30 איפור יום החתונה הטרנדי נראה לכלה ההודית 2021

יום החתונה הוא היום הנערץ של נערה או כנראה אפילו של הילד. לכן, זה רק הוגן מספיק כדי שהיא תרצה להיראות יפה מאוד באותו יום. למרות שהלבוש והאיפור שלך עשויים להיות שונים מאזור לדת, תמיד ייתכן שתוכל לבחור ולבחור את הגרסאות האחרות של כלות הודיות יפות ולהתאים אותו לסגנון שלך. נשמע כמו רעיון?

איפור יום החתונה הטרנדי נראה לכלה ההודית 2021

כל כלה שונה וגם בחירתה שונה. אף כלה כנראה לא תרצה משהו אחר מהרגיל. זכור, הצבעים שאתה בוחר והאיפור שאתה מעדיף. זה ישפיע על איך שאתה נראה באותו היום.

אז, אתה באמת לא צריך לדאוג לחשוב איך להתלבש כמו כלה הודית יפה. יש לנו המון רעיונות לתת לך. גיבשנו ואספנו כמה תמונות של כלות הודיות יחד עם תמונות איפור כלות הודיות כדי להכין אותך לקראת היום הגדול.

הכלות ההודיות היפות ביותר בסארי ושמלות:

בואו למצוא אותה עם 30 מראה האיפור הכלות ההודי היפה ביותר.

1. מראה איפור כלות דווי:

מראה איפור כלות דווי

יש לשפר את זוהר הכלה עם בסיס זוהר, במקום לבחור באיפור מאט לגמרי. למרות שמאמינים שאיפור Dewy נראה רע בתצלומים, צריך לבחור באיפור ידידותי לתמונות או באיפור בחדות גבוהה..

2. מתאר אור עם כלה הודית:

מתאר קל עם כלה הודית

שמור את התכשיטים שלך מותאמים לאיפור שלך. אם התכשיטים שלך כבדים, וודא שהאיפור שלך ממלא תפקיד נמוך כדי למנוע ממך להיראות זוהר מדי. לתמונת האיפור של הכלה ההודית היפה יש קווי מתאר ואודם קלים מכיוון שהמאנג טיקה שלה וג’ומקאס כבדים.

3. כלה הודית צבעונית:

כלה הודית צבעונית

יש קשר נפשי בין הצבע האדום לכלה. זהו צבע האהבה והוא סמל לחמלה. האיפור עליז כמו הכלה, בעל עיניים מוגדרות כלאחר יד ושפתון כהה בצבע ורד. הגבות מעוצבות היטב ויש סומק בריא על לחיי הכלה.

4. לוק איפור כלות זהב:

מראה איפור כלות מזהב

זהב זה מהמם. האם אתה מפקפק בכך? זה תמיד קשור לאיפור כלות. צללית זהב ונצנצים המועדפים ביותר על המראה הנוצץ. האיפור של הכלה זהוב, שטיפת זהב על העיניים מעושן עם שחור להגדרה בשילוב עם לחיים מברונזה מוזהבות למראה נשק שמש יחד עם שפתון ורוד עם שיזוף זהב. הוא מוציא את החום בגוון הכלה. זהב עובד עם גווני עור בהירים ומחיטים ואילו ברונזה עובד מצוין עם גווני עור כהים ועמוקים. איפור כלות הודי זה פשוט וקלאסי!

5. איפור כלות מזהב ואדום:

איפור כלות מזהב ואדום

כלות רבות מעדיפות זוהר טבעי ביום חתונתן מאשר באיפור כבד. לכלה שבתמונה עפעפיה עם שטיפת זהב מושתק והקפל המוגדר בצללית חומה מאט. הגבות מקושתות ומלאות היטב בכדי לגרום להן להיראות מלאות יותר.

השפתיים בשילוב עם העיניים הכהות והכבדות הן ורוד מושתק רך שנראה טוב כמו שלמות. אבל ללחיים יש גוון ורוד שמוציא את הסומק הטבעי על הפנים. עיצוב הפנים מתייחס להחמצה בעיניים מוגדרות. האיפור הזה הוא האיפור הכלות ההודי המועדף ביותר.

6. מראה איפור כלות הודי פקיסטני:

לוק איפור כלות איסלאמי

לא כל הכלות בוחרות בשפה טבעית בגוון ורוד, חלקן אוהבות אותה נועזות ומעדיפות שפתיים אדומות התואמות את הלבוש. עור הכלה הוא חינוני ומאוזן יפה כדי שהשפתון האדום יקפוץ. העיניים מוגדרות היטב והפנים מעוצבות בצורה יפה בזמן שהסומק חסר. השפתון האדום משפר את צורת השפתיים של הכלה, ומוסיף משיכה שווה להתאים את העיניים. פניה של הכלה מודגשות יפה כדי להקנות זוהר שווה בכל מקום.

7. כלות עם תכשיטים:

כלות עם תכשיטים

תיאום צבעים הוא ההיבט החשוב ביותר של איפור ולבוש כמו גם התכשיטים. בתמונה, הלבוש והאיפור של הכלה הם גוונים של ורודים ואילו התכשיטים הם שילוב של לבנדר ורוד על בסיס ירוק. הוורודים בלבוש, התכשיטים והאיפור הם באותו הטון ומכאן שהוא משפר את גוון העור שלה יותר.

הצללית ורודה ומשולבת בזהב, הלחיים ורודות סגולות התואמות את האבנים הסגלגלות בתכשיטים. השפתון תואם בדיוק את עיניה, ורוד עם נצנוץ מוזהב. הוא יוצר תערובת של צבעים ורדרדים, ומוסיף עוד חמימות לגוון הקריר של הכלה. זהו איפור כלות הודי מסורתי טיפוסי.

8. מראה איפור כלות מברונזה:

מראה איפור כלות מברונזה

איפור מברונזה אף פעם לא משתבש לכלות, במיוחד לבעלי גווני עור עשירים. הכלה לובשת איפור ברונזה בתמונה למעלה וזה הולך עם התלבושת האדומה והירוקה שלה בניגוד עדין לגוונים חמים וקרירים.

לחיי הכלה מושכות תשומת לב תחילה ואז עיניה. איפור העיניים ברונזה וירוק, זה של הלבוש שלה. השפתון שלה בצבע ברונזה עשיר עם גוון חם אליו והמיטה בתכשיטים מוציאה יותר חמימות במראה בכללותו.

9. איפור כלות Smoky זהב מנצנץ:

איפור כלות זהב מנצנץ

הוספת צבע למראה הכלה היא בהחלט כיף אך דורשת אומץ להמריא. אדומים, זהובים וברונזה הם צבעים מקובלים. זה לא קל אבל אמיץ לנסות לבוש ורוד לוהט ואיפור טריק ללכת עם זה.

תמונת הכלה ההודית למעלה מפרה את כל הנורמות של ארד ואדום. איפור העיניים שלה הוא זהב נוצץ מעושן עם צללית סגולה ועין מוגדרת היטב המשולבת עם שפתיים ורודות, לא רועשות מדי ולא אילמות מדי. עדינות הוורוד תוציא את החום בעור הכלה ותגרום לאמן לדלג על סימון ההדגיש או על הברונזר..

10. מראה איפור כלות חום:

מראה איפור כלות חום

לבוש ורוד בהתאמה לאיפור חום הוא פורץ נורמות. איפור הכלות ההודי האחרון מתואם היטב עם השמלה והסגנון. הכחול של הרקמה והתכשיטים שלה משמש לעיניים ומעושן עם חום כהה. הפנים מעוצבות ומרופדות יחדיו כך שיתאימו לשפתיה. שפתיה יכלו להיות גוון של ורוד לוהט אך חום ברונזה כבש גם את העיניים בצדק.

11. כלה הודית המשתמשת בריסים מזויפים:

כלה הודית באמצעות ריסים מזויפים

איפור כלות לא רק מדגיש את התכונות הטובות ביותר, אלא גם מסתיר פגמים. לכן, הסתרת צלקות וכתמים הופכים לשלב מכריע לבסיס ללא רבב. אך לחלקן עשויות להיות גבות דלילות וריסים דקים או שפתיים דקות. לכן, יש צורך למלא את הגבות עבור גבה צפופה יותר או להיעזר בריסים מזויפים כדי להאיר את עיניה. ריפוד השפתיים כלפי חוץ יוסיף מלאות, עם קפיצת מבריק שפתיים באמצע השפתיים התחתונות.

12. לוק איפור חתונה מזהב וירוק:

מראה איפור חתונה מזהב וירוק

כלה ועיניים מעושנות או צללית דו-גונית לעולם אינן טועות יחד. אבל אם הכלה עונדת תכשיטי זהב, תמיד בטוח ללכת עם צללית זהב ולא בכסף. הניגוד עשוי לגרום לכלה ההודית להיראות מפוזרת ולא מתוכננת. זה לא חוק לשמור על השפתיים בעירום תמיד עם מבט מעושן. אז אתה מוזמן לנסות משהו אחר.

13. מראה כלה הודית אלגנטית:

מראה כלה הודי אלגנטי

לכלה יש את כל החופש שלה להיות נועז יותר עם גוון השפתון שלה. לכן, תמיד מומלץ לשמור אותו באותו גוון של הלבוש שלה. הכלה כאן לובשת לבוש ורוד ועורה חום חם, בעוד היא בוחרת בשפתון חום ורדרד שמאיר את פניה מאשר להיראות חזק. עיניה נשטפות זהב וחום כדי להחמיא לצבע עיניה.

14. מראה איפור כלות בנגלי עם בינדי אדום:

מראה איפור כלות בנגאלי עם בינדי אדום

עם תרבות ודת מגוונות ברחבי הודו, יש לנו הגדרות רבות כל כך לאיפור כלות הודי מסורתי. הנה כלה בנגלית מסורתית, לובשת את סארי האדומה המקובלת עם בינדי אדום בוהק על מצחה. האיפור נשמר ברונזה כדי לוודא שהוא לא מתנגש עם הלבוש האדום והבינדי. שטיפה חיוורת של צללית מברונזה עם אייליינר מכונף שמוציאה את צורת עיני הכלה בצורת שקד ושפתון ברונזה ורדרד שמתאים לצבע האדום יגדיר אותה יפה.

15. כלת דרום הודו:

כלה דרום הודו

כלת חתונה מהודו היא בדרך כלל כבדה בתכשיטים ומדגישה את העיניים מאשר השפתיים. אך כלה זו שוברת את הנורמות, בולטת על ידי הדגשת העיניים והשפתיים יחד. לחייה נראות נשיקות שמש ושפתיה מחמיאות לאיפור העיניים המעושנות, מבלי להיראות חזק ולאזן את זכויותיה.

16. מראה כלה פשוט:

מראה כלה פשוט

רבות מהכלות ההודיות הולכות על איפור במראה טבעי להיות כלות הודיות אמיתיות אם הטקס מתקיים במהלך היום. האיפור עדין והשפתיים זוהרות באופן טבעי. בתמונה, איפור הכלה הוא טבעי מאוד אך עיניה מוגדרות בדיוק וריסיה מוסיפים חיים למראה שלה.

17. כלת מהרשטריאן:

כלה מההרשטרית

כלת מהראשטריאן 2

כלה מההרשטרית עם לבוש בעל תכשיט כבד ואיפור רך המאזן את כל הלוק הוא סגנון פופולרי. בעיניים יש הגדרה מעושנת להן ולשפתיים ולחיים יש ורדרד טבעי.

18. מראה איפור כלת רג’סטאני:

מראה איפור כלה רג'סטאני

מראה איפור כלה רג'סטאני 2

לפעמים, נישואים הם הטקסים המסורתיים היחידים שבהם בלינג אינו בלינג. איפור עיניים נוצץ הוא זעם והוא נראה נפלא בתמונות ובערב האורות העמומים. הכלות עוטות צלליות נוצצות על עיניה ואותו שפתון גוון על שפתיה בעוד שאר הפנים מטונפות ומנצנצות. איפור כלות הודי זה עוד אחד טוב בקולקציה שלנו!

19. מראה כלות מוסלמי:

מראה כלות מוסלמי

עיצוב פנים הוא אופציונלי בכל הנוגע לכלות. חלקם מתברכים בלסת או באף ועצמות לחיים מסותתות באופן טבעי. אבל זה חייב להיות מעורבב יפה כדי להימנע מלהופיע בתצלומים. עיניה של הכלה מודגשות ביותר ופניה מעוצבות יפה במיוחד תוך שימת לב ליופיה הטבעי שהמציא מראה.

20. מראה איפור עיניים לכלה עם בסיס ללא רבב:

מראה איפור עיניים לכלות עם בסיס ללא רבב

מראה איפור עיניים לכלות עם בסיס ללא רבב 2

העיניים הן חלון הנשמה ואין דרך אחרת להדגיש אותן ביום הטוב ביותר של ילדה מאשר דרך בסיס ואיפור עיניים ללא רבב. איפור העיניים של הכלה נראה מאוזן עם עיניים מוגדרות בחדות ועור דווי ושפתון בצבע אפרסק. נסה את זה על ידי לקיחת רמזים מתמונת הכלה ההודית למעלה.

21. מראה איפור חתונה קל:

מראה איפור חתונה קל

הצבע האדום מסמל שגשוג, אהבה וחמלה בתרבויות מגוונות. ולכלה, היא מייצגת ומסמלת את עצם המהות שלה. לפיכך, כלה לעולם לא תוכל לטעות בצבע האדום. הצבע האדום מתאים גם לתכשיטי זהב וכסף. הכלה למעלה הופכת נועזת יותר עם אדום בעיניים ובשפתיים והן מאוזנות עם בסיס ללא רבב וסומק מדלג..

22. לוק איפור עיניים כלות סמוקי:

לוק איפור עיניים כלות סמוקי

לבוש כלה אדום נראה לא שלם עם עיניים מעושנות. כלה בתמונה למעלה משלבת איפור עיניים מעושן עם לבוש אדום יפה.

23. כלת צפון הודו:

כלות הודיות

שימוש בכסף על גווני עור חמים באמת נראה ניגוד ומגדיר את היופי באלגנטיות. תמונת הכלה ההודית למעלה, איפור עיניים מעושן עם לבוש אפור כסוף ולחי מתוח לאורך גשר האף הישר. עיניה מוארכות באיפור ועוד בשיער קשור לאחור.

24. מראה כלה הודית מודרנית:

מראה כלה הודי מודרני

לאחת מחתונות היום, יש צורך ואופציונאלי ששניהם שומרים על שפתיים ורודות באופן טבעי. אחד המראות הנבחרים ביותר הוא טבעי ומינימליסטי. אם יש לך עור בהיר, כמעט ולא תזדקק לאיפור כדי להסתיר פגמים וצלקות. הנוכחות המינימלית של איפור מוציאה את הזוהר הפנימי לצד האודם הטבעי של הכלה. קוהל או קג’אל הוא אחד מסולה שרינגים, ולכן הוא משמש לכל הכלות ההודיות. הוא מגדיר את העיניים תוך שהוא מוסיף לה עוד נוצץ.

25. מראה כלות כחול וזהב:

מראה כלות כחול וזהב

להיות משהו אחר ולבחור באיפור שהוא יוצא דופן וצבעוני ועם זאת נועז הוא טרנד משתולל בימינו. רבות מהכלות ההודיות אפילו בוחרות בצבעי ניאון עבור ציפורניים, לבוש או עבור שפתיים או איפור עיניים, לפופ צבע יוצא דופן. תמונת הכלה ההודית שלמעלה נושאת באומץ איפור עיניים נועז ושפתיים נועזות. איפור עיניים כחול וזהב חשמלי בשילוב אמירה נועזת של שפתיים אדומות התואמות את הלבוש והתכשיטים.

26. מראה איפור כלות סיקי הודי:

מראה איפור כלות סיקי הודי

לכלה איפור קפל מלא ונועז בשילוב שפתיים ורודות עדינות. יש גוון כחול, סגול, ורוד, ירוק וורד והאיפור כפי שאתה יכול להבחין הוא צבעוני אך לא מאוד חזק. ה- Maang Tikka תופס את מקומו של הבינדי.

27. מראה איפור ורוד בהיר:

מראה איפור ורוד בהיר

מלבד כל טרנדים לאיפור כלות, לוק אחד שיתאים, כל הכלות ההודיות יכולות לנסות את המראה הוורוד הטבעי, שמדגיש רק את הוורדרדות של הכלה. לתמונה של הכלה ההודית למעלה יש עור בהיר שמודגש היטב ובמקום כל צבע אחר, הוורדות הטבעיות שלה על הלחיים והשפתיים נקנות באמצעות סומק ושפתון בצבע ורוד ורוד..

28. מראה הכלות של פונג’אבי:

מראה הכלות של פונג'אבי

בדרך כלל, כלת פונג’אבי לובשת להנגה אדומה או חומה ביום הגדול שלה. ישנם תכשיטים מינימליים ומדגישים את הפנים בבהירות. טבעת האף והצמידים הכבדים הם תשומת הלב הנוספת שתקבל. יחד עם הלנגה האדומה, השפתון האדום מוסיף גוון בהיר יותר למראה הכללי.

29. מראה הכלות הנוצרי הפשוט:

מראה הכלות הנוצרי הפשוט

חלק ממראות הכלה הפשוטים מגיעים באיפור נמוך בקטגוריה. האחת כאן היא חתונה נוצרית, שבה הכלה לובשת שמלה לבנה ויפה עם תכשיטים מינימליים או ללא כלל. הכלה עונדת רק אוזן אוזניים קטנה ושרשרת פשוטה. איפור קאג’ל ועירום עדין הוא האיפור המתאים ביותר שיתאים כאן. גוונים בהירים יותר של שפתון יכולים להיות הבחירה הטובה ביותר.

30. לוק כלה בהשראת צפון מזרח:

מראה כלות בהשראת צפון מזרח

בתמונה נראית כלה אסאמית הלובשת סארי פשוט בחונן על ידי אמה, המכונה מחלה צ’אדר. הכלה האסמית נמצאת בדרך כלל בתכשיטים מסורתיים בתלבושת פחות. המאנג טיקה נחשב למזל טוב. עיניה נעשות להפליא עם קאג’ל מינימלי ועגילים גדולים. הצמידים פשוטים ומתאימים לשפתון אדום.

עם עונת החתונות מעבר לפינה, אל תפחד לנסות את 30 מראה הכלות ההודיות השונות, שיהפכו אותך לקלאסית ואלגנטית ביום ה- D שלך. הקפד לטפל בעור שלך. מינונים כבדים של איפור לא מסתדרים עם הרבה אנשים על העור שלהם. זוהר בהיר יותר מהשמש!