15 עיצובים מסורתיים ואחרונים של תכשיטי צ’וקרים

שרשראות הן אחד הקישוטים החשובים שאישה רוצה לחבוש. שרשראות מגיעות בסגנונות וגדלים שונים, כשהחנק הוא אחד מהם. לחונקים יש עיצובים תכשיטים שונים וזה קצת מתקשה לבחור ביניהם.

צ'וקרים-עיצובים

סוגים שונים של תכשיטי Chokers:

להלן רשימת 15 החונקים המובילים, כדי לרצות אותך בעיצובים שלהם ותוכל לתכנן לקנות כל אחד מהם.

1. צ’וקר שרשרת הלב הכסוף:

צ'וקר שרשרת הלב הכסוף

שרשרת צ’וקר קטנה וחמודה עשויה כסף היא המתנה הטובה ביותר לילדה מהחצי הטוב שלו. השרשרת הדקה עם שתי השכבות והלב בין לבין. שרשרת הכסף נראית מרתקת יותר בגלל הלב והשרשרת הכפולה מוסיפה למראה שלה.

2. צ’וקר שלוש שכבות:

צ'וקר שלוש שכבות

טרנד ההגדרה באופנה שלך תמיד היה בסצנה. עיצוב שרשרת זה חושף מראה דומה. הצ’וקר השחור קשור לצוואר עם אביזר מוזהב קטן וביניהם והשרשראות מתחתיו נותנות מראה יפה. השרשרת הנמוכה ביותר עם האביזרים שונה משני האחרים המתארים קשר לא מקביל בין השרשראות.

3. ספייק צ’וקר לבנות:

צ'וקר ספייק לבנות

החנק השחור כמו שרשרת עוטפת הוא סקסי ללבוש עם שמלה מערבית. התליון דמוי ספייק מוסיף לחריפותו. את הצוואר הזה יכולה לבחור נערה כאביזר לעצמה בקלות. החוט כמו צ’וקר נראה לך פשוט אבל ייראה הרבה יותר יפה לאחרים כשהוא תלוי על הצוואר.

4. צ’וקר שרשרת האוקיינוס:

צ'וקר שרשרת האוקיינוס

גווני כחול הם צבעים מבוקשים מאוד על ידי הנשים. כשמגיעים לצבע הזה, זה יגרום לכל אחד לנשום גבוה כשהוא צופה בזה. צ’וקר השרשרת המוזהב הכפול עם תליון עגול בצבע האוקיינוס ​​ביניהם הוא דבר של אושר לקנות. אני לא צריך לרשום את סוג הלבוש שאתה צריך עם זה כי זה בטוח ישדרג וידגיש את המראה של כל סוג של שמלה שאתה לובש איתו..

5. מחרוזת Choker תחרה ליפסי תחרה:

שרשרת הצ'וקר תחרה ליפסי

זוהי שרשרת צ’וקר יוקרתית לענוד. העיצוב מעוצב בצורת פרחים, נראה טוב עם בסיס לא כל כך רחב. השרשרת המחוברת אליה כשהפנינה משובצת על משטח שטוח משתלשל מתחת נותנת מראה מסורתי גם כן. לפיכך, זוהי אופציה עבור רבים.

6. שרשרת הצ’וקר של הפנינה הלבנה:

שרשרת הצ'וקר של הפנינה הלבנה

הצ’וקר המעוצב באופן ייחודי מאוד כמו שרשרת לבנה שנכרך סביב צווארך הוא אביזר מפוכח אך חצוף ללבוש אותו. הלבן הוא צבע שליו המסמל את הטוב והחנק הפשוט, בדומה לזה, מתאר הילה חיובית. צרורות הפנינים הלבנות הקשורות בקו ישר בחוט מתארות גם מראה דומה, בקנה אחד עם הצ’וקר. לפיכך, פריט זה הוא נפלא לקנות וללבוש.

7. שרשרת הצ’וקר השחור הגותי השחור:

שרשרת הצ'וקר השחור הגותי השחור

כפי שהשם למעלה מרמז, השרשרת נותנת מראה גותי ותהיה לבחירה של כל בחורה שאוהבת אביזר כהה. גם האבנים השחורות המשתלשלות נותנות מראה דומה. זה נראה אלגנטי בדרכו שלו ובאמת יהיה אובייקט ההדגשה שלך ברגע שאתה לובש אותו. האבן השחורה הגדולה באמצע היא תוספת מסורתית לאלגנטיות שהשרשרת נושאת עימה.

8. צ’וקר סרוגה פרחוני ססגוני:

צ'וקר סרוגה פרחוני צבעוני

עוד אחד עם הפרחים הגדולים השחורים המחוברים לכל אחד והופכים אותו לצ’וקר מביא איתו אלגנטיות במראה שלו. קבוצת הפנינים באמצע מעניקה לה מראה יוקרתי והשרשרת תהיה בחירה נפלאה לאישה שתלבש אותה עם חברותיה או עמיתיה.

9. שרשרת הקטיפה השחורה מקטיפה:

שרשרת הצ'וקר הקטיפה השחורה

כאשר אתם מתכננים לטלטל את המסיבה במראה קטיפתי, השרשרת הזו היא זו בשבילכם. הוספת כמות טובה של חריפות וחבל באישיותך תגרום לך להיראות סקסית ומגניבה יותר. ניתן להשיג אותו בצבעים שונים ורבים. אתה יכול כל אחד מהם בעצמך.

10. צ’וקר מסוקס פשוט:

צ'וקר מסוקס פשוט

חנקן הקטיפה השחור הכהה עם הקשר בין לבין חוזר והפתעה סקסית. הקשר הקשור בשתי הצורות המשולשות ושאר הקשר שנותר משתלשל מתחת נותן מראה אטרקטיבי. זה יכול מאוד ללכת עם שמלה שחורה ונעליים שחורות יחד.

11. צ’וקר תליון החישוק:

צ'וקר תליון החישוק

הצ’וקר השחור הוא קלאסי עם חישוק הזהב באמצע. יש לה סגירת לובסטר. לחישוק באמצע מבטאים פוליש גבוהים.

12. צ’וקר העלה:

צ'וקר העלה

חנק העור עם טבעת הזהב ביניהם הוא יפהפה. התליון במיוחד, כמו העלה, הוא יצירתי שיש להשתמש בו ומעביר מסר. נעים מאוד להסתכל וללבוש הוא האיכות של שרשרת הצ’וקר הזו. אז קנה את זה אם אתה רוצה שגם האנשים יצפו בך בעיניים מרגיעות.

13. חוקר שבתאי:

צ'וקר סטורן

צ’וקר לא רגיל עם הרעיון היצירתי של תליון תלוי איתו הוא כיף לקנות. שתי שרשראות הצ’וקר בשכבות עם העליונה בצורת עיגולים המחוברים אליה והשנייה עם התליון בצורת כוכב לכת מסתובב סביב מערכת השמש נותנות מראה בהיר. זה יהיה דבר ‘מחוץ לקופסה’ לקנות.

14. הקוקר הפרחוני הססגוני:

צ'וקר הפרחים הססגוני

העיצובים הפרחוניים שנוצרו באבנים בהירות המחוברות לרצועה הסגולה מעניקים מראה נוצץ. אבני החן נמצאות במסגרות בצורת פרחים הן דבר אטרקטיבי ללבוש. צ’וקר שניתן ללבוש כלאחר יד וגם למסיבות, זה זה שממלא את דרישותיך הרב תכליתיות של שרשראות.

15. החוקר הדמוי מצרי:

החוקר הדמוי מצרי

מטבעות הזהב המחוברים זה לזה עם שרשרת מעניקים מראה דומה למצרי וכל מי שיש לו פנטזיה לתכשיטים כאלה יכול בקלות להגשים את משאלתה על ידי רכישת זו.

הצ’וקרים האלה הם הבחירות שנבחרו בין הטובים ביותר שתמצאו בסביבה. הולכים להשתתף באירוע, הולכים למסיבה מזדמנת או להתכנס, אפשר להגיע בקלות לכל אירוע עכשיו עם פחות לחץ על הבחירה מה ללבוש. כולם, הנבדלים זה מזה נותנים מראה מושך ותוכלו לבחור מכל אחד מהם.