9 עיצובים אטרקטיביים של חליפות זהב סלוואר לנשים

חליפות זהב זהובות תמיד מושכות תשומת לב של אנשים. מסתבר שהוא שונה מהשאר. יתכן שזו רק חליפת סלוואר בצבע זהב ובשילוב עם צבע אחר. חליפות זהב נראות טוב ביותר בפסטיבלים מכיוון שהוא בצבע טוב. זה ישלים תכשיטי זהב אמיתיים. הברק של חליפת זהב זהב ישקף גם את הפנים. הפנים שלך יאירו יותר. המאפיין הבולט של חליפת סלואר זהב הוא שיתאים היטב לכל שילוב צבעים אחר.

חליפות זהב חדשות ומדהימות זהב לנשים צעירות במגמה:

להלן העיצובים הטובים ביותר של חליפות זהב לבנות.

1. חליפת זהב Churidar Salwar:

חליפת זהב Churidar Salwar

זה הדפס מזל טוב כמו צבע זהב סלוואר קמז עם קורטה וחורידר ארוכים. החורידר פשוט וקראט בעל הדפס פרחים עם שרוול מלא. יש צוואר V בגודל קטן עם צווארון מעמד מעוטר בעבודת חוט בצבע זהב. יש דופטה רגילה משיפון.

2. חליפת זהב טרנדית סלוואר:

חליפות זהב

זוהי חליפת זהב אופנתית זהב עם קורטה שרוול כובע וארמון פאלאצו. הצוואר מעוטר בגבול זהב כבד בעיצובים שונים על צבע אדום בסיס. כל הקורטה מתמלא בעבודה ולפלאצו יש גבול עבה בסוף. הדופטה בצבע אדום בניגוד לגבול זהב דק.

3. חליפת זהב Patiala Salwar:

חליפת זהב Patiala Salwar

זוהי חליפת סלואר שחורה וזהובה עם סלרי מוזהב Patiala בעל עיצוב חוט שחור. הקורטה היא בסגנון חתוך תפוחים המודגשת עם גבולות זהב. לצוואר הקורטה יש כמה קווים של זהב בגדלים שונים. הדופטה עשויה מחומר משי טהור עם עיצוב עיגול קטן.

4. חליפת זהב אורך זהב באורך הרצפה:

חליפת זהב באורך רצפה זהב

זהו אורך הרצפה בצבע זהוב כבד salwar kameez. כל הקורטה מעובדת בצבע זהב כהה ויש חיתוך אמצעי מול הקורטה. החורידר נשמר רגיל עם דופטה רגילה. כל הצוואר והתחתון של קורטה מובלטים בעבודה כבדה.

5. חליפת סלואר ישר זהב:

חליפת סלואר ישר זהב

זה ישר זהב בכושר ישר עם שני גוונים של צבע זהוב. החלק העליון של קורטה הוא בעל גוון בהיר ומתחת יש גוון כהה. בין לבין יש שני קווי זיגזג של הדפס פרחים. הסלוואר הוא churidar ובצבע זהב בהיר.

6. חליפת מעצב זהב Salwar:

חליפת זהב מעצב זהב

זהו יפה יפה שחור וזהב salwar kameez עם חצאית. לחליפת מעצבים זו יש חצאית זהב רגילה עם גבולות שחורים זהובים ודקים. לקורטה השחורה יש עבודת זהב מושלמת של צורות גדולות וקטנות. בשרוול המלא יש מוטיב מנגו עם שוליים זהובים גדולים.

7. חליפת זהב כותנה סלוואר:

חליפת זהב כותנה סלוואר

זוהי חליפת סלואר זהובה לא מסובכת עם קורטה פשוטה וסלוואר. קורטה הזהב הכהה הוא בעל עבודת חוטי פרחים מזהב בהיר. לגוון בהיר יש הדפסה עגולה בגוון כהה. הדופטה בצבע זהוב בגוון כפול עם הדפס מעגלי.

8. חליפת סלואר זהב משי קורה:

חליפת סלואר זהב משי זהב

צבע הזהב הזה של salwar kameez הוא מבד משי קורה המורכב מארג בנראסי. יש עיצוב בצורת ריבוע בכל רחבי קורטה. הסלואר הפשוט הוא בעל אותיות קטנות. החליפה כולה מבד כותנה טהור ומשי והיא נשארת צמודה. חליפה זו מתאימה ללבוש רגיל.

9. חליפת סלואר זהב בסגנון רטרו:

חליפת זהב בסגנון רטרו זהב

זה salwar kameez הזהב הוא דפוס בסגנון רטרו. בתקופה מוקדמת יותר, נשים נהגו ללבוש את החליפה הרבה יותר צמודה באורך הברך. החלק העליון של קורטה, שרוול וחורידר הוא בצבע ורוד. שאר הקורטה מעוטר בכל עבודת הזהב. יש גבול זהב על הצוואר והחזה עם חרוזים זה לצד זה.

כפי שראינו, יש מגוון חליפות סלוואר זהב עם דפוסים מעוצבים. חליפת זהב זהב נראית כל כך יפה ומושכת. זה ייתן לך מראה מקסים. חליפת זהב מעולה זוהרת בעלת עיצובים קסומים ושובי לב. העיצובים מופלאים עד כדי כך שהם יהיו מרותקים.