9 מברשות הפנים הטובות ביותר

מברשות פנים מגיעות באריזות וסוגים שונים, חלקן שונות לחלוטין מהאחרות. עם זאת, אחת המשמעויות הבסיסיות של מברשות הפנים היא טיפול בפנים שלך, הצרכים השונים מסודרים כולם. יש כמה מברשות פנים המתרכזות בהיבט האיפור של הפנים שלך, בדרך כלל זיפים עבים המשמשים ליישום איפור כגון קומפקטי, סומק וכן הלאה. אז יש אחרים הנוטים לצד ההרפיה, בדרך כלל מברשת עיסוי, שלמרות שלעולם לא נראית כמו מברשת, היא אביזר חשוב לערב שבת עייף, לבד בבית ולדאוג לעצמך. ואז יש מברשות ארוזות לניקוי וניקוי הפנים שלך. כך או כך הנה רשימה של מברשות פנים שכדאי לדעת עליהן.

מברשות הפנים הפופולריות ביותר בהודו:

1. מברשת סומק וגה:

מברשות פנים

מברשת הסומק הקצרה והפריך מבית Vega בעלת גימור מלוטש שחור מקצועי עם טבעת מתכת מבריקה המכילה את המברשת הכבדה. למברשת עדינות מקצועית עם מוליך מגע רך בחלק העליון של המברשת המאפשר יישום חלק ללא הפרעה נוספת.

2. מברשת ניקוי פנים DXF Revolve Professional 500X:

מברשת לניקוי פנים DDF Revolve Professional 500X

סלון מקצועי כמו טיפול פנים לעור החלק והרך שלך, מברשת ניקוי הפנים של DDF revolve מגיעה במבחר שונה עם פוליש לעור הכולל מיקרו קריסטלים שיגרמו פנינה כמו זוהר תוך ניקוי ועיסוי הפנים שלך בעזרת הפילינג השונה לחיבור מחדש. ומברשת ניקוי.

3. מברשת מאוורר מסכת פנים זיפית טבעית:

מברשת מניפת מסכות פנים טבעיות

סוגים אלה של מברשות מריחת איפור פנים נקראות מברשות מניפה בשל שמו לצורת המברשת שלה המניפה החוצה בזווית רחבה המכסה את שטח העור המרבי בזמן היישום, ומפיצה את האיפור באופן שווה בכל אזור העור. הרוחב המלוטש מאפשר מריחה מדויקת מכיוון שהזיפים החזקים לא ירגיזו את העור ויספקו גימור חלק.

4. מברשת עיסוי פנים וניקוי Basicare:

מברשת עיסוי וניקוי פנים Basicare

קל על הפנים ומלווה ללא נוסחאות לגירוי, ניקוי הפנים של Basicare כופה החוצה לכלוך עיקש וחלקיקים מזהמים המנקים את פניך תוך קילוף עור העור למראה בהיר ותוסס. מברשת ניקוי נוספת זו כוללת ראש בונוס ליישום תחליף.

5. מברשת לניקוי קונטור של Olay Fresh Effects:

מברשת ניקוי המתאר של Olay Fresh Effects Powered Contour

מברשת הזיפים המעוצבת הייחודית בעלת מבנה מעוצב המתאים בצורה מושלמת לצורת הפנים שלך תוך ניקוי ופשיטת פניך מלכלוך ושמן חלקיקים, קילוף העור שלך תוך הסרת תאי העור הכהים והמתים כדי לתת לך מראה רך יותר..

6. מברשת איפור מינרלית עירומה:

מברשת איפור מינרלית עירומה

מברשת האיפור המינרלית מבית Nude היא מכשיר איפור סמיך וכבד המאפשר לאיפור להישבר בעת החלקה כך שהחלקיקים מתפזרים בצורה אחידה בתוך המברשת, ומשאירים את המינרלים הרופפים בחלקו העליון שהוחל כעת על הפנים יעניקו לך גוון טבעי במקום חוסר אחידות. הזיפים העבים חלקים על העור ואינם יניקו ויגרוטו.

7. בלנדר זוויתי של וגה:

בלנדר זוויתי של וגה

גולת הכותרת של מוצר זה היא לא רק הידית המהודרת אלא גם הצורה הזוויתית של המברשת המאפשרת בקלות להתאפר כמו סומק או קומפקטי. המראה הזוויתי מאפשר לך להתאר את הפנים בקלות תוך יישום מדויק מבלי לשפוך ובזבוז מיותר.

8. סט עיסוי ופילינג לפנים של Ozomax:

סט עיסוי ופילינג לפנים Ozomax

זה נפלא כיצד מברשת פשוטה יכולה להיות מצוידת בכל כך הרבה מוצרי טיפוח לפנים הניתנים לחיבור וניתוק, כולל פילינג, גירוי או עיסוי, קרצוף וכן הלאה..

9. מברשת פנים לעיסוי יופי ביתי JSB:

מברשת פנים לעיסוי יופי ביתי JSB

הפעם עם שלושה מבחר נפרד, עיסוי הפנים הביתי JSB לא רק משפר את זרימת הפנים רק עם מתג מתג, אלא גם מקלף את העור על ידי הגדלת זרימת הדם תוך כפיית לכלוך וחלקיקי זיהום.