9 עיצובים קלאסיים של טבעות יהלום סוליטר לאירוסין

טבעות אירוסין צריכות להיות מיוחדות וצריכות להיות כוכב הערב. הטבעת עומדת כסמל למחויבות בין שני אנשים ולכן מה יכול להיות יותר מסנוור ביופייה המדהים מאשר טבעת סוליטר. סוליטר מוגדר כיהלום בודד רותח במראה אחד. טבעות האירוסין של הסוליטר נראות מרהיבות ואף נראות מלכותיות וקלאסיות. טבעות עדיין סוליטר הן טבעת האירוסין הפופולרית ביותר בעולם ובעיקר עבור אלה שמבינים בסגנון אך עדיין רוצים לומר אמירה נועזת.

טבעות אירוסין של סוליטר:

בואו נסתכל על 9 טבעות האירוסין הטובות ביותר בפלטינה וזהב:

1. טבעת אירוסין סוליטר כרית פלטינה חתוכה:

טבעות אירוסין של סוליטר

ישנם חתכים מסוימים בטבעת סוליטר מתוך חיתוך הכרית ההם פופולריים מאוד. היהלום המשובץ על טבעת זו הוא בעל צבע H1 כלומר כמעט צבע פחות אך יש בו גוון צהוב ויהלום שקוף אחד. על הטבעת הסוליטר משובץ במרכז שבו מוצבים עוד ארבעה יהלומים מבודדי כרית מבריקים בצורה בולטת. הטבעת כולה עשויה פלטינה ובכך הופכת אותה לטבעת אירוסין מדהימה.

2. טבעת אירוסין קלאסית של סוליטר בצורת כיפה:

צורת כיפת טבעת אירוסין קלאסית

אם טבעת האירוסין היא טבעות סוליטר זה עוצר נשימה וגם נוטף מעמד. טבעת זו היא יצירה קלאסית שעליה חרוט סוליטר ועל הפינות עליה מעוצבת צורת כיפה ובכך מעניקה לה מראה מרהיב יותר מבעבר.

3. טבעות אירוסין בצורת פרח סוליטר:

טבעות אירוסין בצורת פרח סוליטר

לפרח ולנשים יש מתאם הדוק ולכן נערות צעירות רבות מעדיפות לקבל טבעות אירוסין גם בצורת פרח. הטבעת נראית מהממת והסוליטר משובץ באמצע הטבעת כאשר מעוצבים כמו עלי כותרת קטנים ובכך נותנים מראה מבריק והופכים אותה לטבעת אירוסין מושלמת.

4. טבעת אירוסין עגולה עם זהב ורוד 14K:

טבעת אירוסין עגולה מזהב ורוד 14K

טבעת אירוסין זו עשויה זהב ורוד 14 קראט עם סוליטר בצורת עגול מוטבע במרכז. בצדדים יש לה סמל של אינסוף שהופך את הטבעת הזו לטבעת מושלמת למטרה זו. כמו האינסוף מסמל שלא משנה מה יופיע האהבה והחיבה לעולם לא ישברו זו משמעות ההתקשרות.

5. טבעת אירוסין של סוליטר זהב טהור:

טבעת אירוסין של סוליטר זהב טהור

זוהי טבעת אירוסין זהב מפוארת. כשהנשימה עוצרת הנשימה והעין המושחתת רוחשת סוליטר אחד חתיכה משובצת במרכז הטבעת בעוד שבצדדים מעוצבים עלים אמנותיים יפים שגורמים לה להיראות טבעת אירוסין בלתי נשכחת.

6. טבעות אירוסין סוליטר מייפל ליף:

טבעות אירוסין סוליטר מייפל ליף

מייפל עלה נחשב לסמל אהבה, ולכן תוכננו טבעות אירוסין או נישואין רבות הדומות למראה עלה מייפל. לטבעת יש סוליטר המדהים משובץ כמו כתר ובצדדיו יהלומים קטנים מובלטים בצורת עלה ובכך הופכים אותה לטבעת אירוסין נפלאה ומדהימה..

7. טבעת אירוסין של נסיכת זהב לבן חתוך:

טבעת אירוסין סוליטייר חתוכה בזהב לבן

מהפנט הוא מילה אידיאלית ונכונה לטבעת אירוסין זהב לבן. במרכז הטבעת סוליטר גדול משובץ במסגרות שיניים וסוגים אלה של טבעות נקראים נסיכה חתוכה. בעוד שבצדדים יש לו קווים חרוזים מבריקים ובכך נותנים מראה מבריק וטבעת אירוסין סוליטר מושלמת.

8. טבעת אירוסין מעצב סוליטר:

טבעת אירוסין מעצב סוליטר

טבעת אירוסין של סוליטר נראית יפה ושמימית במיוחד, ואם להוסיף עליה אם יש לה נגיעה מעוצבת, היא תשאיר אנשים פעורי פה. לטבעת זו יש סוליטר בצורת מלבן גדול חקוק ובצידיה משובצים יהלומים מבריקים קטנים המעניקים לה מראה פרחוני. הלק המבריק על הטבעת עם צבע שונה מעניק מראה מהמם.

9. טבעת אירוסין מעוצבת בסגנון סוליטר:

טבעת אירוסין סוליטר מעוצבת בצורת רויאל קראון

אירוסין הוא האירוע בו כל העיניים מופנות אל הגבר והאישה. ברגע המסוים הזה טבעת אירוסין סוליטר בצורת כתר עומדת להיות מעודנת. סוליטר אחד גדול יכול להסתכל על כל הטבעות האחרות ונראה יוקרתי, מדהים ויפה באותו יום.

טבעות סוליטר נראות מדהימות ויכולות להשאיר אנשים פעורי פה ולחש מאושרים במבט אחד בלבד. ניתן לעצב טבעות אלו במגוון רחב ובסוגים שונים של מתכות כגון זהב, פלטינה ובעלות חתכים שונים כמו כרית וגזרת נסיכה. אז, בחר את הטבעת בהתאם לסגנון ולצרכים שלך וקבל בקלות את המראה המדהים הזה