9 אבן חן אקוומרין אטרקטיבית בעיצובים האחרונים

אבן חן אקוומרין היא אבן יקרה המציגה את מראה האוקיינוס. צבעו דומה גם לצבע האוקיינוס. יש לו גוון כחול עד ירוק בהיר. יש לו יתרונות עצומים בלבישה. זה עוזר בפעילויות ריפוי ומדיטציה. לפי התאוריה, זה מועיל לאלה שנולדו במרץ. קודם כל, הוא נמצא כאבן מחוספסת. לאחר מכן הוא נחתך וניתן לו צורות שונות לשימוש למטרות שונות. הוא נמצא בשימוש נרחב בתכשיטים כמו טבעת ושרשרת. מוקדם יותר, אבן אקוומרין נחשבה לצבע ירוק. אבל עכשיו, זה מתקבל כצבע כחול בהיר.

אבן החן האחרונה של אקוומרין עם תמונות:

כאן תסתכל על 9 אבן החן האקוומרין הטובה ביותר שלנו בעיצובים האחרונים. בחר את האהוב שלך ונסה את זה.

1. אבן אקוומרין מחוספסת:

אבן אקוומרין מחוספסת

זוהי אבן אקוומרין גסה בצבע ירוק אוקיינוס. לאחר מכן הוא נחתך לחתיכות ומחומם כדי להפוך לצורות שונות. לבישת אבן זו יכולה לתת השפעות חיוביות עצומות כמו אומץ וריפוי חוסר האיזון הרגשי. זה סמל לאושר.

2. טבעת אבן אקוומרין:

טבעת אבן אקוומרין

זוהי טבעת אבן אקוומרין מהממת עם אבן חן אקוומרין גדולה. זהו אפקט האוקיינוס ​​הכחלחל. אתה יכול להשתמש בה גם כטבעת אירוסין. מיד עם לבישתו, הוא יתחיל לתת את השפעתו. מי שלובש אבן אקוומרין מקבל גישה להחלטה מהירה.

3. ריפוי אבן אקוומרין:

ריפוי אבן אקוומרין

אבן חן אקוומרין זו היא אבן מרפא לאיזון ההפרעה הנפשית. זה עוזר גם להפרעה פיזיולוגית. זה מנקה את המחשבות שלך ונותן לך מיומנות תקשורת טובה. זוהי אבן נפלאה להרגיע את המתח העצבי שלך.

4. אבן אקוומרין בחיתוך אמרלד:

אבן אקוומרין בחיתוך אמרלד

אחד היתרונות העיקריים באבן אקוומרין הוא שהכנסת האבן הזו לכוס מים ושתיית המים עוזרים לך בפתרון מחלת העיניים שלך. אמרלד זה חתך נפוץ ביותר. צורה זו פופולרית לטבעות אצבעות. זה עמיד ורך למדי.

5. שרשרת אבן אקוומרין:

שרשרת אבן אקוומרין

זוהי שרשרת אבן אקוומרין עם חרוזי זכוכית. יש תליון של אבן אקוומרין בצורת אליפסה מכוסה במסגרת עיצוב וינטאג ‘. האבן בתליון היא בעלת מגע ישיר עם הגוף ובכך מרגיעה ומרגיעה.

6. אבן חן אקוומרין בצורת אגס:

אבן חן אקוומרין בצורת אגס

צבע כחול מים זהב של אבן חן אקוומרין הוא בצורת אגס. אתה יכול להשתמש באבן זו לייצור גם שרשרת אבן אקוומרין. על פי ההערכות, שרשרת האבן הזו היא ברת מזל לילידת מרץ. הם יכולים ללבוש את זה מדי יום ולקבל אינספור הטבות.

7. אבן חן אקוומרין חתוכה בטריליון:

אבן חן אקוומרין חתוכה בטריליון

זוהי אבן אקוומרין כחולה בצורות טריליון. הכחול משפיע הרבה יותר. אבן חן אקוומרין בצבע כחול כהה יקרה מדי. בטנה מדויקת נראית על טריליון צורות. אפשר להשתמש באבן זו לצורך מדיטציה גם כדי לרפא את חוסר האיזון הפסיכולוגי של האדם.

8. חרוזי אבן אקוומרין:

חרוזי אבן אקוומרין

זוהי אבן לידה של אקוומרין בצורות לא אחידות. אתה יכול לאסוף אבנים מולדות בצורות לא אחידות אלה בקערה ולשמור על השולחן שלך כקטעי ראווה. זה ימשוך אנשים ויבנה בך ביטחון ואומץ. קיימים גם גוונים אחרים של אבן זו.

9. אבן חן אקוומרין ירקרקה:

אבן חן אקוומרין ירקרקה

אקוומרין היא גם אבן לידה של דלי באפקט ירקרק. יש לו צורת אגס גדולה. הוא נוצץ עם צבעו הטבעי. אי שם, יש גם קווים חומים בהירים. זה כל כך מרגיע ומרגיש רך במגע. זה מקובל על מספר היתרונות החיוביים שלו.

אמנם אבן חן אקוומרין היא האבן העמידה ביותר אך עדיין היא דורשת טיפול בטיפול. אבן זו מקשטת את התכשיטים שלך כך שהיא תמיד מועדפת על נשים. זוהי אבן לכל מטרה. יש לו יתרונות רבים. זה משפר את תחושת הרווחה הכללית ומחזיר אדם למצב בריא. הוא מעודד אדם בעת חוסר איזון גופני ונפשי. זה יכול לרפא אותך גם מבחינה רוחנית. זו אבן מצוינת שיכולה לעשות שינוי טוב בחייך.