9 עיצובים קלאסיים בטבעות יהלום כחולות לזמני ההצעה

בין אוסף הטבעות היפות ביותר לאירוע מיוחד, טבעות יהלום כחולות הן האחת. אנשים רבים מעדיפים ללבוש אותו בשל צבעו המקסים והמראה המלכותי.

טבעות מעוצבות מיוחדות ביהלומי צבע כחול:

טבעות רגילות הנמצאות במרוץ, מוחלפות כעת בטבעות יהלומים צבעוניות רבות שהן לא רק יפות אלא גם ייחודיות המסמנות את ההבדל בין השניים. הנה גייסנו כמה טבעות יהלום כחולות לטקסי חתונה ואירוסין.

1. טבעות אירוסין כחולות יהלום:

טבעות אירוסין של יהלום כחול

זוהי האפשרות היפה ביותר עבור כל גבר לבחור עבור אישה. לטבעת זו יש סוליטר עגול כחול אחד באמצע עם יהלומים לבנים רבים המוצגים מכל צד על טבעת הזהב הלבן.

2. להקות נישואין כחולות יהלום:

להקות נישואין כחולות יהלום

מתוך אופציית להקות החתונה, זו היא זו שנבחרה על ידי רוב הכלה לאירוע המיוחד שלהן. הלהקה הזו כשהיא נלבשה על האצבע, משפרת את יופיין של הנשים. זה כולל יהלומים כחולים המשובצים עם ערוץ עם יהלומים לבנים רבים המקיפים את היהלומים הכחולים.

3. טבעת סוליטר יהלום כחול:

טבעת סוליטר יהלום כחול

טבעות סוליטר נחשבות למועדפות בכל הזמנים. טבעת זו שיש לה סוליטר כחול על טבעת הזהב הלבן, נותנת רושם עמוק ומתמשך על כל מי שיראה אותה. לא רק שהמבט הפשטני הזה משך גם כל נשים.

4. טבעת יהלום כחולה כהה לחתונה:

טבעת יהלום כחולה כהה לחתונה

טבעת יפה זו בצורת פרח, היא החביבה ביותר על ידי רבות מהנשים, לאירועים רבים ושונים כדי למשוך את תשומת הלב של האנשים הנוכחים שם. בעל יהלום אחד כחול כהה במרכז עם יהלומים לבנים רבים המחוברים לדוגמת טבעת הכותרת של הטבעת מגביר את יופייה ואת יופייה של הלובשת..

5. טבעות זהב כחול יהלום לאירוסין:

טבעות זהב כחול יהלום לאירוסין

אם מישהו רוצה את המראה המלכותי, זו הבחירה הטובה. היהלומים הכחולים אינם מחוברים רק לזהב השחור או לזהב, אלא שיופיו משופר יותר מזהב הצהוב שהוא הנפוץ להפליא בכל הזמנים. לטבעת זו יהלום אחד כחול כהה במרכז ובעל לולאות עגולות רבות סביב זה שעליו מחוברים גם יהלומים לבנים רבים. אפילו על הטבעת היהלומים מחוברים בטכנולוגיה של הגדרת סלילה.

6. טבעת טונגסטן מסוג יהלום כחול לגברים:

טבעת טונגסטן מסוג יהלום כחול לגברים

לאירוע המיוחד, לגברים, ליהלומים כחולים יש מגוון רחב של זנים בזירה. לטבעת זו שעשויה זהב לבן יש יהלום כחול ממש במרכז הטבעת. מעניקה לה מראה פשטני, טבעת זו נוחה אף היא מכיוון שחלקה הפנימי מכוסה בנירוסטה.

7. להקות נישואין כחולות יהלומים לגברים:

להקות חתונה כחולות יהלום לגברים

מלבד טבעת, גם להקות החתונה צברו את הפופולריות שלה בקרב הגברים. לא רק המראה הפשטני שלו מושך אותם אלא גם מגוון העיצובים הרחב שלו מושך את תשומת ליבם. בעיצוב זה יהלומים רבים בצבע כחול המחוברים לטבעת הזהב הלבן חלקם באמצע הטבעת יוצרים שרשרת וחלקם בקצוות הצד של הטבעת.

8. טבעת יהלום ציילון כחול בעיצוב עתיק:

טבעת יהלום ציילון כחולה בעיצוב עתיק

טבעת הזהב הזו מרוכזת ביהלום הכחול הבלתי מחומם הסגלגל היא אחת האפשרויות העתיקות והיקרות ביותר. טבעת זו שבמרכזה יהלום כחול, מוקפת באגט, יהלומים אירופאים ישנים בחיתוך יחיד על המרקם והדוגמה המורכבים שלו..

9. טבעת יהלום כחולה אדוארדיאנית בפלטינה:

טבעת יהלום כחולה אדוארדיאנית בפלטינה

זוהי הטבעת הנדירה בעבודת יד שנועדה להראות לאוהבי הקשר קשר הנראה בבירור בעיצובו. מגולף על היהלום הכחול, יש עיצוב של קשר המאהב עם יהלומים קטנים לבנים, שהוא סמל האהבה, החברות והחיבה. יש לומר זאת כעתיקה של כל הטבעות שהוזכרו לעיל.

יש הרבה עיצובים מושכים ומושכים את העין בטבעת היהלום הכחולה מה שהופך את האדם ליפה יותר.