15 תכשיטי אופנה פופולריים הודי ארוך

קישוטי תכשיטים עשויים להיות הנכס המקסים ביותר של כל צעירה. יש מגוון רחב של קישוטי תכשיטים הזמינים לקישוט אישה, והעגילים הארוכים הם גם אחד מהם. כשזה מגיע לעגילים אז לעגילים הארוכים יש חשיבות משלהם. עגילים ארוכים עשויים להיות מסוכנים לשילוב עם בגד, אך בחירה נכונה יכולה לגרום לכל אאוטפיט להיראות עשיר ואלגנטי.

הודי-עגילים ארוכים-תכשיטי אופנה

סוגים שונים של עגילים ארוכים עם תמונות:

ישנם כל כך הרבה עיצובים ודוגמאות הזמינים לעגילים ארוכים, אך בחירת הטוב ביותר עשויה להיות משימה מסובכת עבורך. אז, הנה אנו מציגים את רשימת 15 עיצובים העגילים הארוכים ביותר כדי להתאים לשמלה שלך.

1. עגילים ארוכים בציצית לנשים:

עגילים ארוכים בציצית לנשים

עגילי הציצית הארוכים פופולריים מאוד בקרב האישה. אפשר למצוא את הציציות הארוכות של החרוזים או את הציציות של השרשרת הארוכה. זוג עגילים הציצית היפה הזה בוודאי יהפוך לאביזר האהוב עליך ויבליט את כל הלוק שלך.

2. עיצוב פשוט עגילים ארוכים תלויים בפנינה:

פשוט עגילים תלויים ארוכים בפנינה

כפי שכולנו יודעים שהפנינים נחשבות למתן מראה קלאסי ומלכותי. אז, כאן אנו מציגים את תליוני הפנינים הארוכים שיכולים לשפר את היופי של התלבושת שלך. אנו מציעים לך ללבוש זוג זה בבילויי הלילה שלך.

3. עגילי ג’אומקה ארוכים בהודו בזהב:

עגילי ג'אומקה ארוכים מהודי בזהב

עגילי ג’ומקה נמצאים בשימוש נרחב בקרב נשים הודיות. הם מגיעים עם הזנים הגדולים בדוגמאות ובעיצובים. כאן יש לנו את עגילי הג’ומקה הארוכים מזהב שהם תכשיט אידיאלי לקישוטך לאירוע מיוחד. מכיוון שלעגילים יש השפעה של אתניים, כך שילובם עם כל התלבושת המסורתית שלך יכול לתת לך את המראה המדהים.

4. עגילי קריסטל טיפה:

עגילי קריסטל טיפה

עגילי הקריסטל טיפים מעוצבים עם גבישים בהירים וברקים שמספיקים לעטר את האוזן לאירוע מיוחד. עגיל טיפות קריסטל אלה מושך את תשומת ליבם של האנשים לאוזן שלך והופך אותך לאישיות המושכת את העין של היום.

5. עגילים מגן ארוך לבני נוער:

עגילי מגן ארוכים לבני נוער

עגילי המגן הארוכים הם עגילים ייחודיים למדי ושונים. חיבור העגילים המסוגננים האלה עם ג’ינס הלבוש הקז’ואל שלך, נותן לך מראה של אישה מודרנית של היום. עגילי מגן אלה המוגמרים ביותר הם הטובים ביותר להשלמת הלבוש המסוגנן שלך.

6. עגילים משובצים מאבן משובצת ארוכים:

עגילים משובצים מאבן משובצת

עגיל דנגלר הוא אביזר מפורסם מאוד לקישוט אוזן האישה. עגילי תלייה משובצי אבן מושלמים לכל אירוע. אנו מציעים לך ללבוש אותם עם שמלת המסיבה שלך ואתה תהיה מוכן לגרום לאנשים לבהות בך.

7. עגילים מנוקבים באורך ארוך:

עגילי פירסינג באורך ארוך

העגילים המחוברים באורך זהב מעוצבים להפליא עם שתי השרשראות התלויות. ניתן להשיג עגילים ארוכים מנוקבים בזנים ודוגמאות גדולים. הסט היפה הזה של העגילים הארוכים מזהב עוזר לך להוסיף קסם בפרסונה שלך.

8. תכשיטי עגילים עגולים ארוכים מזהב:

תכשיטי עגילים עגולים ארוכים מזהב

עגיל הטיפה הארוכה מגיע בעיצובים וגדלים רבים, אך צמד עגילים מזהב יכול להשלים את אוסף התכשיטים שלך. ניתן להרכיב את עגילי הזהב הארוך הזהב הזהב בכל הזדמנות כדי לקבל מראה אתני ומתוחכם שלם.

9. עגילים בעלים ארוכים:

עגיל עלים ארוכים

נסה משהו חדש עם העגילים התלויים שלך בעיצוב עגיל עלים ארוך זה. זה תכשיט מושלם להוסיף חסד ביופי שלך. אנו בטוחים שאוזניכם יאהבו ללבוש את עיצוב עגיל הזהב הארוך היפה הזה.

10. עגילים יהלומים ארוכים של אובאלי טיפה:

עגילים יהלומים ארוכים

כולנו מודעים לכך שיהלום הוא אחת הפנינים היקרות בקישוטי התכשיטים, ושיש לו זוג עגילים יהלומים ארוכים יכול לגרום לך להרגיש רחוק מהרגיל. חבר את העגילים האובלים הארוכים האלה עם הלבוש שלך ואתה תהיה מוכן להתבלט מההמון.

11. עגילים בגודל רב חישוק:

עגילים מרובי חישוקים

עגילי חישוק מפורסמים במיוחד בקרב הבנות. עגילים מרובי החישוקים מחזיקים בכוח להצהיר סגנון משלך. אתה יכול גם לבחור עגיל אחד גדול או עגילים מרובי חישוקים בהתאם לצורת הפנים שלך.

12. עגילי זהב גדולים מפיליגרן:

עגילי זהב גדולים מפיליגרן

לעגילי פיליגרן יש קסם משלהם כשאנחנו מדברים על עיצובים הטובים ביותר של עגילי זהב ארוכים. אז בגלל זה הכנסנו אותם לרשימה המובילה שלנו. ניתן להתאים את עגילי הפיליגרן לכל בגד קונבנציונאלי. עגילי פיליגרן פרחוניים אלה הם זוג מושלם להוספת בלינג באישיותך.

13. עגילי פרפר ארוכים בכסף:

עגילי פרפר ארוכים בכסף

אם אתה אוהב להתקשט באביזרי כסף, אז העגילים הארוכים של פרפר הכסף מיועדים עבורך. זוג העגילים הארוכים הכסופים האלה מסוגלים למשוך את תשומת הלב של העם אל הפנים שלך.

14. עגילי טיפת פרחים:

עגילי טיפת פרחים

אנו יכולים לשכוח את עיצוב הפרחים באביזר שלנו. עיצוב פרחים נמצא בשימוש נרחב בכל פריטי התכשיטים ברחבי העולם. אפשר למצוא צורות וצבעים שונים בסגנון זה. אז, אם אתה רוצה להיראות יפה, אז עגילים אלה יכולים להפחית אותך.

15. עגילי טיפה ארוכים עם קריסטלים:

עגילי טיפה ארוכים עם קריסטלים

חבר את העגילים הארוכים האלה עם התלבושת הבאה שלך כדי להוסיף כשרון אלגנטי. העגילים המעוצבים באבני הקריסטלים הכחולים והאבן המשובצת המשובצים מושלמים לתת לך משיכה מסנוורת. אתה יכול למצוא את המגוון הגדול של צבעי האבן, כך שתוכל לבחור את המתאים לאאוטפיט שלך.

כפי שאנו יודעים שיש כמה לעשות ואל תעשה עם לבישת העגילים הארוכים, אבל לבישת חתיכת עגיל מושלם בזהירות יכולה לגרום לך להיראות קלאסית ומתוחכמת. עגילים ארוכים מחזיקים בכוח להפוך את מראה האישה למשוך יותר. הוספת עגיל ארוך ומעצב עדין עם הלבוש שלך יכולה לעשות את הפלא על פניך ולהוסיף את העצבנות לאישיותך. לכן, בחרו כל אחד בעיצוב העגילים הארוכים וכולכם מוכן להתהדר ביופי חדש בכם.