15 סוגים שונים של תכשיטי אבנים עם תמונות

אבני לידה או אבני נטאל נחשבות לתכשיט העוצמתי והרוחני שיש לענוד אותו לאחר ידע מעמיק והתייעצות של גמולוג ואסטרולוג מוסמך. כוכב יום ההולדת והחודש שומרים על תפקיד מכריע בהחלטת צבע האבן וסוג האבן. למידע נוסף על 15 סוגי אבני הלידה, הצבע והחודש הקשורים לבחירת האבן מופיע במאמר זה באופן מפורט..

סוגים שונים של אבני לידה:

ניתן לסווג את אבני הלידה כאבני לידה מודרניות, מיסטיות ואייורוודיות. הנה מבט על רשימת אבני הלידה הטובות ביותר שלנו בעיצובים האחרונים.

1. טבעת אבן לידה של נופך:

טבעת אבן לידה של נופך

זו אבן הלידה של אנשים שנולדו בחודש ינואר. על פי נופך של ימי הביניים, צבעו של רימון שצבעו אדום מסייע לריפוי הפרעות דם ומפסיק דימום. צבעו של נופך יכול להיות אחר מאשר אדום הם אדומים כהים עמוקים, ירוקים, צהובים בהירים וגם בצבע סגול. הצבע היחיד החסר הוא הכחול. ניתן להפוך את האבן הזו לטבעת כסופה שתמיד נוגעת בעור.

2. שרשרת אבן לידה של אמטיסט:

שרשרת אבן לידה אמטיסט

זוהי אבן הלידה של אנשים שנולדו בחודש פברואר. אמטיסט הוא צבע הסגול הנראה עשיר בברזיל ובמדינות אפריקה אחרות. ניתן להשתמש בחרוזי אמטיסט לייצור תכשיטי תכשיט שונים כמו שרשראות וצמיד. אבן אמטיסט קטנה יחד עם תליון כסף בצורת לב הוא השילוב הטוב ביותר.

3. עגיל אבן לידה של ג’ייד:

עגיל אבן לידה של ג'ייד

זוהי האבן המיסטית, אבן לידה בצבע ירוק אשר מומלצת לאנשים שנולדו בחודש מרץ וגם עם סימן הכוכב מזל בתולה. הוא חולק את סמל האהבה הטהורה והמוגנת וגם מגן מפני הרוע.

4. שרשרת תליון לב יהלום:

שרשרת תליון לב יהלום

זוהי אבן החן היקרה ביותר המוצעת לאנשים שנולדו בחודש אפריל היא אבן לידה איורוודית. היהלום יכול להיות מסוג לא מלוטש או מלוטש אשר תלוי בעצת האסטרולוג יחד עם הצעה לגמולוג..

5. תליון אבן אמרלד:

תליון אבן אמרלד

זוהי אבן חן ירוקה שהיא אבן הלידה לחודש מאי. זוהי גם אבן החן עבור מזלות מזל שור וגם סרטן. אבן זו היא אחת מאבן החן העתיקה, פירוש המילה אמרלד הוא אבן חן ירוקה על פי כתב יווני. אליה נהג לרפא כל בעיית ראייה.

6. שרשרת אבני לידה של פנינה:

שרשרת אבני לידה של פרל

זוהי אבן הלידה לחודש יוני, זוהי גם אבן לידה מודרנית. ערכת פנינים יכולה להינתן במהלך יום הנישואין הראשון, תכשיטים שיש לקצור את הפנינה ממים מתוקים. סוג התכשיטים הנפוץ ביותר הוא השרשרת, גודל הפנינה יכול להיות וריאציה.

7. טבעת אבן לידה רובי:

טבעת רובי אבן לידה

זוהי אבן הלידה והצבע לחודש יולי. האודם מקרין צבע אדום בוהק מה שהופך אותו למראה יקר יותר והוא נחשב לאבן החן היקרה הבאה אחרי אזמרגד ויהלום. לנשים רובי עם שרשרת היהלום היא תכשיט התכשיט המפורסם המשמש במהלך החתונה. עבור ג’נטס, טבעת אודם בחיתוך בעל פני פנים היא האביזר הטוב ביותר המומלץ..

8. טבעת אבן לידה פרידוט:

טבעת אבן לידה פרידוט

זוהי אבן הלידה לחודש אוגוסט. צבע אבן זו דומה לאמרלד. אבל ההבדל יכול להיות מגוון צהבהב קל. סבורים כי אבן זו היא החושן של אהרון על פי התנ”ך המוסבר בפרק שמות. החושן הוא בגד המשמש באירוע הדתי ובו שתים עשרה אבני חן הדומות לשנים עשר שבטי ישראל, שנים עשר מזלות, שנים עשר חודשים בשנה.

9. שרשרת תליון אבני ספיר:

שרשרת תליון מאבן ספיר

לידת ספיר מסווגת תחת אבן לידה מודרנית לחודש ספטמבר. זוהי המתנה הטובה ביותר שיש לחשוב עליה במהלך יום הנישואין ה -23 או ה -45. כדי להפוך אותה למיוחדת ניתן לחצוב את אבן זו לתליון צבעוני בקשת צבעונית, למעט צבע אדום שהוא צבע אבן החן של רובי..

10. תליון אבן לידה באופל בולדר:

תליון אבן לידה מבולדר

זהו אחד מסוגי אבני הלידה של אופל, אופל מסווג לאופל יקר שבו הרכב הסיליקה הארוז ארוז באופן קבוע. אבן לידה זו היא לחודש אוקטובר. האבן מורכבת מאבן ברזל עם אבן חן אופלית שנוצרה באופן לא סדיר. הצבע המקרין נקרא האש בשל פיצולי צבע מצבע ירוק לצהוב אדמדם עקב חלקיקי סיליקה, חלקיקי סלע ארציים יחד עם מים.

11. עגיל אבן לידה טופז צהוב:

עגיל אבן לידה טופז צהוב

אבן לידה מודרנית ואיורוודית זו הנקראת גם טופז צבע הזהב היא לחודש נובמבר. הוא מיועד גם למזל המזל עקרב וליאו. אבן זו יכולה לשמש מתנה ליום הנישואין, במיוחד ליום ה -23. אבן חן זו נראית ברוסיה, ארה”ב וברזיל. זה משרה אמונה וביטחון בחייך.

12. מחרוזת אוניקס אוניקס:

מחרוזת אוניקס אוניקס

זוהי אחת מאבני הלידה לחודש דצמבר וגם לאריה סימן גלגל המזלות. אבן זו נמצאת בהודו, ברזיל, ארה”ב. גוון זה הוא בצבע שחור עם מרקם חלק. נאמר כי אבן זו מרפאת מחלות לב, הפרעות נוירולוגיות, בעיות בכליות ודום נשימה בשינה. חרוזי אבן ONYX בצבע שחור מעוצבים למחרוזת עם תליון כסף במרכז..

13. טבעת אבן מון שקופה:

טבעת אבן מון שקופה

זוהי אבן הלידה המודרנית לחודש יוני אשר מסווגת כאבן צבע לחודש יולי. גוון הצבע מראה את המאפיין החשוב של אבן החן הנקראת גיל ההתבגרות, איכות הצבע המדהימה של אבן זו. היא נחשבת כאבן הקדושה על פי המיתולוגיה ההינדית. אבן זו עוזרת להילחם בבעיות עיכול, כאבי ראש.

14. תליון אבן לידה של חתול ירוק מטורמלין:

תליון אבן לידה של חתול ירוק טורמלין

זוהי אבן הצבע לחודש יולי וגם אבן הלידה לחודש אוקטובר. אבן זו מגיעה בצבע השונה עליהן ירוק עם תכונת עין החתול. הצבע נגרם בגלל המרכיב המינרלי ונדיום. האור המתפזר החוצה ממרכז החלק מזכיר כמו עין חתול. החיתוך לסוג זה של אבן חן אטומה הוא בצורה קבוקונית בעלת צורה מעוגלת מאשר חיתוך בעל פנים, שהוא בדרך כלל שטוח ונעשה עבור אבני חן שקופות..

15. צמיד אבן דם:

צמיד אבן דם

קלדוניה היא אבן הצבע לצעד החודש. אבן אבן דם נופלת תחת זן אבן החלב. אבן זו מורכבת מחלקיקי קוורץ קריסטל.אבן הדם בעלת תכונת ריפוי עצומה.

יש לבחור את אבני הלידה המתאימות לפי חודש המתאימות לצבע וסוג האבן בהתאם למזלות. האסטרולוג יציע את הבחירה באבן לידה צבעונית או אבן לידה הקשורה למזל המזלות. בשל יתרונות שונים, כדאי לחקור היטב את הסוג הנכון של תכשיטי Birthstone ולהשתמש בהם כדי שיהיו לך ויברציות חיוביות סביבך..