טיפים וסודות יופי מרוקאים

בני אדמותיהם נאבקים וזו אחת הסיבות העיקריות לכך שבדרך כלל יש להם דמות דקה ונראה למות. נשים מרוקאיות הולכות בעיקר על תרופות ביתיות וטבעיות על היופי שלהן ולא על גרסאות קוסמטיות כמו נשים מודרניות. אלה שומרים על מראהם עוד יותר מדהים ויופיים נמשך זמן רב.

טיפים וסודות יופי מרוקאים:

הבה נצטרך להסתכל על הטיפים והסודות הטובים ביותר של מרוקו.

1. יופי טבעי:

טיפים ליופי מרוקאי

אנשים מרוקאים משתמשים בדרכים טבעיות כדי לייפות את כל גופם. מרוקו מפורסמת בזכות צמחים ספציפיים המשמשים במשטרי יופי. אלה הועברו מאמהות מדור לדור ונשים בימינו המודרניות עדיין עוקבות אחר תהליכים אלה.

• חימר אדום: חימר אדום של מרוקו משמש לעתים קרובות כמסכת יופי. את המסכה יש להכין יחד עם דבש ושמן זית. שמור אותו למשך 15 דקות ושטוף במים פושרים. זהו מרכיב חשוב מאוד המשמש בקרמים וסבונים.

• טיט רססול: חימר ראסול מכרות לסלעי הרי מרוקו. חימר מסוג זה שימושי למסכות פנים ומסכות גוף. הם משמשים כמרכיבים בשמפו וסבונים.

• חימר Ghassoul: חימר מסוים זה משמש לשמירה על עור רך. חימר זה משמש כמסכות בעיקר והן עוזרות לעורן של הנשים המרוקאיות להישאר צעירות. תרופה זו ליופי נצחי הייתה סוד והייתה בשימוש במשך שנים.

2. איפור:

עצות יופי מרוקאיות איפור

לנשים מרוקאיות יש בדרך כלל עור כהה או כהה וזו סיבה מרכזית מדוע יסודות די נחוצים להם. הם שומרים על אור כשזה מגיע לאיפור מכיוון שהם מעדיפים את המהות הטבעית של היופי. הם זוכים לשבחים בגלל תחושת ההלבשה והם בדרך כלל לובשים צבעים עזים.

3. טיפוח שיער:

טיפים ליופי מרוקאי טיפוח שיער

שמן ארגן או שמן מרוקאי הוא פריט יופי פופולרי מאוד בקרב כוכבים כיום. הוא מתקבל על ידי ריסוק הגרעינים של עץ הארגן והוא מיוצר רק במרוקו. חומצות השומן וויטמין E מחלחל לתוך השיער והופכות אותו למבריק וחלק. חילבה משמשת אותם להפחתת קשקשים. אתה צריך לצרוך 1,000 מ”ג כל יום וזה יעזור להפחתת הפתיתים שלך ב -60%. הוא מייצר שמן ומעודד את זרימת הדם.

4. איפור עיניים:

עצות יופי מרוקאיות איפור עיניים

קיימת מסורת מרוקאית של שימוש בקוהל שחור עבור ספינות עיניים. זה קשור לאבן השחורה הקדושה של האיסלאם הנקראת קאבה, במכה. אניה זו שעדיין משמשת נשים היא לא רק חלק מסוד היופי אלא יש בה גם התקשרות רוחנית ואמונה..

5. עור:

טיפים ליופי מרוקאי עור

נשים מרוקאיות מסתמכות על שמן זית לעורן. הם משתמשים בשמן זית רגיל כדי לשמור על לחותם ואז הולכים לאמבטיה. יש סוג מיוחד של כפפה בשם Kessa המשמש לפילינג בצורה מסורתית. עליך להשתמש בו לסבון זפת אורן כדי לקבל את תחושת הספא המושלמת ולהצעיר את עורך.

6. סודות דיאטה:

טיפים ליופי מרוקאי סודות דיאטה

לאנשים מרוקאים יש סלט מיוחד הכולל פירות וירקות רבים. זה שומר עליהם בריאים. תה ירוק הוא משקה פופולרי מאוד שהנשים בדרך כלל צורכות כדי לשמור על עור זוהר. מרוקו היא ארץ עם הרבה דגים והם אוהבים לקבל סופלה של דגים אותם הם יכולים לבשל עם קצת פחות שמן.

7. סודות כושר גופני:

טיפים ליופי מרוקאי סודות כושר

אנשים מרוקאים אוהבים לאכול ולכן היכן שיש אהבה לאוכל יש כמה קלוריות מיותרות שמצטברות בכל מקרה. נשים נוטות להרוויח קצת יותר מהרגיל ולכן הן מנסות לאזן את זה עם תרגילים קבועים בחדר כושר או באמצעות יוגה. שחייה היא ספורט חשוב מכיוון שלקרקע יש לא מעט מקווי מים.