12 הצעצועים המובילים לתינוק בן 11 חודשים

בן 11 חודשים פירושו שלתינוק שלך רק חודש אחד עד גיל שנה. זה דורש חגיגה והדרך היחידה שאתה צריך לחגוג היא לספק לילד שלך את הצעצועים הנכונים שיעזרו לה לצמוח ולהתפתח בשלב חיוני זה של החיים. היא עברה הרבה דברים טובים וחדשים. יש לקוות שהיא למדה הרבה, אך יש עוד הרבה מה ללמוד. תינוקות גדלים ולומדים בקצב מדהים בשלב זה. התינוק שלך כל הזמן זקוק להערכה ואישור ממך בזמן שהוא משחק. רוב התינוקות מסוגלים לעמוד ולשוט לבד, בעוד שחלקם כבר מתרוצצים. בינתיים הם יודעים שצעצועים קטנים משתלבים בגדולים.

מאמר זה יספק לך את השמות מעט תיאור על כמה מהצעצועים הטובים ביותר ממותגי ייצור צעצועי צפצפה בשוק כרגע, מה שיעזור לך לספק לילד שלך רק את הטוב ביותר. במאמר זה, אנו מפרטים כמה מהצעצועים הטובים ביותר לתינוקות וילדות בני 11 חודשים.

12 הצעצועים המובילים לתינוק בן 11 החודשים הם כדלקמן.

1. שולחן האביזר של אביזר מדעי הפיזיקה של צעצוע של ניוטון: כדור איזון הפלדה של ניוטון:

צעצועים לתינוק בן 11 חודשים 1

זהו אחד הצעצועים המרתקים אי פעם שהילדים משתוקקים אליהם. זהו אחד מצעצועי התינוקות הטובים ביותר לגיל 11 חודשים. זה יספק לילד את החופש המלא ללמוד מעט על המדע מניסיונו האישי. זהו צעצוע חינוכי נהדר והקטנה שלכם יכולה ללמוד את מושג הפיזיקה כבר בשלב מוקדם. התינוק שלך יאהב לראות את הכדורים מתנדנדים מקצה לקצה.

2. Arshiner עץ חינוכי דלוקס עומד פאזל צעצועים לוחות מגנטיים עם צורות מגנטיות:

צעצועים לתינוק בן 11 חודשים 2

צעצוע מדעי נוסף הוא ערכת החינוך מעץ Arshiner, הנחשבת לאחת מצעצועי התינוק הטובים ביותר בני 11 חודשים. הצעצוע הספציפי הזה כל כך מדהים שכנראה כל אחד יתאהב בו. ההורים והמפקחים לא יתמודדו עם כל סוג של היסוס רגשי לספק לילדם האהוב או לאחיין או לאחיינית את הצעצוע היפה והיעיל הזה, שיסייע עוד יותר לצמיחתם הנפשית..

3. חברת Charm Company Dewey Dinosaur Rocker:

צעצועים לתינוק בן 11 חודשים 3

החברה כבר לא מייצרת את הצעצוע הזה. עם זאת, אתה עדיין יכול להשיג אותו ממספר אתרי מכירת צעצועים לילדים באינטרנט. לדינוזאור הקטן הזה יש מושב והקטנה שלך תשמח להתנדנד הלוך ושוב. המושב מרופד היטב לנוחות והגב הגבוה ישמור על הילד בטוח במושבו. תינוקות אוהבים דינוזאורים, קדימה, תן לתינוק שלך לרכוב הלאה.

4. מחצלת שטיח לשיר מקלדת מזמרת מגע מוזיקלי של ארשינר לבעלי חיים:

צעצועים לתינוק בן 11 חודשים 4

זהו אינו שטיח רגיל לתינוקות. הוא נקרא שטיח הזמר שמגיע עם עיצובים אותנטיים וכמה מהמרקמים הטובים ביותר אי פעם. זה די מדהים ויכול לספק לילד כמה מהזיכרונות הטובים ביותר שיכול להיות לו. הילד יוקסם מאיך שהדבר הזה באמת עובד. זהו אחד הצעצועים המצחיקים ביותר לתינוק בן 11 חודשים.

5. פאונד-א-בול באטאט:

צעצועים לתינוק בן 11 חודשים 5

הנה משהו משעשע לילד בן 11 חודשים. הצבע והעיצוב של הצעצוע הספציפי הזה ממש אטרקטיביים ויהוו פינוק לעיני הילד. הפטיש החורק והכדורים הזעירים מיוצרים בצורה מושלמת עבור הידיים הקטנטנות. תינוקות אוהבים לפטיש את הכדורים ולצפות בהם עוברים במבוך. הצעצוע הזה בא להישאר כיוון שגם ילדים קצת יותר מבוגרים אוהבים לשחק איתו.

6. חברי הרחצה של חוות באטאט:

צעצועים לתינוק בן 11 חודשים 6

Battat היא אחת מאותן חברות לייצור צעצועים שמספקת לרוכשים רק את הטוב ביותר. חברי האמבטיה שנקבעו מבאטאט די מדהימים. הוא מגיע עם מספר בעלי חיים עמידים למים אשר ילוו את התינוק בזמן הרחצה.

7. פאזלים של ארשינר צעצועי עץ האלפבית:

צעצועים לתינוק בן 11 חודשים 7

סט הלמידה של צעצועי עץ יהיה משהו חינוכי לילדים. הילד בן 11 חודשים בוודאי יתאהב בפאזל האינטראקטיבי הזה. החידה מסייעת בזיהוי ועוזרת בפיתוח כישורי שפה. תינוקות יתחילו לזהות את אותיות האלף בית כבר בשלב מוקדם. זהו צעצוע התפתחותי אידיאלי ללמידה וכיף ולהכין את תינוקך לבית הספר.

8. צורות למידה Arshiner למידה חינוכית צורות גיאומטריות מעץ:

צעצועים לתינוק בן 11 חודשים 8

ערכת צורות גיאומטריות זו היא עוד צעצוע למידה לתינוק אשר יסייע להתפתחות נפשית. הצעצוע המסוים הזה מחנך את בן 11 החודשים לגבי הצורות והגדלים הגיאומטריים השונים שיעזרו לו לבצע ביצועים טובים יותר בשנים הבאות..

9. כאן אופנה 11 יחידות בעלי חיים מעורבים מקסימים גומי רך צף סוחט צליל רחצה חורקת

צעצוע לגיל 11 חודשים:

צעצועים לתינוק בן 11 חודשים 9

לפניכם ערכת רחצה נוספת שהיא אחד מצעצועי התינוקות הטובים ביותר לגיל 11 חודשים. סט הצעצועים המסוים הזה יספק לילד כמה מזיכרונות הזמן הטובים ביותר באמבטיה. תינוקך יכול ללמוד על דרכי התחבורה השונות והצעצועים הללו צפים באמבטיה. הם משמיעים קולות כאשר הם נלחצים והופכים את זמן הרחצה לכיף לתינוקות.

10. צחוק פישר-פרייס & למד טלפונים חכמים בשלבים חכמים:

טלפון חכם לילד הקטן והחכם שלכם בן 11 חודשים. זהו טלפון אידיאלי לתינוק שלך, כל כפתור שהתינוק לוחץ על המסך ישמיע כ -20 מנגינות. ישנם משפטים כמו מספרים, ברכות וספירה שהתינוק שלך יקלוט. האור רוקד גם לפי המוזיקה. המחוון הוא גם תכונה נוספת שהתינוק שלך עשוי להוט עליה.

11. מבוך חרוזי Aimeio של ברווזים –צעצוע חינוכי מעץ מושך צעצוע:

צעצועי עץ פונים לחמשת החושים. זה עשוי עץ טבעי ובעל קצוות מעוגלים חלקים כך שהוא בטוח מאוד עבור תינוקך. תינוקות לומדים על צבעים, גדלים וזה מאפשר להם להסתובב, תינוקות משפרים את מיומנותם, את המוטוריקה ואת תיאום עין-היד עם הצעצוע הזה. לסלול דרך ליצירתיות.

12. Little Tikes Light ‘n Go 3-in-1 Aktivity Walker:

בואו ליהנות מהקטנים שלכם עם ההליכון התוסס והצבעוני הזה. הליכון מקרין אורות, והוא גם מסייע לגרום לקטנטנים שלך ללכת. יש כפתורים לדחוף, כדורים לגלגל והילוכים לסיבוב. הוא גם מנגן שירים חמודים, מבקש צבעים ומספרים כאשר הכפתורים נלחצים. יש לו גם כדור דיסקו גדול שנדלק. שולחן הפעילות כולל את החלקים הנעים המאפשרים את המוטוריקה של תינוקך.

מלבד צעצועי פעילות לילדכם בן 11 חודשים, הנה כמה פעילויות שתוכלו להתפנק עם הקטנטנים שלכם.

1. ראש וכתפיים, ברכיים ואצבעות:

זוהי דרך מצוינת להכיר חלקי גוף לילדכם בן 11 חודשים. תינוקות נוטים כיום לזכור את מה שמלמדים. תוכל למקם את תינוקך לפניך ולהתחיל את השיר בפעולות.

ראש, כתפיים, ברכיים ואצבעות ברכיים ואצבעות (2)

ועיניים, ואוזניים, ופה, ואף.

ראש, כתפיים, ברכיים ואצבעות ברכיים ואצבעות.

רק הצביע על הראש, הכתפיים, הברכיים והבהונות בזמן שאתה שר. אתה יכול גם לשנות את הקצב כדי שיהיה קצת יותר כיף.

2. זמן סלפי והבלה בלה!

בעידן זה של טלפונים ניידים, זוהי פעילות פשוטה לניסיון עם התינוק שלך.

שב עם התינוק שלך והפעל את המצלמה בטלפון הנייד שלך.

דבר עם תינוקך באמצעות ביטויים שונים ושם לב כיצד תינוקך מגיב גם הוא. אתה יכול להשהות ולתת גם לתינוק שלך לפטפט.

כדי להוסיף את האלמנט המהנה, אתה יכול לשחק את ההקלטה לתינוק שלך.

התקדמותו של תינוק מהירה במיוחד בזמנים הראשונים של החיים שלאחר הלידה. בעיקרון, תינוק בן 11 חודשים הוא במידה רבה יותר ילד קטן מבחינה רציונלית ופיזית. לפי מומחי ביטוח לאומי, בגיל צעיר זה, הילד יכול להבין בבירור ולבקש סימנים קשורים עם פעילויות ומילים ספציפיות. זה מאוד נקבע לאפוטרופוסים שהם לוקחים חלק תכליתי ויוזם בשיפור יכולות ההתקדמות של הצעיר על ידי ציור לתוכו לתרגילי בידור לילדים בני 11 חודשים..

לצעצועים יש תפקיד יעיל בהתפתחות התינוק. לכן היצרנים השונים מייצרים כמה מהצעצועים הטובים ביותר לילדים שיכולים לעשות שימוש יעיל בצעצועים אלה ולהגביר את התפתחותם.