9 התמונות הטובות ביותר של ראקי סוואנט ללא איפור

אחד הדברים המעניינים ביותר עבור הצופים הוא לקבל הצצה כיצד נראים סלבריטאים, האהובים עלינו או אחרת, מאחורי כל הקרן והפנקייק. בעוד כמה מפורסמים מעדיפים להיראות במיטבם עם קורטוב של איפור ביום יום מזדמן, אחרים אומצים את המצלמות ללא זכר לאיפור..

קח לדוגמא את ראקי סוואנט. ראקי סוואנט, ידועה באישיותה התוססת ובהשקפתה החוצפנית, נתפסת לעתים קרובות יותר כנערה רעה של הטלוויזיה והקולנוע ההודי, אך לדמותה המעודדת יש את המראה והקימורים הנלווים אליה ולכן היא לקחה את בוליווד בסערה כשהיא חמה וחמה מספרי פריטים מחניקים. אבל עד כמה שהיא נראית מהממת כשכולם הגיעו למצלמה, היא נראית יפה לא פחות במקרים הרבים שבהם בחרה ללכת יחף ללא שמץ של איפור..

ראחי סוואנט ללא איפור:

1. ראכי בעל פנים פשוטות:

מסור ראקי ללא איפור

זהו תצלום בגודל דרכון של ראחי שצולם ללא איפור. יופיה הטבעי עולה לידי ביטוי באומץ כמו האישיות שלה.

2. תענוג צבעוני:

ראחי סוואנט ללא איפור 2

סלבריטאים רבים היו חושבים פעמיים להצטלם למצלמה עם מראה פנים רגיל המופשט מאיפור מינימלי אפילו אבל לא ראקי סוואנט. היא עושה צדק במראה שלה ללא איפור כשהיא עם משקפי שמש על ראשה ולובשת חולצת פסים צבעונית ללא פסים.

3. פלא טבעי:

ראקי סוואנט ללא איפור 3

ראקי סוואנט בהחלט יכולה להרשות לעצמה לצאת למסיבה בלי שכבות הבסיס האלה, איפור העיניים והשפתון. היא נראית מקסימה יותר עם שערה שחוק רופף סביב כתפיה. כשהיא לובשת חולצת פסים צהובה מפוספסת וחיוך על פניה, המראה שלה עושה פלאים.

4. מפגש צ’אט מהבית:

ראחי סוואנט ללא איפור 4

כל אישה אוהבת להיראות יפה ואיפור עושה בדיוק את זה. עבור שחקניות זה חלק בלתי נפרד מהמקצוע שלהן ואילו עבור חלק זה הופך לחלק מהחיים שלהן. אולם לא לרחי. היא אפילו נראית דולקת בלעדיה בזמן שהיא לוקחת זמן לענות על שאלות המעריצים שלה בבית.

5. פריט מלכה ללא איפור:

ראחי סוואנט ללא איפור 5

ראחי סוואנט שצולם עם החבר אבהישק הוא הוכחה חיה ליופי טבעי. קורטה בהדפס הבנדאני הצהוב הבוהק זורק את גוון העור בעוד המשקפיים מעניקים לה מראה של תחכום. עם כל השליליות הסובבת אותה בביז ‘מופע, נראה כי יופייה הגלום וההשקפה הכנה שלה הם בהחלט החסד המציל שלה.

קרא גם: תמונות אנושקה שארמה ללא איפור

6. תינוק בוכה:

ראקי סוואנט ללא איפור 6

בין אם היא נלחמה ובין אם זועקת את לבה, ראחי סוואנט היה אחד המתמודדים המשעשעים ביותר של ביג בוס. בעוד לבבות רבים יצאו לרחי בהפגנת הרגש העמוקה הזו, היא אכן נראית חמודה בצורה מצחיקה כשהשיער שלה נפרד באמצע וקשור לשתי לחמניות ולא נגיעה באיפור..

7. יופי רוחש:

ראחי סוואנט ללא איפור 7

ראחי סוואנט שנראית כאן ללא איפור עדיין נראית נוצצת כשהיא מאדים את בית הביג בוס עם המהלכים המפתים שלה. למרות שהפופולריות שלה נובעת במידה רבה מהתנהגותה מבקשת תשומת הלב, תמונה זו היא עדות לכך שהיא נראית מהממת הן על המסך והן מחוץ למסך.

8. ליידי באדום:

ראקי סוואנט ללא איפור 8

תמונה של ראקי שנראה כבד ונפוח סביב הפנים ויושב בצורה מאופקת הוא דבר נדיר שכמעט אף פעם לא נוכל לראות. עם זאת היא עדיין מצליחה להוציא את המיטב בה על ידי הופעתה על ידי עיטור המראה הפשוט והפשוט שלה עם צמרת מחליק לבנה אדומה וחרוזה וזוג עגילים אדומים תואמים, שלא לדבר על השיער הנסחף עם צד. עַיִט.

9. נערת דסי:

ראחי סוואנט ללא איפור 9

ראחי סוואנט שוב ​​מוכיחה שהיא לא צריכה להסוות את המראה שלה עם איפור. היא בוחרת במקום להדגיש את יופיה העירום החשוף עם חורידר מעוצב באלגנטיות ושיערה נסוג לאחור בתסרוקת נסחפת כלפי מעלה, ונראית כמו האישה ההודית המסורתית..

קראו גם: ז’קלין פרננדז אין איפור