9 לבוש משרדי רשמי ייחודי לנשים במגמה

לבישת בגדים מערביים לעבודה היא בחירה נפוצה, אך קרטיסים הופכים פופולריים בהודו בימינו. ישנם עיצובים שונים של קורטי לכל אירוע. קרטיס אופנת עבודה הוא סגנון אופנתי אופנתי המראה את היופי והביטחון שלך. לבישת סגנון פיוז’ן בהחלט יכולה לעזור לך להתבלט בתוך קהל. חקור קורטי ללבוש משרדי רשמי פופולרי והצהיר הצהרה אופנתית משלך.

לבוש משרדי רשמי שונה קרטיס:

להלן רשימת 9 הקרטיסים הטובים ביותר ללבוש משרדים לימי משרד רגילים ומסיבות מזדמנות ארגוניות,

1. קורטי א-ליין:

שורה קורטי

מהשם עצמו תבין את המראה של הקרטי הזה. אלה הם קרטיס רשמיים מושלמים למשרד. זה ייתן לך מראה פשוט אך אלגנטי. קורטי קו הם עיצוב פופולרי בימינו ויכולים להשתמש בו כלבוש למשרד כמו גם לבוש מזדמן. זה קורטי בצבע שחור בעל צווארון גבוה ייראה טוב עם תחתית לבנה. אתה יכול לחבר את זה עם חותלות, jeggings, patiala, מכנסי dhoti וכו ‘.

2. שביל חתוך קורטיס:

טרייל קאט קרטיס

קורטי חתוך השבילים מגיע עם חיתוך בצורת C בצד הקדמי והאחורי. אלה הם אחד הקורטים הלבושים במשרד המגניבים והטרנדיים ביותר. הוא מגיע עם צוואר עגול, שרוולים and והחומר הוא כותנה ותלבושת מושלמת למשרד שלך. השילוב הטוב ביותר עם קורטי זה הוא חותלות, מכנסי ג’ינס, ג’ינס וכו ‘עיצוב זה ייראה טוב על צורת אגס או גוף בצורת משולש. אחרים יכולים גם לנסות את עיצוב הקורטי המעולה הזה.

3. אנרקלי קרטיס:

אנרקלי קרטיס

קרטי אנארקלי כותנה בהירים לובשים משרדים מתאימים. הם מתאימים ללבוש רשמי, חצי רשמי וללבוש קז’ואל. זה ייתן לך מראה דק בשל עיצוב זורם מלמעלה למטה. קורטיס כותנה ללבישה במשרד הוא קל משקל, פשוט ומסוגנן. זה קורטי שחור מודפס anarkali הוא בחירה מושלמת כמו ללבוש המשרד שלך. זה יכול להיות משולב עם חותלות או jeggings.

4. קורטי מתלקח:

קורטי התלקח

זהו העיצוב הטוב ביותר למי שרוצה לנסות משהו חדש מעיצובים קונבנציונאליים. החלק התחתון של קרטי זה מפוזר ובעל סגנון וריאציה עיצובית עצומה. אתה יכול ללבוש חותלות צמודות לעור עם הכורטי הזה. קורטי מתרחבים הם אחד מעיצובי הקורטי הטובים והטרנדיים של לבוש המשרד.

5. ארוך וישר:

ארוך וישר

קורטיז ארוכים וישרים פופולריים בקרב נשים לבוש משרדי בימינו. סוגים אלה של קותי כל כך נוחים ומתאימים לכל צורות הגוף. שני הקצוות החתוכים של קורטי הופכים אותו ליפה עוד יותר. השילוב הטוב ביותר עם קורטי זה הוא חותלות או ג’ינג’ים. אפילו אתה יכול ללבוש איתו פאלאצו המעניק לך מראה יוקרתי. קורטיס ארוך וישר הם הטובים ביותר לנשים תאגידיות כתלבושת משרדית.

6. קורטי גבוה נמוך:

גבוה נמוך קורטי

קרטי נמוך נמוך מושלמים כקורטות פורמליות ללבוש משרדי. החלק הקדמי של הכורטי הוא בגובה קצר ומעניק לך מראה מזדמן. החלק האחורי של קורטי מעט רשמי. אז זהו שילוב של מראה מזדמן ורשמי. זה ילך טוב עם חותלות צמודות ונותן לך מראה יוקרתי.

7. קורטי דו שכבתי:

קורטי דו שכבתי

משעמם אותך ללבוש את אותו סוג של בגדי משרדים שוב ושוב? אל תדאג קורטי דו שכבתי הוא הפתרון הטוב ביותר עבורך. עיצוב זה ייתן לך תחושה של לבישת שני קרטיסים בו זמנית וייתן לך מראה מסוגנן. קרטי כפולות הופכים קרטיסים פופולריים לשימוש משרדי.

8. בלוק צבע:

לחסום צבע

קורטיס בלוק צבע מכיל צבעים רבים והוא נהיה פופולרי בימינו. לבישת קרטי המשרד הטובים ביותר תעזור לך להתבלט מאחרים. לבישת שמלות צבעוניות תעניק לך קצת חיוביות ויכולה להפוך את היום שלך לנעים. זה ילך טוב עם חותלות, פאלאצו או jeggings ומתאים לכל צורות הגוף.

9. אנגראכה קורטי:

אנגראכה קורטי

אם אתם מחפשים מראה רשמי אך מזדמן, זוהי הבחירה המושלמת עבורך. אנג’רקה קורטיס הוא בגד מושלם לשימושך במשרד. הקפד לבחור את העיצוב העדכני ביותר. יש להם עיצובים רשמיים של קורטי, כמו גם לבושים במסיבות.

כל קורטות המשרד לעיל קלות ללבישה ונוחות מדי. אם אתם מחפשים את הלבוש המשרדי הנכון בעל המראה הפורמלי והקז’ואל, העיצובים לעיל יהיו מושלמים עבורך. אתה יכול להשיג אותם מכל חנויות מקוונות ולבחור את העיצוב הטוב ביותר שמתאים לך.