9 חולצות קמולה תחרה יפות לנשים במגמה

הגמילה יכולה להיות אלטרנטיבה בהירה ויפה בהרבה לצמרות. במזג אוויר חם יותר, ניתן ללבוש חולצות למראה נוח וסקסי יותר. מכל אלה, כנראה שרוול תחרה הוא הטוב ביותר. ניתן ללבוש אותו מתחת לחלק העליון או כתפיו המושכים, או להשתמש בו כחלק העליון עצמו. ניתן ללבוש חולצת תחרה של תחרה עם ג’ינס, מכנסיים חמים או כל סוג תחתון אחר. יש מגוון גדול בדוגמאות של חולצות תחרה אלה המתאימות לסוגים שונים של אירועים.

קולקציית חולצות הגמלה התחרה הטובה והמסוגננת לנשים:

כאן הזכרנו 9 מהעיצובים המובילים למלוטות תחרה.

1. קטיפה קמי טופ:

קטיפה קמי טופ

זהו חולצת קמי תחרה נוחה ויפה במיוחד. בד הקטיפה של החלק העליון הופך אותו לעדין מאוד על העור והתבנית הרופפת הופכת אותו לנוח יותר. ניתן ללבוש את החלק העליון הזה עם כל מיני ג’ינסים. הצבע הוורוד המאובק של החלק העליון הופך אותו נהדר לכל אירועי קז’ואל.

2. שמלת קאמי:

שמלת קאמי

קאמי תחרה שחורה ויפהפייה זו שמלה בפני עצמה. התאמת קו A המרהיבה של השמלה יחד עם עבודת התחרה במחשוף מעניקים לה מראה של בגדי מסיבה. כמו כן, האורך הקצר של החלק העליון הזה נותן לו תחושה סקסית מאוד.

3. קאמי תחרה מלאה:

קאמי תחרה מלאה

חולצת קאמי תחרה בגודל פלוס זה נראית יפה מאוד. הצבע הכחול הכהה של החלק העליון והעבודה המלאה גורמים לו להיראות סקסי מאוד. ניתן ללבוש אותו תחת כתפי כתפיים קלים במהלך הקיץ כדי להראות מראה מושלם. כמו כן, הוא חלק עליון לשימוש ולכן הוא נהדר עבור בנות Fuller.

4. בגדי לילה של קאמי:

לבישת לילה של קאמי

קאמי תחרה סאטן הוא כנראה בגדי הלילה הטובים ביותר. המכנסייה בצבע חום זה נוחה וסקסית במיוחד. התחושה הרכה של הבד מושלמת לישון בה. חוץ מזה, ניתן ללבוש את החלק העליון הזה כדי לתבל מעט את חייך.

5. קמפי קרופ טופ:

טופ קמפי קמי

גופיית קאמי תחרה משי זה מושלמת למזג אוויר חם. בד המשי הרך ודוגמת החיתוך הקצרה של החולצה הזו גורמים לו להראות יפה מאוד. כמו כן, הצבע הכחול המלכותי של החלק העליון משפר את יופיו. ניתן ללבוש אותו עם מכנסיים חמים או חצאיות למראה הטוב ביותר.

6. קאמי תחרה למתוח:

קאמי תחרה למתוח

הקאמי היפה הזה בצבע שמנת הוא בגד לילה סקסי מאוד. זוהי קמיסיית תחרה נמתחת עם עבודת תחרה מלאה. הצבע הבהיר של החלק העליון והתאמת הגוף גורמים לו להיראות לוהט יותר.

7. קאמי תחרה:

תחרה לקצץ קאמי

חולצת קמי תחרה לבנה זו נראית מאוד אופנתית. דפוס החיתוך העליון מעניק לו מראה מאוד מסוגנן. לנערות צעירות, חולצת הטריקו הלבנה הזו מושלמת למסיבות ולבלות בלילה. החלק העליון הזה נוח מאוד גם עם המראה הטרנדי.

8. קמיסול תחרה זהוב:

גמלת תחרה מוזהבת

זוהי שמלת סוס יפה. הצבע הזהוב של השמלה והטלאים הקלים עליה גורמים לה להיראות מקסימה. שמלת הגמלה תחרה משי זה נוחה מאוד בשל בד המשי הרך. הוא מושלם ללבישה יומיומית בבית.

9. קאמי מודפס:

קאמי מודפס

זהו חולצת קאמי ייחודית. עליון זה מודפס בעבודת תחרה במחשוף. הצבע השחום של החלק העליון עם ההדפס הרב צבעוני מעניק לו מראה מאוד אופנתי. חולצה זו מושלמת לכל מיני אירועים מזדמנים.

קאמי תחרה מגיע במספר עוגיות ועיצובים. החל מחצי שקוף ועד חולצות חולצות תחרה קיימות בדגמים רבים לכל בחירת לבוש.