9 עגילי כפתורים אטרקטיביים בעיצובים האחרונים

עגילים עם כפתורים הם מאוד קלאסיים ואלגנטיים. הם מכסים את תנוך האוזן וגורמים לפנים להיראות מלאות יותר. העגילים עשויים בצורות הכפתורים הקלאסיות או גם בכיפות עגולות פשוטות שנראות כמו כפתורים. בחר זוג עגילים מקסים מרשימה זו כדי לשפר את הסגנון שלך.

עגילי כפתורים יפים בעיצובים שונים:

כאן תסתכל על 9 עגילי הכפתורים המובילים שלנו עם תמונות. בחרו זוג עגילים מושלם למראה האופנתי ההוא.

1. עגילי כפתור דנגלר:

עגילי כפתור דנגלר

קנה את זוג עגילים הכפתורים המשתלשלים בצבעים כפתורים בהירים שונים. הכפתורים מחוברים יחד עם לולאות מתכת או כסף ונראים כמו צרור ענבים. הצבעים המשמשים כאן הם שחור, לבן וורוד. אלה צבעים שמשתלבים עם רוב הבגדים שלובשות צעירות.

2. עגילי כפתור בד:

עגילי כפתור בד

בד משמש גם בהרחבה לייצור עגילים. כאן העגילים הנהדרים עשויים מבד תפר צלב משובח. העיצוב המשמש כאן הוא של צמח הקקטוס. אלה זוגות עגילים ממש חמודים שהם פאנקיים ומתאימים לילדים או לבנות צעירות.

3. עגילים עם כפתורים:

עגילים עם כפתור

עגילי עגילים הם העגילים הנפוצים ביותר שיש לענוד על בסיס יומי. לעגילים יש כפתור יחיד ונראים פשוטים מאוד אך פאנקי. בחר אלה בצבעים שונים כדי להתאים את התלבושות שלך להשתגע עם הבחירה שלך. עגילי הכפתורים הם אופציית קנייה טובה מכיוון שהם מגניבים ושיקיים.

4. עגילי כפתור פנינה:

עגילי כפתור פנינה

עגיל כפתור הפנינה המדהים הזה נועד למות. הפנינה הגדולה המשובצת בעגיל הופכת אותו ליצירה מהממת. זהו זוג עגילים שיתאימו לכל בגד. הוא מושלם ללבוש לאירועים ונראה מהמם אפילו לשמלת כלה.

5. עגילים עם שני כפתורים:

עגילים עם שני כפתורים

בחר במשתלשל הכפתורים האדומים האלה עם חזית כפתור לבנה בניגוד למראה מהמם. לעגילים מראה וינטאג ‘ולולאות המשמשות לחיבור הכפתורים יש גם חרוזים זעירים. אלה הופכים את העגילים לאטרקטיביים עוד יותר. הצבע האדום די זוהר ובהיר והלבן משלים אותו היטב.

6. עגילים עם כפתור פנינה שחורה:

עגילים עם כפתור פנינה שחורה

עגילים עם כפתורים שחורים הם תוספות מגניבות לארון הבגדים שלך מכיוון שהם נראים נהדר על האוזניים שלך. העגילים הדרמטיים האלה פשוטים אך מושכים את העין. פנינים שחורות גדולות והן מכסות היטב את האוזניים. הם ממלאים את הפנים וגורמים לך להיראות מהמם.

7. עגיל כפתור ורד לבן:

עגיל כפתור ורד לבן

עגיל הכפתור הלבן ורוד החמוד הזה הוא יפה כמו ורד! בחר את זה בגלל הסגנון הפשוט אך האלגנטי שלו. לצורת הוורד יש פרטים עלי כותרת מורכבים וצבעו לבן טהור. תן לעגיל הזה ללכת על כל התלבושות שלך, או בלבוש קז’ואל או רשמי.

8. עגילים עם כפתור כסף:

עגילי כפתור כסף

עגילי כפתור זעירים מכסף מהווים השלמה מושלמת ללבוש האופנה שלך. עגילי הכפתורים החמודים והעדינים האלה עשויים כסף ובעלי הצורה הסטנדרטית וארבעה חורים של כפתור משותף. עגילי הכפתור הכסופים קטנים בגודלם אך הברק של המתכת הכסופה מבריק למדי.

9. עגילים רטרו גדולים:

עגילים רטרו גדולים

שנות ה -60 וה -70 היו התקופות בהן גדול היה מרשים. עגיל כפתורים גדול זה בסגנון רטרו בוורוד בוהק הוא בדיוק מה שסימל העידן. הצבע הוורוד תוסס ובולט. בחר את זה למראה פאנקי מאוד שמשתלב היטב עם טיז וחולצות.

עגילי כפתורים עשויים זהב, כסף או אפילו פלסטיק בצבעים עזים כמו אדומים, כחולים, שחורים וכו ‘הם סגנונות העגילים המבוקשים ביותר. הם בגדלי כפתורים זעירים אך אורזים הרבה אגרוף מבחינת הסגנון. לעגילי הבד יש גם קסם משל עצמם. בחרו זוג עגילים מושלם למראה האופנתי ההוא.