9 מעילי אפוד שחורים מזדמנים לגברים ולנשים באופנה

האפוד הוא חלק בלתי נפרד מבגדי נשים וגברים. או שהם לבושים מתחת לשמלה שלך או מעל השמלה. רבים רואים את האפוד כבגד גבר, אך זוהי המגמה של כל אישה. הוא חכם, חם ושיקי. רק לבישת אפוד מסירה את הפגמים שלך.

הגופייה אמנם מגיעה בצבעים ובסגנונות, אבל האהוב עלי הוא אפוד שחור. זה מאוד בסיסי ואף פעם לא יכול להשתבש. יש טריק פשוט לזווג כל סוג אפוד בזהירות.

אפודים שחורים לגברים ולנשים:

להלן מספר דוגמאות לסוגי אפודים שחורים עם שילובם המושלם.

1. אפוד שחור פליס:

אפוד שחור

אפוד צמר הוא מעיל צמר במשקל קל. הם בעיקר ללבוש בחורף. מכיוון שהוא עשוי מחומר סינתטי, הוא מיוצר גם כדי להגן מפני גשם ושלג. אתה יכול ללבוש כל חולצת טריקו וג’ינס למטה. הוא אידיאלי לטיולים וטיולים.

2. אפוד שחור ארוך לנשים:

אפוד שחור ארוך

אפוד שחור ארוך הוא אפוד באורך הברך. הוא נלבש על שמלה באורך הברך או חולצת זיעה. הם מאוד מסוגננים ומגניבים. לפעמים בנות לובשות את זה מעל שמלת מקסי באורך מלא. הם מסתירים את קו המותניים ובכך גורמים לך להיראות רזה וגבוה.

3. מעיל אפוד שחור קצר לבנות:

אפוד שחור קצר

אפוד שחור קצר הוא אפוד קצר שמסתיים ממש מעל המותניים. זה משהו שכל רוק שיק יידע. לרוב הוא נלבש על חולצת טריקו, חולצות ושמלות קצרות. אתה יכול ללבוש מכנסיים קצרים או חצאית מתחתיה. זה גורם לך להיראות רזה וזה מושלם לגוף בצורת תפוח.

4. אפוד שחור לשוליים נשים:

אפוד שחור פרינג '

אפוד שחור שוליים דומה לאפוד ארוך. יש לה שוליים מתחת למותניים. הם עשויים בעיקר מחומר כותנה. הם נותנים לך מבט נינוח של כוכב רוק. אין ספק שהוא החביב על הדור הצעיר. הוא נלבש בעיקר מתחת לחלק העליון עם שרוולים מלאים.

5. אפוד שחור לצבא לבנים:

אפוד שחור בצבא

אפוד שחור בצבא דומה לאפוד שלובשים איש צבא. הוא מורכב מכיסים רבים. הוא מיועד בעיקר לסבול את כל מזג האוויר כמו גשם ושלג. הם מפורסמים עם נערים צעירים בקולג ‘. אתה יכול ללבוש אותו עם חולצת טריקו לבנה.

6. מעיל אפוד שחור לג’ינס לגברים:

אפוד שחור ג'ינס

אפוד ג ‘ינס לגברים בשחור עשוי מחומר ג’ינס, ומכאן השם. הוא חם ומושלם לחורפים. אתה יכול ללבוש אותו מעל הסוודר בבקרים קרים וקרים. הם נלבשים על ידי גברים ונשים כאחד.

7. אפוד שחור אסימטרי:

אפוד שחור א -סימטרי

אפוד שחור א -סימטרי הוא אפוד בחיתוך א -סימטרי. הם בדרך כלל ארוכים מהמותניים ועד הברך. בדרך כלל אי ​​אפשר לסגור אותם אבל לפעמים יש לו רוכסנים. זה ידוע בזכות צווארונים מגניבים. הם לבושים עם שמלת יום וחולצות.

8. אפוד פליס שחור לסוודר לנשים:

סוודר אפוד פליס שחור לנשים 8

אפוד שחור של סוודר נוסף שכבת סוודר שלובשת מעל חולצות. זה נחשב לבוש רשמי. זה יוניסקס. זה בא בבדיקות ועיצובים. אתה יכול ללבוש אותו מעל חצאית ומכנסיים. לפעמים הם נלבשים גם בתוך החולצה.

9. אפוד שחור מרופד:

אפוד מרופד

אפוד מרופד הוא אפוד חם. הוא נלבש במהלך שלג. הוא יוניסקס והוא האפוד המועדף ביותר. הוא נלבש על שמלה קצרה וחולצות טריקו. הם חכמים ומאוד מסוגננים. הוא נלבש על ידי רוב המטיילים והמטיילים מכיוון שהוא קל ומספק מספיק חום.

אפוד הוא פריט מאוד אישי. זה יכול לגרום לך להיראות מסוגנן מאוד ללא הרבה מאמץ. הם נלבשים עם חולצות טריקו ולפעמים עם רשמיות. מבט נינוח נחמד הוא מה שאתה משיג עם אפוד שחור.