15 עיצובים תליון יהלומים היפים ביותר

תכשיטים יקרים מיהלומים לכל החיים הם פועם לב לכל הנשים. נשים משוגעות מאוד על תכשיטי יהלומים שכן היהלומים והתכשיטים הם חלק מהנשיות וחלק עיקרי ממנה במעמד החברתי. מעל לכל התכשיטים, ליהלומים יש מקום מיוחד בלב הנשים. הדבר המרתק של היהלומים הוא הניצוץ המפואר שלעולם לא מתנצנץ הנוצץ בכל פעם שהיא לובשת.

הכי יפה-יהלומים-תליון-עיצובים

יהלומים נחשבים כהצהרה האולטימטיבית של אופנה. כיום עולם האופנה העדכני ביותר בתכשיטים מוקסם בתכשיטי יהלומים. כל הנשים רוצות להיראות נהדר ולהתבלט בסגנון ההלבשה השונה שלה, בין אם זה הלבוש שלה, הנעליים או הקישוטים שלה.

סוגים שונים של ערכות תליון יהלומים:

לפניכם רשימה של 15 עיצובים תליוני יהלומים אחרונים לנשים וגברים. אתה יכול לבחור אותו.

1. תליון יהלום יחיד בצורת לב אמיתי:

תליון יהלום יחיד בצורת לב אמיתי

יהלומים אמיתיים הם לבם של גברים ונשים שניהם, גברים במחיר יהלום אמיתי ונשים ליופיו של יהלום אמיתי. ולוקח בערך יהלום אמיתי בצורת לב אחד, כדאי שתהיה מוכן לזכות בעוד כמה לבבות.

יהלום בצורת לב אמיתי משובץ בזהב טהור הוא מטיל עיניים בכל אירוע. אין ספק שאישה הלובשת יהלום אמיתי נחשבת לאחת האישות המאושרות כי היא בעלת יהלום אמיתי ומאהב שמביא לה את היהלום האמיתי.

2. סט פשוט לתליון יהלומים אמריקאי לבנות:

סט פשוט לתליון יהלומים אמריקאי לבנות

יהלומים אמריקאים או יהלומים סינתטיים עשויים בעצם זכוכית או פלסטיק. הם יהלומים מזויפים, אבל הברק והנצנצים של היהלומים האמריקאים הם לא פחות מיהלומים אמיתיים. מבחינת עלות, היהלומים האמריקאים זולים מאוד בהתאם לאיכותם. ולפעמים אפילו שווה ערך למחיר האמיתי.

המראות שהיהלומים האמריקאים נותנים לתכשיטים הוכיחו את עצמם יפים יותר מתכשיטי יהלומים אחרים. ערכת התליונים האמריקאית המשובצת יהלומים נראית מהממת כשהיא נלבשת. תליון הזהב כולו מכוסה ביהלומים שמושכים עיניים רבות.

3. תליון קריקטורה יהלומי מותאם אישית:

תליון קריקטורה יהלומי מותאם אישית

תכשיטי יהלומים בהתאמה אישית הם דבר שאינו נפוץ. תכשיטים בהתאמה אישית מיוצרים על פי בחירת הלקוח. הנה תליון יהלום מצויר הוא אחת הדוגמאות. התליון היפה של טוויטי משובץ כולו ביהלומים זעירים וצבעוניים. רק חובב טוויט יכול להזמין תליון כזה. אבל אתה יכול לראות אנשים משתגעים של יהלומים להזמין תליונים בעיצובים שונים המשובצים לגמרי.

4. תליון יהלום דמעה:

תליון יהלום דמעה

יהלום טיפת דמעה לבן משובץ בזהב לבן ויוצר תליון יפהפה. יהלומים ניתנים לחיתוך דק וצורת צורה יפה כגון טיפת דמעה זו. תליון טיפת דמעות נראה מקסים מאוד תלוי על שרשרת זהב לבן. נצנוץ הכסף של הזהב הלבן גורם לו להיראות בנפרד תלוי עם ברק בגבולו.

5. תליון ריבוע יהלום עם אבן אחת:

תליון ריבוע יהלום עם אבן אחת

אבני חן מחוברות לשמש של אנשים. אנשים רבים אוהבים לענוד תכשיטים מאבני חן. ציטרין היא גם אחת מאבני החן של השמש ונחשבת לאחת הטובות מכולן. תליון עם יהלום ציטרין עטוף טבעות זהב משובצות יהלומים לבנים קטנים הוא עיצוב עשיר של תליון.

6. תליון רובי יהלום לאישה:

תליון רובי יהלום לאישה

מדברים על יהלום האודם וחושבים על עושר העולם. ידוענים ואנשים עשירים בחברה אוהבים תכשיטי אודם ומרתקים ללבוש אותם. אם תציג לאישה יהלום או תכשיט שרשרת אודם היא תשמור אותה לליבה לנצח.

תליון אודם המכוסה ביהלומים לבנים יוסיף לתליון ברק עוצר נשימה. ניתן להשיג יהלומי רובי גם בצורות ובגדלים שונים. יהלום אודם על שרשרת של גברת בוודאי יגרום לה להרגיש מיוחדת ויקרה.

7. תליון יהלום לבן חתוך:

תליון יהלום לבן חתוך בסדר

שמירה על האבנים היקרות והאבני החן בצד וכאשר שמו של היהלומים הלבנים מופיעים, אינך יכול להתאפק להביט בו פעם אחת. הברק והנצנוץ של יהלום לבן וחתוך בצורת לב מנצח את ליבה של כל אישה. תליון עשוי זהב לבן שחושב יהלום לבן בצורת לב רק נראה מדהים להפליא.

8. תליון יהלום שחור בצורת לב:

תליון יהלום שחור בצורת לב

יהלום שחור הוא בהחלט צבע כהה שיש לשבח אותו, אך אין ספק שיופיו מדהים. מתנה של תליון יהלום שחור לאהבתך היחידה תגרום לה להרגיש מדהים. היא יכולה לענוד את תליון היהלום השחור על שמלת שחורה ללא שרוולים בדייט יפהפה איתך.

9. תליון טפזנט יהלומי ספיר שחור בצורת לב:

תליון טפזנט יהלומי ספיר שחור בצורת לב

יהלום ספיר כחול כהה בצורת לב נראה מדהים מוקף יהלומים לבנים ומבריקים. נשים היו שמחות לענוד תליון כזה ביום מיוחד עם אהבתה, לבושה בשמלת צוואר רחבה ויפה המראה את יופייה של התליון.

10. ארבעה תליון יהלום ספיר עגול לגברים:

תליון יהלומי ספיר עגול לגברים

ארבעה יהלומי ספיר המוקפים ביהלומים לבנים היוצרים תליון בצורת ריבוע הוא תליון יפה ומפוכח למראה. הגוונים הכחולים של יהלום ספיר קוסמים את העיניים המביטות בו. זוהר היהלום גורם לנו לתחושת עומק. תכשיטי יהלום ספיר אהובים גם על גברים.

11. תליון לוח יהלומים עגול:

תליון לוח יהלום עגול

יהלום לבן בצורת עגול מושלם נראה מקסים על מסגרת קרה לבנה ומוחדר דרך שרשרת זהב לבן. היהלום היחיד הנוצץ על צווארך נראה מקסים. המראה של יהלום לבן יחיד מקסים אפילו על חיי השגרה.

12. תכלת טופז ותכלת יהלום:

תכלת טופז ותכלת יהלום

תליון יהלום טופז כחול שמיים נראה מרהיב ומקסים. העיצוב על יהלום הטופז עדין מאוד ונותן תחושה של מראה נשי. עבודת תליון טופז על שמלת צוואר רחבה תיראה מדהימה אפילו באור יום.

13. תליון יהלומי אופל עם שרשרת:

תליון יהלומי אופל עם שרשרת

ליהלום אופל יש מראה מטושטש אך תליון עשוי יהלום אופל נערץ על ידי אוהבי אופל רבים. אופל יקר מגיע בצבעים שונים כמו שקוף עד לבן, אפור, אדום, כתום, צהוב, ירוק, כחול, מגנטה, ורד, ורוד, צפחה, זית, חום ושחור. אופל שחור נדיר מאוד.

14. תליון יהלום סגול:

תליון יהלום סגול

יהלום סגול הוא יהלום בצבע נפוץ מאוד אך תכשיטים עשויים יהלומים סגולים בהחלט מהפנטים. המראה של יהלום סגול בתליון מדהים ומראה גם נשים וגברים רבים.

15. תליון יהלום ירוק בהיר:

תליון יהלום ירוק בהיר

יהלום ירוק בהיר נראה מקסים כשהוא משובץ בזהב ומיופיין ביהלומים לבנים. הברק של היהלום הירוק מדהים.

יהלומים היו בלבבות העולם מאז עידנים. יהלומים היו נשים וגברים מרתקים מבחינת יופיו ומעמדו. יהלומים אך ורק אבנים שנאספו מנחלים ונהרות נמצאים נדירים מאוד בימינו אך הערך היה יקר כבר מתחילת יצירת היהלומים. זה נחשב קודם לכן כי יהלומים מיוצרים לאנשים העשירים בלבד, עכשיו הדברים שונים. כל חובב יהלומים יכול לענוד תכשיטי יהלום לפי בחירתו.