39 רעיונות למתנות יום הולדת ייחודיות ומתחשבות

יום השנה השלישי הוא עוד תזכורת לשנים המוצלחות והעוקבות של בני הזוג. בטוח שתהיה סערות, אבל כל מה שחשוב הוא איך יוצאים מזה. בדיוק בשביל זה, אנו מעלים לכם טוסט! אנו יודעים עד כמה חשוב להיות מתנה זה לזה, כסימן לחגיגה ואושר. בזמנים כאלה, הנה מאמר שיגייס כמה מרעיונות המתנה האפשריים להעניק אחד לשני, או אפילו לזוג האהוב עליכם.

מתנה ליום הנישואין השלישי

מהי המתנה המסורתית לשנה השלישית?

המתנה הנפוצה ביותר ליום הנישואין השלישי היא קריסטל וזכוכית. הוא מסמל את השקיפות בין בני הזוג ואת יופי מערכת היחסים ביניהם.

רעיונות מתנה ליום נישואין שלישי -1

מתנת יום השנה השלישי לה:

1. זר טרי:

זר פרחים טרי לעולם לא יאכזב אף אישה והוא טוב לחברה שלך. בחר כמה מאוסף הפרחים האקזוטי ביותר והעוות אותו לזר יפה. אתה יכול להכין זאת בעצמך, כך שתוכל להתאים אישית או לבקש מחנות פרחים שתעשה זאת עבורך.

2. תיבת קריסטל עם חריטת לייזר תלת מימדית:

נשים בטוח יאהבו את זה. יום השנה הנישואין השלישי הזה, מלא אותו בדברים הקטנים החשובים. התאם אישית קופסת קריסטל עם התמונה שלך ועשה ממנה תלת מימד. תן לזה לזרוח כל חייו.

3. מכשירי כתיבה:

דבר נוסף שצריך לחשוב עליו עבור מישהו מיוחד שלך יהיה נייר מכתבים. יש אנשים שבאמת יש להם משהו לכתיבה. אם החברה שלך היא אחת, היא הולכת לאהוב את זה כמתנה שלה.

4. ארנק:

ארנק עור או ארנק מכל סוג מפואר, עם הרבה שקיות, יהיו אופציה טובה גם כן. בחר צבע עדין או זוהר על סמך מה שהיא אוהבת.

5. שעון בריאות:

מה דעתך להעניק לחברתך שעון בריאות, רק כדי שתטפל היטב בגופה?

מתנה ליום השלישי בשבילו:

1. סט רכבת:

כדי שזה יהיה פשוט, אתה יכול לתת לחבר שלך, סט רכבת עם הדמות האהובה עליהם מסדרות, סרטים או שחקני ספורט.

2. אנין וויסקי:

הפתיעו אותו ברעיונות המתנה ליום השנה השלישי. הוא הולך להוקיר זאת במשך זמן רב מאוד. המשקפיים מסורתיים ויהוו שילוב מושלם ללילה דייטים. הזכוכית היפה הזו הולכת לזרוח כמו יהלום.

3. קופסה המועדפת עליו:

מה דעתך להכין קופסה עם כל המועדפים עליו? הוא הולך לאהוב את הבחירה הזו.

4. מעיל עור:

חוזרים לעור, כי מה עוד יכול להיות טוב יותר? מתנות עור ליום השנה השלישי יהיו מיוחדות מכיוון שאתה מנסה לרמוז שגם מערכת היחסים שלך נמשכת כל עוד העור.

5. שעון עץ:

שעוני עץ יוקרתיים ויחזיקו מעמד לאורך זמן. מתנה מסורתית זו השנה השלישית היא בחירה טובה מאוד. הם מגיעים בגוונים רבים ומגוון אפשרויות חיוג לבחירה.

רעיונות למתנות יום השנה השלישי להם:

1. סט ספות:

אם אתם מכירים את בני הזוג ממש טוב ואם אתם חברים טובים, זוהי אפשרות טובה לבחור. בחר ספה תואמת את עיצוב הבית. ערכות ספות הן דרך מדהימה להראות להם את האושר שלך.

2. תגי מזוודות:

לאותם זוגות שתמיד בתנועה, תג מזוודות עור הוא מתנה מתחשבת מאוד. זה מאפשר להם לזהות את התיקים שלהם וגם לסמן.

3. ישיבה נוספת:

מה עם קצת מקום נוסף לרגליים עבורם? אתה יכול לבחור כריות ישיבה נוספות רק כדי שיוכלו להשתמש בה בנוחות ולמתוח את הרגליים החוצה. בנוסף, אתה יכול להשתמש בו גם כשאתה נוסע!

4. משתלה:

מתנה טובה נוספת לשנה השלישית תהיה הקמת משתלה קטנה בביתם. כלול כמה מהפרחים והצמחים האקזוטיים ובקש מהעוזר להתקין אותו כפי שהם אוהבים.

5. נדנדת זכוכית:

מה דעתך על נדנדה מזכוכית?

מתנות יום השנה השלישית המסורתיות:

מתנות מסורתיות ל -3 שנים כוללות כמה מהדברים הטובים ביותר הדרושים לזמן; עוֹר. הנה מבט.

1. תיקיות עור:

למטיילים הנלהבים, תיקיות עור אלה של דרכון עם שמות מודפסים מעניקים לו נגיעה מסורתית ורגשית באמת. בחר את הצבע הנכון שהם אוהבים.

2. תחתיות עור:

למי שאוהב את המשקה שלו ולא יכול לחיות בלעדיו, תחתיות יהיה שימושי מאוד. בחר תחתיות מותאמות אישית מעור מעור לחיים ארוכים יותר.

זה יהיה חובה מוחלטת. עד סוף השנה השלישית, בוודאי יהיו הרבה דברים מבולגנים על השולחן. מגש עור זה יעזור לפרוק את האזור. הבונוס הוא שהמגש עומד להישאר זמן רב.

3. נרתיק עור:

זה יהיה שימושי, במיוחד במהלך נסיעות. למארז יש תיקיות מתאימות לשמירה על הצרכים ואפילו הדברים הקטנים ביותר. מארזי תכשיטי עור אינם רק מהודרים, אלא גם מעוצבים!

4. צמיד עור:

למרות שזה עשוי להישמע מאוד יהודי, מהו מערכת יחסים ללא אלמנט של ילדותיות? העניק לאהובך צמיד עור ועליו כתובים ציטוטים של lovey-dovey. הוא/היא יאהבו את זה.

מתנות יום השנה השלישי לבעל ולאשה:

להלן מספר מתנות שכדאי לחשוב עליהן כאשר מחליטים לקנות.

1. ביגוד ונעליים מעור:

רעיונות מתנה ליום הנישואין השלישי 1

מוצרי העור למתנת יום הנישואין השלישי הם תמיד להיט! עור ידוע באופיו הרך והחם. החלק הטוב ביותר של העור הוא הנוחות שהוא מציע. אתה יכול לבחור הרבה בגדים, שלכולם יש ברק ויופי. זו תהיה מתנת יום הולדת אחת טובה בשבילה.

2. אביזרי עור:

רעיונות מתנה ליום הנישואין השלישי 2

אביזרי עור לעולם לא יצליחו להרשים. חפש תיקים וארנקים, כולם נושאים את הרכות וסימן ההיכר של העור. זוהי עוד מתנת יום הולדת 3 לחברה או לאשתך.

3. מוצרי שולחן עור:

רעיונות מתנה ליום הנישואין השלישי 3

ניתן להשיג גם מוצרי שולחן עור. אם להזכיר כמה, ישנן תיקיות, קבצים, רפידות הערה לכריכת עור. אתה מקבל גם סט שולחן מלא, הכולל גם מעמד עט. זה יגרום לשולחן העבודה של האדם להיראות מסודר ומסודר. מה דעתך על מתנת יום הנישואין השלישית הזו לבעל?

4. מוצרי מזוודות עור:

רעיונות מתנה ליום הנישואין השלישי 4

מזוודות העור יוצאות מהאופנה. מזוודות עור מציעות עמידות ואמינות כשאתה צריך לשאת הרבה פריטים. זכור לבחור את הנכון עם הרבה כיסים לנוחות השימוש. זהו רעיון אחד למתנה טובה ליום הנישואין השלישי לבעל.

5. אלבום עור:

רעיונות מתנה ליום הנישואין השלישי 5

זהו רעיון אחד למתנה לשנה השלישית לזוג שאתה אוהב. האלבום הקטן הזה יאפשר להם להיזכר בימיהם הישנים וגם יהיה אוסף של התמונות הטובות והכנות שלהם, כאלה שאפשר להוקיר אותן לאורך זמן רב. חוץ מזה, זה עור, ולכן אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא לעולם לא ידהה או יתבלה.

6. צלמיות קריסטל:

רעיונות מתנה ליום נישואין שלישי 6

קריסטל הפכה ליצירה מעניינת מאוד לייצור צלמיות כמו פסלים, פסלים וכו ‘. פסלונים אלה הם יצירות מצוינות. היכולת שלהם לנצנץ באור הופכת אותם לכל כך אטרקטיביים. הצלמיות מגיעות בצורות, גדלים שונים. ייתכן שיהיו גדולים הנוצצים באור לחפץ קטן שעשוי לפלוט זוהר קטן. זה יהיה חמוד לאשתך.

7. גביעי יין קריסטל:

רעיונות מתנה ליום נישואין שלישי 7

יין מוגש בצורה הטובה ביותר בגביעים נחמדים ויפים. גביע זכוכית תמיד נפוץ. אבל מה שהופך את הגביע למיוחד עוד יותר הוא אחד עשוי קריסטל. גביע קריסטל ימשוך את תשומת לבו של כל הנוכחים במפגש. זוהי מתנת יום השנה היוקרתית ביותר לזוג האהוב עליכם.

8. תכשיטי קריסטל:

רעיונות מתנה ליום נישואין שלישי 8

תכשיטי קריסטל תמיד היו באופנה. אשתך הולכת לאהוב את זה בהחלט! לתכשיטי קריסטל מסוג זה יש יופי משלהם, ורבים מהם מגיעים בצבעים מרובים, ובכך נותנים להם מראה ייחודי.

9. מראות:

רעיונות מתנה ליום נישואין שלישי 9

אם אתה חושב שמראות לא מוערכות מספיק, אתה טועה! תסתכל על הצורות והעיצובים המעניינים הרבים שהוא מגיע אליהם. הם פשוט מהממים וקלאסיים. אתה יכול גם לקבל צורה מותאמת אישית. מה דעתך על המתנות האלה ליום השלישי בשבילה?

10. אבני חן:

רעיונות מתנה ליום נישואין שלישי 10

דבר נוסף לחשוב על אבן חן. העניקו לאשתכם אבן חן מהממת להפתיע אותה. זה יכול להיות טוב גם לבעלים.

11. סט פנינים:

רעיונות מתנה ליום נישואין שלישי 11

התכשיט האהוב והפשוט ביותר הוא סט פנינים. אתה יכול לתת את זה לחברה שלך ביום השנה השלישי שלך.

12. ארנק עור:

רעיונות מתנה ליום נישואין שלישי 12

מה עם ארנק עור לבעלך? הוא בטוח יאהב את זה ליום השנה. בחר אחד שיש בו הרבה שקיות כדי שיהיה נוח.

13. כיסא נוח:

רעיונות מתנה ליום נישואין שלישי 13

מה דעתך על כיסא נוח שתחזור ותירגע עליו? כיסא עור זה יהיה בחירה טובה מאוד. אתה רק צריך לבחור עור באיכות טובה וצבע תואם, תוך התחשבות בפנים הבית. זה כנראה בעל רעיונות למתנות יום הולדת 3 לחתונה.

14. תלויי קיר:

רעיונות למתנות יום נישואין שלישי 14

ציורי קיר מגניבים וקלאסיים. בדרך כלל הם באים לייצג ציור פופולרי או פשוט תרבות. תן את זה לאשתך ולביתך ביום השנה השלישי שלך.

15. מצלמת פולארויד:

רעיונות למתנות יום נישואין שלישי 15

מצלמה קטנה זו שימושית מאוד וגם חמודה. הוא נותן תמונה מיידית וזו דרך טובה ליצור שובל זיכרון. אשתך תאהב את זה.

16. ספא:

רעיונות מתנה ליום נישואין שלישי 16

הספא הוא משהו שהיא הולכת להוקיר לנצח. תן לה לשקוע ביום נטול מתח ביום השנה הזה. תן לה עיסוי גוף טוב כדי להתפנק.

17. אביזרי רכב:

רעיונות מתנה ליום נישואין שלישי 17

אתה יכול לתת לבעלך סט של אביזרים לרכב שהוא עשוי להזדקק לו לרכב. זה יכול להתחיל ממטהר אוויר ועד כיסויי עור טובים למושב.

18. סט טיימר:

רעיונות למתנות יום נישואין שלישי 18

סט שלם של ציוד סטיילינג כמו גוזם יהיה בחירה טובה מאוד. בדרך זו, בעלך יכול גם לנסות סגנונות רבים כדי להרשים אותך.

19. יין:

רעיונות למתנות יום נישואין שלישי 18

מה דעתך על בקבוק יין ישן ליום השנה השלישי שלך איתך? בקבוק יין ישן לעולם לא יפסיק להדהים בחורים. זו תהיה מתנה טובה ליום השלישי לבעל.

20. Play Station:

רעיונות מתנה ליום הנישואין השלישי 20

אנחנו בטוחים שהוא הולך לאהוב אותך בגלל זה. תחנת השמעה היא החלום של כל בחור. למרות שהוא יכול לשרוף חור בכיס שלך, הוא בהחלט יכול לפצות על כך.

כיצד לחגוג יום הולדת 3 וכיצד להציג מתנות?

ישנן שתי דרכים לעשות זאת. תוכלו לשמור על פרטיותו ולהציג זה לזה את המתנות הייחודיות ליום השלישי. הדרך השנייה היא לערוך מסיבה לאחרים, לחברים שלך ולחברים קרובים אחרים.

אם אתה ביישן מכדי להציג בפני אחרים, אתה תמיד יכול לעשות זאת באופן פרטי. אחרת, תוכל להרים טוסט ולשיר להם שיר יום נישואין במקהלה ומתנה.

דברים שצריך לעשות לקראת יום הנישואין השלישי:

  • התחל בתרומת סחורה או ארוחת צהריים לחסרי בית.
  • מקשטים ומתאימים מעט את הבית שלכם, כך שיתאים לנוחותכם.
  • תאריך ארוחת ערב הוא am

הדרך הטובה ביותר למתנה היא תמיד לדאוג למשהו אישי יותר. מתנות מודרניות ליום השלישי הן הרבה כיום. עליכם רק לדעת מה לבחור ומה יהיה שימושי זה לזה, לזוג שאליו אתם מתכוונים להעניק מתנה.