9 עיצובים אופנתיים של אפודים ארוכים לנשים במגמה

אפוד הוא בגד ללא שרוולים לחלק העליון של גופך. האפוד ידוע גם כגדין, קרדיגן וז’קט וכו ‘. אפוד יכול להיות נלבש על ידי גברים ונשים כאחד. האפוד הוצג כשנשים לובשות את הרגלי הרכיבה של נשים. עכשיו, זה הפך להיות חלק מהתלבושת היומית לנשים. אפודים הם משני סוגים של אפוד קצר ואפוד ארוך. ישנם טווחים, עיצובים, בדים שונים הקיימים בשוק שניתן לבחור בהתאם לעונה. זה יכול ללכת עם כל ג’ינס מצויד. האפוד מוסיף נגיעה של כיתה לאאוטפיט. קיימים סגנונות חביבים שונים של האפוד.

אפודים ארוכים אחרונים ויפים לנשים באופנה:

הבה נצטרך להסתכל על 9 העיצובים המובילים של אפודים ארוכים.

1. אפוד ארוך של ג’ינס:

אפוד ארוך בג'ינס

זוהי בחירה מושלמת עבור חובב ג’ינס. זה יכול ללכת עם כל חולצת טריקו לבנה ושחורה. הוא פתוח בחזית עם כפתור במקום רוכסן. אפוד ללא שרוולים מעניק מראה מהמם לנשים.

2. אפוד פרווה ארוכה:

אפוד פרווה ארוכה 2

הפרווה כל כך רכה וחמה. אז זה הכי מתאים לחורף. מי שלא רוצה לשנות את הסגנון שלהם בחורף, אפוד הפרווה הארוך הזה הוא הבחירה המושלמת בשבילה. מעיל פרווה זה יתאים ביותר לנשים דקות.

3. אפוד שוליים ארוך:

אפוד פרינג 'ארוך

שוליים באפוד נראים מגניבים על כל שמלה. סגנון חיתוך זה נראה טוב בין אם השוליים ארוכים או קצרים. אפוד השוליים הארוך השחור הזה יכול להתאים לכל צבע של החולצה. אתה יכול לבחור אותו לכל אירוע.

4. למעלה אפוד ארוך:

חולצת אפוד ארוכה

הצוואר העגול והמתחת, והמכפלת הלא אחידה, נראים מסוגננים וקפלים במרכז המחשוף הופכים אותו לחינני יותר. זה יכול להתאים עם ג’ינס וחותלות וכו ‘. נשים מרגישות מאוד בנוח בגופיית אפוד ארוכה בצבע אפור זה. חוץ מגבולות, זה נראה כל כך נפלא.

5. אפוד ארוך רשמי:

אפוד ארוך רשמי

אפוד ארוך בצבע בהיר זה יכול ללכת בג’ינס ובטוניקה שחורה. הוא מעניק מראה נועז ומסוגנן. האפוד הזה נראה כמו מעיל. האפוד הארוך קל ולסלוח ללבוש. ייתכן שתזדקק לאפוד המותאם לאורך המושלם. מעיל אפוד ארוך זה אופציה טובה ללבישה רשמית או רשמית.

6. אפוד קרדיגן תחרה ארוכה:

אפוד קרדיגן תחרה ארוכה

נשים לא יכולות להתנגד לה לאחר שראו את אפוד התחרה הארוך הזה. זה נותן מראה בלעדי שהוא יכול ללכת עם כל טוניקה, ג’ינס. עדינותו הופכת אותו לאאוטפיט ללבוש מסיבות. זה יכול להתאים גם להנעלה של גלדיאטורים.

7. אפוד עם כיפה ארוכה:

אפוד ארוך עם כיפה

בחורפים אתה צריך לכסות את הראש שלך, אפוד הנשים הארוך הזה עם הקפוצ’ון שימושי יותר. זה לא ישנה את המראה שלך אלא שאתה נראה יותר מסוגנן בחורף. אפוד מודפס זה יכול ללכת עם חולצה לבנה ותכלת.

8. גופיה ארוכה לחדר כושר:

גופיה ארוכה לחדר כושר

ישנם אפודי כושר שונים הקיימים בשוק, אך אפוד ארוך לנשים זה אהוב על ידי הודי. בגלל אורכו, הוא נוח יותר במהלך אימון. זה יכול ללבוש גם בריצה. אפוד בצבע ורוד זה נראה יפה כפי שהוא יכול להיות לביש בחוץ.

9. אפוד ארוך סרוג:

אפוד ארוך סרוג

זו אפוד לסריגה ביד. זה נותן תחושה חמימה, לאפוד סרוג יש עיצובים ייחודיים מאוד ובעלי דוגמאות שונות. אפוד ארוך זה סרוג בחוטי לב אדומים. זה יכול ללכת עם ג’ינס וחותלות.

אפוד לנשים נוח מדי. אתה יכול ללבוש אותו בכל מקום ובכל עונה. אפשר לבחור אפוד לפי הסגנון האישי שלהם. האפודים הארוכים של נשים די מגוונים ותלויים בדוגמאות ובהדפסים לשימושיותם. הדפסי אפוד פאנקי נהדרים לאירועי קז’ואל, בעוד בודקים דפוסים ומשבצות לאירוע רשמי. גופיות ארוכות לנשים מעניקות לך מראה חדש לכל מסיבה וטיול. האפודים צוברים פופולריות גבוהה באופנה של היום.