30 עיצוב פיג’מות קורטה עדכני עם מעיל המתאים לכל אירוע

מחתונות ועד התכנסויות קטנות בבית, שום אירוע אינו שלם בלי שהגברים מתהדרים בפיג’מה הקורטה שלהם. הרחבה למגמה זו היא עיצובי פיג’מות קורטה לגברים עם סגנון ג’קט! הוספת ז’קט הופכת באופן מיידי אפילו קורטה פשוטה לחתיכת אמירה. אישים רבים ומשפיעים כמו מר ג’ווארהרלל נהרו ומר נרנדרה מודי הפכו את הטרנד הזה להשראה והעניקו השראה לדור הצעיר לאמץ לבוש מסורתי. תלוי אם זה מסגרת רשמית או לא פורמלית, אתה יכול לבחור מתוך מספר עצום של אפשרויות. מפסטלים מרגיעים ועד מוצקים נועזים והדפסים שובבים, יש אחד לכל מצב רוח ואירוע. במאמר זה ריכזנו מידע שימושי לבחירת פיג’מת קורטה לגברים עם מעילים יחד עם קטלוג של 30 דגמים אחרונים..

  • עיצובי פיג’מות של קורטה עם ג’קט לגברים:
  • עיצובי פיג’מות של קורטה עם מעיל לנשים:

כיצד לבחור את שילוב הצבעים הנכון לפיג’מה קורטה לגברים עם מעילים?

פיג’מה קורטה עם מעילים הם תכליתי למדי ומציע אפשרויות אינסופיות לעיצוב. עם זאת, אנשים רבים טועים בשילובי הצבעים, מה שהופך אותם למראה ג’זי או רגיל מדי. למרבה המזל, טיפים אלה יכולים לחסוך ממך טעויות אופנה בעתיד:

  • לאירועי יום, צבעים בהירים כמו פסטלים הם אידיאליים. הם מרככים את המראה הכללי שלך ומעניקים מראה מתוחכם. נסה לערבב ולהתאים צבעים כמו ורוד סומק עם בז ‘או כחול עם בז’ וכו ‘. אתה יכול אפילו להוסיף ז’קט שחור או חום על קורטה בהירה לאירועים ממושכים..
  • צבעים כהים יותר כמו שחור, חום, חום וכחול כהה הם סטנדרטיים למדי. הם מתאימים כמעט לכל גוון עור ואישיות. בחר את הצבעים החמים האלה למסיבות ערב ולילה.
  • השקיעו במעילים עם צבעים רב תכליתיים כמו אוף ווייט, כחול כהה, חום או ירוק כהה, המתאימים לצבעים רבים.
  • לאירועים משפחתיים ומפגשים שמעורבים במעגל הקרוב שלך, אל תהסס להתנסות בצבעים עזים יותר. בחר גוונים כמו כתום, ורוד, צהוב בהיר, אדום, סגול וכו ‘. גוון אותם עם פיג’מה בצבע ניטרלי וז’קט מינימליסטי..

עיצובים טרנדיים ומסוגננים של קורטה עם ג’קט לגברים:

רשימת הלבושים המרתקים לגברים מקבלים את 30 עיצובי הפיג’מות הטובות ביותר של קורטה עם מעיל. אלה נותנים מראה מסורתי ומושך את העין לאחרים.

1. פיג’מה קורטא ללבוש מסיבות:

פיג'מה קורטה למסיבות

הגברים היום מעורבים במסיבות ובחתונות היום. אז הם רוצים להיראות פופולריים יותר על ידי מתן מגע עדין יותר לפיג’מה קורטה. אתה יכול לתת מגע עדין יותר על ידי לבישת פיג’מה קורטה עם ג’קט לחתונה.

2. פיג’מה בסגנון פונג’אבי קורטה:

פיג'מה בסגנון פונג'אבי

מראה סקסי יותר יכלול פיג’מה קורטה עם מעיל בסגנון פנג’בי. זה יהיה יותר להבין תמונה של גבר אמיתי שנותן להם מראה desi. זו תהיה בחירה טובה בשילוב צבעים עם דפוס ז’קט, נסה זאת עם נעליים אדומות לטקס או לפונקציות שלך.

3. מעיל ג’אקרד מסוגנן עם קורטה:

מעיל ג'אקרד מסוגנן עם קורטה

כאן מגיע מעיל מסוג חדש המעניק מראה עצום. עבור אל התמונה המסופקת והסתכל כיצד פיג’מת קורטה מסוגננת לגברים עם ג’קט בוודאי תספק לך מראה מופלא לחתונות ומסיבות.

4. קורטה עם מעיל נהרו:

קורטה עם מעיל נהרו

פיג’מת קורטה עם ז’קט נהרו מזכירה את אהובתי שרי ג’וואהרלל נהרו, שסגנון הז’קט שלה מפורסם עד כה. אתה יכול ללבוש פיג’מה קורטה לבנה עם ז’קט Nehru המעניק לך מראה מסורתי.

5. קורטה אדומה בהירה:

קורטה אדומה בהירה

הצבע האדום והשחור תמיד היה פופולרי ללבוש פיג’מה קורטה, אבל אם הצבעים הבוהקים האלה נלבשים עם ז’קט, זה באמת ייתן מראה שאף אחד לא צריך להימלט ממנו. נסה את התלבושת הזו כדי למשוך את תשומת הלב באמצע ההמון.

6. Kurta Style Kurta:

סגנון פתאני קורטה

פתג’אני הם פיג’מת הקורטה השחוקה ביותר יחד עם ג’קט. הפטאני מתייאש, נותן לגברים מראה אטרקטיבי יותר, ואם אתה עובר לרשת, תמצא את המקום הראשון של הפאטאני ברשימה, אבל הייתי אומר ללבוש פיג’מה וז’קט פתאני קורטה..

7. קורטה רקומה ירוקה:

קורטה רקומה ירוקה

הקורטים הרקומים הם אלה שיכולים להשתמש בהם לכל חגיגת פסטיבל. האתנית הירוקה מתאימה יותר מבחינת הקורטה שיש בה תשוקה רקומה לצ’יקאן. אתה יכול אפילו ללבוש אותו כז’קט, מה שמקנה לו מראה מסוגנן.

8. קורטה מסורתית עם מעיל:

קורטה מסורתית עם מעיל

כאן שוב מגיעה רשימת הקורטים המסורתיים כדי לתת מראה אטרקטיבי עבורכם אנשים. בחירה טובה יותר תהיה געגוע קורטה מסורתי ורקום עד הברכיים ולבש עם מעיל תואם את צבע הקורטה. אתה יכול לראות את התמונות הרלוונטיות המסופקות.

9. קורטה בהיר כתום בהיר:

בהיר כתום בהיר קורטה

אלו הן פיג’מות קורטה הטובות ביותר עם הצבעים האטרקטיביים והמרתקים ביותר בהם משתמשים כיום. צבעים אלה אפילו מוסיפים את בהירות הפנים שלך וגורמים לגברים להיראות בהירים ומאושרים יותר.

10. קורטה מפוספסת לבנה עם מעיל:

קורטה מפוספס לבן עם מעיל

עכשיו יש לנו עוד עיצוב פיג’מות קורטה לגברים שיהיו יותר סקסיות במסיבות, בחתונות או במקומות אחרים. המראה שלך היום חשוב יותר גם למראה הקריירה. מעיל הפסים הלבן עם הז’קט השחור באמת ייתן לך בוודאי יעריצו אחרים. אז פיג’מה קורטה לבנה עם מעיל שתוכל להפוך את עצמך לנוח יותר.

11. קורטה בז ‘אתני:

בז'ה קורטה אתני

עיצובים אלה של פיג’מות קורטה נותרים רגילים לאורך כל צבע בהיר אחד שהופך את הקו ‘פשוט הטוב ביותר. ניתן ללבוש את העיצוב בז ‘בפונקציות ביתיות או במקומות שבהם ניתן למצוא פשוט את הטוב ביותר. מעיל היה מוסיף מראה עדין יותר לעיצוב זה.

12. דורי קורטה המפואר:

דורי קורטה הזוהר

הכוכבים של בוליווד לובשים בעיקר את דורי קורטה המפואר רקום. זה די יקר אבל יש לו מראה קלאסי בהשוואה לעיצובים אחרים. פיג’מה שחורה של קורטה עם ז’קט במראה דורי ראוותני תהיה הבחירה הטובה ביותר עבור סגנון זה.

13. מעיל רקום משובח עם קורטה:

מעיל רקום משובח עם קורטה

מראה מעולה הוא באופן המסורתי הטוב ביותר בפיג’מה קורטה עם מעיל רקום להענקת מראה מסוגנן. אלה בעיקר פיג’מות קורטה לחתונה ואפשר אפילו ללבוש אותן בפונקציות קטנות כדי להיות יותר אתניות ומגניבות.

14. מעיל נהרו משי עם קורטה:

מעיל נהרו משי עם קורטה

זוהי חתיכת קורטה-פיג’מה מסטים של מעילי נהרו בעלי מעיל משי המעניק מראה משי אטרקטיבי מעל הקורטה. תחתית שמנת, קורטה זהובה וז’קט משי צהוב יהיו הבחירה הטובה ביותר לאוסף זה. אז עבור כל אוסף, תמיד בחר את הבחירה הטובה ביותר המתאימה לך ביותר.

15. מעיל נהרו צווארון סיני:

מעיל נהרו צווארון סיני

הצווארון הסיני מתייחס לצווארון המכסה את צווארך. נראה כי מעיל נהרו במראה צווארון סיני מעורר רחמים יותר עם פיג’מת הקורטה כיום. ישנם עיצובים רבים לפיג’מות קורטה, וזו אחת מהן. אתה יכול ללבוש פיג’מה קורטה עם ז’קט נהרו לחתונה למראה מפתיע יותר לאירוע.

16. קורטה משי כחול& פיג’מה עם קוטי מודפס:

כחול משי קורטה & amp; פיג'מה עם קוטי מודפס

זוהי קורטה משובחת בעיצוב Koti לגברים. הקורטה והפיג’מה עשויים משי דופיון המותאם במגע פנג’בי. הקורטה בעלת שרוולים ארוכים עם חומר המעיל שנתפר בחפתים. הקורטה מעוצבת להפליא עם צווארון נהרו וכיס מקסים עם מטפחת משי דופון כחולה להצגה. זה יכול להיות מלווה על ידי mojaris מקסים לתת מראה מלכותי.

17. קורטה הזהב עם קוטי הכחול:

קורטה הזהב עם קוטי הכחול

זוהי פיג’מה קורטה עוצרת נשימה עם קוטי לגברים. הקורטי בצבע הזהב עם פיג’מה מכוסה בקוטי כחול יפהפה עם הדפס זהוב. החומר המשמש הוא משי, וניתן לניקוי יבש בלבד. זה נראה כמו בגד מושלם ללבוש לטקסים כמו סאנג ‘.

18. פיג’מה קרם משי קורטה וקוטי לווילון מעצבי קרם חתונה:

פיג'מה קרם משי קורטה וקוטי לווילון מעצבי קרם חתונה

זהו קורטה ופיג’מה משי קסומה לחלוטין עם קוטי לגברים. הקוטי עשוי משי גוון מודפס בגוון שמנת. הוא ללא שרוולים עם צווארון סיני. הכריכה מכופתרת במלואה. סט פשוט אך נפלא שזוהר לחתונות. הפיג’מה מעוצבת בפטיאלה כדי להעניק לה מראה עשיר. אתה יכול ללבוש mojaris רגיל בצבע חום או נעלי עור לחתוך את המראה המושלם.

19. סט חרדל קורטה עם קוטי וילוון:

ערכת חרדל חרדל עם קוטי ודרון

לפניכם סט קורטה בצבע חרדל מעוצב להפליא עם קוטי מודפס וילונית. הקורטה עשויה מחומר צ’נדררי כתוש עם צווארון גבוה וכפתורים קדמיים. הוא משולב עם פיג’מות בצבע שנהב המתאימות לדק. הקוטי עשוי משי גולמי ובעל הדפס נייר פרחוני. זרקור השמלה הוא הווילון בצבע החרדל שמדגיש את השמלה.

20. סט פיג’מה לבנה קורטה עם קוטי רקום:

סט פיג'מות לבנה קורטה עם קוטי רקום

לפניכם פיג’מת קורטה לבנה עם קוטי. הצבע הלבן מצביע על כך שאתה אדם אוהב שלום. הפיג’מה היא בסגנון פתאני. הקוטי באורך ירך עם עבודת רקמה מורכבת. יש לו צווארון נהרו וללא שרוולים. לקוטי יש רק הידוק כפתור אחד ונפתח בצורה V הפוכה. למראה שלם, לבשו מוג’רי. הקוטי חושף סגנון אופנתי.

21. פיג’מה קורטה ורודה עם קוטי כחול:

פיג'מה קורטה ורודה עם קוטי כחול

פיצה קורטה ופיג’מה ורודה עם עדין למראה הוא אנסמבל נחמד לחתונה שתתאים לאאוטפיט הזוהר של החצי הטוב שלך. לקוטי הכחול יש מראה מעיל נהרו עם כיס. הקורטה היא בסגנון העטיפה למגע מודרני קטן. לבשי פיג’מה ורודה פשוטה להתאמה ומוג’אריס על הרגליים כדי לסחוף את כלתך מרגליה.

22. פיג’מה קורטה לבנה עם קוטי:

פיג'מה לבנה קורטה עם קוטי

זו פיג’מת קורטה לבנה אופנתית לגמרי עם קוטי לגברים. זהו הרכב יפה ללבוש מסיבות. הקורטה והפיג’מה עשויים מחומר משי גולמי. הקוטי הוורוד הוא בסגנון נהרו. לקוטי הוורוד התוסס יש כפתורים ורודים וכיס מרובע. הפיג’מה היא בסגנון פטיאלה, ואילו לקורטה שרוולים ארוכים הניתנים לדחיפה אל המרפקים המעניקים מראה מאצ’ואי..

23. וילון תחרה רקום כפול:

וילון תחרה רקום כפול

מדוע שרק מבוגרים צריכים לנסות אופנה? להלן יצירה קלאסית לבנך שתלבושתה תגרום לאמהות אחרות להרגיש קנאות כלפיך. פיג’מה כחולה מלכותית בסגנון דהותי עם גבול מקסים ומשי גולמי בז ‘תעניק מראה נסיך מקסים לבן שלך. כדי להעלות את זה, קוטי בצבע כחול עם דוגמאות זהב וכחול זיגזג מעוטר בכפתורים מוזהבים ועל הרגליים מוג’רי בצבע זהוב.

עיצובים יפים של פיג’מה קורטה עם מעיל לנשים באופנה:

הבה נצטרך להסתכל על פיג’מת הקורטה העליונה והמגמה עם מעילים לנשים.

1. אפרסק אנרקלי קורטה עם קוטי רקום שחור:

אפרסק אנרקאלי קורטה עם קוטי רקום שחור

זהו שילוב בולט של אנקרקי קורטה אפרסק עם קוטי רקום שחור ארוך. הקוטי רקום ביד יפה בחוט זהב. יש לו צוואר עגול המתעגל למרובע כשהוא מגיע לשולחן. הכריכה מכופתרת באמצע הדרך עם כפתורי זהב גדולים ועגולים.

2. סט פיג’מות קורטי ורוד עם קוטי ארוך אפור:

סט פיג'מות קורטי ורוד עם קוטי ארוך אפור

זה הוא קורטי בצבע ורוד מקסים עם פיג’מה מחומר ג’ורג’ט. יש לה רקמה די בצבע עצמי סביב הצוואר המעוצב. הקורטה, כמו גם הקוטי הארוך, הם בעלי שרוולים ארוכים. הקוטי האפור הארוך רקום בשושנים ורודות מקסימות עם חוט משי. הקוטי הפתוח גובל גם הוא לאורך החזית והשרוולים עם תחרה מוזהבת ותחרת סרט סאטן ורוד.

3. ירוק וסגול עם קוטי ססגוני:

ירוק וסגול עם קוטי ססגוני

פיג’מה זו של קורטה עם קוטי היא לבוש יפהפה ולבוש נפלא יומיומי. הוא נותן מראה חמוד ומצמרר ללובש. הקורטה ירוקה עם שרוולים 3/4 וצללית קו. הצוואר פשוט ועגול. קו המכפלת גובל בגבול סרט סאטן כפול, ולשרוולים יש גבול סרט סאטן אחד. הקוטי קצר ומעוטר ברקמה באמצעות חוט משי רב צבעוני.

4. קורטה בסגנון קוטי כחול אפור:

אפור כחול בסגנון קוטי

קורטה ארוכה אפורה נפלאה וחיננית עם קוטי כחול היא ללא ספק המושלמת ללבוש למסיבות. לשמלה זו יש מראה שובה לב בשל עבודת הרקמה המקסימה בחליפה. הקוטי מעוטר בעבודת שלל חוטי רקמה. הסט כולו עשוי מחומרים כמו – החלק העליון הוא בד ג’ורג’ט מזויף, עבור הפנימי והתחתון משתמשים בחומר הסנטון, ודופטה מבד נזמין.

5. קורטי כחול כהה עם בנגלורי קוטי:

קורטי כחול כהה עם בנגלורי קוטי

להלן קורטי ארוך להפליא מחומר ג’ורג’ט בצבע כחול כהה ובעל תחרה בצבע זהוב רחב למדי הגובל בקו המזרחי. הקוטי הוא בסגנון זהב, בסגנון בנגלורי, ונפתח בצוואר גבוה. עיצובים פרחוניים נפלאים שנרקמו ביד בצבע כחול ועלים מוזהבים מייפים את הקוטי. לקוטי שרוולים ארוכים עם צנרת כחולה כהה בקצוות. לבשי אותו, והמראה שלך יהיה הכי שובה לב בהמון.

6. ערכת פיג’מות שחורות וקורטי שחורות:

פיג'מה שחורה של קורטה וקוטי

קורטי שחור מהמם בגזרת ישר, בפיג’מה באורך הברך ובסגנון פאלאצו, במיוחד לאוהבי השחור. לקורטי צוואר עגול רגיל עם חצי שרוולים. התלבושת הזו משולבת עם קוטי קצר ללא שרוולים עם נוצות רקומות בחוט זהב כסוף..

7. סט פיג’מה ורודה קורטה וקוטי:

סט פיג'מה קורטה ורודה וקוטי

זוהי ערכת קורטה, פיג’מות וכותי ורוד לתינוק, שנקבות בכל הגילאים בהחלט יהיו דומות להן. הקורטה פשוטה ושמלה מעוצבת עם צוואר עגול ושרוולים קצרים. עם זאת, הקוטי מודפס בקליפות בצבע זהוב וגובל בצבע זהוב עם חרוזים בצבע זהוב. הקוטי הזה מוסיף ברק לשמלה. הקורטה והפיג’מה, כמו גם הקוטי, יכולים להיות מחומר שיפון או משי, כך שהם מתנדנדים תוך כדי תנועה.

פיג’מה קורטה, כפי שכולנו יודעים, תמיד נשארה הטובה ביותר. זה מטמיע בתוכו עיצובים רבים, בין אם זה רקום או משהו אחר. ב -30 העיצובים המובילים שהוזכרו, אתה יכול לבחור את העיצוב והבחירה הטובים ביותר המתאימים לאישיותך. קבל את הסגנון הזה בדוגמה של אוסף זנים רחב עם ז’קט; אתה בוודאי תקבל הערות טובות על בחירת התלבושת שלך.