כיצד הגיל משפיע על הריון

הזמן המיוחד של כל אישה בחייה הוא תקופת ההיריון שלה. זה הזמן שבו הם זוהרים בהילת הטוהר שלהם, האתגרים של לתת למישהו חיים, הזוהר שלו זורח על פניו בהירים וקלילים, האחריות שלהם להביא אחד חדש לעולם הזה, אחד שהוא קטן אבל גדול חלק מחייהם וזה הזמן שבו אישה היא הלביאה המשוטטת שלה במאורה שלה, ערנית לסביבתה, לפעמים רגועה כמו שבלול לפעמים עזה כמו לביאה. אולם לא משנה כמה יפה התופעה הזו, לצערנו זו לא זכות שכולם בכל גיל יכולים ליהנות ממנה.

כיצד הגיל משפיע על ההריון

ישנם כללים ונורמות מסוימים אשר נבנו על ידי אמא טבע אשר הקימה קבוצות נפרדות לכל הנשים מכל תחומי החיים ועל סמך תקנות מסוימות אלה, אנו כבולים בשלשלאות מטבעם בכל הנוגע לחסות חיים חדשים בנו. . לא משנה כמה אנו בוגרים או כמה רצוי שזה יהיה לנו, אמא טבע הגבילה אותנו פיזית עם מספר ביצים מוגבל וסיכוי מוגבל לייצר חיים חדשים..

זה שנאמר נושא המאמר של היום הוא גיל מול פוריות.

כולנו מודעים לפרקי אמא בגיל ההתבגרות אך האם זהו זמן מתאים ללידה?

הגוף שלנו כאישה מתחיל להתבגר כבר בגיל צעיר, מגילאי העשרה המוקדמים ועד גיל שמונה עשרה, אנו מוכנים לקחת על עצמנו את העולם. אבל בגיל 18, אנו תמימים וחסרי ניסיון, אך הלהבה שלנו לכבוש את הכל אינה, כל כך הרבה פעמים אנו משחררים את המגן והתוצאה היא הריון בגיל העשרה, כפי שהסטטיסטיקה הולכת וגוברת מדי שנה. אך למרות שהגוף שלנו תומך בכך פיזית, נפשית איננו יציבים כלל לדאוג למישהו אחר ולעתידו. אפילו תהליך ההריון עשוי להיות קשה עבור האם הצעירה. זה אולי לא ישפיע על האם, אך על הילד, זה עתיד אפל המתקרב.

אבל כשאנחנו מתבגרים קצת יותר, נגיד בשנות העשרים לחיינו, אנו מזליפים בגרות אולטימטיבית ולכן זהו זמן מושלם ללדת ילד ברחם. פיזית ונפשית שנינו ערוכים וזהירים.

לאחר שהסתיימנו עם אי סדרים בחיינו בגיל ההתבגרות, כעת יש לנו תהליך ביוץ יציב עם ביצים טריות שיכולות להרות בקלות ולכן הן זמן טוב להיכנס להריון. ההטבות האחרות בהריון בגיל 20 הן שהגוף הצעיר שלנו יכול לשאת את העומס בקלות ואפילו שנות הלידה קלות מכיוון שאנו מלאים במרץ והתלהבות סביב גיל זה.

כשמגיעים לגיל 30, אנו מתבגרים טיפה יותר אבל עם אלה גם הביצים שלנו עושות זאת. עם הגיל אנו מתחילים להתקמט וכאבי גב, אז מה גורם לך לחשוב שהביצים עדיין יהיו ללא דופי? בערך בתקופה זו, הפעם הראשונה היא לעתים רחוקות בר מזל וחודשיים -שלושה טובים עשויים לחלוף רק בניסיון להיכנס להריון.

אותה להט כמו בשנות ה -20 לחייכם תחסר עם כאבי גב, קמטים ובעיות אחרות, אבל אם אפשר לשמור על הגוף המתאים, אפשר לשלב את הבגרות שלהם שפועלת כברכה ואולי יש להם חיי אם טובים..

כשאתה בן 40, אתה צריך לחשוב על התוצאות של ילדיך בתיכון, לא על להרות אחת כיוון שעכשיו אתה נשאר עם כמה מביצי המזל שלך שייקח לנצח עד שתכנס להריון. אלה שנותרו ביצים גם אם ההרות, לא עשויות לפעול כראוי וזהו כאשר כל הבעיות האחרות מתחילות, כלומר דיכאון, דימום בנרתיק, הריון חוץ רחמי או אולי אפילו הפלה אם הגוף שלנו לא יכול לסבול את זה.

גם העצמות שלנו מתחילות לחרוק וכאשר הילד נולד, הם יתקשו לגדל אחת. למרות שזה עשוי להיות חכם ומנוסה יותר, הריון בגיל 40 הוא תהליך מעייף.

וכשאנחנו מגיעים לחמישים, אנחנו נרדפים אחרי גיל המעבר והביצה המזל האחת שנמצאת עדיין ברחם נפרדת בפעם האחרונה. זה כאשר אנו מאבדים את היכולת להתרבות יותר. עם זאת, ישנם גם מקרים מיוחדים.