאוד מושך את העין.

 • מתאים לאילו פונקציות: פונקציות מזדמנות כמו ימי הולדת והתקשרויות.
 • התאמה עם: שמלות ארוכות ולתלבושות מערביות, רצוי גם תכשיטים שמנמנים.

7. עיצובים של ג’ירפה מהנדי לילדים:

ג'ירף מהנדי עיצוב לילדים

זה משהו חדש עבור עיצוב מהנדי לילד. עיצוב מהנדי ג’ירפה זה יעורר לילד להיות בעל מהנדי על ידה. מעצב מהנדי תמיד יביא משהו חדש לעיצוב המהנדי של הילד כדי לעודד אותם. יכולים להיות להם יצורים רבים אחרים גם בעיצוב מהנדי מלבד פרחים ודוגמאות עלים אופייניים.

 • מתאים לאיזו פונקציה: זהו עיצוב מהנדי מסיבה מגניב.
 • התאמה עם: חבר עיצוב זה עם תלבושות מערביות.

8. עיצובים מהנדי ערביים לילדות קטנות:

עיצוב מהנדי ערבי לילדים

זהו עיצוב מהנדי ערבי פשוט לילדים. עיצוב זה אידיאלי לילדים נמרצים שאין להם סבלנות לעיצובים מורכבים המצוירים על ידיהם. הוא כולל מוטיב פרח במרכז עם 2 זוחלים המשתרעים באלכסון בכיוון ההפוך. קצות האצבעות מעוטרות בנקודות פשוטות כדי לשמור על הפשטות ולא להיראות כבדות מדי.

 • מתאים לאיזו פונקציה: חתונות ופסטיבלים כמו דושרה ודיוואלי.
 • זוג עם Salwar kameez, palazzos או תלבושות הודו-מערביות. עדיף תכשיטי פאנק.

9. עיצובים מהנדי לפרפר לילדים:

פרפר מהנדי עיצובים לילדים

צור קווי מתאר עם מהנדי בצורת פרפר ולאחר מכן מלא את הפערים בנצנצים. הימנע מכל עיצוב בקצות האצבעות. אתה יכול למלא את הפרפר באבנים מזויפות כמו גם בחינה רגילה. עיצוב חינה לתינוקות נראה פשוט וחמוד וניתן להמליץ ​​עליו לילדים קטנים יותר.

 • מתאים לאיזו פונקציה: המתאים ביותר למסיבות יום הולדת או מסיבות ילדים.
 • התאמה עם: השתלב עם התלבושת המערבית או האינדו-מערבית האהובה עליך.

10. עיצובים מון מהנדי לילדים קטנים:

עיצובים מון מהנדי לילדים קטנים

עבור הידיים הקטנטנות האלה, עלינו ליצור עיצובים מהנדי פשוטים אך חמודים. רק פרח באמצע כף היד על ידי יצירת עיגול מלא ואז צורות משולש סביבו יוצרות פרח. נקודות קטנות בקרבתו או אולי קעקועים בצורת לב יהיו מושלמים עבורם. העיצוב קל מאוד ליצור ולוקח זמן מינימלי.

 • מתאים לאיזו פונקציה: מתאים לפסטיבלים או סתם לאירועים משפחתיים מזדמנים.
 • התאמה עם: התאימו לצמידים או צמידים זעירים.

11. עיצובים מהנדי מנצנצים לילדים:

עיצובים מהנדי נוצצים לילדים

עבור המהנדי האחורי, אתה יכול להכין פרח לקצה היד. החל נצנצים למילוי הצורה. צורת הפרח עשויה להינתן גם בקצות האצבעות והפערים מתמלאים שוב בנצנוצים. נצנצים תמיד משכו את הילדים, אז הם בהחלט עושים את זה בלי להסס.

 • מתאים לאיזו פונקציה: מתאים לאירוע משפחתי.
 • התאמה עם: שילוב עם כל תלבושת הודו-מערבית או מסורתית.

12. עיצוב מהנדי כוכב לתינוקת:

עיצוב מהנדי לתינוקת

שום דבר לא יכול להיות מרגש לילדים כאלה. צור כמה כוכבים עם נצנצים והקיף אותו בנקודות וקשתות קטנות. פשוט ומסוגנן, אתה יכול להכין מלאכים, פרחים או אלמנטים אחרים שילדך אוהב עם הנצנצים. עיצוב מהנדי זה פשוט מאוד לצייר. אתה יכול לנסות ליישם אותו על התינוק שלך.

 • מתאים לאיזו פונקציה: מושלם למסיבת ילדים או לאירוע משפחתי.
 • התאמה עם: שילוב עם שמלה אהובה או תלבושת הודו-מערבית.

13. עיצוב מהנדי חמוד לילדים:

עיצוב מהנדי חמוד לילדים

עיצוב מהנדי הזה הוא עיצוב פאנקי. על כף יד אחת מצויר מוטיב פרחוני יפה עם קווים מעוקלים המשתרעים ממנו לקצה האצבע. הפערים ממלאים משיכות נועזות ונראים אלגנטיים. בכף היד השנייה, עלי כותרת גדולים של פרח מצוירים ומלאים בדוגמאות מעוקלות. פרח קטן בפינה וזחל בקצה האצבע עם נקודות הממלאות את הפערים משלים את העיצוב.

 • מתאים לאילו פונקציות: פונקציות מזדמנות כמו מסיבות יום הולדת והתקשרויות.
 • חבר אותו עם: תלבושות מערביות כמו בגדי ים, שמלות וג’ינס.

14. עיצובים מהנדי זוחלים לילדים:

עיצובים מהנדי זוחלים לילדים

אם אתה רוצה לשמור את היד מלאה בשרץ אבל עדיין פשוט ולא מבט כבד, אז תן את קווי המתאר של הפרחים והספירלות המחוברות אליה. אל תמלא את עלי הכותרת או הפערים כדי למנוע מהנדי להיראות כבד מאוד. כי ילדים אוהבים דוגמה פשוטה כזאת רק שהם עדיין לא מודעים לטרנד ולעיצובים.

 • מתאים לאיזו פונקציה: מושלם עבור אירועים משפחתיים ופסטיבלים.
 • התאמה עם: שילוב עם תלבושות מערביות או הודו-מערביות אהובות.

15. עיצוב מהנדי פשוט לילדים:

עיצוב מהנדי פשוט לילדים

הכנת חמנייה בצד ימין ליד האגודל בצד האחורי של היד ואז יצירת נקודות קטנות, כוכבי ספירלות בכדי לתת מתאר ולמלא את הפערים ביניהם. הצורה דמוית הפרחים נראית גם כמו חזיז המתפרץ בשמיים וגורם לילדים להתרגש. סוגים אלה של עיצובים מהנדי קטנים מתאימים באופן מושלם לילדים שאוהבים פרחים.

 • מתאים לאיזו פונקציה: הטוב ביותר למסיבות ילדים או לפסטיבלים.
 • התאמה עם: זה ייראה טוב עם כל תלבושת אהובה, במיוחד הודו-מערבית.

16. עיצובים מהנדי של פרחים לילדים:

עיצובי פרחי מהנדי לילדים

הכנת ספירלות עם חרוט מהנדי של קצה דק בקצה אחד של כף היד עד לאצבע המורה ולאחר מכן הקניית צורות פרח על ידי מילוי הצורה היא גם עיצוב פשוט אך מסוגנן. רוב עיצבי המהנדי לפרחים בוודאי מושכים את הילדים. ניתן לשחזר את העיצוב גם עם מעט, כן לגרום להם להיראות כמו סוסי ים או חלזונות קטנים.

 • מתאים לאיזו פונקציה: מתאים לפסטיבלים או לאירועים משפחתיים.
 • התאמה עם: שילוב עם בגדים הודו-מערביים או מסורתיים.

17. עיצובים מהנדי ילדים אדומים כהים:

עיצובים מהנדי לילדים

אם הילד שלך הוא מי שאוהב מהנדי, אולי תוכל לשקול להכין פרח באמצע כף היד ואז למלא אותו בדמויות מסורתיות. כמו כן, צור מספר דמויות בקצות האצבעות להשלמת עיצוב המהנדי. ילדים תמיד משחקים בצבעים, לכן מהנדי הצבע האדום הזה בהחלט מושך אותם.

 • מתאים לאיזו פונקציה: מתאים לאירועים משפחתיים ולפסטיבלים.
 • התאמה עם: לבשי בגדים הודו-מערביים או מסורתיים ועגילים קטנים.

18. עיצובים מהנדי עגולים ולביים לילדים:

עיצוב מהנדי לב לילדים

פרח זה בצורת לב ועגול על כל כף יד הוא גם עיצוב מהנדי טוב מאוד לילדים מתחת לגיל 7 שנים. מלא את הלבבות על ידי מתן גבולות שונים ומילוי הפערים עם מהנדי שיהיה יעיל מאוד.

 • מתאים לאיזו פונקציה: האידיאלי ביותר עבור אירועים משפחתיים ופסטיבלים.
 • התאמה עם: שילוב עם תלבושת מסורתית אהובה.

19. עיצוב מהנדי בסגנון ערבי לילדים:

עיצוב מהנדי ערבי לילדים

זהו עיצוב מהנדי ערבי פשוט לילד המכסה את האצבע האחרונה בעיצוב מהנדי. זהו עיצוב אידיאלי מכיוון שילדים אינם יושבים זמן רב כדי להשלים את כל התבנית. הידיים הזעירות והחמודות של ילד בעיצוב מהנדי נראות מדהים. כאשר ילד קטן שם את מהנדי על ידה ולובש להנגה לכל פונקציית נישואין באמת ייראה חמוד. כל ההורים ישמחו להעריץ את התינוקת שלה עם מהנדי.

 • מתאים לאיזו פונקציה: מתאים למסיבות ופסטיבלים.
 • התאמה עם: חבר את זה לתלבושות הודו-מערביות.

20. עיצוב קעקוע מהנדי לגמור:

עיצוב קעקוע מהנדי לגמור

הילדים המגניבים של היום אוהבים קעקועים שעלולים להזיק לעורם. אז זו האפשרות הטובה ביותר לחרוט מהנדי בידם הפנימית שתיראה כמו קעקוע עצמו. העיצוב לזה צריך להיות פאנקי. בעיצוב זה אפילו כתוב שם. הילד יכול לכתוב גם משהו אחר. זו הפכה לאופנה לעשות קעקוע על הגוף. זהו העיצוב העדכני ביותר עבור חובב קעקועים. זה פשוט ועם זאת קלאסי.

 • מתאים לאיזו פונקציה: עיצוב זה יתאים למסיבות או לאירועים משפחתיים.
 • התאמה עם: שילוב עם שמלה או תלבושת הודו-מערבית.

21. עיצוב מהנדי חצי יד לילדים:

עיצוב מהנדי למחצה לילדים

עבור אותם ילדים שלא אוהבים למלא את כל היד שלהם במהנדי, זהו עיצוב מהנדי פשוט עבורם. זהו עיצוב מתאים לילד מכיוון שחלק מהילדים מסירים מהנדי לפני שהוא מתייבש. למרות שזה פשוט לעיצוב אבל מדהים. זה נראה כמו מהנדי מעצב בלבד. נעשית עליו עבודה דקה מאוד, שגם היא גוזלת זמן. זה באמת נראה טוב לתפקוד נישואין.

 • מתאים לאיזו פונקציה: החל את המהנדי הזה לחתונות משפחתיות.
 • התאמה עם: חבר אותו עם תלבושת מסורתית.

22. עיצובים מהנדי חמודים לילדים:

עיצוב מהנדי חמוד לילדים

זהו עיצוב מהנדי קל לילדים לנסות את ידיו של הילד. זהו עיצוב מהנדי פשוט מאוד מכיוון שהיד אינה מכוסה במלואה. אבל זה עיצוב מתאים לילד. זה בהחלט ייראה חמוד על ידיים קטנות. פרחים קטנים מעל פרח אחד גדול נראים טוב על החלק האחורי של כף היד. נקודות קטנות עשה על מהנדי גם להוסיף קסם לעיצוב פשוט.

 • מתאים לאיזו פונקציה: זהו עיצוב טוב עבור אירועים משפחתיים או פסטיבלים.
 • התאמה עם: חבר אותו עם תלבושת בצבע ורוד/סגול הודו-מערבי.

23. עיצוב מהנדי מסוגנן לילדים:

מהנדי מסוגנן לילדים

זהו עיצוב מהנדי אלגנטי לילדים שיכול להיות להם לכל פונקציה. ארבעה קווים פשוטים עם עלים בתוספת פרח אחד גדול והשאר דגם מפותל קטן הוא מסוגנן. ילדים קטנים שאוהבים לשים מהנדי בוודאי יבחרו בעיצוב הזה. ניתן לעשות זאת גם באזור כף היד. זהו עיצוב אופנתי באוסף המהנדי של הילד. זהו עיצוב מהנדי קל לאמן.

 • מתאים לאיזו פונקציה: עיצוב מהנדי הזה טוב לפעולות משפחתיות.
 • התאמה עם: חבר את זה לצמידים שמנמנים.

24. עיצובים של צ’אקרה חינה לילדים:

עיצובי חינה לילדים

נעשה עיגול עם מעט פירוט מורכב של עקומות ונקודות במרכז כף היד. בקצות האצבעות יש פרחים קטנים יחד עם נקודות ודוגמאות בודדות קטנות. עיגולים ונקודות שימשו בעיקר בעיצוב המהנדי הקל הזה לידיים לילדים. זה נראה כמו עיצוב מושלם במיוחד לדיוואלי.

 • מתאים לאיזו פונקציה: עיצוב זה אידיאלי לפונקציות משפחתיות ולדיוואלי.
 • התאמה עם: לשלב את זה עם התלבושת האהובה על הילד.

25. עיצוב פרח מהנדי לילדים:

עיצוב פרח מהנדי לילדים

עיצוב מהנדי פשוט אך עדין לילדים הוא עיצוב זה עם פרחים, עלים ומוטיבים של טווס. העיצוב קל לשחזור וניתן ליישמו במהירות כך שהילד לא ירגיש עצבני מדי. קצות האצבעות נשמרו פשוטות עם עקומות, טיפות דמעה ונקודות שנעשו בדפוס.

 • מתאים לאיזו פונקציה: מתאים בעיקר לפעולות משפחתיות.
 • התאמה עם: שלב אותו עם תלבושת מסורתית וסרט שיער עם פרחים.

26. עיצוב מהנדי לילדה באדי:

עיצוב מהנדי לילדה באדי

זהו עיצוב מהנדי תינוק יפה וחמוד עם רק חתלתול קטן על גב כף היד. לחתלתול יש כפתור גדול כמו עיניים, מה שהופך אותו למראה יותר חמוד עם פסים קטנים על כל הגוף יחד עם זנב מעוקל ואוזניים קטנות. במקום להשתמש במדבקה ובקעקועים הדביקים לילדים, זוהי אלטרנטיבה טובה יותר.

 • מתאים לאיזו פונקציה: מתאים לאירועים ומשפחות משפחתיות.
 • התאמה עם: חבר את זה עם התלבושת המערבית האהובה על ילדך.

27. עיצוב מהנדי בסגנון הלהקה:

עיצוב מהנדי בסגנון הלהקה

עיצוב מהנדי בסגנון ראקי, נראה כי להקה קטנה נפרסה על כף היד. זהו עיצוב המתאים מאוד לפסטיבל רקשא בנדהאן וכן לתפקודים משפחתיים רגילים. פרחים בגדלים שונים, נקודות וטיפות דמעות שימשו להעניק לסגנון הלהקה הזה עיצוב מהנדי חדש לילדים את המראה הייחודי והמיוחד שלו..

 • מתאים לאיזו פונקציה: מתאים לפסטיבלים ולחתונות משפחתיות.
 • התאמה עם: אתה יכול לשלב את זה עם תלבושות מסורתיות.

28. עיצוב חינה חמוד וקטן לילדים:

עיצוב חינה חמוד וקטן לילדים

עקומה נעשתה על גב היד עם עלים קטנים העולים למרכז ועלי הכותרת של הפרחים. נקודות וטיפות דמעה נעשות סביב העיצוב להשלמת עיצוב המהנדי החמוד הזה. ילדכם ישמח לעסוק בעיצוב המהנדי הפשוט והיצירתי הזה.

 • מתאים לאיזו פונקציה: אידיאלי מאוד לפסטיבלים ולמשפחות משפחתיות.
 • התאמה עם: לבשי תלבושת הודו-מערבית כדי להיראות מושלמת.

טיפים שכדאי לבצע לפני החלת מהנדי לילדים:

 • הקפד להשתמש רק במותג חרוט חינה אורגני או אמין לילדים קטנים.
 • אל תיישם עיצובים מהנדי משוכללים לידיים של ילדים מכיוון שהם יכולים להיות לא נוחים וגם מגרדים ומעורערים..
 • בחר עיצוב שהם יאהבו מכיוון שילדים נוטים להשתעמם ולהתעצבן בקלות, כך שהם עלולים לשטוף אותו מיד.
 • בצע בדיקת תיקון חינה קטנה על עורם לפני החלת העיצוב המלא כדי לוודא שהם אינם אלרגיים לתוכן.
 • היצמדו רק לכפות הידיים שלהם בעת החלת העיצוב כמריחה על חלקים אחרים כגון רגליים מכיוון שזה יכול להגביל את תנועתם.

מחשבות אחרונות:

עיצובים מהנדי לילדים צריכים להיות פשוטים אך אלגנטיים, מכיוון שהם אינם אוהבים מהנדי מלא. הם פשוט אוהבים עיצובים פשוטים, קטנים ומפוארים. צריך להיות משהו חדשני למהנדי של הילד. בנוסף, המהנדי שאתה מיישם צריך להיות נטול כימיקלים. לכן, עיצובים מהנדי לילדים צריכים להיות קלאסיים ויצירתיים, מה שנותן להם השראה להחזיק במהנדי על הידיים. האם הקטן שלך אישר את עיצובים מהנדי מהמאמר שלנו? תודיע לנו.