15 עיצובים שונים של תכשיטי פנינה לנשים באופנה

תכשיטי פנינה הם אביזר שכל אישה רוצה בארון הבגדים שלה וישנן סיבות רבות לכך. אחד שמתאים לכל לפי הלבוש ושנית שהוא מגיע בעיצובים רבים המתאימים לחוש הסגנון של כולם. תכשיטי פנינה היוו הצהרה אופנתית לנשים בכל רחבי העולם ובכל תחומי החיים.

תכשיטי הפנינה האחרונים והיפים לנשים בשנת 2018:

להלן 15 תכשיטי הפנינים המובילים אשר בוודאי תתפסו.

1. ג’ומקות מעגליות:

ג'ומקאס מעגלי

אלה jhumkas פנינה יפה הם כל מוצר תכשיטי מצרך של בנות הודיות. הם עשויים מסגסוגת עם ציפוי ברונזה ופנינים בפירוט. ניתן ללבוש אותם על קורטות וסארות או כל לבוש מסורתי אחר. ניתן לשלב אותם עם שרשרת רגילה או שרשרת עם תליון פנינים.

2. שרשרת פנינת קונדאן:

שרשרת פנינה של קונדאן

שרשרת קונדאן זו היא הטובה ביותר מבין תכשיטי כלות הפנינה. עיצובו והרכבו יכולים לגרום לכל כלה להיראות מלכותית ואמידה. מלבד אירועי כלה, ניתן לענוד תכשיטים כבדים אלה גם בפונקציות אחרות בלבוש מסורתי, בשילוב עגילי תלייה..

3. צמידי פנינה:

צמידי פנינה

צמידי הפנינים הם אופנה עתיקה נוספת שעדיין מבוקשת ברבים בקרב נשים הודיות ונשים אחרות ברחבי העולם. שלא כמו צמידים פשוטים ותפוחים אחרים, פנינים מוסיפות יותר עיצוב ויופי לצמידים. צמידי פנינים אלה יכולים לשמש לשימוש יומיומי או שניתן ללבוש אותם על לבושים מסורתיים המתאימים למחרוזת או שרשרת פנינים.

4. עגילי פנינה מפלטינה:

עגילי פנינה מפלטינה

עגילי טיפת פנינה כסופים מצופים פלטינה הם האופנה בעיצוב תכשיטי הפנינים האחרונים. ניתן ללבוש אותו במספר הזדמנויות, בין אם זה בלילה או ביום. הוא עשוי מסגסוגת, אבנים ופנינים המעוצבות בדיוק. הם נראים אלגנטיים ויכולים לתת מראה אביזר מינימלי.

5. שרשרת פנינה בציפוי זהב:

שרשרת פנינים בציפוי זהב

שרשרת פנינים בציפוי זהב מיועדת למי שמחפש תכשיט מפואר. הוא עשוי מסגסוגת מצופה זהב ומשובצת גבישים ויהלומי זירקוניה מעוקבים. זוהי פריט מושלם ללבוש במפגש מפואר וניתן לשלב אותו עם העגילים להשלמת המראה.

6. עגילי טיפה:

עגילי טיפה

עגילי הפנינה היפים האלה הם אחד מתכשיטי הפנינים המשובחים המועדפים על נשים מודרניות בימינו בגלל העיצוב העכשווי שלה. ניתן ללבוש אותו במפגשים רשמיים או לא פורמליים, וניתן לשלב אותו עם שרשרת פנינים פשוטה או צמיד כדי להחמיא למראה..

7. תכשיטי פנינת מים מתוקים:

תכשיטי פנינת מים מתוקים

עגילי תכשיטי פנינת המים המתוקים הם מגמת האופנה האחרונה. הוא לא כבד מדי ועם זאת טרנדי מאוד. נשים מודרניות רבות לובשות במשרד או במערכות פורמליות אחרות, כמו גם בלבוש מסורתי. הוא עשוי מסגסוגת כאשר פנינה אחת מונחת בשני העגילים. נסה זאת לשימוש קבוע שלך לטיול.

8. שרשרת חוט פנינה:

שרשרת חרוזי פנינה

תכשיטי הפנינה החוטים בצהוב וכתום זה איך נראים תכשיטים בסגנון מודרני. חלפו ימיהם של סגסוגת ותכשיטי זהב כבדים. זה עשוי מחוטים ופנינים והוא עשוי בעבודת יד. זה יכול להיות משוחק עבור מקום מפגש מזדמן או נופש.

9. פנינים ושרשרת אוניקס ירוקה:

מחרוזת פנינים ושרשרת אוניקס ירוקה

שרשרת תערובת יפהפייה זו עשויה פנינים ואוניקס ירוק היא שהופכת את השרשרת הזו ליצירה אלגנטית. זוהי שרשרת ארוכה, מושלמת ללבוש על סארי או להנגה. זה יכול לתת מראה מפואר ומלכותי ויכול להיראות אטרקטיבי.

10. עגילים מעוטרים בזהב:

עגילים מעוטרים בזהב

עגילי זהב מעוטרים אלה יכולים להצהיר אופנה נהדרת כאשר רוצים להיראות מפוארים אך עם מינימום אביזר. הם עשויים באבנים צבעוניות ופנינה מעוצבת בדיוק. ניתן לשלב אותו עם שרשרת זהב רגיל או צמיד על לבוש מסורתי להשלמת המראה.

11. שרשרת קמפ:

שרשרת קמפ

שרשרת קמפ צבעונית זו עם ג’ומקות יכולה ליצור תכשיטים מפוארים. הוא מתאים באופן מושלם ללבוש מסורתי כבד וניתן ללבוש אותו על פונקציות ערב רצוי. הג’ומקות וחתיכת הצוואר עשויים סגסוגת, מצופה זהב בכדי לגרום לתכשיטים להיראות מפוארים ומלכותיים.

12. טבעת פנינה:

טבעת פנינה

טבעת פנינה לבנה זו היא אביזר נפוץ הנלבש על ידי נשים רבות וגם גברים ברחבי העולם. הוא עשוי מסגסוגת זהב ואבנים עם פנינה גדולה על גביו. זהו אביזר מינימלי וניתן להחמיא לו בקלות עם שרשרת פנינים ועגילים.

13. סט פנינת כסף:

סט פנינת כסף

ערכת הפנינים האלגנטית המצופה כסף היא אביזר מושלם לתפקיד הגדול הבא שלך. הוא עשוי מפנינים רגילות מצופות כסף כדי להעניק לו גימור מבריק. הוא מגיע עם שרשרת, צמיד ועגילים להחמיא יחד. ניתן ללבוש אותו גם בהתקנות רשמיות.

14. שרשרת צ’וקר:

שרשרת צ'וקר

שרשרת פנינת צ’וקר היפה הזו היא חובה לנשים שאוהבות לאבזר כבד. הוא עשוי פנינים מוזהבות, לבנות וכסופות מעורבבות באבנים וסגסוגת. זה יכול לתת לך מראה מלכותי ואמיד ויכול להביע הצהרה אופנתית באופן מיידי. אפשר להחמיא לו עם צמיד על סארי או כל לבוש מסורתי אחר.

15. צמיד פנינת זהב:

צמיד פנינת זהב

שרשרת פנינים זו עשויה שרשרת סגסוגת זהב, עם זהב ולבנים מחוברות אליה. זהו תכשיט אלגנטי הניתן ללבוש על כל לבוש וכמעט בכל אירוע. זה יכול לתת לך מראה מתוחכם תוך שמירה על האביזר מינימלי. הוא קל לנשיאה וניתן להחמיא לו עם עגילים משתלבים שיתאימו לאירוע.

תכשיטי פנינה תמיד יישארו צורת האביזר האלגנטית ביותר ונלבשים על ידי אנשים בהתאם לדרישתם. בכל הנוגע לתכשיטי פנינים, ישנן אפשרויות רבות, החל מחרוזת פנינים, ועד טבעות, עגילים ועד צמיד ועוד רבות אחרות. זה יכול לתת לך מגע מסוגנן תוך שמירה על מראה מינימלי.