אבן לידה של יולי – משמעות ועיצובים תכשיטים מדהימים

אבן הלידה ליולי היא רובי. האבן האדומה הבהירה והנהדרת הזו היא בין אבני החן היקרות והיקרות ביותר. אבן החן ידועה כמגנה על הלובש מכל בריאות וחוסר מזל. התכשיטים שנוצרו באודם מבריקים ומתוחכמים.

אבן לידה יפה ומושכת ליולי היא רובי & עיצובים התכשיטים שלה:

להלן אבני הלידה הטובות ביותר לחודש יולי ודגמי התכשיטים שלהן.

1. אבן לידה ביולי:

אבן לידה של יולי

אבן הלידה ליולי היא אודם; אתה מקבל את אבן החן האדומה הבהירה הזו בצבע מבריק. אומרים שהאבן מספקת כוח ומגנה מפני הרוע. אבן החן מסמלת גם אהבה ותשוקה. הוא מביא מזל טוב לובשיו ולכן הוא פופולרי מאוד.

2. שרשרת אבן לידה בצורת לב:

שרשרת אבן לידה בצורת לב

קבל את תליון האודם המבריק הזהב בצורת לב מכסף סטרלינג. התליון משובץ גם בגבישי סברובסקי זעירים. אבן החן האודם עגולה בצורתה וממוקמת יפה בתליון. זה מהווה מתנה מושלמת להציג לכל מי שנולד ביולי.

3. טבעת אבן לידה מסוג רובי:

טבעת אבן לידה באבני רובי הערימה

בדוק את טבעת אבני הלידה המסנוורת הזו, שיש בה אבני אודם קטנטנות המקיפות אותה סביבו בצורה נפלאה. אבני האודם נחתכות בצורה מושלמת בצורה עגולה וגורמות לטבעת להיראות מלאה. זה מושלם לאירוע מיוחד או אפילו כמתנת יום הולדת או יום נישואין.

4. תכשיטי אבן לידה של פרל ורובי יולי:

תכשיטי אבן לידה של פרל ורובי יולי

הציגו את אהובכם עם ערכת שרשרת פנינים ואודם מהממת ומושכת את העין. פריט תכשיטי אבן הלידה של יולי מושלם מכיוון שיש לו דפוס פשוט המורכב מחרוזי פנינה ואבן עגולה אודם משובצת מעליו. הדגם עדין מאוד ומושלם גם לשימוש יומיומי.

5. עגילי אבן לידה ביולי:

עגילי אבן לידה ביולי

זהו עוד תכשיט נפלא בצורת לב יולי. אבני אודם בצורת לב אלה משובצות כסף ועשויות עגילים משובצים. אבני החן גדולות בגודלן ולכן גורמות לפנים להראות מלאות יותר. עגילים המשובצים מושלמים ללבוש מדי פעם ונראים מלכותיים מאוד.

6. צמיד טניס אבני לידה:

צמיד טניס אבן לידה יולי

לפניכם צמיד טניס רובי נפלא משובץ זהב. בחירת הצבעים של אדום וזהב היא קלאסית והופכת צמיד עשיר להפליא. אבני האודם המשמשות כאן הן בצורת אליפסה וממוקמות יפה סביב הצמיד. זה גורם לידיים להיראות אלגנטיות ומקסימות.

7. שעון אבן לידה ביולי:

שעון אבן לידה ביולי

קנה שעון ייחודי מסוג זה בעל אבן אודם בשעון. יצירת מעצבים זו נדירה מאוד ועושה שעון יוקרתי ומוזר. זה בוודאי יגרום לראשים להסתובב. קנה את השעון הזה לא יסולא בפז, ותציג אותו בפני חברים ובני משפחה.

8. טבעת אבן לידה סגלגל ביולי:

טבעת אבן לידה סגלגל ביולי

זוהי טבעת אודם גדולה מלכותית ומלכותית המשובצת סביב יהלומים וזהב. אבן החן האודם הגדולה המשמשת כאן נחתכת בדיוק, וזה מביא את זוהר האבן ממש טוב. צבעי האבן בולטים החוצה ויוצרים גוון אדום. היהלומים סביבו מוסיפים את הזוהר והזוהר שלו.

9. עגיל אבני לידה של נברשת יולי:

עגיל אבן לידה של נברשת יולי

קבל את כל עגיל הנברשת הקלאסי באבני אודם דמעה ללילה מושלם. אבני האודם המשמשות כאן הן בשתי צורות, אליפסה ודמעה. סגנון הנברשת הופך אותו לפריט תכשיטים הולם למסיבות וטקסים. זה צריך להיות משולב עם בגדים כבדים והוא נהדר עבור חתונות וימים מיוחדים אחרים.

אבן לידה לחודש יולי היא אודם בין אבני החן המבריקות והמבוקשות ביותר. הצבע האדום של האבן ידוע כאהוב על כולם מכיוון שהוא מסמל אצילות. פריטי התכשיטים העשויים אודם הם רבים, ופריטים כמו טבעות ועגילים מוקירים ביותר. האבן משודכת להפליא עם זהב ואפילו מתכת כסופה.