9 הדגמים הטובים ביותר של חגורות מתיחה לגברים ולנשים

כשאתה מערבב את חגורת המותניים שלך עם הבגדים הנכונים, היא לא רק תספק לך נוחות, אלא גם תיצור אמירה בסגנון. בחירת הבד הנכון עם האביזר הנכון תקבע את מדד האישיות שלך. זה לא רק מגדיר את החשיבה שלך, אלא גם לוקח אותך לקבוע סגנון משלך. גברים צריכים ליצור אוסף חגורות לכל אירוע, וחגורות מתיחה חייבות להיות ביניהן.

עיצובים חגורת מתיחה אחרונים לגברים ונשים עם תמונות:

הבה נדון להלן 9 סוגי חגורת המתיחה הנשים והגברים הטובים ביותר שיעניקו מראה סוחף על כל שמלה.

1. חגורת מתיחה לחיתוך נשים:

חגורת מתיחה לנשים

אלה חגורות מתיחה לנשים בעיצוב גזור. החגורה עשויה מתכת ועליה התבנית. יש אבזם בצבע זהוב באמצע הצמוד לשני קצות החגורה זה עם זה. לבישת מותן גבוהה מעל שמלת תגרום לך לזרוח. זה נותן מבט נכון על התלבושת שלך; נסה את הדפוס הזה בכל זמן מסיבה או אירוע.

2. חגורת מתיחה לגברים עם לשוניות עור:

חגורת מתיחה לגברים עם לשוניות עור

חגורת מתיחה שחורה זו מיועדת לשימוש קבוע. יש לו לשוניות עור ותפס פלדה לקשור את החגורה. קצה החגורה יכנס לתוך לשונית העור הזו כדי שתתאים לך בהתאם לגודל שלך. חגורה שחורה מתאימה לכל בד צבעוני. אתה יכול להשתמש בזה גם לג’ינס שלך, להשיג מכנסי ג’ינס דקים ולנסות את החגורה הזו למראה הקליט שלך.

3. חגורת מתיחה משובצת אבן:

חגורת מתיחה משובצת אבן

בחגורה זו יש אבזם ריינסטון על האבזם. מטבעות מתכת כמו הדבר מחוברים זה על זה על החגורה ובאמצע, יש אבזם מלבני מחובר. יש יהלום קטן, גם הוא באמצע. אם אתה מחפש דפוס קצת שונה, זה הטוב ביותר תמיד.

4. חגורת מתיחה עם וו פרפר:

חגורת מתיחה עם וו פרפר

חגורת מתיחה חומה זו מורכבת מאלסטי עם עיצוב קשת דמוי פרפר ביניהם. שלוש קשתות נשמרות זו על זו בגדלים משתנים. כולם יחד מרכיבים כמו פרפר. נערות צעירות אוהבות לנסות את העיצוב הזה בחגורות האלה.

5. חגורת מתיחה עם חרוזים:

חגורת מתיחה עם חרוזים

כל אלה חגורת מתיחה מחרוזים בעיצובים וצבעים שונים. בין לבין, יש אבזם מעץ. מגוון עיצובים מתבצעים עם חרוזים אלה של ריבועים, זיגזג וכו ‘. זה ייראה חדש בתבנית.

6. חגורת מתיחה ארוגה:

חגורת מתיחה ארוגה

בחגורה זו, אישיות הנשים תשתפר. לחגורה תכונות ארוגות עם לשוניות עור. מחרוזת הצבע החום הבהיר ארוגה זה על זה ועשתה עיצוב יפהפה שלה.

7. חגורת מתיחה של מועדון הנמר:

חגורת מתיחה של מועדון הנמר

זהו עיצוב מדהים בחגורות מתיחה לנשים עם חגורה שחורה ולצד האבזם כמה מנות מעוטרות בעור נמר. מצורפות צלחות זהב דמויות פאזל המעניקות ברק לעור הנמר.

8. חגורת מתיחת נחש זהב:

חגורת מתיחת נחש זהב

יש עיצוב דמוי נחש בחגורת מתיחה זהובה כמו שרשרת. בין לבין, יש אבזם מלבני מחורז ביהלומים לבנים זעירים. יש סדרה של יהלומים המחוברים אופקית ואנכית מעל האבזם. חגורה זו נקראת על שם התשוקה של נשים בימינו. אז שמור על סוג זה לפחות אחד בארון הבגדים שלך ללבוש באירועים מיוחדים.

9. חגורת מתיחה תחרה שחורה:

חגורת מתיחה תחרה שחורה

זוהי חגורת נשים בעיצוב תחרה בצבע שחור. חגורת תחרה שחורה מעל שמלה לבנה תעצים את יופייה של השמלה. החגורה נראית פשוטה במראה שלה אך היא חוטפת לבבות בפשטותה.

חגורת מתיחה יכולה לשנות את המראה והסגנון שלך מכיוון שזה לא רק להחזיק את המכנסיים שלך. זהו פריט אביזר חשוב המוסיף זוהר למראה שלך. קבל סוגים של חגורת המתיחה בארון שלך מהרשימה המוצגת למעלה והפוך אותה לחלק מהסגנון שלך.