9 סוגים שונים של עיצובים בסיכה לאף כסף

סיכת האף היא צורה מאוד פופולרית של תכשיטים הנלבשים על ידי חור באף. זהו פריט שמצא את דרכו לעולם האופנה דרך עבר היסטורי מעניין מאוד. הם נמצאו במזרח התיכון והוצגו לראשונה במאה ה -16 על ידי מוגולים בהודו. במהלך חוק המוגה, סיכת האף תוכננה בצורה אחת, שהיו דוגמאות פרחוניות.

סיכות אף הופכות אישה מושכת ויפה. הם זמינים בעיצובים וצבעים שונים אך כסף גורם לו להיראות יפה יותר. סיכת אף היא אביזר אופנה מודרני שפעם היה רק ​​מסורת.

סיכות לאף כסף יפות:

סיכת אף נלבשת גם בתרבות המערבית ונתפשת כקישוט אופנתי. אם אתה מוקסם בקסם של סיכות האף וקצת מבולבל, להלן סיכת אף יפהפייה.

1. סיכת אף פשוטה מכסף:

סיכת אף פשוטה מכסף

הפשטות תמיד מדברת חזק יותר. סיכת האף הכסופה הפשוטה יכולה להיות סיכת האף הראשונה לכל בחורה שהחליטה לענוד אותה. משקלו קל מאוד ובעל דפוסים לא סדירים. הם יוצאי דופן ומסוגננים. זוהי האפשרות הטובה ביותר לבנות בית הספר והמכללה מכיוון שהיא פשוטה מאוד ומעניקה מראה מגניב.

2. סיכה לאף כסף פרחוני:

סיכה לאף כסף פרחוני

על סיכת הכסף הפרחונית יש עיצוב פרחים. סיכות תבנית הפרחים נראות ממש יפות על אף גדול והן יכולות למשוך תשומת לב לחלק המרכזי היפה הזה מלבד האף.

3. סיכת אף רחבה מכסף:

סיכת אף רחבה מכסף

סיכת הכסף האף הרחבה תשפר את יופיו של קצה הפנים המחודד. זהו סיכת אף בהירה וגדולה לאף חד יותר. סיכה זו תיראה טוב על שניהם, לבושים מסורתיים ומודרניים.

4. סיכה לאף כסף יהלום:

סיכה לאף כסף יהלום

בין אם היהלום במספרים או יהלום אחד גדול מכוסה אותו, סיכת כסף יהלום זו נראית נצחית ומתאימה לכל צורת אף ונראית טוב על כל קבוצת גיל.

5. סיכת אף כסף מכופפת פרח:

סיכה לאף כסף מכוסה פרח

זהו סיכת אף אופנתית נוספת הפופולרית בימינו ומעניקה מראה אופנתי לפנים. יש לו פרח והגבעול כפוף בפנים. ניתן ללבוש אותו בימים ובהזדמנויות שונות.

6. סיכת אף לולאת כסף:

סיכת אף לולאת כסף

סיכה כסופה זו נותנת מראה זוהר ומגניב במיוחד, במיוחד כאשר מוסיפים יהלומים ללולאה. סיכת לולאה כסופה תמשוך את כל תשומת הלב. זה יכול ללכת עם השמלה המסורתית.

7. חישוקי כסף גדולים:

חישוקי כסף גדולים

חישוקי הכסף הגדולים משנים את המראה לחלוטין וקוראים לאירוע מיוחד כמו חתונה או פסטיבלים. אלה בוודאי נראים יפים וכאשר הם נוטים לשנות את המראה לחלוטין.

8. סיכה לאף כסף חרוזים:

סיכת אף עם חרוזים

סיכה כסופה ניתנת ללבוש בכל תלבושת. אם רוצים להוסיף לזה צבעים נוספים הם יכולים ללכת על חרוזים צבעוניים התואמים את התלבושות למראה הפאנקי. זהו סיכת אף פשוטה אך עדיין במגמה.

9. סיכה לאף כסף עם אבנים:

סיכה לאף כסף עם אבנים

מכיוון שאבנים זמינות בצבעים שונים ויכולות להיות עטופות בכסף בכדי להתאים לאאוטפיט למראה מלכותי. הם יכולים להיות תערובת של אבן שונה היוצרת עיצוב מסוים או אבן ענקית אחת שהופכת אותה לתוססת. זה נראה מושלם על אף רחב יותר.

סיכות האף נשחקו מימי קדם והיו סמל להראות את העושר וההנחות שהיתה איתה לילדה. ובכן, כיום יותר מכל סמל סטטוס, אלה מתהדרים בעיקר בכדי לאלתר את המראה ואת כמות הזוהר של האדם. זהו משטר יופי לנשים ברחבי העולם. סיכת האף הייתה עדה למהפך מכריע סימנו עיצובים מדהימים.