15 תופעות לוואי חמורות של אלוורה – עליך להיות מודע להן

אלוורה הוא צמח בצבע ירוק המכיל ריר כמו ג’ל בתוך העלים. לג’ל זה יתרונות בריאותיים נפלאים, הודות לתכונות האנטי בקטריאליות, אנטי פטרייתיות ואנטי דלקתיות. מיץ אלוורה עשיר בתזונה וצורך אותו באופן פנימי יכול לטפל בהפרעות רבות, כולל סרטן. עם זאת, מה שאנשים שוכחים להבין הוא העובדה שהגזמה של כל דבר יכולה להוביל לסיבוכים. אלוורה אמנם צמח פלא ומהווה סם לאנושות, אך יש לו תופעות לוואי. צריך לשקול היטב את היתרונות והחסרונות לפני שמחליטים על השימוש בו. יישום מקומי של אלוורה על עור רגיש עלול להחמיר את המצב. באופן דומה, צריכתו הפנימית עשויה שלא להתאים לכל בטן. עיין במאמר זה למידע נוסף על תופעות הלוואי של אלוורה.

תופעות לוואי של אלוורה

האם אלוורה יכולה להיות בטוחה לצריכה?

בטיחות האלוורה תלוי במבנה גופך ובעמידותו לג’ל. הג’ל מכיל חומר בשם לטקס, אשר כאשר הוא נצרך על בטן שאינה סובלנית מלטקס, עלול לגרום להתייבשות ולהפרעות קיבה חמורות. אלוורה ידועה בהשפעות המשלשל וברמות הנתרן הגבוהות, אשר כאשר היא נצרכת עלולה לגרום לאובדן מים ולהורדת רמות האשלגן בגוף..

מהן תופעות הלוואי של לטקס אלוורה?

לטקס באלוורה הוא החומר הצבע הצהוב המצוי מתחת לג’ל. מחקרים מוכיחים שאפילו כמות קטנה של לטקס בעת צריכתה עלולה לגרום לבעיות בריאות חמורות. שלשולים הם הבעיה השכיחה ביותר וייתכנו התכווצויות בבטן, מחלות כליות והורדת רמות אשלגן.

במיוחד כאשר לוקחים יותר מ 1 גרם, לטקס באלוורה יכול להיות קטלני, כאשר לא ניתן לשלוט באובדן המים. ההשפעות של לטקס נמשכות לפחות שבוע. עם זאת, יישום אקטואלי של לטקס בטוח יחסית, אלא אם כן יש לך עור רגיש.

האם אלו לארה ולטקס בטוחה לצריכה של ילדים?

התשובה היא לא! לטקס אינו מתאים למבוגרים, ובמיוחד אצל ילדים, רגישות הלטקס היא בצד גבוה יותר. ילדים הסובלים מבטן שברירית בעת צריכת לטקס עלולים ליטול טרף במצבים מסוכנים של שלשולים קיצוניים, אובדן נוזלים ויכולים להתגלות כקטלניים במקרים קיצוניים. חשוב להרחיק ילדים ממיץ אלוורה, אלא אם כן המליצו על ידי מומחים בתחום הבריאות.

תופעות לוואי של אלוורה:

להלן 15 המריחות והאכילות של תופעות הלוואי של אלוורה שאדם צריך להיות מודע להן.

1. בלוטת התריס:

חומר המשלשל הנמצא מתחת לעלים של צמח האלוורה יכול לעכב את ספיגתן של תרופות מסוימות למחזור הדם. אם אדם כבר נמצא בכל סוג של תרופות שנקבעו כמו בלוטת התריס או תרופות אחרות לטיפול בבעיה פנימית אחרת, יש להתייעץ עם הרופא לפני צריכת תמציות של צמח זה..

זה יכול לגרום להתייבשות קשה וזה יכול לעכב ספיגה של שמן קיק, ריבס וגם חילבה. השום נצרך לעתים קרובות למטרות חולשה פנימית, כאשר הוא נצרך ללא עיבוד עלול לגרום לבעיות מסוימות של בעיות עיכול או אחרות.

2. תופעות לוואי אלוורה על העור:

אנשים מסוימים עשויים להיות עצבניים לצריכת מיץ אלוורה. הסיבה לכך היא שהסוכן עלול לגרום לגירויים קשים של העור וגם במקרים מסוימים עלול לגרום לרתיחה על פני השטח ויכול גם לגרום לפריחות הניתנות לקריאה וגם להתפשט. ניתן להבחין בתופעות לוואי אלוורה על הפנים בצורה של כוויות וכתמים בעור.

3. שלשולים:

תופעות הלוואי הנפוצות של משקה אלוורה הן שלשולים הנגרמים עקב אנתרקווין הקיים בג’ל של צמח זה. מכאן שצריך להגביל את כמות הצריכה ואם הבעיה ממשיכה יש לפנות לרופא.

4. תנועת מעיים עצבנית:

בדרך כלל אומרים שהג’ל יכול להיות טוב כאשר הוא נצרך ויכול גם להיפטר מאדם מכל צורה של בעיות עצירות. עם זאת, נראה שאם זה לא נלקח כראוי במינונים הנכונים זה יכול לגרום לתנועת מעיים עצבנית.

5. כיבים במעיים:

התמציות, כאשר הן נלקחות בצורת מיץ, יכולות להגביר מחלות כמו קרוהן, דלקת התוספתן, כיבים במעיים, טחורים וגם בעיות אחרות כמו קוליטיס. לכן, מומלץ לבצע מחקר נכון לפני צריכת זה.

6. בעיות בלחץ הדם:

ג’ל אלוורה נצרך ללא עיבוד עלול לגרום לבעיות לחץ דם לא תקינות. לכן למרות שזה טבעי, עדיין אין לצרוך זאת אלא אם זה מעובד וגם נקבע במינונים מתאימים על ידי רופא מוסמך. זה יכול לגרום לבעיות לב והורדה פתאומית או עלייה בלחץ הדם, כאבי ראש ועצבנות אחרת או אפילו הזעת יתר.

7. בעיות בעצירות:

רואים גם שאם זה נצרך אפילו במינונים הנכונים, עלול לגרום לדלדול רירית האשלגן מהמעי ולגרום לבעיות עצירות..

8. פסאודומלנוזיס:

צריכה מוגברת של ג’ל האלוורה יכולה לגרום לפסאודומלאנוזיס. זהו מצב שיכול להגדיל את הסיכוי לחלות בסרטן המעי הגס.

9. פגיעה בכליות:

צריכה מופרזת של משלשל אלוורה עלולה לגרום לפגיעה בכליות או להפרעות אחרות במערכת השתן. זוהי אחת מתופעות הלוואי העיקריות של אלוורה.

10. תופעות לוואי של אלוורה על השיער:

אמנם אין תופעות לוואי אלוורה על השיער, אך אנשים עם קרקפת רגישה עלולים לחוות גירוד וגירוי בעת החלת הג’ל ישירות עליו..

11. חוסר איזון אלקטרוליטי:

אלוורה גורמת לכאבי בטן חמורים, כאבי דלקת התוספתן, התכווצויות ועל ידיים אחרות, כליות, מחלות כבד ומספקת חומרים רעילים לכבד. צריכת אלוורה דרך הפה אסורה וגם מסיבות מסוימות מיצים אלוורה אינם מועדפים. רק ג’ל אלוורה המופק מוחל על החלק הפגוע של העור והשיער.

הוא גם גורם לחוסר איזון אלקטרוליטי בגופנו, לשלשולים, לבעיית עצירות ולהתקשות העור. לוקח זמן לרפא פצע אם הוא נצרך וגם גרם לדימום מוגזם. לעתים קרובות צריכת אלוורה גורמת באופן פנימי לפריחות, לאלרגיות ואדמומיות בעור.

12. מחלות לב וכלי דם:

אלוורה מגביר את הסיכון לדופק לא סדיר שיש לו תופעות לוואי חמורות על בריאותנו. הוא גורם לאי ספיקת כליות גדולה, מרעיל את הכבד, מחליש את השריר, מוריד את רמת האשלגן בדם מה שעלול להוביל למחלות לב וכלי דם, לבעיה בקיבה ואף לגרום לאבנים בשתן..

העור מושפע מצריכת אלוורה אך אם נשתמש בו חיצונית הוא לא ישפיע עלינו אלא הוא יועיל ביותר. כאשר הוא נצרך באופן פנימי, הוא גורם לכאבים, דלקות בעור ואדמומיות העפעפיים ולפיצול עור אחיד.

13. סיכוי לדימום:

הסיכון לדימום עולה על ידי צריכת אלוורה וזה גורם לדימום מוגזם. מינון נכון של תרופות חיוני ביותר לחולים הסובלים מהפרעת דימום. תרופות מסוימות המכילות את התמצית גם מגבירות את הסיכון לדימום אצל אנשים הסובלים מהפרעה זו לעתים קרובות. אז אנשים חייבים לקבל הצעות מהרופאים להתאמות המינון. אלוורה גורמת לחריגות בגופנו אשר מביאות למחלות לב ואף מגדילות את הסיכון לסרטן.

14. תופעות לוואי אלוורה על הלב:

רמת יוני האשלגן יורדת על ידי צריכת אלוורה או מיץ אלוורה. אשלגן יעיל לבריאות הלב וכלי הדם שלנו ותפקוד תקין של הלב. כמו כן, האשלגן מתרוקן מתאי רירית המעי. אלוורה מגביר את בעיות העצירות ואת בעיות תנועת המעיים וזה יגביר את הבעיה של מי שסובל מבעיות אלה..

15. חולשת השרירים:

צריכת אלוורה מזיקה הן לאנשים מבוגרים והן לילדים. זה לא מומלץ ובאמת לא לצריכה. דופק לא סדיר הוא נושא רציני והוא אפילו מחליש את השרירים שלנו. מצבי הלב מושפעים עוד יותר, לאנשים הסובלים ממחלות לב בעבר.

האם השימוש באלוורה במהלך ההריון וההנקה בטוח?

  • אלוורה אינה בטוחה אם אנו צורכים וגורמת לבעיות חמורות. זה נחשב לעתים קרובות כי זה קשור להפלה.
  • אלוורה היא מאוד לא בטוחה לנשים בהריון וצריכה להימנע אם את מניקה מכיוון שהיא יכולה להשפיע גם על הילדים. לעתים קרובות הוא גורם לשלשול, כאבי בטן והתכווצויות אם הוא נצרך.
  • כמו כן, לעלי אלוורה יש תופעות לוואי עיקריות. רק ג’ל האלוורה המופק משמש למטרות שונות ומורח על עור ושיער לטיפולים שונים.
  • רכיבי אלוורה מופקים מחלב אם על ידי התינוקות שיהיו מזיקים להם גם וזה מגביר את התכווצות הרחם.
  • מיץ אלוורה נחשב גם מזיק לנשים מניקות מכיוון שהוא יכול להוביל לשלשולים.

זוהי פרקטיקה נפוצה עבור רובנו להסתמך על ידע ותבונה באינטרנט המתקבלים מפרסומות. כשמרבית המודעות של טל קנייה צורחות על היתרונות של מיץ אלוורה וכל מאמר שני באינטרנט שמוחל כפיים ליתרונות הנפלאים שלו לבריאות, אנשים רבים מניחים שהוא בטוח ב -100%. אולם המציאות הפוכה. צמח לכאורה צנוע זה, למרות שיש לו יתרונות בהירים יותר, מגיע עם מערכת קוצים משלו.

צריך להבין את העובדה שמיץ אלוורה אינו נקי לחלוטין מתופעות לוואי וזה עלול להוביל לסיכונים בריאותיים גדולים. אנו מקווים שעכשיו אתה מבין מדוע לא מומלץ להשתמש במוצר כלשהו באופן עיוור מבלי לעלות על הסיכונים שלו!