9 העיצובים הטובים ביותר והעדכניים ביותר לקורטה לנשים בהודו

אוהבים ללבוש קורטה ורוצים שהם יהיו ללא דופי? ובכן, תמיד יש לך אפשרות לקורטים מוכנים. ישנם עיצובי קורטי מוכנים לכל אירוע למסיבות, אירועים, פונקציות, משרדים, מכללות וכו ‘כל מה שאתה צריך לעשות הוא לבחור סגנון. לאחר מכן תוכל לבחור בהתאם לסגנון ולרצונך, עיצובים קורטה מוכנים זמינים גם לכל הגילאים, מילד ועד מבוגרים..

העיצובים הטובים ביותר והעדכניים ביותר לקורטה לנשים:

להלן מספר 9 קרטיס נשים מוכנות,

1. קורטה רשמית:

קורטה רשמית

עכשיו יהיו הרבה מקומות בהם תזדקק לקורטה רשמית ואם אתה רוצה שיהיה לה את הגזרות, המראה והעיצובים המושלמים, אז האפשרות הטובה ביותר עבורך היא קורטי מוכן. קורטה מוכנה ללבוש רשמית זמינה בכל עת ותעניק לך את המראה המקצועי המושלם.

2. רקמה קורטה:

רקמה את קורטה

סגנון טוב נוסף של קורטה הוא הקורטה הרקומה. מוכן לכל אירוע ניתן ללבוש את הקורטה הרקומה. ישנם סגנונות ועיצובים שונים לכך. זה מתאים מאוד לנשים בכל הגילאים. זה נראה הכי טוב עם פאלאצות ו jeggings.

3. קורטה המערבית:

קורטה המערבית

בכל הנוגע ללבוש מערבי, כולנו חושבים הרבה. ובכל הנוגע ללבוש משהו בקורטה, אתה יכול ללבוש זאת בוודאות. בגד הודי עם טוויסט בסגנון מערבי נותן מראה חכם. ניתן ללבוש קורטי לבוש מסיבות מוכנות מערביות אלה גם במסיבות, אירועים ואירועים. לקורטי הקרידי המערבי עיצובים שונים ועשויים מבדים מסוגים שונים.

4. ג’קט קורטה:

ז'קט קורטה

יש מגוון רב שתוכלו לקבל מהקטע המוכן. קורטה בסגנון ז’קט זה מוכן ועשיר במראה. זהו שוב קורטה עם טוויסט מערבי. זהו הקורטי המוכן הטוב ביותר לנערות צעירות. החריץ הפתוח הקדמי מעניק לקורטה מראה מודרני אך חכם.

5. המעצב קורטיס:

המעצב קורטיס

מי לא אוהב ללבוש מעצבים? ואם אתה מקבל קורטה מעוצבת אז זה הגשמת חלום! והחלק הטוב ביותר בקניית קורטיס המעוצבים המוכנים הוא שאתה לא צריך לקחת את הכאב על הריצה לחנות כדי לתת את המשוב שלך, יש לך אפשרות ללכת על קורטה מוכנה. כן, מאוד קל להשיג את הקרטיס המעוצב לפי בחירתכם.

6. קורטה מסוגננת:

קורטה מסוגננת

אם אתה חושב מה עוד אתה יכול לקבל מהקטע קורטה מוכן, אז יש לך הרבה מה לקבל. אתה יכול לקבל קורטי מסוגנן ויפה. זה יכול להיות מושלם לאנשים שאוהבים סגנון. העיצובים העדכניים ביותר של קורטי מיועדים לכל גיל ומיועדים לאישה בכל גיל.

7. כותנה אנרקלי קורטה:

כותנה אנרקלי קורטה

כל אישה אוהבת לקבל קורטי או חליפה אנרקלית. אנרקלי היא החליפה שהייתה הפנטזיה של כל נערה ומכיוון שהיא כה אהובה ההתאמה המושלמת לקורטה היא חובה. אם אתה צריך חליפה ברגע האחרון אז אתה יכול ללכת על מוכן. גם כותנה Anarkali היא אופציה טובה מכיוון שהיא הופכת לקלה ללבוש אחת בקלות.

8. קורטה כותנה פשוטה:

קורטה כותנה פשוטה

אתה מקבל גם קורטי כותנה מוכנים לבחירתך, הטעם והמחיר. חקור את מגוון הקורטים המוכנים וקבל את זה שאתה רוצה לקבל. קורטות אלה מתאימות היטב למראה יומיומי. אלה קורטות פשוטות המעניקות לך מראה אופנתי.

9. קורטה הודו-מערבית:

קורטה הודו-מערבית

זוהי הבחירה הטובה ביותר עבור אלה המעוניינים לקבל משהו מודרני עם משהו מסורתי. לקרטי הארוכים האלה יש תבנית מערבית ומורכבת מבדים עשירים. אתה יכול ללבוש קורטות מוכנות אלה במסיבות ובאירועים.

שם הזכרנו כמה מהקורטות המוכנות שיאהבו גם נערות צעירות ומבוגרים. נסה מראה חדש עם הקורטות האלה ועשה את ההבדל. תראה נועז נראה יפה עם קורטיס מוכנים אלה. לפעמים כל מה שאתה צריך זה דברים מוכנים.