איך עושים איפור חתונה טבעי?

האם אתה מנסה לקבל איפור טבעי לחתונה שלך? בְּסֵדֶר! זה הכי בטוח שאתה נראה מושך את העין ביום המיוחד שלך מאוחר יותר מאשר לקבל את היופי על ידי איפור טבעי זה! כלות מחפשות כל הזמן את הרעיונות הטובים ביותר לחתונה שהם יכולים לנצל כדי לוודא שהיום הספציפי שלהם יהיה הבזק אמיתי.

עם זאת, אחד הדברים שאסור לעבור כלל במהלך תכנון החתונה שלך הוא איפור החתונה שלך. בעוד שזה פשוט מאוד להחליט על סגנון חתונה מוזר ליום המשמעותי שלך, מראה האיפור הטבעי הוא מדהים שכל כלה אמורה ללכת אליו מכיוון שהדבר הזה יביא בצורה הטובה ביותר את יופם המולד נטול מראה רגיל ויותר מזה רגיל.

איך לעשות איפור חתונה טבעי

הוראות לאיפור חתונה טבעי:

1. התחל בשכלול העור שלך:

בהתאם לכך האיפור מתערבב בקלות לשטיפה בעבר עם ניקוי בתוספת מטלית כדי לקלף את הפנים בעדינות. השיטה הטובה והטבעית ביותר לבצע זאת היא באמצעות תחליב צבעוני. מכיוון שהוא טהור, אתה לא צריך ללכת עם זה לעור שלך מקרוב, מכיוון שאתה צריך לעשות על בסיס. אתה עדיין יכול להעמיק מעט יותר לשחרור העור שלך.

2. אין הצללה:

זכור כי צלליות מיוצרות להדגשת העיניים שלך, לא להציף אותן. במקרה, החתונה שלך מונחת לחורף אחרת בסתיו, תחליטי גוונים ניטרליים לאיפור החתונה שלך. במצב, זה בחודשי הקיץ אחרת האביב, פסטלים בהחלט יעבדו נכון. מצד שני, זה הכרחי לא ללכת מעבר לצל העין שלך. יישום צלליות קלות יכול לחשוף את אהבת העיניים שלך ולבנות אותן להיראות לחיים.

3. עפעפי צל:

גוון רך וחום משפר את המתאר הטבעי של העיניים שלך וחסר הופעה כצל. “בחר גוון כהה למדי מטנור העור שלך. “צחצח אותו לתוך הקמטים ויורד בריסים התחתונים; וודא שאין קצוות מוצקים. “

4. צור קו דק:

כשמרחת ספינות עיניים ומשתמשות נכון, זה מוציא את יופיין הטבעי של העיניים, ובונה אותן למראה יותר פתוח. אולי הכי טוב ללכת על אייליינר עמיד למים וגם נוזלי בצבע חום כהה אחרת שחור. רק שים לב שתעשה קו דק פלוס טבעי למראה על העפעפיים העליונים והתחתונים שלך. קווים עבים יותר יכולים לספק לעיניים שלך מראה עייף, מדהים שבוודאי לא היית רוצה שיהיה לך ביום הגדול שלך.

5. ציפוי על הסומק:

כדי להיראות ורוד יחד עם פנים רעננות, השתמש בצבע לחי קרם. אבק סומק אבקה מלמעלה ירכיב את הצבע הפופ. יש להדגיש את עצמות הלחיים על ידי החלת סומק אבקה בהיר. שים לב שהצבע שתבחר יתארגן בהתאמה לצבעי איפור החתונה שלך. רק אל תחרוג מהדברים.

6. שפתיים מגבירות עד:

קבלת גוון יפה (שנמשך גם), בחר גוון המתאים בדיוק לשפתייך וסחט את הצבע לשפתיים שלך בקצה האצבע שלך במקום למרוח אותו בגלוי מהצינור. למקד אותו במרכז ולערבב החוצה..

7. מלא עם עמידות לאורך זמן:

מסקרה היא היבט חיוני נוסף של איפור החתונה שלך ואלו יכולים לאזן ולבנות את העיניים שלך נראה דרמטי יותר. נסה להתרחק משימוש במסקרה עבה מכיוון שזה יצור את הריסים שלך יוצאים בצורה לא טבעית במיוחד. העיניים שלך יראו במיטבן בזמן שאתה בוחר מסקרה חומה כהה אחרת שחורה.

8. צבע שפתיים נועז:

כדי לגרום לך לשפתיים מושכות, השתמש בשפתון מתאם פלוס שפתון, ביחד בגוונים הטבעיים. זה יהיה גדול אם תנצל כל היום יחד עם צבע שפתיים לאורך זמן כדי לשים בצד את עצמך מטיולים לחדר האבקה בקרוב מאוד ולכן תוכל להחיל מחדש את צבע השפתיים שלך..