טיפים לאיפור כלות מונסון

חתונה היא אחד הימים המיוחדים בחייה של אישה. זהו היום שבו היא רוצה להיראות יותר ממושלמת כיוון שהיא מרכז תשומת הלב. עם זאת, ישנם אתגרים רבים שעליה היא צריכה להתמודד לפני שהיא תוכל לקבל מראה מושלם שגורם לראשים להסתובב. איפור הוא אחד הגורמים הקריטיים ביותר כאן וצריך להתאים לא רק לתכונות הכלה ולהתאמה לתלבושת החתונה אלא גם בהתאם לעונה. כן, יש טיפ שונה לאיפור שצריך לעקוב אחרי מזג אוויר שונה.

איפור כלות מונסון

לכלות המונסון, כאשר מזג האוויר רטוב, הנה המדריך שנותן את ההצעות הטובות ביותר שיש לעקוב אחריו. בדוק את זה ופעל לפי בדיקת נאותות.

הטיפים הטובים ביותר לאיפור כלות המונסון.

עבור הבסיס:

לפני שמתחילים בפועל את תהליך האיפור, חשוב לשטוף ולנקות היטב את הפנים. יחד עם זאת, יש לשפשף קוביית קרח על הפנים למשך 7-10 דקות שתשלוט בהזעה הנגרמת כתוצאה ממודעת לחות תעזור לאיפור להישאר לפרקי זמן ארוכים יותר. זוהי ההצעה הבסיסית הראשונה ואחת החשובות ביותר ליצירת בסיס איפור מושלם.

שימוש בחריף/טונר:

לאחר השימוש בקרח על העור, יש להשתמש בחומץ על עור שמן וטונר על העור היבש. זה יעזור לרענן את העור יותר ומושלם לאיפור אידיאלי במהלך המונסונים. עדיף להשתמש במוצרים אלה של מותגים טובים ובאיכות מעולה כדי להבטיח שאין בעיית עור.

פריימר ללא שמן:

יש להשתמש רק בפריימר נטול שמן ליצירת בסיס אחיד במזג אוויר זה סוער ולח וגורם לנו להזיע הרבה. שימוש במוצרים ללא שמן יבטיח שהעור יישאר רענן והזיעה לא תנקה את האיפור.

קרן מבוססת מים:

במקום יסודות על בסיס שמנת, עדיף שכלה תשתמש ביסודות על בסיס מים שיכולים שוב לסייע לעור מלהיות דביק ושומני במזג האוויר הלח של המונסון. יש להשתמש בבסיס עם מברשת נקייה ולא באצבעות שעלולות להוסיף את הבעיה של שמנוניות ולכלוך שבדרך כלל נדבק מהר יותר על העור במונסונים ובקיץ. יש ביד בסיס מים מבוסס באיכות טובה לתוצאות הרצויות.

השתמש באבקה סופגת שמן:

יש למרוח את הבסיס עם אבקה סופגת שמן שתסייע בהגדרת האיפור כמו גם שליטה על זיעה ושמן על הפנים. זה גם יעזור לאיפור להישאר רענן ולהחזיק מעמד לאורך זמן. זה גם ימנע מהאיפור להתבלף. ניתן להחזיק ניירות סופג ביד גם למטרה זו. זהו טיפ אחד יעיל שכלה המונסון בהחלט צריכה לדבוק בו.

הימנע מכל איפור מבוסס קרם:

בין אם מדברים על סומק ובין אם מדובר בצללית, כל מוצר איפור המבוסס על קרם אינו מומלץ לאיפור כלת מונסון. יש להשתמש בתרסיס להגדרת איפור על מוצרים באבקה כדי להגדיר אותם בצורה מושלמת ולקבל את המראה הרצוי.

הימנע מנצנוץ/נצנצים:

הוספת נצנוץ ונצנצים לפנים תגרום להם לזרוח ולהיראות שמנוני. זה רק אומר שצריך להימנע משימוש במוצרי האיפור האלה על העור במהלך המונסונים. התחליף הטוב ביותר למוצרים אלה הוא ברונזר מאט באיכות טובה. זו אחת הבחירות האינטליגנטיות ביותר שניתן לבצע.

מוצרי איפור הוכחת מים:

טיפ יעיל וחיוני נוסף לאיפור כלות במהלך המונסונים הוא שימוש באייליינר ומסקרה אטומים למים. זה ימנע את דהיית הצבע בעונה הלחה. השתמש בצללית שחורה על מוצרי האיפור כדי להגדיל אותם עוד יותר.