אקנות יוגה אסאנות והטבות

יוגה נגעה בכמה חיים בכל רחבי העולם. אקרו יוגה היא תרגול שהתגלה די לאחרונה. כשמו כן הוא שילוב ייחודי של אקרובטיקה ויוגה. הוא מבין כיצד יוגה ואקרובטיקה משלימים זה את זה ומנצלת היבט זה ליצירת צורה מיוחדת של יוגה שותפה.

אקנות יוגה אסאנות והטבות

יש לה שני בתי ספר מרכזיים – Acro yoga Inc. שנוצרה על ידי ג’ייסון נמר וג’ני קליין בקליפורניה ואקרו יוגה מונטריאול, שהוקמה בשנת 2001 על ידי ג’סי גולדברג ויוג’ין פוקו. הראשון מנצל את החוכמה של אקרובטיקה, יוגה כמו גם אמנויות ריפוי שונות כולל עיסוי תאילנדי. האחרון לעומת זאת משלב אקרובטיקה ויוגה עם מופעי מחול שונים.

לאקרו יוגה בע”מ יש שלושה מרכיבים עיקריים. אלה הם שיטות אקרובטיות סולאריות, שיטות לימודי ריפוי ירח ושיטות יוגיות.

שיטות אקרובטיות סולאריות כוללות לימוד של התלמידים מהלכים אקרובטיים המשרים אמון והעצמה נפשית. אקרובטיקה של שותפים היא תרגול המבוסס לא פחות על אמון כמו על תרגול ומיומנות. החזקות השונות, עמידות הראש, עמידות הידיים והרמות דורשות לסמוך לחלוטין על השותף שלך עם החזקה היקרה ביותר שלך, הגוף שלך. לפיכך שיטות אקרובטיות עוזרות לך לסמוך על אחרים ולגרום להם לסמוך גם עליך טוב יותר.

שיטות אלה גם מחזקות את רוח עבודת הצוות. הם משמשים אבני בניין לחוזק גופך. תרגילים שגרתיים כגון שכיבות סמיכה, שכיבות סמיכה כלפי כלבים כלפי מטה, תרגילי בטן ותרגילי התניה של שותפים עוזרים לחזק את השרירים שלך ולהכין אותך לשגרות קפדניות יותר. לתרגול זה יש שלוש מטרות עיקריות – הבסיס או ללמד אותך אקרובטיקה בסיסית, עלון או ללמד אותך לסמוך על מהלכי ריקוד המאפשרים לך לעוף והצופה שעוזר לך להשיג את האמור לעיל בבטחה.

אומנויות ריפוי הירח כוללות את הידע של עיסויים וכוחות הריפוי שלהם ויוגה שותפה. עיסויים היו ידועים בתכונותיהם המרעננות והמרגיעות. עם זאת ניתן להשתמש בעיסויים לאיזון גופנו ובתורו ריפויו. פרטנר יוגה כוללת שימוש במשקל, בנשימה וברוח זה של זה כדי לאזן את זה משל עצמך. הוא עושה שימוש בכוח הכבידה, ברגישות, בחביבות אוהבת, בהרגשה ובשחרור ומעורר גם אמון.

תרגולי היוגה משמשים את החוליה החסרה המחברת בין אקרובטיקה סולארית לאמנויות ריפוי ירחי. יוגה כפי שכולנו יודעים היא יותר מסתם מערך תרגילים, זהו אורח חיים. תרגול יוגה עוזר לנו להכיר את עצמנו טוב יותר. זה עוזר לנו לפתוח את הכוחות הנסתרים שלנו. בעוד שאקרובטיקה סולארית עוסקת יותר באמון בין שותפים ושימוש בכוחותיך כדי לחשוף את אלה של האחר, תרגולי יוגה עוזרים לך להכיר את אלה של עצמך. יוגה מטמיעה ענווה, מסירות ומסירות.

אקרו יוגה מתורגלת בקהילות. ככל שאתה משתפר ומגיע לרמות גבוהות יותר אתה מקבל תעודות המסמנות את ההתקדמות שלך! זוהי מערכת המבוססת על איזון עדין בין קבלה לנתינה לבין כוח ורגישות

כת מאקרו יוגה במונטריאול ראתה את יצירתה בסיור המיזוג המיוחד של יוג’ין פוקו וג’סי גולדברג, כשהבינו שהקשרים בין יוגה לאקרובטיקה עמוקים הרבה יותר עקביות עקרונות..

אז הם שילבו את הלהקות השונות (מנעולים פנימיים) dristi (מבט) ujiay breath (נשמה נשמעת) וזרימת ויניאסה, עם צורות ריקוד שונות כמו מודרני, ג’אז, בלט, אלתור ועבודת מסכות. יוגה ואקרובטיקה קידמו אמון בעצמו של עצמך, כמו גם בבן זוגו, שהוא חיוני לכל מיני ריקודים. ברגע שיוג’ין וג’סי ראו את זה, הם גילו את מהות האקרו יוגה.

המנדט של האקרו יוגה מונטריאול הוא כי “בדיוק כמו ב-בונג, אקרו יוגה יהפוך לגישה ולאורח חיים-לא רק צעדים או צורות, אלא זיקית המשתנה כל הזמן ומתאימה את עצמה למתרגל ולסביבתו.”

אקרו יוגה